Keresés

Részletes keresés

verity777 Creative Commons License 2008.04.28 0 0 336

Elvileg hetente kell tesztelni, aztán valami lesz, vagy + teszt, vagy mensi, vagy dokilátogatás...

most jól megbíztattalak, mi? Egyébként az álnegatív gyakoribb, mint az álpozitív. Vagyis, ha nem mutat semmit a teszt, attól még lehetsz terhes, viszont ha +, akkor az biztosan +...

:)

Előzmény: Lilluly (335)
Lilluly Creative Commons License 2008.04.28 0 0 335

Sziasztok!

 

Mindig pontos a menzeszem, múlt csütörtökön kellett volna megjönnie, de még a mai napig semmi. Mellette nem bírom a kávé szagát, pedig imádtam, hányingerem van, stb. Vettünk egy tesztet a férjemmel, vasárnap reggel csináltuk meg, negatív. Ma reggel ismét hányinger, ... Barátnőm szerint lehet, hogy terhes vagyok, még a negatív teszt ellenére is, mert neki sem mutatta ki a teszt a második gyerekét. Szerintetek is van még remény? Ugyanez a barátnőm tanácsolta, hogy menjek el azért nőgyógyászhoz, de sajna csak 2 hét múlva tud fogadni. Az még olyan messze van! Szerintetek?

Mikolt Creative Commons License 2008.04.14 0 0 334

ha aprilis eljesen fogant, mar kimutatna a teszt, de legkesobb holnaputan.

Előzmény: dyko1 (333)
dyko1 Creative Commons License 2008.04.14 0 0 333

Sziasztok!

Nekem elég hosszú a történetem.Febr.25.-én volt meg utoljára.2 hete kedden csináltam tesztet neg.2 heten pénteken elmentem uh-ra azt mondták cisztám volt de már kipukkant 10mm-es a méhnyálkahártya és lassan meg fog jönni.De semmi.Márc25.-én és ápr.1-én védekezés nélküli szex volt.Ha ápr.1.-én fogant szerintetek mikor mutatja ki a teszt? Aki tud segítsen.

köszi

dyko1 Creative Commons License 2008.04.14 0 0 332
helló
kivvi Creative Commons License 2008.04.14 0 0 331

Sziasztok!

 

Egy kis háttérinfót kérnék, ha van!

Az előző ciklusban 2-3 tablettát nem vettem be (elflejtettem :-(, de volt már ilyen máskor is). 10 éve szedek gyógyszert. A menstruációm kimaradt. Mielőtt a következő havi gyógyszert elkezdtem volna szedni, csináltam vizeletcseppentős terhességi tesztet, negatív lett.

De nem vagyok 100%-ig nyugodt, ugyanis most egy gyulladásra kaptam egy nagyon erős antibiotikumot.

Mennyire megbízhatóak a terhességi tesztek? Amennyiben terhes vagyok,, kb. 14 napos lehetett a teszt elvégzésekor. Fogamzásgátló mellett, amikor ugye megváltozik a szervezet hormonháztartása - még, ha csak kicsit is - is kimutatható ilyen teszttel a terhesség?

plavka Creative Commons License 2008.04.05 0 0 330
Bár a szemüvegem nincs rajtam, de én csak a középső teszten látok 2 csíkot... Milyen sorrendben jönnek a tesztek?
Előzmény: kcsil (328)
plavka Creative Commons License 2008.04.05 0 0 329
Szerintem a 13. nqpon volt, a Fertilty friend szerint a 23. napon. Eygébként megjött, úgyhogy végülis nem aktuális. Kicsit máshogy éreztem magam a mostani mentruáció előtt, mint máskor,(jobban) és 29 nap helyett a 30. napon is csak barnázás volt. De már megindult rendesen. Lehet azért, mert tornázni kezdtem ebben a hónapban? Nem tudom.
Előzmény: Mikolt (324)
kcsil Creative Commons License 2008.04.05 0 0 328

utolsó mens: febr.29, de később volt a PÉ-m,kb. 20. nap, azért tudom, mert hőmérőzök, köszönöm nagyon, most már elhallgatok.

