Keresés

Részletes keresés

Wormie Creative Commons License 2012.07.12 0 0 5856

Csatlakozom az előttem szólóhoz!

 

Ne higgy nekik! A múlt héten is volt egy hosszabb cikk a témáról a MN-ben (sajnos online nem elérhető). A legtöbb esetben további lehúzás, ill. suttyomban újabb TS-t sóznak a gyanútlan balek nyakába.

 

Bármit is ígérnek, 99%, hogy nem tudják eladni. De semmiesetre se fizess érte előre.

 

 

Előzmény: TStulaj1000 (5852)
Anti-timeshare Creative Commons License 2012.07.12 0 0 5855

Time sharing; RCI; Kereknap; üdülési jog

 

egy másik topik, melyben valamivel több hozzászólás és tapasztalat gyűlt össze

Anti-timeshare Creative Commons License 2012.07.12 0 0 5854

Szia!  

Tapasztalatom velük nincs. De az "iparági" tapasztalat elég egyszerű: ha előre pénzt kérnek és/vagy az apróhirdetési árakhoz képest magasabb árat igérnek akkor csalók ők is.

Ha korrektek, akkor adnak néhány referenciát és beszélhetsz olyanokkal akiknek eladták a jogukat.

 

Azt mondják, hogy külföldieknek értékesítik...

 

Amikor megvetted, akkor is mondtak neked mindenfélét, másodszor nem szabad beleesni szóbeli igéreteknek.

 

(amúgy a gugli első találata nálam, hogy versenyhivatali eljárás indult ellenük)

Előzmény: TStulaj1000 (5852)
TStulaj1000 Creative Commons License 2012.07.12 0 0 5853

Sziasztok!

Van valakinek tapasztalata a Resort Club Hungary Kft.-vel üdülési jog értékesítésével kapcsolatban? Valóban el tudják adni?
Ha igen, mennyi idő alatt?
Olyan áron, mint igérik?

Azt mondják, hogy külföldieknek értékesítik...

TStulaj1000 Creative Commons License 2012.07.12 0 0 5852

Sziasztok!

Van valakinek tapasztalata a Resort Club Hungary Kft.-vel üdülési jog értékesítésével kapcsolatban? Valóban el tudják adni?
Ha igen, mennyi idő alatt?
Olyan áron, mint igérik?

Azt mondják, hogy külföldieknek értékesítik...

lau1 Creative Commons License 2012.07.11 0 0 5851

Sziasztok! Zalakarosi üdülési jogot szeretnék eladni, a Family Wellness Card kft. tett ajánlatot, ahol 29.900,- Ft-ért kell vásárolni egy 2 éjszakás üdülést, akkor küldenek megállapodást az eladásra, és 5 % jutalékot kérnek. Találkozott már velük Valaki? Lehet velük valamit kezdeni? S.O.S. sürgős!

Wormie Creative Commons License 2012.07.05 0 0 5850

Egyre kifinomultabbak az üdülési joggal kapcsolatos átverések

 

MTI- itthon@hetivalasz.hu

Létrehozás:2012.07.05. - 08:002012.07.05. - 08:00

 

Egyre változatosabb módszerekkel verik át az üdülési jogok csapdájába került fogyasztókat az értékesítéssel foglalkozó cégek: látszólag cserét kínálnak, ám valójában újabb üdülési jogot adnak el a gyanútlan embereknek - írta a Magyar Nemzet csütörtökön, hozzátéve, hogy a csalásgyanús esetekkel a Gazdasági Versenyhivatal versenytanácsa csütörtöki ülésén foglalkozik.

 

 

A lapnak Kende Júlia ügyvéd elmondta: az eddig is gyakorlat volt, hogy a korábban megvett, feleslegessé vált üdülési jog továbbértékesítését csak akkor vállalták az erre szakosodott cégek, ha a tulajdonos helyette egy másikat vett tőlük.

 

Az utóbbi időben azonban gyakori, hogy az ügyfelekkel csak egy, a megtartani nem kívánt üdülési jogról szóló lemondási nyilatkozatot íratnak alá, s azt állítják, hogy ezzel megtörtént az első lépés az eladás felé, bátran vehetnek újat. Utána derül ki, hogy erről szó sincs, s a megtévesztett vevő a jövőben már két ingatlan után fizetheti az akár több százezer forintra rúgó fenntartási költségeket. 

