Keresés

Részletes keresés

Palote326 Creative Commons License 2017.02.13 0 0 193520

Kicsit sci-fi szaga van... 2.7 milliós becsült értékű játékost?... még esetleg ki is vásároljuk?... a Portótól? :)

Előzmény: Rituper (193519)
Rituper Creative Commons License 2017.02.13 0 0 193519
losik Creative Commons License 2017.02.13 0 0 193518

Igen, ez a fórum kevésbé a mienk, mint az indexé. Aki nézeget más topicokat, (Fradi mondjuk), annak a modik tevékenysége nem okoz meglepetést. Eddig itt ritkán kellett törölni, de azért előfordult néha. Mondjuk eddig általában béke volt.  Úgy tűnik mostanában jobban a figyelem középpontjába kerültünk, okkal vagy ok nélkül, ezt mindenki döntse el. De itt "demokráciára" hivatkozni teljesen felesleges.

Na mindegy, szombaton kezdődik, és akkor majd lehet megint a meccsekről írni.

Ja és engem sem zavar itt senki és semmi. Már kibírom, hogy ne reagáljak rá közvetlenül. :)

Előzmény: Ebcsont42 (193516)
ChrisRea Creative Commons License 2017.02.13 0 0 193517

arról volt szó hogy csatár és szélső kell, ez a Hadicz jött az addig rendben.

viszont szélre nem jött csak Feltcher, hol a második, esetleg harmadik ? Dr Horvát idén már nem fog játszani szivműtéttel ezt nem hiszem hogy engedné orvos. Megolonak volt egy félideje szerintem ő se fog játszani.

Könyves ott 2 forintot sem ér eddig. Nincs szélsőnk. Ha Feltcher kiesik nem lesz támadó játékunk.

Ebcsont42 Creative Commons License 2017.02.13 0 0 193516

Aztán majd mehetünk mindannyian vissza a balettba ugrálni.. :)

Előzmény: champion (193515)
champion Creative Commons License 2017.02.13 -1 1 193515

A vélemény nyilvánításához fűződő alapjog mások alapjogainak  sérelme nélküli szabadsága mellett teszem le a voksomat én is. Nem olvastam itt olyasmit, ami ne férne bele ebbe a keretbe. 

Az önkényes joggyakorlás minden rezsimben irritáló.

Előzmény: Té (193514)
Creative Commons License 2017.02.13 0 0 193514

Komolyan büszke vagyok a topicra, szép volt ez az összefogás....

És persze csatlakozom is, ez itt a mi topicunk!

Creative Commons License 2017.02.13 0 0 193513

Ebben nem fogunk egyetérteni, ha megnézed kik mentek el az utóbbi két évben és kikkel pótoltuk őket - már, ha pótoltuk - egyértelmű, hogy mekkorát gyengült a keret. Ebből a szarból senki nem építene várat, bár annyiban igazad lehet, hogy ilyen szintű játékosállományhoz nem ilyen szintű edző a legideálisabb. (Meg felesleges pénzkidobás is...)

Ami a keretünk erősségét illeti - a riválisokkal összehasonlítva - nemrég még egészen más eredményre jutottál. 193103 hsz.

Előzmény: Beaverfieldmarketplace (193512)
Beaverfieldmarketplace Creative Commons License 2017.02.13 -1 0 193512

