Keresés

Részletes keresés

Csi_cso_li_nem Creative Commons License 2013.06.17 0 1 951

Durva szűkületnek tűnik elsőre, de nem hiszem, hogy reménytelen. Leírásból nehezebb, szerintem jobb plasztikai sebészeknek megmutathatnád, élőben már könnyebben megállapítható ez, hogy hol és mennyire szűk, mi a gond. 30 körül már nehéz bízni abban, hogy krémmel tágítva jó ereményt lehet elérni. Jól teszed, hogy óvatos vagy, valamint, hogy vigyázol magadra.

 

Jól teszed, hogy nem vagy elérhető mail-ben, mert egy ilyen beírás után most biztosan kapnál "segítő" leveleket azoktól, akik levágni szeretnek mindenkiről, amit csak lehet.

De a megoldás természetesen nem ez. A plasztikák, tágítás 30 körül már necces, azt javaslom, hogy menj el több szakemberhez is, hogy ők mit mondanak.

Ha bemetszéssel, esetleg egy részleges metéléssel megoldható, akkor azt bátran választhatod, nem veszítesz vele olyan sokat, ha pl a fék megmarad. Mivel a fékről nem írtál semmi rosszat, így akár az meg is maradhat. Az pedig nagyon nem hátrány, mivel rengeteg ideget tartalmaz. Ha nem rövid a fék, akkor az sok jót adhat a tulajdonosának.

 

A legfontosabb, hogy eddig egyben voltál, igyekezz minél inkább egyben maradni és ne dönts felelőtlen emberek, barbárok tanácsára gyorsan úgy, hogy később megbánhatod.  Dönts inkább lassabban, körültekintően. Nézd végig a lehetőségeket, kik mennyiért mit ajánlanak.

Egy teljes körülmetélés után szakembereket sorra végigjárni megoldásért már nagyjából teljesen késő - szóval én erről lebeszélnélek, ezt ismerem... inkább most tölts el ezzel több hónapot és inkább fizess vizsgálatokért többezer Ft-ot, mert neked még van értelme kiadni ezeket a pénzeket.

Sok szerencsét és kitartást! Ha bármi van, mesélj itt a fórumon és vigyázz azokkal, akik a nyílt fórumról el akarnak téríteni privát, senki által nem látott és ellenőrzött közegbe. Félelmetes figurák használják itt ki sokak egészségügyi bajait, egészen elképesztő módszereik vannak.

 

Előzmény: mr.iksz (950)
mr.iksz Creative Commons License 2013.06.13 0 0 950

Üdv!

 

Tanácsot szeretnék kérni a hozzáértőktől.

 

30 vagyok és fitymaszűkületem van. A fitymám túl lóg a makkomon és a vége enyhén fodros. Ernyedt állapotban úgy 3/4 -ig tudom hátrahúzni, de szerintem menne tovább is csak félek hogy ha túlhúzom a makkon akkor beragad mögé és fájni fog vagy nem fogom tudni visszahúzni. Merev állapotban úgy kb 1/3 -ig megy csak, onnantól már kellemetlen és feszül a fitymám, különösebb fájdalmat nem érzek. Ha tovább húznám merev állapotban akkor több mint valószínű, hogy fájna is már, de nem nagyon merem erőltetni mert félek a berepedéstől és hogy jobban összeszűkül. Önkielégítésnél nem zavar a dolog, már megtanultam úgy csinálni, hogy jó legyen. Igazából elég "laza" a fitymám ahhoz képest, hogy be van szűkülve, de szeretnék tenni ellene, így nem maradhat. Sajnos szex közben még nem tudtam kipróbálni, hogy hogyan muzsikálna. (a rosszmájú lenéző kommenteket inkább ne pls, segítségért jöttem... igenis van olyan, hogy valaki még 30 évesen szűz :) reménykedem, hogy már nem sokáig, ezért is kell valamit kezdenem a szűkülettel). Az is lehet, hogy tudnék vele így szexelni de nem akarok felsülni, hogy "bocs de nem tudom betolni".

 

Érdeklődnék, hogy van e bármiféle alternatív módszer fityma tágításra mielőtt szike alá feküdnék? Vagy a fent leírtakből mindenképpen metélni kell? Teljes körülmetélést nem akarok semmiképpen. Olvasgattam a témában elég sokat, és láttam, hogy vannak ilyen bemetszések amivel enyhébb szűkületen lehet segíteni. Szerintetek ez nálam beválhatna?

 

Köszönöm a segítséget előre is!