 

A Magyar Nemzet cikke felhívja a figyelmet, hogy az üdülési jogot csak adás-vételi szerződéssel lehet eladni, amíg tehát a vevő aláírása nincs a szerződésen, az eladó nem szabadult meg a tulajdontól. Az üdülési jogokkal foglalkozó cégek ráadásul kötelezettséget sem vállalnak a továbbértékesítésre - ami nem is érdekük - , csak arra szerződnek, hogy megpróbálkoznak az eladással.

Wormie Creative Commons License 2012.07.02 0 0 5849

Első látásra OFF-nak tűnhet ez a cikk:

 

http://hvg.hu/kkv/20120619_tesztaruhaz_bezart_kamu

 

...... de ha végigolvassuk, érdekes összefüggésekre bukkanhatunk:

 

.....  

Pieke Dénesnek sem a Sample World Zrt. az első vállalkozása. Az Opten Cégtárának adatai szerint tizenhárom cégben van vagy volt érdekeltsége, köztük 2007 decemberéig tulajdonosa, majd még 2009 januárjáig egyik ügyvezetője volt az üdülési jogokat értékesítő Holiday Club nevű cégnek, és érdekeltségei voltak a HC-csoport más vállalataiban.

 

 

 

 

Ugye milyen érdekes?  ;-) Bizonyos arcok több "kétes hírű" vállalkozás színeiben is feltűnnek. Sőt, csak olyanokban.

 

 

 

 

 

deleted_user Creative Commons License 2012.06.25 0 0 5848

Szia. Szüleim most szombaton voltak náluk ugyanebben az ügyben.

 

Belementél?

Eladták az üdülési jogot?

Ha igen, mennyi idő után?

Az előre ígért összegért?

Korrektek voltak?

 

Én nem bízok bennük, már csak azért sem, mert 2 millió ft-ot ígérnek egy Supetar, Brac, 42. hét, minden 2. év, 1 hét/4 fő üdülési jogért. 2006-ban erőszakolta szüleimre az Interval International. . .

 

Válaszaid előre is köszönöm!

Előzmény: 10EDES (5741)
Baba650907 Creative Commons License 2012.06.05 0 0 5847

Szeretnék kapcsolatot azokkal az emberekkel, akinek a soproni SPa RUbin wellness Házban van üdülési joguk.

Várom a jelentkezést.

Törölt nick Creative Commons License 2012.06.02 0 0 5846

Köszönjük a bíztatást!

 

 

Mostanra több száz magyarországi tagunk van. Weboldalunkon a bal felső sarokban a nyelvet kiválasztva magyarul is olvasható a legfontosabb információ, sajnos a teljes fordításra még várni kell.

 

Ügyfélszolgálatunk elérhetőségein várjuk kérdéseiket, észrevételeiket.

 

Üdvözlettel: Dial An Exchange (Europe)

Előzmény: Törölt nick (4686)
Petip306xn Creative Commons License 2012.05.26 0 0 5845

A gond csak az, hogy a biztosítók meg az alkusz cégek is hasonlóan működnek. Egyszer voltam az MPK Zrt nevezetű csodánál, ahol nem kellett semmilyen terméket eladni, mert ugye ők nem ezzel foglalkoznak, hanem csak pénzügyi felmérését végeznek, és pénzügyi tanácsokat adnak.....ez eddig szép és jó, de azt az elején ők sem mondják, hogy ajánlások alapján működnek ami azt takarja, hogy elmész valakihez akitől a beszélgetés után kérni kell pár ismerősi elérhetőséget. Van aki azt akarta bemesélni más fórumokon, hogy nem annak kell felhívni az embereket, aki kérte a címeket, hanem az ügyfél telefonál azért, hogy segítsen a tanácsadónak....utána meg fizetést is kér nem??? De a regisztrációs díjat itt is elkérik, meg a tanfolyam árát is, és már az elején legyen az illető számlaképes, később meg szépen kiválthatja a vállalkozóit hozzá, mert rögtön megbízási szerződését kap. Szóval vannak itt cifra dolog elég rendesen.....és sajnos kihasználnak rengeteg embert a mézes-mázas szöveggel, a végén meg jön a jó nagy bukta...