Megint annyi volt, hogy sapka - nincs sapka.
Ha meg nem néznék a kommenteket az lenne a baj.
Azért ne üssük már a vezetőket amiket nem ők követtek el. Van amiért lehet, egyértelmű, de minden kis szaros kisstílű dologért ne háborodjunk már fel.
Pld. a tea. Lehetne, igaz, miért ne ?
(Csak halkan megjegyzem, nem a Loki hanem az Egyetem üzemelteti a pallagi büfét.)
Reg: a rendőrség buzizik állandóan, nyílt titok, hogy meg sem nézik mi van ráírva a jegyre.
Keret:
A Honvéd második helyen áll.
Osváthot elcserélnénk pld. Ikene Kingre ???
Grófért még Verpeczet sem adnám, nemhogy Danilovicot vagy Kelavát.
Lovric lassabb mint Mészáros, Kamber pedig mint Tőzsér, és még az egyik erénye a passzok sem mennek neki annyira mint a mi játékosunknak.
Nagy G-t elcserélnénk Jovanovicra ???
Holman helyett Gazdag jobb lenne ?
Vagy ha holnap bejelentenék, hogy leigazoltuk Eppelt, vajon azt éreznénk, hogy de ki vagyunk vele segítve, megoldódtak a csatárgondok ?
Vagy melyik belső védőjük jobb mint Brkovic ?
De Hidi pld. akkora erősítés lenne nekünk ? ( Valszeg be sem férne a kezdőbe )
Feltschert odaadnám Koszta Márkért, de azt is csak a jövő miatt, nem hiszem, hogy a jelenben gyengébb lenne a venezuelai válogatott, Holendernél tipikusabb középszert meg még nem nagyon láttam.
Na, ez a csapat áll a második ! helyen. Egy gyengébb, mert szerintem gyengébb kezdővel és egy Lanzafaméval megerősítve.
Tudom, adjak még a cuccból :) Akkor is így látom. És mi ezektől lennénk - vagyunk fényévekre játékban ???
Ennyit jelent ha van egy normális edző !
De nálunk az a normális aki interjút ad, meg jó edzéseket tart, meg mit tudom én még miért.
Az, hogy kiejtett a faszsága miatt a kupából, hogy kieső helyre vezetett minket, az nem számít.
Az, hogy egy olyan rendszert játszunk amire alkalmatlan a keret az senkit nem zavar ??
Mindenki idomuljon ehhez a majomhoz, mert gagyog angolul, és bójákat állítgatott CR-nek ?
Mintha attól kellene elájulni, hogy bemegyünk az étterembe és a szakács tud sütni-főzni.
Komolyan, beszarás.
Egyedül a Vidi és a Fradi az aki jobb nálunk egyértelműen.
Kurvára nem itt kellene tartanunk ezzel a kerettel SEM.
Horváth Feri, Csertői, Pintér, Urbányi többet hozott ki a csapatából eddig mint a mi mágusunk.
Az én legfőbb felelősöm a mostani helyzetért: Leonel Pontes.

Előzmény: Té (193458)
OnlyLoki Creative Commons License 2017.02.13 0 0 193511

Nekem nincs miért védenem Zsoltot, nézeteink a világról ég és föld. Mégis, ha vannak is nézeteltéréseink a Lokit érintő ügyekről (és ez lehet politikai természetű is), meg tudjuk beszèlni, még ha nem is tudjuk (akarjuk) egymást meggyőzni. Szerintem erős túlzás ez az ügy, ami rossz irànyba mutat. Hacsak nincs még valami a háttérben (pl. több nick stb).

busiattila Creative Commons License 2017.02.13 0 0 193510

Én mindig szívesen olvasom Muskátlis írásait. Ha egyetértek vele, ha nem.

lebesgue Creative Commons License 2017.02.13 0 0 193509

Az utolsó mondatban de helyett ne.

Előzmény: lebesgue (193508)
lebesgue Creative Commons License 2017.02.13 0 4 193508

Mivel ez egy szurkolói közösség, talán jobb lenne, ha megvárnád, amíg ez a közösség kollektíven kifejezi az akaratát, hogy nem kívánja látani a Muskátlist a topikban. Annak ellenére, hogy többen szóváltásba kerültek már vele, szerintem senki nem gondolja úgy, hogy ne lenne helye az ő véleményének ezen a fórumon. A stílusát lehet kritizálni, és a személyeskedésnek szerintem sincs semmi keresnivalója, de ha jól értem, a törölt hozzászólás egyáltalán nem ilyen természetű volt.

Az egy dolog, hogy neked személyes problémád van vele, de téged, egy közösség moderátorát, ez nem befolyásolhat.

Egy szarkasztikus hozzászólás törlése számomra a cenzúra legsötétebb napjait idézi.

