Keresés

Részletes keresés

nati69 Creative Commons License 2009.10.12 0 0 1878
Hogy miért kerül többe a zepteré mint más konkurens cégé? Mert a vevő fizeti ki a jutalékokat amit a kereskedők kapnak. A készülék árának kb. 40-50 %-a a jutalék. Ha ezt levonod belőle akkor nem olyan rossz az ár::))))))
Előzmény: Törölt nick (1876)
nati69 Creative Commons License 2009.10.12 0 0 1877
Zseniális vagy! Kíváncsi vagyok, hogy ha kiporszívóztad a szűrőt, mennyi idő múlva telik meg az újra visszaszippantott porral?

Azt nehezen hiszem el a zepterről, hogy grátisz adja az első cserét.

És egy kis földrajz: olyan hogy korea nincs. Viszont van észak- és dél-korea.
Előzmény: Nika cica (1874)
dejódió Creative Commons License 2009.10.12 0 0 1875
És a porszívózással rögvest vissza is jut a légtérbe a szennyeződés?
Mert nem valószínű, hogy a porszívó finomabb szűrővel rendelkezik nagysebességű levegő áramoltatása esetén.
Bocsánat, de szerintem a szűrőt a szennyeződéssel együtt ha mosható mosni, ha nem, kidobni kell.
Előzmény: Nika cica (1874)
Nika cica Creative Commons License 2009.10.12 0 0 1874
Szia!

Porszívózom, és ezt elmondom minden ügyfélnek.
KB. 2 hetente a külső elszennyeződik, ezért kell porszívózni.
Ha rendszeresen tisztítod, akkor bír 1,5 évet, különben hivatalosan csak 6 -12 hónap.
Garancia 1 év, Koreában készül.
Az ár stimmel, de mi az első cserét grátisz csináljuk.

Üdv
Előzmény: nati69 (1870)
dejódió Creative Commons License 2009.10.12 0 0 1873
Kevesebb pénzért jobb szűrőkkel és teljes csírátlanítással a Daikinhoz még 7 évre szűrőbetét is van ingyenesen a készülékhez.
Előzmény: nati69 (1870)
dejódió Creative Commons License 2009.10.12 0 0 1872
Sajnos ez az állítás nem igaz, mi forgalmazunk LG-t és rendszeresen kapunk infót járunk hivatalos LG oktatásra .
Előzmény: nati69 (1871)
nati69 Creative Commons License 2009.10.12 0 0 1871
Nem 4 hanem 5 szűrőt kell cserélni.

Nem csírátlanít!

Állítólag örökös a garancia mint minden Zepter termékre::))))

Dél-koreában készül a készülék, mivel az LG-vel közösen fejlesztették!
Előzmény: Törölt nick (1869)
nati69 Creative Commons License 2009.10.12 0 0 1870
"Az új 5 szűrővel működik, ebből a két külső tisztítható, ez növeli az élettartamát a szűrőknek."

Ennek biztos örülnének a főnökeid ha meghallanák!!! És hogy tisztítod ki? Porszívóval? Kimosod?

Miért nem adsz egyenes válaszokat?

Kb. 1-1.5 évenként kell cserélni a szűrőket és kb. 15.000.- Ft ba kerülnek összesen.
Előzmény: Nika cica (1866)
dejódió Creative Commons License 2009.10.11 0 0 1867
Kaptál egy mailt.
Előzmény: Törölt nick (1865)
Nika cica Creative Commons License 2009.10.11 0 0 1866
Szia!

Az előző légtisztító volt ózonos.
Az új 5 szűrővel működik, ebből a két külső tisztítható, ez növeli az élettartamát a szűrőknek.
Negatív ion generátort tartalmaz még, ami több szempontból is jó:
Az oxigént a szervezet negatív ion formában tudja legjobban felvenni, javítja az immunrendszert, jobb a közérzet.
Sok negatív ion van a tisztavízű tavak, folyók közelében, vízeséseknél, magas hegyi erdőkben.
A szennyeződés ált. pozitív töltetű, összekapcsolódnak, nehézzé válnak , lesüllyednek és a készülék beszippantja.

