Keresés

Részletes keresés

Timna Creative Commons License 2003.05.26 0 0 1724
fontos hogy mind a 16 sorozat legalább 4 elemű legyen :)
Előzmény: Timna (1723)
Timna Creative Commons License 2003.05.26 0 0 1723
Bubis bácsi, te nagy matekarc vagy, de a többiekhez is szól a feladvány...
Van egy 0-255-ig terjedő egész számokat tartalmazó halmazunk. Kellene benne találni 16 db legalább 4 elemű olyan számsorozatot, aminek a soron következő tagjai az előző tag kétszeresei. (tehát pl 1, 2, 4, 8 és 3, 6, 12, 24 jellegű sorozatok kellenek) - (hogy ASL-lel LSR-rel elő lehessen állítani, érti)
Nekem hirtelen nem sikerült otthon tegnap, de talán van még remény :)
Timna Creative Commons License 2003.05.26 0 0 1722
höhö, az elmozgatott területeket meg kell neki adni :))
Előzmény: Gaia (1715)
Timna Creative Commons License 2003.05.26 0 0 1721
tényleg árulnak? 1 gép + 1 tévékábel az nekem is kéne... remélem ez a 100 éves 1541 még műxik :)
Előzmény: cRAFTy (1719)
bubis Creative Commons License 2003.05.26 0 0 1720
Ha van abban a bontoban veletlenul 1551-es is, arra en feltetlenul vevo vagyok! Legyszi kerdezd meg nekem! (Persze ha neked nem kell, tied az elsobbseg.)
Előzmény: cRAFTy (1719)
cRAFTy Creative Commons License 2003.05.26 0 0 1719
Igen ! Azóta nem nagyon nézegettem és mivel a kis plusimat meg eladtam és a 0.21-es meg túl körülményesnek tünt, ezért le is mondtam a visszatérésről ! Most viszont aktívvá teszem magam ! :))) Lemegyek a szomszéd pc bontóba ott még árúlnak plusit és hozzávalokat ! Ki tudja lehet hogy veszek egy párat ! :)) Vagy csak igy emu mellett próbálkozom ! Mostmár egyre bíztatób ! Mégegyszer gratula ! A legjobban az tetszik, hogy a hang beállításoknál úgy hallgatom a zenét, ahogy akarom !
Előzmény: Gaia (1717)
effron Creative Commons License 2003.05.26 0 0 1718
Van egy ket szekcio ami meg nincs megnyitva, mert fejlesztes alatt all, szerintem te pont azokat nem tudtad elerni :)
Ugy latom egy Plus4 szekcio es keszul majd!
Előzmény: Gaia (1716)
Gaia Creative Commons License 2003.05.26 0 0 1717
Koszi :-) Te jo eg, a 0.21... az mar biza jo regen volt :-( Azota nem is nezted? Vagy hogy jott pont a 0.21 kepbe? Csak ugy erdekel, nem kotozkodom!!! :-)
Előzmény: cRAFTy (1711)
Gaia Creative Commons License 2003.05.26 0 0 1716
Szep lap! Biztos sok munka volt igy megcsinalni. Egy aprosag: Mozillaval nem tudtam minden funkciot elerni sajnos :-(
Előzmény: effron (1714)
Gaia Creative Commons License 2003.05.26 0 0 1715
Talaltam meg egy disassemblert. Jonak tunik bar nem probaltam ki, csak a feature-eit neztem. Van hozza teljes Pascal forras is! :-) A cime : http://home.hccnet.nl/g.baltissen/auto_dis.htm
effron Creative Commons License 2003.05.25 0 0 1714
Na meg egyszer :D http://x.dream.hu
Előzmény: Gaia (1713)
Gaia Creative Commons License 2003.05.25 0 0 1713
Es cime is van? :-)
Előzmény: effron (1712)
effron Creative Commons License 2003.05.25 0 0 1712
Hello, megnyilt Magyarorszag legnagyobb emu/retro netmagja. Varunk mindenkit!
cRAFTy Creative Commons License 2003.05.25 0 0 1711
Felkelni ? :) Le sem feküdtem, kint voltam a borfesztiválon !:))
Most meg felkeltem :)! Nyüstölöm egy kicsit a yape-t, nagyon sokat fejlődött a 0.21 óta ! Gratula !
MC: majd lesz egy pár kérdésem az AP4-el kapcsolatban, nekem nagyon tetszik ! Remélem okosítod tovább ! Mert ha nem, akkor kigyóbéka ! :)
Előzmény: Gaia (1706)
unrealMX Creative Commons License 2003.05.25 0 0 1710
ok im again front of the machine , i will fault on my exam tomorrow..:) so bye now
unrealMX Creative Commons License 2003.05.25 0 0 1709

