Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

samyadler okt. 1. Creative Commons License 167442
Kedves Szurkolók!

Az elmúlt hónapok eseményei és
történései hatására nehéz döntésre
jutottam.
A változatlan körülmények nem teszik
lehetővé, hogy a Loki soron következő mérkőzésein a legjobb szurkolói
teljesítményt nyújtsam, így még a
következő szánalmas leszerepelés előtt
hoztam meg döntésemet, amely szerint
a jelenlegi vezetőedző vezetése alatt
nem kívánok a Loki meccseire kijárni. Ha a körülmények a jövőben változnak,
és a Debrecennek szüksége lesz a
szurkolásomra , természetesen a csapat
rendelkezésére állok.
Döntésem végleges, szurkolótársaim
nak sok sikert kívánok a továbbiakban!
Üdvözlettel: Fehér Zoltán
Előzmény: sx7 (167440)
OnlyLoki okt. 1. Creative Commons License 167441

Minden szép - minden jó sorozatunk folytatásában most az MLSZ és a klubkártya van soron:

http://www.dehir.hu/sport/mlsz-a-klubkartya-gyorsitja-a-jegyvasarlast-a-loki-rendszeret-beepitik/2014/10/01/

sx7 okt. 1. Creative Commons License 167440

sx7 okt. 1. Creative Commons License 167439

szétmorzsolódna a Szikla:D

Előzmény: Mapé (167438)
Mapé okt. 1. Creative Commons License 167438

Apuka nem élné túl.

Előzmény: pillepapa (167427)
losik okt. 1. Creative Commons License 167437

Én ebből csak az elsővel cserélném le Elemért! De őrá bármikor. :)

Előzmény: sx7 (167436)
sx7 okt. 1. Creative Commons License 167436

Ez is mutatja,hogy hol vagyunk most. 

Szentes, Mészöly, Moniz . . .

Csak Eli bá ne:-) 

sx7 okt. 1. Creative Commons License 167435

Nem örömteli. Sajna neki szögreakasztás lenne a megoldás. Ezek szerint mellette nem mennek el a dolgok csak ûgy . . .

Előzmény: losik (167425)
sx7 okt. 1. Creative Commons License 167434

Interstellar?

Előzmény: tepertőspogácsa (167424)
MZ/Y szept. 30. Creative Commons License 167433

Nem, a pestiek.

A fórumban poénkodtak rajta. :o)

Előzmény: pillepapa (167432)
pillepapa szept. 30. Creative Commons License 167432

A győri zöldek ?

Előzmény: MZ/Y (167429)
losik szept. 30. Creative Commons License 167431

Ilyenkor kell is a folyadék. :)

Előzmény: MZ/Y (167430)
MZ/Y szept. 30. Creative Commons License 167430

Szerencsére lehet, hogy már túl is van 1-2 idegnyugtató hideg söröcskén az otthonában. :o)

MZ/Y szept. 30. Creative Commons License 167429

A zöldek is alig várják. :o)

szaunas szept. 30. Creative Commons License 167428

Az qrva kevés hogy szabad!

Én is szabad vagyok (még?)...

És ugyanúgy alkalmatlan !

pillepapa szept. 30. Creative Commons License 167427

Mészöly Géza szabad !  Jön a Lokihoz ?

Sestakert szept. 30. Creative Commons License 167426

Jobbulást neki! Emlékeztek amikor 98-ban zokogott a játékoskijáró előtt a mostanihoz hasonló szar szereplés miatt? Apropó, ebben a stadionban össze lehet gyűlni a kijáró előtt? Lehet ki kellene már próbálni!

losik szept. 30. Creative Commons License 167425
tepertőspogácsa szept. 30. Creative Commons License 167424

Ha már a csajokról van szó.

2014.10.03 18:00  DVSC-Győr

Bár nem mi vagyunk az esélyesek, de talán egy tisztes helytállás beleférhet.

Előzmény: losik (167423)
losik szept. 30. Creative Commons License 167423

Milyen kár, hogy anno a agyonszeretett csajoknak nem írt ilyet senki, főleg az elmaradozó fizetésen való túltekintésről és a többi hasonlóról...

Előzmény: G. A. 1964 (167422)
G. A. 1964 szept. 30. Creative Commons License 167422

Tisztelt DVSC játékosok!

Az igazi játékos a válságos időkben mutatkozik meg igazán, hiszen éppen akkor, a baj kellős közepén nem hagyja magára a tisztelt szurkolóit! Milyen alapon nevezi magát játékosnak az, aki mondvacsinált indokokkal beleszarik a csapata mérkőzéseibe? Az igazi játékos túltekint az elmaradozó fizetésén, a munkaadója felől érkező negatív körülményeken, s ha kell, a vérét is adja szurkolóiért! Természetesen mi sem értünk egyet a klubvezetés tevékenységével, de Ti pénzt kaptok ezért a szarért, mi meg fizetünk érte! Ezek a körülmények Titeket nem tántoríthatnak el a küzdéstől! Ha viszont miattatok teljes nihilbe fullad az egész, akkor talán sosem érjük meg, hogy ismét jó focit láthassunk Debrecenben!

Éppen ezért a DVSC szurkolóknak most van a legnagyobb szüksége a játékosok akarására, hiszen látjuk, hogy nagyon mély válságban van a lelátói élet. Most kéne segíteni, a szurkolók elé állni - a klubvezetésnek is -, hogy nyerje vissza méltóságát az összes LOKI-szurkoló, és régi fényében tündököljön a lelátó. Támogatás helyett most sokan - beleértve Titeket is - hülyére veszi a szurkolókat, meccsről-meccsre csak beléjük rúgtok. Földön fekvő emberbe belerúgni márpedig nem elegáns...