Csi_cso_li_nem Creative Commons License 2013.04.30 0 1 946

Másra összpontosítanak. Másik fórumokon nyomulnak, hihetetlen erővel. Nem kímélnek senkit, semmit. Ennél agresszívabb társaságot...   :(

Csak hát itt egészségügyi témákról van szó, normális esetben a féligazságokat terjesztő társaságokat innen ki kellene tiltani. Az egészség nem játék   :(

Előzmény: Törölt nick (945)
Csi_cso_li_nem Creative Commons License 2013.03.16 0 1 944

Nyilvános a mailcímed, így könnyen megtalálnak ezek a bizniszükkel... ne csodálkozz   :(

Előzmény: Törölt nick (943)
Csi_cso_li_nem Creative Commons License 2013.02.27 0 1 941

Szia!

 

Írtam neked a másik topicban!

Előzmény: Törölt nick (939)
Csi_cso_li_nem Creative Commons License 2013.02.27 0 1 940

Szia!

Szerintem csak annyit szabad levágatni az előbőrből, amennyi valóban problémát okoz, csak a beszűkült részt. A többinek hagyni kell, hogy funkcionáljon.

Előzmény: 18-as (938)
18-as Creative Commons License 2013.02.17 0 0 938

Nekem enyhe fitymaszukuletem van, meteltetnem, szerintetek erdemes?

Körülmetélés.HU Creative Commons License 2013.01.08 -4 0 937

Üdv a klubban. Igen, belefér a dolog. Ha kell, megnézem képen, küldd ide: jovagasufiu@gmail.com!

Előzmény: Tzwst (936)
Tzwst Creative Commons License 2013.01.07 0 0 936

Szia! Túlestem a műtéten kb 1 és negyed hónapja végül teljes körülmetélést választottam, az lenne a kérdésem,hogy az normális hogy az egyik oldalán ok a másik felén piros kidudorodó huplik vannak?

(Merevedés után jobban pirosodik,és duzzadt.)

 

Előzmény: Ipodstdi (935)
Ipodstdi Creative Commons License 2012.09.19 0 0 935

Köszi a választ megnézetem.

Előzmény: Jóvágásúfiú (933)
Jóvágásúfiú Creative Commons License 2012.09.18 -1 0 934

Igen súlyos fitymaszűkületed van, csak nem értem, hogy jöhetett ilyen hirtelen. Haladéktalanul fordulj orvoshoz, és készülj fel lélekben a körülmetélésre. Nézd meg a honlapomat, s ha van kérdésed, írj, segítek!

ANDRÁS

www.korulmeteles.hu

Előzmény: Törölt nick (931)
Jóvágásúfiú Creative Commons License 2012.09.18 -1 0 933

Lehet szűkület is, meg kellene mutatni dokinak. Ha vágni akarnak, akkor érdemes lenne a fitymát is leszedetni, mert akkor nincs kiújulás ....

Előzmény: Ipodstdi (930)
Jóvágásúfiú Creative Commons License 2012.09.18 -1 0 932

Lassan el kellene múlnia az érzékenységnek, de azon a kamillázás nem segít, sőt. Leginkább gyakorolni kellene, hogy gatyában vagy. Esetleg hordj puha, pamutból készült alsót.

Előzmény: csirkemell86 (928)
Ipodstdi Creative Commons License 2012.09.16 0 0 930

Sziasztok! Nem tudom eldönteni,hogy van-e fitymaszűkületem ,mert ha merev akkor nem nagyon akkar a bőr hátra menni ,de egyszer amikor gumit húztam rá hátrament és azóta a makk elejénél fáj ,én a fitymafékre tippelek ,de ha van ötletetek írjatok! 

csirkemell86 Creative Commons License 2012.09.11 0 0 929

ami még egy apróbb probléma. két hete volt a műtőtem, majdnem teljesen jól vagyok.

viszont a makk tövében/alján lett egy kis kitüremkedés. ez mitől lehet és mi ez? nyílván nem vagytok látnokok, de lehet másnál is volt ilyen

Előzmény: csirkemell86 (928)
csirkemell86 Creative Commons License 2012.09.03 0 0 928

köszi a segítséget, így tettem.

 

még egy kérdés: ahogy írtam nagyon érzékeny a fitymám, ha érintkezik vmivel fáj. a műtétnek már egy hete, tök jól vagyok, a merevedésen kívül semmi sem fáj már meztelenül. visszamennék élni, de ugye ha ruhát húzok és érintkezik a fitymával fáj. mi a teendő ilyenkor? kamillázom és kenem napi kétszer

Jóvágásúfiú Creative Commons License 2012.09.02 0 0 927

Írj emailt és megbeszéljük! Egerben nem tudok senkit, sajna ...