This graph dedicated to those people who were fouled by reddy (specially to Luca:)
(note: I know im not a caricature artist, so dont fuckin'this)

Timna Creative Commons License 2003.05.25 0 0 1708
MC: úgy érzem kipróbálom ezt AP4-et ! Nem volna gond ha ütköznénk mondjuk jövő hétvégén ! Figyelj te is Maugli :)
Party-t akarok ! Mikor lesz ? Hova kell menni ? Én nagyon szeretem szegedet :) Lehet ott is :)))
Na mindegy ! Együtt akarok bulizni a régi jó ismerősökkel !!!!!

:))
Hajrá az AP4-gyel! Amíg az asszony keresztet rejtvényfejt, addig most birizgálom picit :)
A borfeszten voltam péntek 17-kor meg ma 15 körül. Ma már nem volt tömeg, de a péntek délután katasztrófa volt. Azt viszont mindkét napon rohadtul sérelmeztem, hogy odatolják a jobbnál jobb borászok a jobbnál jobb borokat ÉS NINCSENEK BEHŰTVE bazeg! Miért nem biztosítanak nekik hűtőt vagy mi a gond? Ez így tök szívás, biztos vagyok benne, hogy egy valamirevaló borásznak szíve szakad meg, hogy agyoncsapott borokat kell öntögetnie.
A mi cégünk (Vylyan) is kint volt, majd megkérdezem őket erről. Amúgy ittam valami Tokaji édes szamorodnit (az asszony miatt, ő csak az édeset issza) meg a Taklernél Bikavér selection 2000-t, Vylyan az van itthon épp elég :) Cab.Sav 99 selection, yeah, boltban 6-8 rongy üvege :) Felőlem mehetünk valakinek a kertjébe is és akkor legalább tudok hozni igazi quality vörösbört, mint pl ez is :)
Előzmény: cRAFTy (1704)
NinjaOfGS Creative Commons License 2003.05.25 0 0 1707
Semmi különös, melózgatok...:)

Most beszéltem W-mannal, kicsit puhitottam, de Te is mondjad neki ezt a visszatérés témát...:)

Előzmény: CseriAttila (1700)
Gaia Creative Commons License 2003.05.25 0 0 1706
Hu, de koran felkeltel igy vasarnap reggel :-)
Előzmény: cRAFTy (1705)
cRAFTy Creative Commons License 2003.05.25 0 0 1705
Ja ! Tényleg ! TCFS emlékszel még arra, mikor magalapítottuk a pro-pain-t a beast-el, meg unreal-al ? Nem semmi csapat volt :) Nem csináltunk semmit ! Egy pillanat alatt szétszáltun, mint a német túristák Siófokon ! :) Mondjuk nem volna rossz megint megpróbálni, hátha sikerül valamit kiadni is !:)))
csumi!
cRAFTy Creative Commons License 2003.05.25 0 0 1704
Hi all !