Legyél szíves és képviselj minket, de pedig uralkodj felettünk.

Előzmény: Color Star (193506)
Color Star Creative Commons License 2017.02.13 -2 0 193506

Akkor most van ácsi. Innentől kezdve jön a tiltás.

Color Star Creative Commons License 2017.02.13 -1 0 193503

További moderációval kapcsolatos kérdéssel ide lehet fordulni.

Itt berekesztettem a vitát.

Color Star Creative Commons License 2017.02.13 -1 0 193501

Nincs pont. Írtam, prevenció.

Befejezheted a műsort magadtól. Ha nem megy, segítünk.

Előzmény: Muskátleee (193490)
Sestakert Creative Commons License 2017.02.12 0 2 193500

Nem zavar, mert nem látok olyan hsz-t ami a klubvezetést isteníti.
Látom, hogy nagy baj van a klubnál és nem látom azt, hogy hogyan fog ez megoldódni. Kilátástalan a jövőnk, sem Szimában sem a politikusokban nem bízok. Csak abban bízok mindig, hogy valahogy a következő meccsünket megnyerjük.

Előzmény: Muskátleee (193498)
Dinophyta Creative Commons License 2017.02.12 0 0 193499

Sajnos az edzőmeccs gyalázatos volt. Ferenczi balhatvedkent kezdett. Miutan agyonrugta vagy haromszor a csabai gyereket elorekuldtek. A vedekezeshez esz kell, a tamadashoz eronlet es helyzetfelismeres. Szegeny Ferenczinek egyik sincs meg. Nem ertem Pontes miert probalokzik vele balhatvedkent. A klub tovabbra sem talalt portugal tolmacsot. Egy emberke forditja angolrol a jatekosoknak. Rohangal a cserekhez es mondja magyarul.... A fiatal magyar gyerekek se tudnak annyit angolul hogy megertsek az utasitasokat? Tehat sem a hatekban, sem a menedzsment szintjen eloremutato dolgokat nem latok. Sajnos. De ha ti lattok, akkor lelkesitsetek.

Muskátleee Creative Commons License 2017.02.12 0 0 193498

Az gondolom nem zavar hogy van aki már-már hivatásszerűen történjen bármi istenítik a klubvezetést?

Igen bírálom mert sajnos nem nagyon van miért dicsérni őket!

Én már Loki szurkoló voltam  akkor is amikor még szima a főzeléket hordta és akkor is az leszek (ha a Jóisten megengedi) amikor már messze jár a mosodájával együtt! Féltem a Dvsc-t  én már kb 3 éve láttam hová tartunk így és nagyon félek hogy ősztől nb 2 es meccsekre kell járnunk!

Lehet a stílussal vitázni de a tartalommal nehezen! Teljesen biztosan tudom,hogy a vezetés folyamatosan lesi mit írnak itt a szurkolók illetve a facebook-on! Talán ha a munkájukat végeznék ilyen intenzitással nem itt tartanánk...

Olvasgatva egyes emberek hozzászólását világosan látszik hogy vagy a klubházból ír vagy onnan irányítják! Aki nyitott szemmel olvasgat látja ezt!

Valamit soha ne felejts el....én nem névtelenül bírálok senkit, én adom a nevem minden véleményemhez és ezt az illetőnek bármikor a szemébe is mondom!

Előzmény: Sestakert (193491)
losik Creative Commons License 2017.02.12 0 0 193497

Hát igen, de ők "csendben" jönnek.

Előzmény: Té (193495)
losik Creative Commons License 2017.02.12 0 0 193496

Szerintem azzal a kommenttel az lehetett a baj, hogy nem volt benne jelezve, hogy ez egy nem igazi közlemény. Ha legalább a hivatalos idézőjelbe lett volna téve.  Persze az ittlévők nagy többsége tudta, hogy "kamu", de lehet valaki nem.
Na mindegy. Mondjuk azt megnézném egy popcornnal, ahogy beleáll az ügybe és szembeszáll az index-el :)

Előzmény: csibu99 (193489)
Creative Commons License 2017.02.12 0 0 193495

Viszont gyakran jönnek másod- harmadnickek.