Előzmény: kcsil (327)
kcsil Creative Commons License 2008.04.05 0 0 327
Előzmény: kcsil (326)
kcsil Creative Commons License 2008.04.05 0 0 326
lemaradt, bocs
Előzmény: kcsil (325)
kcsil Creative Commons License 2008.04.05 0 0 325

sziasztok, medilabbal tesztelek pár napja és halványan, de pozitiv, hol erősebb, hol halványabb, van olyan akinél nem növekszik olyan ütemben a hcg, mint ahogy a "nagy könyvben meg van irva"?

Babásnak is érzem magam, de másoknál a harmadik teszt már határozott eredményt jelez, miért lehet ez igy nálam?

egyébként rögtön megjelenik a második csik.

Köszönöm ha válaszoltok!

mellékelem is a nem túl jó képet :) nem vagyok egy fotóművész...

Mikolt Creative Commons License 2008.04.03 0 0 324
attol fugg, hogy hany napos a ciklusod es mikor volt a tuszorepedesed.
Előzmény: plavka (323)
plavka Creative Commons License 2008.04.02 0 0 323
Sziasztok! Asszem 20-as tesztem van itthon. (Nem biztos, a Vaterán vettem). Az is kimutatja a terhességet a 29. napon? Az első gyermekemnél egy héttel a mensi elmaradása után teszteltem, persze azonnal pozitív lett (Az Clearblue volt) A mostanira rá van írva, hogy CARE. :)
dorittya Creative Commons License 2008.02.19 0 0 322
Mikolt, sajnos igazad volt, latszani kellett volna ultrahangon. Sajnos meg aznap elkezdtem verezni, es elveteltem :(
Előzmény: Mikolt (320)
7808 Creative Commons License 2008.02.12 0 0 321

Sziasztok!

Ma reggel csináltam tesztet, ami pozitiv lett.

Mikolt Creative Commons License 2008.02.11 0 0 320
akkor viszont igaza van, latszania kene. sima vervetellel eldontheto, hogy terhes vagy, vagy sem.
Előzmény: dorittya (319)
dorittya Creative Commons License 2008.02.11 0 0 319
Koszi a valaszt! Dec 30 az utolso menstruaciom kezdete. Azert nem 2 nappal a keses utan rohantam dokihoz :)
Előzmény: Mikolt (318)
Mikolt Creative Commons License 2008.02.11 0 0 318

nem irsz semmifele datumot. hogy mikor volt az utso menzeszed, mennyire szabalyos a ciklusod, mikor csinaltal tesztet, mikor mentel el dokihoz. igy nehez.

ha azt csinaltad, amit a nok 90%-a, hogy a pozitiv teszt masnapjan elrohan dokihoz, akkor nem meglepo, hogy nem lattak semmit. kb 2 hettel a teszt utan erdemes elmenni eloszor.

Előzmény: dorittya (317)
dorittya Creative Commons License 2008.02.11 0 0 317
Sziasztok!
A kovetkezo tortent velem: kb 5 honapja probalkozunk babaval. Kesett, tehat teszteltem, negativ. Utana barna folyasom volt kb 10 napig. Teszteltem meg egyszer, halvanyan de POZITIV! Vartam 2 napot, ujra probaltam egy masik fajta tesztet, az mar hatarozottan pozitiv volt, a 2 csik, tok egyszerre jelent meg. Ma elmentem nogyogyaszhoz, de nem latott semmit az ultrahanggal. Mar a 6. heten kene jarnom azt mondta, es ilyenkor mar hatarozottan latszania kene. De nem. Mondtam a teszteket, de csak annyit mondott hogy ne teszteljek, es jojjek vissza 2 het mulva kontrollra. Szerintetek mi lehet? Hallottatok mar ilyesmirol?
Mikolt Creative Commons License 2008.02.10 0 0 316
Clostylbegitet maximum 3 honapig lehet szedni, szigoruan csak ultrahangos kovetes mellett. tovabb nincs ertelme, ellenorzes nelkul meg veszelyes. de ez sem a terhestesztes topic temaja.
Előzmény: 7808 (315)
7808 Creative Commons License 2008.02.07 0 0 315

Sziasztok! De régen voltatok ezen az oldalon. Gondoltam irok.

