Keresés

Részletes keresés

qgibg Creative Commons License 1999.06.13 0 0 4
Szerintem is itt a jobb helyen, nekem ugy tunik.
Nem emlekszem, mikor olvastam eloszor a konyvet, de meg boven alt. isibe jartam en is. Azok koze a konyvek koze tartozik, amiket ritkan olvasok ujra, de akkor nagyon. Bar nekem csak az alaptrilogia fekszik igazabol.

Filmet csinalnak belole, nem tudom, tudtok-e rola, mindesetre en nem fuzok hozza nagy remenyt. Egy jo konyvbol sosem lehet igazan jo filmet csinalni, egyszeruen mert mas mufaj. Jo filmet meg talan lehet, de biztos, hogy nem azert lesz jo, amiert a konyv - es epp emiatt nem lehet jobb, mint a konyv. Remelem, ertheto.

Borisz

LUCzI FERencz Creative Commons License 1999.06.13 0 0 3
Sajnos lassú az elérésem, azért tartott annyi ideig.
Macs!
Szerintem jó helyen van itt, itt többen látják.
feri9 Creative Commons License 1999.06.13 0 0 2
Csak a téma iránti tiszteletből nem nullásoztam le, különben beírásod időpontja alapján belefértem volna.

A lényeg: hívtad a rajongókat, hát itt van egy!

Nem azért mondom, de hetedikes voltam, amikor kiadták, akkor olvastam először, tehát én igényt tartok a törzsrajongó-kártyára, ha majd csinálsz.

Még valami: sajnos, a többi Tolkien-mű a témában nem nyűgözött le ugyanennyire, tehát maradjunk az "alapmű" megvitatásánál.

Előzmény: LUCzI FERencz (0)
Macs Creative Commons License 1999.06.13 0 0 1
Imádom!

De ezt nem inkább a Kultúrában kellett volna megnyitnod?

Angi

Előzmény: LUCzI FERencz (-)
LUCzI FERencz Creative Commons License 1999.06.13 0 0 0
Mielőtt még a nullásozók ideérnének...
Rendszertelenül vagyok a Neten, de jó gazdához illően igyexem rá-ránézni a topicra.
LUCzI FERencz Creative Commons License 1999.06.13 0 0 topiknyitó
Mindenkit várok ebben a topicban, aki:
-szereti
-nem szereti
-ismeri
-nem ismeri
-a nickje ezzel kapcsolatos
-bármi egyéb oka van írni róla
-bárkit akit érdekel a téma, Tolkien világa, vonatkozásai valós világunkra, etc. egyszóval a világirodalom leghosszabb tündérmeséje.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!