Berlusz Móni Creative Commons License 2012.05.26 0 0 5844

Külön-külön is elég gáz meg átverés az MLM meg a timeshare, de a kettő kombinációja meg átverés a négyzeten.

 

Sajnos -  (lsd. MLM-topikbeli hsz-aim... :))) ) - minél nagyobb a munkanélküliség, a szegénység, annál több gátlástalan szerencsevadász próbálja behálózni a már amúgy is kétségbeesetteket. :-( Gazdagságot, függetlenséget, munkát ígérve nekik. Helyette meg kapnak megvásárlandó kezdőcsomagot (sokezerért), meg az a "munka", hogy szervezzenek be  minél több ismerősüket. Gyakorlatilag pilótajáték ezeknek a többsége, csak jól van álcázva vmi himihumi termékkel. :-(

 

 

Előzmény: Petip306xn (5843)
Petip306xn Creative Commons License 2012.05.26 0 0 5843

Szinte gondoltam, hogy ez is megint valami jó nagy átverés lehet, de gondoltam rákérdezek már arra, hogy valaki esetleg ismeri-e őket, vagy volt köze hozzájuk. Nem is értem, hogy ezek a cégek miként tudnak megmaradni a mai világban, mikor már mindenhonnan az jön, hogy mekkora marhaság az egész. Elképesztő, hogy valakik még bedőlnek ezeknek, nem is akartam volna nekik dolgozni az tuti, egyből láttam rajta, hogy valami gyökérség lehet. Ezeket a cégeket én már rég megszűntettem volna, akárcsak a telemarketinges szarságokat. Kinek van még ezekre szüksége?...mindenesetre meglepő mik vannak, és mivel akarják újra és újra átverni emberek százait.

Berlusz Móni Creative Commons License 2012.05.25 0 0 5842

Csak itt-ott belehallgattam a videóba - tömény MLM bullshit!

 

Menekülj, amíg bírsz...

 

 

Előzmény: Berlusz Móni (5841)
Berlusz Móni Creative Commons License 2012.05.25 0 0 5841
Előzmény: Berlusz Móni (5840)
Berlusz Móni Creative Commons License 2012.05.25 0 0 5840

Ha elkezded beírni a google-ba, rögtön azt ajánlja fel (talán harmadikként), hogy World Ventures átverés.

 

Azért ez sokat elárul. :-)

 

Baromi érdekes, hogy a szintén kételyeket ébresztő MLM-es bionet cég oldalán van róla szó. :-OO

 

http://www.bionet.hu/?page_id=318

 

Ja, perzse tagadják, hogy átverés lenne, de messziről bűzlik.....

 

 

 

Előzmény: Petip306xn (5839)
Petip306xn Creative Commons License 2012.05.25 0 0 5839

Üdvözletem mindenkinek! Valaki megtudná nekem mondani, hogy pontosan mi ez a World Ventures nevű cég?? Valami MLM rendszerű dolog?? Mert nekem eddig nagyon annak tűnik. Volt egy álláshirdetés ahol semmi nem volt írva, csak annyi, hogy valaki a vállalkozásának a bővítéséhez embereket keres, aztán ennek a cégnek a nevében írtak. 100 embert akarnak felvenni kapásból, ami már eleve gyanús, plusz az amerikai központ utalná a fizetést. Ezt írták többek között: "A munka sima adminisztrációból, adatrögzítésből, valamint könyvelésből áll." Próbaidősnek fizetnek 55.000-ret, aztán mikor felveszik 80.000-ret. Elég kevésnek tűnik, legalábbis számomra. Valami utaztatással foglalkoznak, de hogy hová, azt nem írták le. Szóval pontosan mi ez? Meg valami kártyát is meg kell venni, ami állítólag 500 forint lenne....ilyet sem hallottam még. Érdemes ezzel foglalkozni? Persze az nincs írva, hogy most kell-e hozzá vállalkozói vagy számlaképesség, csak annyi hogy szerződést kötnek az 1 hónapos próbaidő után. Nekem elég meseszagúnak tűnik, volt már szerencsém nagyon sok hasonló típusú céghez. Ha valaki tud erről valamit, az légyszí írjon ide. Köszönöm!