Holnap kellene meghönnie. Majd irom a folytatást!

Mikolt!

Lehet már irtam, a barátnömnek 17 mm a sejt. 5 honapja szedi a clostyt. Ez nem ártalmasabb már, hogy ennyi ideje szedi? És még ezzel sincs változás! Ha tudok rola vmit és lesz még kérdése nevében felteszem, mivel nekik nincs net.  Válaszot nagyon köszönöm!

lehet?17 Creative Commons License 2008.02.05 0 0 314
vettem negativ lett... várom hogy jöjjön a mensesem:) köszi a válaszod:) szia
Előzmény: Mikolt (313)
Mikolt Creative Commons License 2008.02.05 0 0 313
az, hogy eddig nem estel teherbe, nem jelenti azt, hogy ezutan sem eshetsz. ha 3 napja kesik a verzesed, vehetsz tesztet.
Előzmény: lehet?17 (312)
lehet?17 Creative Commons License 2008.02.05 0 0 312
Köszi a tanácsod:) csak nekem az a furra hogy 1év 9honapja nem történt baj. csak ez aggaszt hogy még nem jött meg 3napja késik:( mellem fáj de nem annyira mint szokot folyásom is van de kicsi... szerinted? vegyek tesztet? szia:)
Előzmény: Mikolt (310)
Mikolt Creative Commons License 2008.02.04 0 0 311

mi fordulhat elo?

 

4-5 nap kesesnel mar barmelyik terhestesztet meg lehet csinalni, mint kimutatja a terhesseget.

Előzmény: Csaszu (308)
Mikolt Creative Commons License 2008.02.04 0 0 310
felfazas 1 z. mellesleg a vedekezes nelkuli szextol lehet teherbeesni, nem a felfazastol. amennyiben igy szexeltek, megszakitassal, csak ido kerdese, hogy teherbeessel. keresd fel a nogyogyaszodat egyreszrol a felfazas miatt, masreszrol a fogamzasgatlo tabletta feliratasa miatt.
Előzmény: lehet?17 (309)
lehet?17 Creative Commons License 2008.02.04 0 0 309
Sziasztok!

17éves lány vagyok és nagyon nehezen jönn meg,nemiéletet élunk a barátommal 1héten 1x.. megszakitással nem használunk gumit, volt olyan mikor 44.-napot késet de általában 29-31naponta jönn meg
tegnap kellet volna megjönni-e de nem érzek olyan nagy fájdalmakat mint mikor érzném hogy jönnie kénne.. felfázzásom nyáróta 3x volt ez most a 4.felfázzásom a felfázzásaim eléggé furcsák pisilés után is szurkál a hasam. most ez a 4nap hogy nem csip már annyira a vizeletem.. vissza térve a késésemhez és a mensesemhez 1év 9honap alatt nem történt meg a teherbe essésem megtörténhet szerintetek vagy már az lennék? vagy lehet nem is esshetek teherbe a sok felfázzástol? válaszotokal nyugalmat adnátok elöre is köszi:)
Csaszu Creative Commons License 2008.02.03 0 0 308
Sziasztok.
18 éves barátnőm ciklusa május óta rendszeresen beállt 30-34 naposra.
Azelőtt elég nagy szóródások voltak. (28-44 nap )
Nemi életünket rendszeresen 1 hónapja éljuk.
A jelenlegi menstruációnak már 4-5 napja meg kellett volna jönnie.
Mi a véleményetek előfordulhat esetleg ?
Rendszeresen óvszerrel védekeztünk, elvileg nem kerülhetett ondó a hüvelybe.
Okozhatja ezt stressz, vagy estleg a nemi élet kezdete ?
Tegnap volt hasi fájdalma és rövid hányingere, de ez összevissza kajától lehetett.
Holnap szeretnénk tesztet, ti melyiket ájánljátok ?
Mikolt Creative Commons License 2008.02.02 0 0 307

persze, a Jonas naptar tokre a terhestesztes topicba valo, hiszen maga is egy terhesteszt, nemde?

 

amugy marhasag.

Előzmény: 7808 (306)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!