Előzmény: cserép72 (926)
cserép72 Creative Commons License 2012.09.02 0 0 926

Szia!

Köszi a választ de az is probléma,hogy vidéki vagyok (Eger) és kicsit problémás a fővárosba utazás.Persze nem lehetetlen.

Előzmény: Jóvágásúfiú (919)
Jóvágásúfiú Creative Commons License 2012.08.30 -1 0 925

A kérdéseid és a válaszok:

 

1. a mai gézdarabot nyugodtan szedjem le a pisiléshez? a mai kötözés óta még nem voltam pisilni. IGEN, LE LEHET SZEDNI, MERT KÜLÖNBEN CSUPA VIZELET LESZ!

2. szerencsére itthon dologzom, ezért nem lenne probléma ha végig meztelen lennék alulról, ez az ötletem lehet-e problémás? JÓ ÖTLET, LEGYÉL KÖTÉS NÉLKÜL, ÚGY A SEB JÓL SZELLŐZIK, SZÁRAD, KÖNNYEBBEN GYÓGYUL.

3. nem teljesen tiszta a kamillázás sem. oké, berakom 10-15 percig, de mivel törlöm le? sima kézi törlővel? HAGYD MEGSZÁRADNI.

4. a kamillázás után lévő betadine kenőcs van felírva. ezt kézzel tegyem fel? feltétel után hagyjam beszaradni vagy mossam le egy idő után? a kenőcs után tegyek-e gézdarabokat a péniszre vagy hagyjam megint elől meztelenül? KÉZZEL RÁ LEHET KENNI, ÉS HAGYD SZABADON, AMEDDIG MEG NEM SZÁRAD.

Előzmény: csirkemell86 (924)
csirkemell86 Creative Commons License 2012.08.29 0 0 924

a segítségeteket szeretném kérni. elég buta voltam, mert már rég nem volt kívül a makk és a sex is rossz volt. szerencsére együtt vagyok egy lánnyal aki elküldött műtétre, teljes fityaműszükületire. az orvosi centrumban voltam tegnap, a makkom nagyon érzékeny, ezért a műtét kimondottan fájt a helyi érzéstelenítés ellenére is. a tegnapot valahogy túléltem, ma pedig voltam kötözésnél és csak egy gézdarab került fel, hogy ne érje a makkot közvetlenül a gatya.

ahogy kiderült én még előtte vagyok a teljes saját kezelésnek és erről szeretnék kérdezni.

 

1. a mai gézdarabot nyugodtan szedjem le a pisiléshez? a mai kötözés óta még nem voltam pisilni.

2. szerencsére itthon dologzom, ezért nem lenne probléma ha végig meztelen lennék alulról, ez az ötletem lehet-e problémás?

3. nem teljesen tiszta a kamillázás sem. oké, berakom 10-15 percig, de mivel törlöm le? sima kézi törlővel?

4. a kamillázás után lévő betadine kenőcs van felírva. ezt kézzel tegyem fel? feltétel után hagyjam beszaradni vagy mossam le egy idő után? a kenőcs után tegyek-e gézdarabokat a péniszre vagy hagyjam megint elől meztelenül?

 

egyenlőre ennyi, remélem tudtok segíteni

Jóvágásúfiú Creative Commons License 2012.08.28 -1 0 923

Írj és adok elérhetőséget a jó tb-s orvoshoz! (jovagasufiu@gmail.com)

Előzmény: nagya2 (922)
nagya2 Creative Commons License 2012.08.28 0 0 922

Hali!!

Köcce a felajánlást, de mostan a a 37 éve fizetett TB ellátást venném igénybe(magyarul kurv@ra le vagyok égve).

Üdv Nagya

Előzmény: Jóvágásúfiú (921)
Jóvágásúfiú Creative Commons License 2012.08.28 -1 0 921

Jelentkezz te is, ha kell segítség! A cukorbetegség sokszor okoz ilyen tüneteket.

Előzmény: nagya2 (920)
nagya2 Creative Commons License 2012.08.28 0 0 920

Hali!!

Nekem is így kezdődött.....

Nézess egy vércukorszintet, nekem a cukor tett be.

Altatás nélkül csinálták, és nem fájt.