Ha van még kérdés, csak nyugodtan.
Előzmény: Törölt nick (1865)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2009.10.07 0 0 1864

Örök garancia by Zepter:

 

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=94054461&t=9121341

 

Forrasztás. LOL

Nika cica Creative Commons License 2009.09.30 0 0 1863
Szia!

Akkor fel kell, hogy világosítsalak:

A legtöbb tűzhelygyártónak van indukciós lapja.
Én naponta használom, mivel csak ez van.
Ezen fősök mindent, és nem bántam meg, hogy beszereztem, pedig először féltem tőle, és idő volt, amíg megtanultam rajta főzni, mert előtte gázos volt.
Nem igazán dobta meg a villanyszámlát, viszont nagyon biztonságos, és gyors.
Nem főzök zacskós dolgokat, és nem használok mikrót.
Amikor valaki annyira beképzelt, mint ti, és nem néz utána annak amit ír, azzal csak magát égeti le.
Egyébként a főzőlap lesz gyorsan hideg, az edény sokáig meleg marad.
A főzőlap csak az edénytől melegszk fel, egyébként nem melegszik.
Előzmény: joy (1855)
Nika cica Creative Commons License 2009.09.30 0 0 1862
Komolyan ennyire nem érted, hogy a főzőlapom nem Zepteres?
Csak az edényeim.
Annyira nem érted amit írok, hogy feladom a megértetést.
Az Indukciós lapom NEM Zepteres!
És mivel nem melegszik a lap, csak az edény alját melegíti, mert az mágnesezhető!
Miért kell belekeverni az indukciót a Zepterbe.
A Média-ban vettem, bocsi
Előzmény: nati69 (1860)
nyeteg Creative Commons License 2009.09.29 0 0 1861
Lehet, hogy ez itt kicsit off, de én voltam egy úgynevezett "állástájékoztatón". Mesélnék erről, tök naívan mentem el, fogalmam nem volt, hogy hova.


Légy hiteles!


A bemutatót tartó úr hibátlan frizurával, öltönyben jelenik meg. Elmondja, hogy ő egy igazgató beosztásban dolgozó valaki a cégnél. Utána mesél a cégről, milyen tőkeerős, szponzorálja ezt azt amazt. A Zepterről mindenkinek a minőség jut eszébe. Szal megy a fényezés a munka szempontjából irreleváns infókkal. 


Kedvenc idézetem:

"Minket nem érint a válság, mert mi nem hitelből élünk"


Mire vennének fel hitelt? Tepsifejlesztésre? 

A "hitelből élünk" amúgy azokra a BAR listásokra vonatkoztatható, akiknek próbálják eladni a termékeiket, de hát az legyen ugye az ő problémájuk.


Kontraszthatás! Vagyis mihez képest!


"Itt nem kell beszervezni az ismerősöket." 


Valóban nem, csak idegeneket kell "meggyőzni", hogy olyat vegyenek meg, ami eszükbe nem jutna egyébként. Később azért csak előjött, hogy biztos maguk is ismernek egy-két üzletet, ahol lehetne reklámozni a nyereményjátékukat...


"Mi nem fizettetjük ki az ajándékot, mindenképpen megkapják" 


Persze, mert annál sokkal manipulatívabb a módszer. 


Ugyan miért ne töltenék ki egy rövid kérdőívet ennek a néhány szimpatikus fiatalembernek?

Ugyan miért ne adnám meg neki a számomat ha már kitöltöttem a kérdőívet és még nyerhetek is?

Ugyan miért ne néznék még egy bemutatót az ajándékért cserébe?

Ugyan miért ne venném meg ezt a főző szettet ha energiát, időt spórolhatok vele és most még olcsóbban is adják, plusz remek hittellehetőség van, soha vissza nem térő alkalom!