alaszka51 Creative Commons License 2012.05.23 0 0 5835

Az üdülési jog eladása lehetetlen. Lehetetlen elsősorban azért, mert Magyarországon már mindenki számára világossá vált, hogy mekkora szélhámosságról van szó. Egyre kevesebb embert fognak tudni bepalizni. És nagyon remélem, hogy közeleg az idő, amikor minden üdülési joggal kufárkodó szélhámos elnyeri a méltó büntetését!

 

Nem igaz az, hogy az üdülési jog egy nagyon jó dolog. Rengeteg pénzbe kerül.

 

Magyarországon az idő sem garancia hogy jó lesz. 

 

Hurghadai üdülés (8 nap) - Three Corners Triton Empire Hotel - 54.900 Ft és van különbség Egyiptom-Magyaroszág között.  

  • Út típusaRepülős út
  • OrszágEgyiptom
  • RégióHurghada
  • VárosHurghada
  • Szállásegyéb

1. nap: Budapest / Hurghada: Elutazás Hurghadára charter járattal. Érkezés után transzfer a szállodába. Szabadprogram. Vacsora és szállás Hurghadán. 2-7. nap: Hurghada: Reggeli után szabadprogram. Fakultatív programlehetőség: Sahara Park, Gifton sziget, tengeralattjáró, luxori kirándulás, kairói kirándulás, stb. Vacsora és szállás Hurghadán. 8. nap: Hurghada / Budapest: Reggel transzfer a repülőtérre, hazautazás. Az árak tartalmazzák: szállás: 7 éjszaka a szállodában, ellátás: a választott szálloda szerint, repülőjegyek: Budapest-Hurghada, Hurghada-Budapest útvonalon, repülőtéri transzferek. Az árak nem tartalmazzák: repülőtéri illeték és üzemanyag pótdíj: 43.000 Ft/fő, útlemondási biztosítás: 1,4%, szerviz díj: 5.000 Ft/fő, vízum díja: 5.000 Ft/fő, utasbiztosítás: 830 Ft/fő/nap. Általános információk Fekvése: A szálloda Hurghada óvárosában fekszik, a közelében számos üzlet és szórakozási lehetőség várja a vendégeket. A szálloda nem közvetlenül a tengerparton fekszik, de saját tengerparti szakasszal rendelkezik. Szobák: A szálloda összesen 409 szobával rendelkezik. A standard szobák mindegyike ízlésesen berendezett, légkondicionálóval, tévével, telefonnal kis hűtővel felszerelt. A szobák egy részéhez erkély vagy terasz tartozik. Szolgáltatások: Éttermek, bár, medencék, wellness szolgáltatások (jakuzzi, gőzfürdő, szauna, masszázs) asztalitenisz, vízi aerobik, röplabdapálya, búvárközpont, gyermekeknek játszótér, medence, különböző programok, gyermekfelügyelet. Egyes szolgáltatások csak külön térítés ellenében vehetők igénybe. Ellátás: Félpanzió vagy all inclusive.

 

 

Mivel a résztvevők zöme nem ismeri sem a TS rendszert, sem magát a céget, akitől meghívását kapta, nem nagyon tud előre tájékozódni és felkészülni arra, hogyan viselkedjen és reagáljon az őt ért csábításra és unszolásra. A valószínűleg jól képzett „menedzserek” ügyesen húzzák csőbe a bizonytalankodókat, szóbeli ajánlatuk sok esetben köszönőviszonyban sincsen azzal, amit aztán a naiv ügyfél aláír. Ezért is történhet meg, hogy sokan csak otthon, jóval az eset után döbbennek rá, mekkora anyagi kötelezettséget vállaltak, több évtizedre előre. 

