Keresés

Részletes keresés

xXChrisXx Creative Commons License 2016.03.15 -1 0 11339

Miert kell kamuprofil? Nem ertemm. Mi van az eredetivel?

Adjunktus33 Creative Commons License 2016.03.15 -2 0 11338

eltütem,ujra csin mert nem enged vissza

 

xXChrisXx Creative Commons License 2016.03.15 -1 0 11337

Keresgeltelek de nem talaltalak :)



Adjunktus33 Creative Commons License 2016.03.15 -2 0 11336

Kicsaptam magam...a facbookon,jelöl vissza

 

xXChrisXx Creative Commons License 2016.03.15 -1 0 11335

Felgyorsultak az esemenyek meg a vegen lemaradok :))

Adjunktus33 Creative Commons License 2016.03.15 -2 0 11334

Beraktalak zártba,nem az osztályra,csoportba,benne vagy?

Adjunktus33 Creative Commons License 2016.03.15 -2 0 11333

Megvagy...

senki98 Creative Commons License 2016.03.15 -1 0 11332

Lángoló sínváltók

Adjunktus33 Creative Commons License 2016.03.15 -2 0 11331

Kereslek...Öcsém,de a borító képed milyen?

senki98 Creative Commons License 2016.03.15 -1 0 11330

Nem talállak báttya... Mi lenne ha, Te jelölnél be. Takács Bence. A profilképem ilyen kékes, egy kispárnán fekszem a sarokban :D

Adjunktus33 Creative Commons License 2016.03.15 -2 0 11329

Addig is,rakok fel majd folyt kövöt ide,hátha nem törlik...

Adjunktus33 Creative Commons License 2016.03.15 -2 0 11328

Ez kamu oldal...Pár perce van meg...az ördögöt a boritóra tettem

senki98 Creative Commons License 2016.03.15 0 0 11326

Van

Adjunktus33 Creative Commons License 2016.03.15 -2 0 11325

Va facebokod?

senki98 Creative Commons License 2016.03.15 0 0 11324

Csak nyugodtan

Adjunktus33 Creative Commons License 2016.03.15 -1 0 11323

Csak sajna nem  öt perc...Úg hogy időt kérek és jelzek...

xXChrisXx Creative Commons License 2016.03.15 0 0 11322

Rendben :) Koszonjuk  :)

senki98 Creative Commons License 2016.03.15 0 0 11321

oksaaaaa

Adjunktus33 Creative Commons License 2016.03.15 -1 0 11320

Csinálok egy Saját fórumota hol regizni kell majd ...És berakom a linket.

Adjunktus33 Creative Commons License 2016.03.15 -1 0 11319

Odaértünk,berobogtunk kék fénnyel. Berontottunk. A konyha kövén ült a beteg,félre álltam megint,hogy ne legyek útba…

Sápadt középkorú férfi volt, nyomta a nyakát egy ronggyal…

  • Gyerekek nem merem elvenni a rongyot meg a kezét,mert tuti Telibe vág a vér. Mondta kicsim. Majd óvatosan,félre húzta…

  • Nem carotis, nem carotis, externa jugularis ,mák….fél mák.

    Adjatok gyorsan cuccot.

    Rászorított egy nagyobb steril pólyát. Szakszerű nyomókötést készített,és elkezdték körbe tekerni a kollegájával.

    Közbe a fiatalabb ápoló az adatokat vette fel,és hogy mi történt. Szegény pasas megbotlott a késsel a kezében…Mint a mészárszék….Tiszta vér volt,minden…Kicsit szédülni kezdtem,meg kapaszkodtam…Kevin észre vette. Mert rám kiáltott.

  • Rosszul vagy?

    Hazudni akartam,hogy nem,de ,sajnos,kicsit szédültem…

  • Kicsit szédülök….

  • Látod erről beszéltem,fokozatosan kell ezt,kis eset,nagy eset,kis seb nagy seb,kis vér sok vér,menj ki levegőzz…

    Úgy tettem. A friss levegő rendbe szedett…

    Kitolták a beteget székben…Behelyezték…Engem bekötött a székbe,ők dolgoztak tovább,meg nézték a vérnyomást,stb…Átvérzett a seb,átkötötték,az egész kocsi,úszott,úgy sajnáltam mert előtte szépen kitakarítottak…Kevin rám nézett.

  • Még mindig ezt szeretnéd, ápoló lenni?

  • Igen.

