Keresés

Részletes keresés

Zontág Creative Commons License 2006.03.26 0 0 437
Ejakulájjatok már lányok, megveszek egy kis nõi magért.
mén Creative Commons License 2006.03.26 0 0 436
húúú de értelmes a mondat, de azért érted ugye?!  ...látod, hogy belezavarodtam?! :)))))
Előzmény: mén (435)
mén Creative Commons License 2006.03.26 0 0 435
Kedves alquien! Írtam neked, ...ha egy kis szakítanál időt egy esdeklőnek?! ...mondjuk szinkronban a tapasztalással írhatnád is mindjárt :))))
Előzmény: alguien (434)


alguien Creative Commons License 2006.03.24 0 0 434
Kösziköszi! :)
Varom! :)
üdv
al
Előzmény: mén (429)
Dragula Creative Commons License 2006.03.24 0 0 433
HatfaludyFeri Creative Commons License 2006.03.24 0 0 432

Nekem egyszer volt egy "gyanús" esetem.
Misszionárus pózban szeretkeztünk és már jól benne voltunk a dologban, amikor a hölgyből két spriccelés tört elő, a vesszőm tövét találta el és elég erősen éreztem a sugarat. Azért írom, hogy gyanús eset, mert ennek az állaga híg volt és bizony kimondottan pisi szaga volt. De azért jólesett!
:-)
mén Creative Commons License 2006.03.23 0 0 429
Igazad van Kedves! most nincs időm, majd vasárnap adok címet, a témának (is) :)))
Előzmény: alguien (427)
Multiman01 Creative Commons License 2006.03.22 0 0 428
Biztos gyönyörű látvány lehet, ez egy férfi számára is bár sajnos élőbe még nem olt ilyenbe részem, nemtom a videókbol megítélve én 2 fajta női ejakulációt állapíttam megvagy isemrem fel az egyik amit inkább squirnak nevezenk ami a hugycsőbol távozik...
A másik ami számomra sokkal izgatóbb mikor a hüvelyből kezd el folyni az ondó állagához hasonló ejakulció.
ez utóbb sztem sokkal izgatóbb esetleg itt élt már át valaki ilyet?
alguien Creative Commons License 2006.03.21 0 0 427
hogy adjak tanacsot (es kinek?) ha lenyegeben azt sem tudom, miröl van szo... ? ;) na jo, persze lattam a hires extraadagos csajt, na de...... az edes keves..... nekem..

:)


Teged meg irigyellek, v mi.. ;)
al
Előzmény: mén (425)
Törölt nick Creative Commons License 2006.03.20 0 0 426

tanácstalan vagyok,csak nézek ki a fejemből

:-)

Előzmény: alguien (421)
mén Creative Commons License 2006.03.19 0 0 425
..a tanácsadással mi lesz?! Komolyan kérdezem!
Előzmény: alguien (423)
mén Creative Commons License 2006.03.19 0 0 424
 Csak ennyi??? :))))
Előzmény: alguien (423)
alguien Creative Commons License 2006.03.19 0 0 423
Termeszetesen olvastam! :)

Előzmény: mén (422)
mén Creative Commons License 2006.03.19 0 0 422
.. nos már ezt a történést leírtam korábban, biztos olvastad is :) ..az érdekes az volt benne, hogy nem(?!) orgazmuskor spriccelt le (bár a kettő között néhány mp telhetett el), hanem amikor dugtam befelé a farkamat! Az igaz, hogy olyan izgalmi állapotban volt/unk, amikor elég volt egy érintés is! Persze ez az állapot standard volt nálunk, folyamatos izzó erotika volt  minden perce a napnak! Naponta 3-4 együttlét nem volt kirívó eset :))) (együtt dolgoztunk). Ez a lány olyan volt, amilyen csak egy adódik az ember életében (persze vannak szerencsések) pedig, K. Laci csak "jelenthet" nálam! :)))) ...még ma is vágyom azokra az orgazmusokra, amiket Ő tudott produkálni, mert én azáltal éltem/élem meg a legőrületesebb spricceléseket! Egy csoda volt!.. ma is elég lenne, hogy eldobjak mindent a kezemből, ha csak a szemével intene :))
Előzmény: alguien (421)
alguien Creative Commons License 2006.03.19 0 0 421
most mar csak erre a dologra lennek kivancsi, amiröl a topic szol...
:)
Előzmény: Törölt nick (420)
Törölt nick Creative Commons License 2006.03.19 0 0 420
nincs mit:))
Előzmény: alguien (412)
VBN Creative Commons License 2006.03.19 0 0 419

Szia!