Kicsit elvoltam veszve az elmúlt hetekben, de most rászántam az időt és elolvastam az elmúlt 20 oldalnyi hozzászólást ! Levagyok nyűgözve az újjabb megtért arcoktól !
TLC : látom te is nagy GOA trance fun vagy (astral projection)!
Murphy: adj emilt, mert felgyújtalak :)
Unreal : te is adj :) üdv Beastnek is !
Minden elismerésem a képkeretet lepakolom-felpakolommal foglalkozó embereknek !
Mostmár le kell ülnöm nekem is kódólni, mondjuk olyan se*g agyam van, hogy még az itt olvasott dolgok után is nehezen ugranak be a dolgok !
MC: úgy érzem kipróbálom ezt AP4-et ! Nem volna gond ha ütköznénk mondjuk jövő hétvégén ! Figyelj te is Maugli :)
Party-t akarok ! Mikor lesz ? Hova kell menni ? Én nagyon szeretem szegedet :) Lehet ott is :)))
Na mindegy ! Együtt akarok bulizni a régi jó ismerősökkel !!!!!
Hát ez a bor fesztivá most kilencedik alkalommal is egy nagy rakás s*ar volt !!!
Huuuu ! Lököm lefele a yape hot verziót :)
Lavina : te egy úr vagy ! akkor rámdobod azt a d64-es sexual disease-t ?
Na ennyi ! Csumi !

crafty of hypoflex

TLCCNS Creative Commons License 2003.05.24 0 0 1703
Szevasztok!

No, megint beestem ;-).

TLCPlay: örülök ha tetszett :-). A fennforgás kb. a következő vele: miután elkészült az első demosong, egy-két funkcióját átírtam, aztán elkészült vele a második demosong amit akkoriban a C-16 compo-nevezésünk zenéjének szántam. Aztán megint átírtam egy-két funkcióját (...optimalizálás rulez ;-) ), azaz lassan csak a kód alapján tudom visszafejteni hogy az utolsó verzió milyen utasítás byte-okra pontosan mit lép =-). A kiadáshoz a tisztázás hiányzik neki, meg a doksi, hogy fogyasztható legyen (...az első verzió gondolom anélkül is fogyasztható, végülis használható és már majdnem minden benne van ami a későbbiben, csak egy kicsit "nyers" ;-) ). További dolgok: a forrás Table Driven Assemblerben van, amit szívem szerint nem cserélnék le egy másikra, mert a forrás a makrók miatt erősen függ tőle (szerintem). További dolog: ha valaki idővel ír hozzá egy szerkesztőt, az cool, mert én nem fogok :-). A dallamot, a tracklistát és a hangszereket pillanatnyilag ASM file-ban lehet megírni; annyi a könnyítés hogy a hangjegyeket és az összes utasítást bemakróztam, azaz nem kell sorozatban .byte utasításokkal múlatni az időt. Nekem megfelelt a módszer, mert a dallamokat úgyis Fast Trackerben kísérletezem ki; ha valaki Plus/4-en akar vele szerkeszteni "online-ban" akkor talán megéri írni hozzá valami egyszerűbb szerkesztőt (személy szerint nekem még ebben az esetben is kényelmesebb az ASM file, mert szövegszerkesztővel könnyebben dolgozom mint a tipikus Commodore-os zeneszerkesztőkkel :-( ).

Én személy szerint egy kicsit csalódtam benne; pont olyan zenékre nem alkalmas (már alapvetően a hang-hardver miatt :-( ) amit össze szerettem volna hozni vele. (Nálam mostanában Astral Projection a menő ;-); kicsit nehéz (legalábbis nekem) psy trance-t összehozni két csatorna négyszögjelen basszus nélkül :-( ). Bár talán lehetséges, csak valszeg nem elég erős hozzá a hitem |-D.

Azt hiszem, TED kategóriában azért elég gyors és "szabad". Olyasfajta stílusú player TED-re mint Taki SIDwinder-e SID-re (...naná, hiszen azon "nőttem fel" ;-) ). Olyasfajta zenész mint Praiser C64-ről (Wojciech Wardynski, egyik kedvenc "újkori" C64-es zenészem) szerintem elég vadakat tudna írni vele, még abban a kategóriában is amilyen zenét bírok. "Klasszikus" TED-zene stílusban (olyanban, amiben van "dallam" ;-) ) pedig Csabó szerintem nagyon jó. Ebben a kategóriában az egyszerűbb lejátszójával is sokkal jobb zenéket ír mint én valaha tudnék (...ti lehet hogy nem, de én már hallottam :-) ).