Elindultunk…Átadtuk beteget,büszkén hallgattam ahogy Kevinem,úgymond „referál” a dokival. Ő az én kis büszkésem,az én deltás kis mentőtisztem…Kicsit még segítettek is a sebésznek,közbe hívtak le érsebészt az sürgősségi osztályra,közben a sofőr az értékleltárt csinálta,papíroztak,aztán elvonultunk az állomásra…

Tervezték hogy lezuhanyoznak,de előbb neki álltak kocsit pucolni. Kevin olyan kis édes volt. Én megint fixiroztam közben…Alaposan kipucolták,lefertőtlenítették a kocsit…az ápolók a sofőr elvonultak tusolni.

Kérdeztem Kevint,hogy ő nem megy.

Mondta hogy de megy,csak most külön a mentőtisztibe. Mondta hogy nem szokott külön járni,mert nem érzi magát többnek,mint a többi kolléga csak mert más rangja. Ez a szerénysége is úgy tetszett,hogy nem nagyképű,lenéző,csak mert a kolléga csak sofőr…

Bevallotta hogy most azért akar külön,mert,hogy neki ahhoz segítség kell most,az én segítségem… Fel csillant a szemem,bementünk az épületbe. Már a kódját is megadta,megbízik bennem,majd bementünk a mentőtiszti zuhanyhoz…És természetesen segítettem a drágámnak,lepancsolni. Rendesen lemostam a testét mindenhol. A haját is alaposan megmostam neki,mert kicsit véres lett a gyönyörű haja. Gyorsan a gép alá állt,és megszárította,én addig szembe ültem vele egy kis székre,és gyönyörködtem a meztelen testében … folyt köv

 

 

 

 

 

 

Odaértünk,berobogtunk kék fénnyel. Berontottunk. A konyha kövén ült a beteg,félre álltam megint,hogy ne legyek útba…

Sápadt középkorú férfi volt, nyomta a nyakát egy ronggyal…

-      Gyerekek nem merem elvenni a rongyot meg a kezét,mert tuti Telibe vág a vér. Mondta kicsim. Majd óvatosan,félre húzta…

-          Nem carotis, nem carotis, externa jugularis ,mák….fél mák.

Adjatok gyorsan cuccot.

Rászorított egy nagyobb steril pólyát. Szakszerű nyomókötést készített,és elkezdték körbe tekerni a kollegájával.

Közbe a fiatalabb ápoló az adatokat vette fel,és hogy mi történt. Szegény pasas megbotlott a késsel a kezében…Mint a mészárszék….Tiszta vér volt,minden…Kicsit szédülni kezdtem,meg kapaszkodtam…Kevin észre vette. Mert rám kiáltott.

-      Rosszul vagy?

Hazudni akartam,hogy nem,de ,sajnos,kicsit szédültem…

-      Kicsit szédülök….

-      Látod erről beszéltem,fokozatosan kell ezt,kis eset,nagy eset,kis seb nagy seb,kis vér sok vér,menj ki levegőzz…

Úgy tettem. A friss levegő rendbe szedett…

Kitolták a beteget székben…Behelyezték…Engem bekötött a székbe,ők dolgoztak tovább,meg nézték a vérnyomást,stb…Átvérzett a seb,átkötötték,az egész kocsi,úszott,úgy sajnáltam mert előtte szépen kitakarítottak…Kevin rám nézett.

-      Még mindig ezt szeretnéd, ápoló lenni?

-      Igen.

Elindultunk…Átadtuk beteget,büszkén hallgattam ahogy Kevinem,úgymond „referál” a dokival. Ő az én kis büszkésem,az én deltás kis mentőtisztem…Kicsit még segítettek is a sebésznek,közbe hívtak le érsebészt az sürgősségi osztályra,közben a sofőr az értékleltárt csinálta,papíroztak,aztán elvonultunk az állomásra…

Tervezték hogy lezuhanyoznak,de előbb neki álltak kocsit pucolni. Kevin olyan kis édes volt. Én megint fixiroztam közben…Alaposan kipucolták,lefertőtlenítették a kocsit…az ápolók a sofőr elvonultak tusolni.

Kérdeztem Kevint,hogy ő nem megy.

Mondta hogy de megy,csak most külön a mentőtisztibe. Mondta hogy nem szokott külön járni,mert nem érzi magát többnek,mint a többi kolléga csak mert más rangja. Ez a szerénysége is úgy tetszett,hogy nem nagyképű,lenéző,csak mert a kolléga csak sofőr…

Bevallotta hogy most azért akar külön,mert,hogy neki ahhoz segítség kell most,az én segítségem… Fel csillant a szemem,bementünk az épületbe. Már a kódját is megadta,megbízik bennem,majd bementünk a mentőtiszti zuhanyhoz…És természetesen segítettem a drágámnak,lepancsolni. Rendesen lemostam a testét mindenhol. A haját is alaposan megmostam neki,mert kicsit véres lett a gyönyörű haja. Gyorsan a gép alá állt,és megszárította,én addig szembe ültem vele egy kis székre,és gyönyörködtem a meztelen testében … folyt köv

 

 

Kimentünk a fürdőből és lepihiztünk a többiek mellett a kanapékon…Közbe befutott a nagy főnők az állomásvezetője,őt még sose láttam,idős nagy tekintélyű doktor…Főorvos. Úgy tűnt mindenki szereti,annak ellenére,hogy mufurc,és szigorú. Rám nézett.