 

Sajnálom! :-(

 

A "hátsó szándékom" nem az volt, hogy úgysem mondasz igazat, hanem az, hogy egy VALÓDI (tehát nem megjátszott, nem megrendezett) videót lássak.

 

Azért köszönöm, hogy válaszoltál!

 

 

Előzmény: Eszter1977 (417)
mén Creative Commons License 2006.03.16 0 0 418

Óhhh Kedvesem! még egy adalék, hogy rajongásom az egekbe csapjon! :)))

.."műhelytitkokat" szívesen vennék ez ügyben!

Előzmény: Eszter1977 (417)
Eszter1977 Creative Commons License 2006.03.15 0 0 417
Szia Kedves VBN!
Ha jól értettem, magán azaz rólam készült privát videót néznél meg arról hogy én hogyan élem át ezt a csodás orgazmust?
Ha igen akkor elkell hogy szomoritsalak mert ez nem lehetséges. Már volt erre példa hogy azért kérnek tőlem videót vagy képet mert valahogy amit mondok magamról az lehet nem igaz. Ez ilyen férfi hátsó gondolat. szkeptikus illatú :)
Ezt nagyon sajnálom mert semmi okom nincs arra hogy sok sok embernek a neten hazudjak, mert ennek nagyon nem látom értelmét.
Ezek után nemtudom hogy viditsalak fel :)

Ja és nem kell irigyelni, mert ez adottság. Csak én felfedeztem!
Előzmény: VBN (416)
VBN Creative Commons License 2006.03.11 0 0 416

Tisztelt (és kicsit irigyelt) Eszter1977!

 

Láthatnánk erről egy SAJÁT videót? (akár magánban is)

 

Előzmény: Eszter1977 (409)
Angyali Szerető Creative Commons License 2006.03.11 0 0 415
Az csak a halál... tudod.

:)
Előzmény: Dragula (414)
Dragula Creative Commons License 2006.03.09 0 0 414
Előzmény: Olfactor (403)
alguien Creative Commons License 2006.03.08 0 0 412
na ez most nem teljesen tudom, miert, de megmosolyogtatott ;)
köszi!
al