Ebben az esetben is az a tanulság, hogy ne írjunk alá soha semmit anélkül, hogy alaposan átolvastuk volna! Ha sürgetnek, ha azt mondják, hogy „csak most, csak ma ennyi, nincs gondolkodási idő” - ne dőljünk be a szövegnek! Gondoljunk arra, hogy amikor pár ezer forintos dolgot veszünk, legtöbbünk megnézi, hol olcsóbb és igyekszik ott megvenni, ahol a legkedvezőbben juthat hozzá. Miért ne tennénk hát sokkal inkább így, amikor milliós tételről van szó, ráadásul hosszú évekre szóló további kötelezettséggel együtt?

Aki keres rajta...

Érdemes azon is elgondolkodni, ki jár jól valójában az üzlettel? Az egyik nyertes csapat bizonyosan az ingatlantulajdonosoké. Övék az ingatlan, amiért egyrészt kaszálnak egy nagyobb összeget, ideális esetben minden apartman esetén 52-szer (ha minden hetet más tulajdonosnak ad el). Ezután 52-szer beszedhetik az éves díjat is, ami igazából heti díj, hiszen az ügyfél csak egy hetet tölthet ott évente. Így már érthető, miért tolonganak a magyar hotelek is az RCI-tagságért!

 

 


 

Előzmény: kerantal1 (5754)
Gio1977 Creative Commons License 2012.05.20 0 0 5833

Oooo.. nem lehet, hogy eltevedt egy kicsit?

Előzmény: Törölt nick (5832)
Cenerentola Creative Commons License 2012.05.16 0 0 5821

Kedves Eszter!

 

Ha már megtisztelted ezt a fórumot a látogatásoddal, sietek megragadni az alkalmat, hogy bebizonyítsam: minden megnyilvánulásotok csalárd, hamis és elhallgatásokon alapul. Mert azzal hencegsz itt, hogy ti senkitől sem kérnétek és fogadnátok el előre egy fillért sem. Arról azonban már nagy bölcsen nem szólsz egy árva kukkot sem, hogy a klubtagságért általában 200.000 forint körüli összeget szoktatok legombolni a jobb sorsra érdemes balekokról. A nagy semmiért. Én ugyanis még soha életemben nem találkoztam olyan élő emberfiával, aki ismert volna olyan élő emberfiát, akinek az üdülési jogát eladta egy olyan cég, amely arra szakosodott, hogy még további összegeket vasaljon ki az üdülési joggal bepalizott halandókból.

 

Mert mostanában egyre többen remélnek hasznot húzni ebből az „iparágból”. Alig telik el  nap, hogy ne zaklatnának telefonon olyan cégek, melyek a számunkra terhessé vált üdülési jogok eladásával kecsegtetnek. Ezek nyilván vagy ugyanazok az imposztorok, akik annak idején simlis módon ránk sózták az üdülési jogot, vagy pedig szoros együttműködésben vannak velük. De a céljuk mindenképp ugyanaz: jól élni az emberi hiszékenység vámszedőiként.

 

Mármost ami benneteket illet, megmondom, mi veletek a fő bajom. Semmiféle garanciát nem vállaltok arra vonatkozólag, hogy adott időtartamon belül el fogjátok adni az üdülési jogomat. Normális, a jogot minden szinten tiszteletben tartó országokban létezik egy úgynevezett Money Back Guarantee. A kedvedért, Eszter, lefordítom magyarra: pénzvissza­fizetési garancia. Ez azt jelenti, hogy ha az adott árucikk, illetve a szerződés tárgyát képező bármely dolog hibásnak vagy nem megfelelőnek bizonyul, visszaadják az érte kifizetett pénzösszeget.

 

No de ti naná, hogy nem vállaltok ilyen garanciát! Bolondok is volnátok, hiszen nagyon is tisztában vagytok azzal, hogy az üdülési jog eladása lehetetlen. Lehetetlen elsősorban azért, mert Magyarországon már mindenki számára világossá vált, hogy mekkora szélhámosságról van szó. Ha meghallják az „üdülési jog” kifejezést, sokakat már a harci ideg környékez, kiütést kapnak, és kinyílik a bicska a zsebükben. No, ekkor szoktátok ti bevetni Jolly Jokerként a végső érvet: a külföldiek körében nagyon kapósak az üdülési jogok. De fájdalom, ez is hazugság! Ugyanis a külföldiek között is aligha lehet találni akkora marhát, aki hajlandó kifizetni 3 millió 700 ezer forintot, aztán meg évi 100.000 forint üdülőhasználati díjat 6 nap magyarországi üdülésért, amely még egy vacak reggelit sem foglal magába. Ezért hát kár a strapáért, Esztikém! Hidd el, egyre kevesebb embert fogtok tudni bepalizni. És nagyon remélem, hogy közeleg az idő, amikor minden üdülési joggal kufárkodó szélhámos elnyeri a méltó büntetését!