-  Ez ki és mit csinál itt piros cuccban,nem láttam,hogy jött volna új ember?

-  Szekundálok. Vágtam rá.

-  Melyik intézménytől?Kérdezte kőkeményen.

Kevin elém állt,úgy tűnt hogy a testével akar megvédeni ha a főnők dühös lenne …Olyan édes…

-  Még nincs… Intézmény,de folyamatban,tudod doki ő a szivi akiről beszéltem…

- Oké,jó,de odafigyelsz rá,és  beteget nem abszolválhat!...És mutogatott  az ujjával felém...--- És itt ,és ez heterókra is vonatkozik nincs szex…Mindegy ezt nehéz betartani,…Ugye Krisztina és Petike…

Krisztina a mai irányító csajszi,Peti sofőr az egyik kiskocsin…

- Mi nem is…Rebegi céklaarccal Krisztina. Peti kétrét görnyedve röhög a háttérben a mosogatónál…

- Mindegy…Csak ne tudjak róla gyerekek…Ne maradjon nyoma,külső kamerán,kanepén…Érdekes dologba ültem múltkor ugyanis a sárga kanapén……

Mindenki fetreng már a röhögéstől…Péter úgy felröhögött,hogy  a mosogatóba köpi a innivalóját. Krisztina feje meg színeket váltott…

Főnők jó fej. Bejön. Morcos képű szigorú,szabályos,a munkában,de magánemberként mégis kedves vicces embernek tűnik. Hisz akár bunkó is  lehetne Kevinnel,mert nem lányokat csípi,de itt olyan elfogadóak,még a nagyfőnök is…Amit én másképp hallottam,hogy itt annyira ebben a szakmában nem jellemző hogy szeretnek minket,de én mindig ezt a pályát akartam,itt fogok majd utó szekundálni is,és ha minden úgy megy dogozni is , döntöttem el magamban …A nagyfőnök előadott egy két régi vicces,néhány kínos sztorit Kevinről mikor kezdő volt szegényem . Biztos beakarta égetni előttem a drágámat….

Kevin feszengett is rendesen,a kisfiús báj megint előbújt belőle,ahogy tiltakozott,és szabadkozott…

Aztán a többiekről is mesélt a doki pár vadat,és kihulltak a csontvázak szépen mindenkinél….

Telefonon keresték a dokit…Aztán komor lett ,talán szomorú…

 -  Gyerekek,holnap péntek 13 óra temetés…Aki nincs beosztva és akar jön,én megyek…Aki bevan az,majd itt megemlékezik,vagy ha épp kint van a gondolataiban lerója…

Ti hárman biztos hogy jönni akartok?

-  Igen vágta rá egyszerre Kevin,a mai  sofőrje,és az ápolója…

Hozzám fordult,beharapta a száját.

-   Eljössz velem,ahogy megígérted…

- Igen,persze kicsim. Mondtam,és meg simogattam az arcát.

Kimentünk az udvarra levegőzni.

Kevin telója csörgött…Felvette,nagy köszönés szia Rómeóm ezer éve,hallgattam a beszélgetést és olyan bizalmas volt a telefonba egy Rómeóval,túlságosan is….Hát a zöldszemű szörnyszülött belém ült…És röntgen fül sas szem….Fixiroztam Kevint,és azon kezdtem el agyalni,hogy mit tennék a szép kis testével ha megcsalna, persze tudtam,hogy semmit,semmi végzeteset,mert a szerelem nem engedné,hisz az nemi erőszak durvább egy megcsalásnál,és azt is megbocsátottam neki…Letette a telót.

-  Ki ez a Rómeó?És mit akart tőled? Az enyém vagy,ha meg csalsz én…

Erre felröhögött…Rám nézett,a bal kezével a vállamba kapaszkodott,a másik a szája előtt, röhögő görcsöt kapott.

-  Te hülye,vérfertőzni nem fogok…Rómeó az öcsém,haza jön Madridból a temetésre,ő nagyon jó barátja a leszerelt kollégánknak,akinek az édesapja…..

- Öcséd,azt hittem csak a hugi….

- Nagy család ….Majd én is hazaviszlek,mint te engem…

Megpusziltam és kértem,hogy ne haragudjon hogy így letámadtam.