Kb mint amikor a farkas a mesében lisztet szór a mancsára, hogy bejusson a kecskegidákhoz :)


Hozz fel személyes példákat!


"Az előző munkahelyemen volt egy munkatársam, aki sokkal kevesebbet dolgozott, mint én, mégis ugyanannyi volt a fizetése..."


Vond be a közönséget, hagyd hogy meggyőzzék magukat és csak olyan kérdést tegyél fel, amire tudod mit fognak válaszolni!


"most mondják ha maguknak lenne x millió forintjuk, akkor teljesítményarányosan osztanák el, vagy mindenkinek ugyanannyit adnának?"


Ez volt a jutalékos rendszer melletti érv, vagyis miért is jó neked ha nem kapsz fizetést.


Építs be néhány embert a közönségbe!


Megkérdezte, hogy volt-e már vki Zepter bemutatón? Pont egy vki volt a közönségből, természetesen tetszett neki.


A végén egy idős néni megszólalt, hogy itt mennyivel többet kapna, mint a nyugdíja, néhány számmal megtámogatva.


Dobj be néhány csalit!


A végefelé az órájára néz... nem akarom tovább rabolni az idejüket, de azért még elmondanám, hogy akár céges autó is elérhető, Astra, Saab 9-3, telefon, külföldi nyaralást sorsolnak ki. Majd elkezdte lebontani, hogy mennyibe kerülne nekünk az a 4 milliós autó ha bemennénk egy kereskedésbe. Mekkora önerőt kéne fizetni! Ma még csak késügynök vagy, de persze lehet ebből Saab is...


Ne hagyjál időt gondolkozni, még meggondolnák magukat!


Már a helyszínen kitöltette papírokat. Másnap indul a tanfolyam. "Egy hét múlva már dolgozhatnak" A végén mindenkitől egyenként akarta elvenni a papírokat és egyenként kezet fogni. Hát hiába, mi már egy csapat vagyunk...

Zepter mindenkinek!
nati69 Creative Commons License 2009.09.29 0 0 1860
Tényleg ne erőlködj a konyhai tájékozottságoddal, mert az úgy néz ki hogy nulla! Nálunk vasárnap volt kacsa aprólék leves, sült kacsa, párolt vörös káposzta, hagymás krumpli és somlói galuska. Ez egy zepteres főzőlapon mennyi idő? Vagy kezdjek neki szombaton?
Előzmény: Nika cica (1839)
joy Creative Commons License 2009.09.29 0 0 1859
Tudom, de az alja is nemro. Igaz, láthatóan más anyagból van.
Előzmény: cumpika (1854)
joy Creative Commons License 2009.09.29 0 0 1858

Gratulálok ehhez a magasszintű építő jellegű hozzászólásodhoz.

 

 

Hagyd abba, ne égesd tovább MLM-es kollegáidat, így is kapnak hideget-meleget lajtoskocsiszám!

Előzmény: Nika cica (1844)
joy Creative Commons License 2009.09.29 0 0 1857

Tótotttttó!

Nem minden MLM ügynök agymosott!

Ismerek közöttük normlisat is.

/Habár ammennyit az a lüke gürizik, már nem normális./

Előzmény: Otto Normalverbraucher (1841)
joy Creative Commons License 2009.09.29 0 0 1856

Fizika?

Olyant nem forgalmaz a Zepter.

Előzmény: Nadzsi (1840)
joy Creative Commons License 2009.09.29 0 0 1855

Nem a márkát szólta le, hanem téged.

Gázrezsónak is van indukciós főzőlapja?

 

Sajnos te vagy a legkevésbbé tájékozott a konyhában!

 

Nem az a modern, amit flancos sznobék évente 1* használnak, hanem az, amiben seperc alatt mindent el lehet készíteni energia és anyagtakarékosan, kevés kézimunkával, mégkevesebb hulladékkal.