Előzmény: Online Resorts (5820)
Online Resorts Creative Commons License 2012.05.15 0 0 5820

Kedves Érdeklődő !

 

Gyüre Eszter vagyok az Online Resorts kft. Ügyfélkapcsolati munkatársa. A minap böngésztem az interneten és futottam bele az Ön kérdésébe. Engedje meg, hogy néhány mondatban reagáljak. Gondolom valamely klubtagunk tapasztalataira számít, hiszen amiket én írok nem túl objektívek, viszont tények.

 

Cégünk szolgáltatásai között elsősorban az üdülési hetek cseréje, bérbeadása szerepel, melyek kiegészülnek extra szolgáltatásokkal, például extra üdülések külföldön. Ezen felül üzemeltetünk egy, a szakma által is elismert (Magyar Szállodák és Éttermek Szövetségének társult tagjai lettünk), hazai szállásfoglalási portált is. Amennyiben objektívabb képet szeretne rólunk kapni, olvasgassa a szakmai lapokat (pl.: Turizmus panorama), rendszeresen írnak rólunk.

 

Kimondottan üdülési jogok értékesítésével nem foglalkozunk, viszont klubrendszerünkön belül segíteni tudjuk klubtagjainkat, hogy minél könyebben el tudják adni üdülési jogaikat. Ez a szolgáltatásunk jutalékos rendszerben üzemel, senkitől nem kérünk és nem is fogadnánk el pénzt előre.

 

Honlapunkon a klubtagságunkhoz kapcsolódó összes dokumentumot és szerződést bárki elolvashatja, mielőtt csatlakozna rendszerünkhöz.

 

Remélem tudtam segíteni és amennyiben további kérdései lennének, hívja ügyfélszolgálati irodánkat vagy ügyfélfogadási napokon látogasson meg minket.

 

www.onlineresorts.hu

 

Előzmény: santosi (5815)
Cenerentola Creative Commons License 2012.05.15 0 0 5819

Azért írogatok ide, mert a magam szerény módján szeretnék segítségére lenni felebarátaimnak azzal, hogy megosztom velük a csöppet sem örömteli tapasztalataimat, melyeket az üdülési joggal seftelők kártékony tevékenységéről szereztem. Amellett arra is jó ez az elemzés, hogy – mint cseppben a tenger – megmutatkozzék, micsoda nagy bajok is vannak ebben az országban az úgynevezett igazságszolgáltatás körül. Mert amit a 105-ös számú hozzászólásomban leírtam, abban elsősorban nem is az bosszant, hogy szélhámos csalók pofátlanul lenyúlták százezer forintomat, hanem sokkal inkább az a tény, hogy a bűn büntetlen maradt. Én ugyanis régi, konzervatív módon gondolkodom, nem fertőztek meg a modern, liberális eszmék, melyek szerint – mint Kuncze elvtárs mondá – a megélhetési bűnözőket nem szabad háborgatni.

 

Tehát, mint konzervatív gondolkodású halandó, úgy látom, hogy a bíróságnak kutya kötelessége lenne hivatalból üldözni a bűnt (csalás, sikkasztás), ezzel szemben az illetékes bíróság, mintegy lerázva magáról a további vesződséget, átadta az ügyet az ugyancsak teljesen impotens végrehajtó irodának. A szélhámosok pedig a markukba röhögve, zavartalanul folytatják csalárd tevékenységüket. Mi meg itt tehetetlenül füstölgünk meg sistergünk, mint aki parázsra pisilt…

Előzmény: Gio1977 (5817)
vneanita Creative Commons License 2012.05.14 0 0 5818

Sziasztok!