Üdvözlettel, a DVSC-szurkolóinak egy másik (nagyobb) csoportja

Mapé szept. 30. Creative Commons License 167421

Zsidai László (DVSC), mint visszaeső 2, Kulcsár Tamás (DVSC) 1, soron következő felnőtt bajnoki mérkőzésre szóló eltiltást kapott.

Sándor Tamás edző (DVSC), a kispadtól 2 soron következő NB I-es bajnoki mérkőzésre szóló eltiltást kapott, mert a játékvezető ítélete ellen sértő módon tiltakozott.

losik szept. 30. Creative Commons License 167420

A Szakály ügyhöz itt a link:

http://loki.blog.nepsport.hu/archives/2014/09/15/Helyesbites/

Nem Ő nyilatkozott.

Persze, hogy szarul játszunk. De hajtunk. Ha az sem lenne, akkor lenne beleszarás. A szar passzok, kihagyott helyzetek, meg lehetnek lelki dolgok. Ott pedig nem a "kurvaanyázás" segít.

SzS-től hallottál te már normális beszólást? Nem kell vele foglalkozni. Tudom, már rég ki kellett volna hajítani, de itt volt a sorozatos bajnoki címek, meg a BL idején is, nem tőle rossz a focink.

Én elhiszem, hogy a Lokiért haragudtok, haragszom én is. Viszont nálam előjön az, amit ma írtam. Ha már úgy tűnik nem lesz edzőváltás a héten, akkor annak fogok szurkolni, hogy már ne is kelljen. Javítson Elemér. Aztán ha nem nyerünk szombaton, újra azt fogom írni, hogy jöjjön más.  De nem vagyok a "minden szar" mondattal elintézésnek sem. Mert ha igaz, akkor nincs értelme az egésznek. Ennyi.

A sörös nevűt meg ne emlegesd mert megjelenik.

Előzmény: MZ/Y (167419)
MZ/Y szept. 30. Creative Commons License 167419

Abban egyetértünk, hogy eddig is volt beleszarás, nem csak idén.

Utóbbi meccseken nem is volt bajom a hajtással, de most - illetve tán a bate elleni meccseket kivéve - botrányos, amit foci címszóval művelünk, pár m-es passzok, senkitől sem zavartatva mennek a vakvilágba. Mintha mindenki bevett volna valami anti-focista gyógyszert - de tudom, erről sem a játékosok, sem Kondás nem tehet, csak a csapat mellé kellene állni...

Én nem olvastam, mit linkeltél, de attól, hogy Szakály szerint Ő nem mutogatott, én még nem vennék erre mérget. Hogy nagyon messze ne menjek, hány szabálytalanság után esküsznek meg mindenre, hogy ők aztán semmit sem csináltak, pedig a vak is látja, hogy kimondottan lábra menve kúrták fel a másikat?

A szurkolókra visszatérve, szerinted egy pöttyet is normális beszólás volt eSzeS-től, hogy előbb legyenek nézők, utána lesz csapat? Van a világon még ilyen? Nem csak a fociban.

Tényleg máshogy látjuk. :o) Úgy tűnik, nem hiszed el, hogy mi nem a Loki ellen, hanem a Lokiért haragszunk. Olyan vehemensen védesz mindent, mintha csupa Csupaszám írna ide, akik a pokolba kívánjuk a Lokit.

Előzmény: losik (167417)
picipaci szept. 30. Creative Commons License 167418

aha...

Előzmény: nixon70 (167400)
losik szept. 30. Creative Commons License 167417

Semmi olyan nincs, ami ha a négy vereségünk helyett három győzelem lenne, bárkit is érdekelne. Ergo, nem szarnak bele jobban mint tavaly, vagy öt éve. A klub kommunikációja mindig is ilyen volt. A játékosok meg szerintem hajtanak, most ennyire képesek, semmi sem sikerül, és sehonnan sem kapnak segítséget. (Se a szakmai stábtól, se tőlünk szurkolóktól. Bár én mindig optimistán megyek ki. :) )

És ugye a csapatkapitány sem mutogatott. Az meg, hogy ők is szeretnék, ha többen szurkolnának nekik, az meg természetes.

Mindegy, nem vagyunk egy hullámhosszon.

Előzmény: MZ/Y (167413)
sx7 szept. 30. Creative Commons License 167416

Bate ellen fogyott el a kondi , vagy a tejpor ,amitől volt kondi :D

Előzmény: losik (167412)
sx7 szept. 30. Creative Commons License 167415

Nem voltunk kint ,így nem tudjuk pontosan.

:D

Előzmény: Redhot100 (167410)
sx7 szept. 30. Creative Commons License 167414

Seydi alapból biceg:D

Előzmény: losik (167407)
MZ/Y szept. 30. Creative Commons License 167413

Én tényleg kurva hálás vagyok azért a bérletért és egyszer meghálálom (ha meccsre megyek), de tényleg nem lehet veled bírni. :o) Hogy lehet a klub/csapat beleszarását beleérteni abba, hogy "nagyon mély válságban van"??? Lófaszt, a mély válság olyan dolog, amikor segíteni kell a másikon, a beleszarás viszont olyan, amikor utána nehogy már még elvárása legyen.

Előzmény: losik (167411)