Előzmény: losik (193492)
mitkapanna Creative Commons License 2017.02.12 0 0 193494

nem fogja

parancsra cselekszik

szolgalélek

losik Creative Commons License 2017.02.12 0 0 193493

Ez igaz.

Előzmény: Sestakert (193488)
losik Creative Commons License 2017.02.12 0 0 193492

Azért ritkán jönnek úgy, hogy "régóta olvasok, de most először írni is fogok...".

Előzmény: Té (193487)
Sestakert Creative Commons License 2017.02.12 -1 2 193491

A hozzászólásod nem volt kifogásolható.
Viszont amióta megjelentél itt a fórumban, folyamatosan minden lehetőséget megragadsz, hogy (jogos észrevételekkel is) bíráld a klubvezetést. Már-már hivatásszerűen. Más is bírálja, de a Te működésed lehet, hogy nem egy átlagos fórumozói működés. Nekem amikor sok vagy letiltalak, a modi meg töröl. Talán egy nagyon erős túlzással a flood kategóriába besorolható amit csinálsz.

Muskátleee Creative Commons License 2017.02.12 0 1 193490

Color Star!

Kérlek másold be azt a pontot ami alapján töröltétek a hozzászólásomat! Én végigolvastam de semmit sem találtam.....

Az gondolom ha hibázott valaki, és beismeri akkor lezártnak tekinthetnénk az ügyet mert mindenki hibázhat de akkor ezt be kell az illetőnek vállalni!

csibu99 Creative Commons License 2017.02.12 0 0 193489

Olvastam tegnap a közleményed, jól meg is ijesztettél, hogy hiába készültünk a LokiBloggal a közvetítésre, ők is adják élőben. :) Viszont a meleg tea gondolata kellemes momentum volt - aztán egy percen belül rádöbbentem, hogy csak ez csupán egy "alternatív valóság". :D

Abszolút nem bántódtunk meg, mindig is kihangsúlyozzuk, hogy csupán lelkes amatőrök vagyunk. Az a szégyen, hogy 2017-ben úgy kellet gyakorlatilag kikönyörögnünk, hogy közvetíthessünk, hiszen aki kritizálja a klubot vagy a játékosokat (akár valódi okokra hivatkozva, akár igazságtalanul), az a DVSC szemében örökre elássa, elásta magát. Eddig azért könyörögtünk, hogy tegyen valamit a klub: közvetítsen, írja ki a friss információkat... Ebbe belefáradva most abban bíztunk, ha ők nem, akkor majd mi csinálunk valamit, mert az a nihil, ami néha jellemzi a klubunkat, elszomorító és könnyen ráragad a szurkolókra is. Az pedig senkinek nem jó.

De nézzünk előre, szombaton jön a Fradi és az ultrák ismét eljönnek (reméljük igazi szurkolás és jó mérkőzés is lesz), reméljük látunk olyan momentumokat, ami a klub és a játékosok profi hozzáállását tükrözné.

Illetve az abszolút szubjektív megjegyzésem: az olykor provokatív hozzászólásaid egy részével nem szoktam egyetérteni. (Ahogy néhányan velünk/velem sem szoktak feltétlenül egyetérteni, de ez a világ rendje.) Mindettől függetlenül viszont a kommented törlését én sem éreztem jogosnak, sőt. Hol mondjunk ilyeneket, ha nem pont egy fórumban? (Emlékszem, anno a hivatalos fórum is pont azután ment tönkre, hogy a "teás" kommentek nem tetszettek őhölgyeményének.)

Előzmény: Muskátleee (193467)
Creative Commons License 2017.02.12 0 0 193487

Ezt én értem és semmi kifogásom nem lenne ellene, ha a hasonló kamuzókat mindig lelepleznék. Ismétlem, mindig. De így?

Előzmény: losik (193486)
losik Creative Commons License 2017.02.12 0 0 193486

A modik látják a regisztrációs email címet, esetleg az IP-t is.

Ebben szerintem ennyi van.

Előzmény: Té (193485)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!