A forrás tisztázásának már tavaly Novemberben nekiálltam, csak egy rajtam khmmm... ma már teljesen kívülálló "esemény" akkoriban egy kicsit földhöz vágott (azokban a napokban, utólag belegondolva, a lehető legrosszabb stratégia volt programozni :-/ ), és valahogy eltűnt a maradék koncentrálóképességem :-/. ...Ha most eldöntöm, hogy lesz Coroners-nevezés a C-16 compo-n, akkor a tisztázás elmarad, mert elég bajom lesz a demónkkal is (azt a verziót amit pl. Bubis látott + az akkor készült "félig-leírást" elküldöm annak akit érdekel; ha lesz olyan C-16 compo demo amelynek TLCPlay-ben megírt zenéje lesz, annak szívből örülök :-) ). ...Ha nem lesz Coroners part, akkor meg meglátjuk.

Kb. ennyi...

Üdv!,

L.

LucaFIRE Creative Commons License 2003.05.24 0 0 1702
Unreal!
Sorry, I was away on chat ;_; Please come back :D
BTW,stuff you'd spreadt is really cool :D

Wadda you think about a LogoCompo4?

Gaia Creative Commons License 2003.05.24 0 0 1701
Kinn van a Yape 0.47, jopar buga ki lett javitva (floppy emulacio, crash, raszter, stb), sajna az FLI-t nem nagyon maradt idom atgondolni, de majd legkozelebb... Letoltes es a reszletek itt.

Attila

CseriAttila Creative Commons License 2003.05.24 0 0 1700
Ninja!
De örülök! Mi van veled?

W-man pc-n láma, de itt a száma(rímel:-)):70-5188769.
SLD megnősült és autóhifizik. Laco-val egyszer találkoztam Pesten, de már rég volt.
Én már elkezdtem kódolni... még tegnap:D
A KR2 lemezen van meg, de nincs madzagom a PC-hez:-(

Előzmény: NinjaOfGS (1699)
NinjaOfGS Creative Commons License 2003.05.24 0 0 1699
ÁÁÁÁÁ...

Egy újabb csappattag...:) Lassan itt lesz az egész GS! :)

Ati! Tudsz valamit W-man, Laco, Tiger és SLD-ről? (Telefonszám érdekelne a legjobban...)

Megvan a Knight Rider Demo 2. D64-ben?

Visszatérsz a plusira? :)

Hírtelen csak ennyi kérdésem lenne...:)

Előzmény: CseriAttila (1698)
CseriAttila Creative Commons License 2003.05.24 0 0 1698
Hello!

Nem hiszek a szememnek! Élet a scene-n! Csak kapkodom a szemem a fórumot olvasgatva:-)

Üdv mindenkinek!
Ati

NinjaOfGS Creative Commons License 2003.05.24 0 0 1697
Na, igy már megy... Köszi!
Előzmény: CsaboLOD (1688)
Timna Creative Commons License 2003.05.24 0 0 1696
nagy baj? :)
majd később beszélünk erről, most álmos vagyok.
meg letöltöttem egy elvileg free syntax highlightos memo komponenst delphihez. Igenám, csak D5-höz készült nekem meg D6 van. Nem akarja ismerni a Null értékeket meg egyéb variantos mókákat, pedig odadtam neki usesbe a Variants unitot. És NINCS $define-ban, tehát BIZZZTOS látnia kellene. De nemlássa. Szétmennek az idegeim :DD Aluszok!
Előzmény: CsaboLOD (1695)
CsaboLOD Creative Commons License 2003.05.24 0 0 1695
Legyen? Szívesen beleteszem ha kell. Mik a különbségek? Azt látom, hogy labelek végére kettőspont kell (brrr). Kötelező? Amúgy van még két 'style', azok lehet inkább hasonlítanak mint az AS65 formátuma.
Előzmény: Timna (1694)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!