Nem zacsilevesről, mikrogulyásról beszélek.

Előzmény: Nika cica (1839)
cumpika Creative Commons License 2009.09.29 0 0 1854
de pölö a födőkhöz nem.

Merthogy a rozsdamentes acél, nem mágnesezhető.
Előzmény: joy (1852)
joy Creative Commons License 2009.09.29 0 0 1853

Való igaz, ha forró edénybe teszed a húst, nem lefő, hanem lesül, azaz a hő összerántja a rostokat, ezért amikor megpirult elengedi a kotlát, míg a lassan fölmelegedőnél szétesnek a sejtfalak, és kifolyik a rengeteg sejtnedves anyag, leragad-leég.

A bográcsos kajákhoz is a bográcsot tűz fölé tesszük, szalonnát olvasztunk, és a már forró edénybe szórjuk a megbográcsolandót, különben leragad, éa utána már rendkívül nehéz gy fölkavarni, hogy forgatni lehessen az ételt, hogy ne égjen le, és ne is törjön össze.

Az öntöttvas edényeknél is elő kell hevíteni az edényt sültek készítéséhez.

Sőt a teflonoknál is! A Tefal-ok ban azért van az a piros-körös pötty a közepén a "Hot pot"-oknak. Amikor egyszínűvé válik, elég forró a sütéshez.

csodalámpa.

Tényleg.

Nem rendeznek hajítóversenyt a mobilkéhoz hasonlóan?

 

Előzmény: Nadzsi (1838)
joy Creative Commons License 2009.09.29 0 0 1852

Pontosan!

Ezért műxik az én kerámiabetétesemmel is. Most próbáltam, az aljához tapad a mágnes, de pölö a födőkhöz nem.

Fura.

Egyébként még jóval drágább árammal sütni-főzni, mint gázzal.

 

Mindamellett a Zepter kotláinak nagyrésze szendvicstalpú, épp azzal reklámozza magát, hogy hőtartós, azért takarékosbban lehet benne főzni.

 

Na, most akkor hőtartós, vagy gyorsan lehülős?

:o*

Előzmény: John Zero (1837)
Nadzsi Creative Commons License 2009.09.28 0 0 1851
Nu és a mikró?
Előzmény: Nika cica (1850)
Nika cica Creative Commons License 2009.09.28 0 0 1850
A mágneses hullámok hatására melegszik az edény.
Ezt a hőt átadja a benne lévő kajának.
Ami szuper benne, hogy pl a főzőfelület nem lesz nagyon meleg, nem éget.
Csak addig működik, amíg rajta van az edény.
Egyébként minden főzési móddal az edényt melegíted fel először.
Mindegy, én imádom és kész!
Előzmény: Nadzsi (1849)
Nadzsi Creative Commons License 2009.09.28 0 0 1849
Miért előny az, hogy "nem a kaját melegíti, hanem az edényt"? Mit akarsz csinálni a konyhában, főzni, vagy edényt melegíteni?
Előzmény: Nika cica (1848)
Nika cica Creative Commons License 2009.09.27 0 0 1848
Szia!

Mi volt a badarság?
Előzmény: Nadzsi (1847)
Nadzsi Creative Commons License 2009.09.27 0 0 1847
Nem a tűzhely gyártók hülyék, csak ne írkálj badarságokat.
Előzmény: Nika cica (1844)
Nika cica Creative Commons License 2009.09.25 0 0 1846
Szia!

Létezik, ha érdekel privátban szívesen segítek!

Üdv
Előzmény: Manita75 (1845)
Manita75 Creative Commons License 2009.09.25 0 0 1845
Sziasztok! Én egy Zepter értékesítőt keresnék, aki informálni tudna, hogy kapható-e még a Top Szett aminek TF-1001-C. volt a száma. Ha kapható tájékoztatna annak a jelenlegi áráról? Előre is köszönöm a válaszát! Üdv. A.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!