-  Nem gáz,csak bízz meg bennem ,ahogy én benned,tudom hogy te se csalnál meg,és a bizalom alap egy jól párkapcsolatban,és emlékszel a kemény éjszakánk  után,mikor virrasztottál velem meg ígértem hogy soha ne foglak megbántani…

-Igazad van,és én sem foglak,megbántani,megcsalni,átverni soha.

Átöltem,finoman csókolóztunk elbújva a fal mellett…

Ablakon kizörögtek,hogy ebéd…

Csendes volt a rádió…Ebédeltünk…Újra vidámabb dolgok kerültek elő…Volt is nevetgélés.

A nagy doki  kiment a kocsijába valami sütiért.

Mentek a sztorik,röhögések. Az egyik ápoló félre is nyelt a nagy nevetés közben…fuldoklott kínlódott,ökölődött,

-  segí.,.,t se..tek má.

Mindenki nézte,leste,de senki nem csinált semmit úgy mond,aztán bejött Nagyfőnök levágta a sütis dobozt, odafutott és ütni kezdte,majd megfogta ,átkarolta,és a hasánál,a köldöke felett,valahogy fura mozdulatokkal,elkezdte maga felé rángatni.

- Az én mentőállomáson,nem fullad meg az ápolóm…Csóri gyerek akkorát hányt viszont meg könnyebbült…

Ránk nézett. És odaszólt a csapatnak.

-  Az új szekundást valahol még meg is értem,de ti,mi a picsáért nem…És ha nem jövök be előbb,végig nézitek,kellett volna még egy temetés?

Láttam ahogy  elszégyellik  magukat. Kevin is  úgy elvörösödött.

- Bocsánat főorvos úr,azt hittük hogy viccel,szólt megszeppenve az egyik fiatal ápoló srác.

-  Hát én mentem már exithez ahol azt hitték hogy csak viccel... Az exit szónál megértettem hogy mit takar ,hogy az… Kasza. A halál latinul ,mert a kocsiba mikor mentünk hallottam rádiónkba,hogy  beforgalmazott egy másik kivonuló egység hogy  exitus letális,és Kevin lefordította nekem.

- Szégyelljétek magatokat…Majd végig nézett minket.

- Mindegy ,meg marad a gyerek,na az ijedségre kaptok hazai sütit. Folytatta megenyhülve.

Megettük. Nagy főnők beírta magát kocsira jövő hétre Kevin mellé,majd elment a dolgára,mi még mentük párat…Majd  állomáson tettünk vettünk. Lassan jött a váltás. Három jó fej nőci  is jött két doktornő és egy  mentőtiszt,kolleganő személyében.

Én haza telóztam és elkérten magam estére,mert Kevin kérte hogy töltsem vele a ma estét,Mert hogy  holnap együtt megyünk úgyis a temetésre,kérte hogy igazából ma estétől egész hétvégére kéjem el magam ,mert szombaton és vasárnap is megint vellnessezünk a bandával…Már alig vártam,hogy  megint olyan jól érezzük magunkat a többiekkel és persze egymással…

 

 

 

 

 

Adjunktus33 Creative Commons License 2016.03.15 -1 0 11318

Ha kinem,törlik innen is,lehet kitalálok valamit közbe...

senki98 Creative Commons License 2016.03.15 0 0 11317

Most miért kellett kitörölni? Na, mindegy. Maradjunk itt akkor...

xXChrisXx Creative Commons License 2016.03.15 0 0 11316

Maradjon itt szerintem akkor :)))

Adjunktus33 Creative Commons License 2016.03.15 -1 0 11315

Kitörölték a topikot...akkor milegyen?

 

Adjunktus33 Creative Commons License 2016.03.15 -1 0 11314

Köszi,gyertek át az új topikba oda írom tovább a folytatást....:) Függőknek kötelező bejelentkezni.....

xXChrisXx Creative Commons License 2016.03.15 0 0 11313

Nagyon szuper történetek :) tele érzelemmel és a sors közbeszólásával :) REMEK ! Én is a függőjévé váltam :)

Adjunktus33 Creative Commons License 2016.03.15 -1 0 11312

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9232130 Csak neked ... :D A fügőségre...:)  

Előzmény: senki98 (11310)
Adjunktus33 Creative Commons License 2016.03.15 0 0 11311

De akkor átmásolom az egészet hogy egybe legyen,aztán majd jön a folytatás....

senki98 Creative Commons License 2016.03.15 0 0 11310

Oksa. Legyen.

Előzmény: Adjunktus33 (11309)
Adjunktus33 Creative Commons License 2016.03.15 0 0 11309

Lehet nyitok egy külön topikot a történetnek és berakom a linket ide hogy odatalálj...Senki98 mit szólnál hozzá...:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!