:)
Előzmény: Törölt nick (410)
mén Creative Commons License 2006.03.08 0 0 411
:)))))))))))))))   ..csatlakozom, nézzük együtt :)))))))))))
Előzmény: Törölt nick (410)
Törölt nick Creative Commons License 2006.03.08 0 0 410
amit én nem látam,az nincs is:)))
Eszter1977 Creative Commons License 2006.03.08 0 0 409
Sziasztok kedves női ejakuláció iránti érdeklődők, esetleg tapasztalók. Eme topicot egyik barátom "Gummiboy" mutatta nekem és szó ami szó, őszinte leszek hogy nem akartam ide írni. Ma úgy gondoltam mégis mint nő (ahogy néztem nem sok nő szólt eddig a témához :) ) bekapcsolódok a témába. Nem akarok most senkit se lenézni, tényleg én nem olyan vagyok, ezt 1-2-en tudják is igazolni, de sok sok hozzászolónak igencsak nincs igaza. Vannak egyesek akik szkeptikusak az ügybe. 21 éves koromba teljesen véletlenül jutottam el erre az orgazmusra. Azóta igencsak mélyen foglalkozom a témával bár már ez tapasztalati szintem miatt csökken mert lassan a spriccelés természetes orgazmussá válik nekem. Most nem vagyok egy Cytherea (akinek képeit itt berakjátok) ezért tisztelem és irigylem őt. Én nekem nincs olyan jó alakom mint neki de azért nőies formámat tartom. Most hogy mi ez a spriccelés, honnan jön mikor hogy erre eddig csak magán érdeklődőknek válaszoltam. Tanácsot kértek hogyan próbálják ki barátnőjükön stb. Eddigi visszajelzések szerint az általam ajánlott módszerek működnének (tehát a lány érez valami pisilési ngert orgazmus elötti szakaszba) de nem spriccel. És hogy miért érdekel engem? Olyan sok lány/nő él aki egyszerűen csak a természetes hagyomás sexet él át és nem foglalkozik testével, nem akarja megismerni saját testét, sajátosságait. Én igen. Ezért nálam a sex művészet. 29 évesen 2. talán az "igazi" páromra találtam rá. Ez azt jelenti hogy az előző életembe jobban előtérbe helyeztem a sexuális életet. Így tanultam meg a sexben tapasztalni és megtudni dolgokat. nem tagadom sexmániás vagyok de azért már jobban visszafogtam magam. most természetesebben élem sexuális életemet :)
Nos ami a témát illeti. Néhány dolgot akkor elmondok:
- Cytherea spriccelése nem pisi (bár láttam neki (erősen sárga volt) nem rendes spriccelését is mikor minimális mennyiségű húggyal jött ki neki)
- Arra képre írt vélemény hogy aki a képnél jobban spriccel az már kamu. Nagyon nem igaz! pl én sokkal lágyabb vizeset lövellek ki. Tehát nem nyálkás. Van mikor az jön de ez sok mindentől függ hogy mikor mi.
-A nedv pedig igen a húgycsőből áramlik kifelé orgasztikus mandzsetta hatására. a húgycsövet körülvevő kis nyilásokból is áramlik ki némi mennyiség. Ez keveredhet a hüvelyorgazmus során folyó nedvvel is. ilyenkor nem spriccel a nő hanem kibuggyan a nedve (sok általában).
Ha kérdésetek van akkor tessék csak :)

puszi!
mén Creative Commons License 2006.03.08 0 0 408

Szívesen megkóstolnám a tiédet, mondjuk "Káposztás után kettővel! :)))

 Ilyet látni-tapasztalni, vmi frenetikus élményérzés! Sajnos nem sok alkalommal, de volt benne részem. Amikor először megesett, én is azt hittem, hogy pisi, de mikor magunkhoz tértünk kiderült, hogy ez egészen más! :)) Azóta is vágyom egy ilyen ismétlésre, mert köszönőviszonyba kerül az ember az őrülettel, vagy inkább az "őrületessel?! :)))

 

Előzmény: Olfactor (403)
Angyali Szerető Creative Commons License 2006.03.08 0 0 407
Azért szerintem ezt nem kéne ennyire relativizálni...

Összefoglalva: alapvetően NEDVESÍTŐ funkciót ellátó mirigyek túlműködéséről van szó. Gondolom a mennyiség abból adódhat, hogy a húgycsőbe is ürül, ott meg valamennyi tud tárolódni is, mint ahogy férfiaknál a mellékherékben és az ondóvezetékben. Tehát irtó nagyot nem tévedünk, ha azt mondjuk, hogy a mennyiség akkora lehet mint egy férfi magömlésé. Amik pedig a képeken és videókban vannak mennyiségek, csak a húgyhólyagban tárolódhatnak, oda meg csak pisi kerülhet, nem? :)
mfalcon76hu Creative Commons License 2006.03.08 0 0 406
Akkor a nöké is csak hasonló, nem? :-) Tehát nicns olyan, hogy csak így nézhet ki és csak ennyi lehet. :-)
Előzmény: TTAMAS (405)
TTAMAS Creative Commons License 2006.03.08 0 0 405

Két férfiejakulátum sem egyforma, akkor a nökét hogy lehet sablonra húzni??

 

Nem egyforma, csak nagyon hasonló. Pár ml fehér, nem átlátszó. Amelyik fél liter és sárga, az valami egészen más...

Előzmény: mfalcon76hu (404)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!