Én is belefutottam a minap a HCH-ba. Aláírtam a szerződést egy Hévízi apartmanra, a szokásos szöveg, majd el lehet cserélni, blabla... hál istennek egy forintot se fizettem nekik szerződéskötéskor. Utánanéztem neten, rájöttem, mekkora ökör voltam, így újabb találka, emberünk azt hitte megyek fizetni, majd nagy mosollyal közöltem, elállok a szerződéstől. Elment, majd visszajött, hogy nem kell elállni, elég, ha széttépjük a szerződést. Enyémet is, övét is széttéptük. A szerződés tartalmazza, hogy kötbért vagyok köteles fizetni, ha nem fizetem ki a vételárat időben. Ebben az esetben szerintetek fel tudja még használni ellenem a szerződést így, hogy már össze van tépve. El akartam hozni az ő példányát is, de nem adta persze. Jobban járok, ha elküldöm nekik az elállásról tértivevénnyel a levelet, ugye? Ha volt már valaki, aki elállt, légyszi írja már meg, hogy hogyan? Mármint személyesen, vagy levél? Nem akarnék egy forintot se fizetni ennek a bandának.

Üdv.

Gio1977 Creative Commons License 2012.05.14 0 0 5817

Nos igen, en is valami hasonlot probaltam,amennyire csak lehet finoman, megfogalmazni.

Probalom leszurni a lenyeget.

Valaki vegigolvasssa a forumot, vagy legalabb is az utolso par oldalt, amibol vilagosan kiderul, hogy ide csak olyanok irnak, akiket vagy megroviditettek ezzel a kvazi piramisjatekkal, vagy pedig az adott cegek alkalmazottjai/tulajdonosai (ergo: csalok). 

Mindezek utan kepes lesz azt leszurni mindebbol, hogy ez egy jo uzlet, nosza, vagjunk bele........

Rengeteg mondatot leirtam, es kitoroltem, mert nem igazan volt egy sem szalonkepes..

Emberunk minden esetre, vagy mazchoista, vagy annyi a penze, amennyit tenyleg nem tud mar elkolteni, esetleg valamelyik csaladtagjanak akar rosszat, es neki veszi, vagy szimplan funkcionalis analfabeta. Csak azt nem tdom, akkor miert ker egyaltalan tanacsot?

Előzmény: Cenerentola (5816)
Cenerentola Creative Commons License 2012.05.12 0 0 5816

Az említett két személyhez – hála Istennek! – nem volt még szerencsém, de jó tanácsként egyet mindenképp mondhatok: aki üdülési joggal kufárkodik, nem egyenes úton jár, úgyhogy kétszer is (de inkább tízszer!) gondold meg, mielőtt lépre mész nekik! Mert ha a két nagy svádájú vigéc hantája után szétoszlik a rózsaszín köd, biztosan keserű lesz majd az ébredésed!

Előzmény: santosi (5815)
santosi Creative Commons License 2012.05.11 0 0 5815

Sziasztok!

 

Valaki tud valami infót az Online Resort Kft-ről esetleg Langer Andreáról vagy Magyari Balázsról? A napokban készülünk velük szerződést kötni, de tudni szeretnénk, hogy megbízhatóak-e! Korábbi hozzászólásokban nem talátam róluk semmit, se jót, se rosszat! Jó lenne ha valaki akinek van személyes tapasztalata velük kapcsolatosan, megosztaná velünk. Várom mielőbbi válaszotokat!Előre is köszi: santosi

esosnap Creative Commons License 2012.05.02 0 0 5814

Kedves Edina,

 

bár nincs tapasztalatom üdülési joggal sem WV-vel, a költségeket nézve (és összeadva) én ennél olcsóbban nyaralok évente többször is ugyanilyen színvonalon. :-)

 

Üdv

Előzmény: Edina0501 (5607)
molandi Creative Commons License 2012.04.29 0 0 5813

????

 

Előzmény: natur gabor (5811)
molandi Creative Commons License 2012.04.25 0 0 5812

Nekem van üdülési jogom, de még ingyenes cseréről nem hallottam. Megírnád, az hogy és hol lehetséges?

Előzmény: natur gabor (5811)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!