Most teljes metélés, kellemetlen lesz, de majd túlélem:-)))),  mostmár tudom mire számítsak.

Üdv Nagya

Előzmény: cserép72 (918)
Jóvágásúfiú Creative Commons License 2012.08.28 -1 0 919

Ezt bizony metélni kellene, mert csak rosszabb lesz. Magánrendelésen dr Fekete Ferenc (www.potenciaklinika.hu), illetve a Körúti Orvosi Centrum is jó, vagy dr Bánfi Gergely a klinikán. Írj emailt (jovagasufiu@gmail.com), és megbeszéljük.

Előzmény: cserép72 (918)
cserép72 Creative Commons License 2012.08.26 0 0 918

Sziasztok!

 

Nekem van egy problémám amiben a tapasztalotokra szeretnék támaszkodni.Elősször is valamikor a nyolcvanas években voltam fityma szükület kezelésen anyám nem engedte müteni mert feleslegesnek tartotta,ő és a körzeti doki is szóval lefogtak vagy öten a doki pedig felrántotta.Emlékeim szerint mintakit tökön rugtak párnapon keresztül lidokainnal tudtam csak vizelni menni,majd mivel nem akartam megint tulesni ezen a procedurán(azóta is ha dokihoz megyek keresem a lefogóembereket) erőltettem és akadály mentesen müködött a cerka,semmi probléma rengeteg szex,nősülés két gyerek.A nagyobbik metélt mert sajna szükülete volt,de térjünk vissza az én problémámra.Kb három hónapja azt vettem észre,hogy reggelre berepedt és örülten fáj,de párnap mulva elmult és semmi gond de a következő szex után is berepedt.Ekkor döntöttem irány urológus és kés,de a doki adott egy kenőcsöt és haza küldött.A panaszok teljesen eltüntek és minden király volt tegnapig,ugyanis megint kivagyok repedve fáj rendesen.A kérdésem az,hogy SZTK vagy magán doki mert mint kiderülhetett nem vagyok mai csirke 40 felett meg már bevan sz@rva az ember ugyan is e sebek sajna már nem gyogyúlnak olyan szépen.A cerkát megmég szeretném használni,nanem mutogatni de jó volna ha esztétikus és használható is maradna.Csinálják ezt altatásban is?????

nagya2 Creative Commons License 2012.08.16 0 0 917

Hali!!

Naszóvahogyasszongya, vótam fütyilógusnál mesmeg, mert az enyém egy kivácsi ember, mondtam nekijeja, hogy a müszerrelminden okés, de amikor eksön van, akkor van amikor aligvárom a végét!!!!

Asszongyahogy: reménykedett benne,hogy a kisvágás elég lesz, de vatag a heg, emiatt a következő lépés a teljes körbemetszés:-((((

Evvan, oktober elején újabb mütét.

Üdv Nagya

jaki24 Creative Commons License 2012.08.15 0 0 916

Fertőtleníts, majd kend be neogranormon kenőccsel, naponta többször 3-4-szer. Mennyira van szétnyílva? Illetve kiszedted az összes varratot? Nekem 1-1,5 cm szélességben nyílt szét az erekciók meg a recska miatt, de nem maradt kráter utána. Az orvosodnak mutasd meg, kb. ugyan ezt fogja mondani.

 

Előzmény: Ahjajjj (914)
nagya2 Creative Commons License 2012.08.14 0 0 915

Hali!!

Nekem is olyan volt mind a két oldalon, ne fossá, begyógyul.

Üdv Nagya

UI:betadine kenöccsel kenegesd.

Előzmény: Ahjajjj (914)
Ahjajjj Creative Commons License 2012.08.14 0 0 914

Hali!
Kicsit elvagyok keseredve........... 13 napja volt körülmetélés műtétem és a kör alakú sebem egyik fele begyógyult (tehát a 2 bőrfelület amiket tartott a varrat teljesen simára sikerült a varratok kiesése után) de a másik felén a 2 bőrterület amiket a varratoknak összekellett volna "heggeszteniük" és a felszínnek simának kéne lennie, na ott most kráter van ( U alaku tehát ez esetben az U betü két felső csücske a két bőrrész ami nem ér össze, és alattuk kráter mélyül)! És ugye varrat sehol, ami összehúzná a két részt! A kérdésem hogy most ha nincs varrat ami összehúzza, mert ugye kiesett már akkor már nem is fog egybekelni a két bőrfelület? előre is köszönöm a válaszokat de kicsit kivagyok emiatt.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!