Keresés

Részletes keresés

BlueBird Creative Commons License 2005.10.11 0 0 78

Múltkor is csak pénteken rakták föl, aki nem bír fél 12-ig fennmaradni, bűnhődjön : )

Onnan néztem én is az első részt, tök jó volt. A másodikat is onnan fogom.

 

BlueBird.én.se.bírok.10-kor.kiájultam : )

Előzmény: Raggi (77)
Raggi Creative Commons License 2005.10.11 0 0 77

 

Hol lehet megnézni a tegnapi adást?  Sajna elmulasztottam, pedig az egyetlen normális műsor. Az RTL Klub honlapján nem találom.

Petko Creative Commons License 2005.10.11 0 0 76

na, senki nem ír a tegnapi adásról? :)

nekem tetszett, szerintem jobb volt mint az első. talán nem volt olyan kapkodós.. de ettől még nagyon rövid..:(

blues12 Creative Commons License 2005.10.07 0 0 75
Végre egy nézhető produkció az RTL-n!
BlueBird Creative Commons License 2005.10.07 0 0 74
Köszi, köszi : )
Előzmény: RiZso (73)
RiZso Creative Commons License 2005.10.07 0 0 73

Már fent van az RTl klub honlapján a hétföi adás teljesen.

jó szórakozást.

PingWinn Creative Commons License 2005.10.05 0 0 72

Ha jól tudom a nézettséget valamiféle kütyükkel számlálják amiket véletlenszerűen (?) osztogatnak ki embereknek.

Namost ezeket kéne összeszedni és csak olyanoknak kiadni akik garantáltan nem néznek Győzikét de Kepest meg igen. :))

 

Pingu

 

 

Előzmény: poor_sam (70)
poor_sam Creative Commons License 2005.10.05 0 0 71
vagy a nézettségszámláló intézetben kell áramszünetet csinálni hétfőnként 20órától kepesig... ilyen kiscserkész dolgok játszhatnak, már nem:)))
Előzmény: poor_sam (70)
poor_sam Creative Commons License 2005.10.05 0 0 70
Meg kell keresni azokat az embereket, akiken számlálják a nézettséget, és a győzi meg a másik szar ideje alatt el kell őket hívni sörözni, vagy kártyázni vagy mittomén....máshogy nem megy...:)))
Előzmény: BlueBird (68)
BlueBird Creative Commons License 2005.10.05 0 0 69
Akkor mindent megbeszéltünk : )
Előzmény: Takoca_ (66)
BlueBird Creative Commons License 2005.10.05 0 0 68
Csak az a szomorú, hogy nem tudom, hogy hogyan lehetne tenni azért, hogy ne Győzikézés legyen főműsoridőben, hanem valami értelmes műsor, pl. Kepes : )
Előzmény: Takoca_ (66)
BlueBird Creative Commons License 2005.10.05 0 0 67
Akkor mindent megbeszéltünk : )
Előzmény: Takoca_ (66)
Takoca_ Creative Commons License 2005.10.05 0 0 66
:)
nem tartalal önzőnek, sőt!
írtál valamit én meg leírtam, amit gondoltam róla

lehet, hogy csak félre értettelek, viszont így ahogy most megfoglamaztad TELJES MÉRTÉKBEN egyetértek
Előzmény: BlueBird (65)
BlueBird Creative Commons License 2005.10.05 0 0 65
Ja, és tartsál önzőnek, de én itt élek Magyarországon és az érdekel, hogy itt milyen a közérdeklődés és, hogy itt miért nem nézhetek normális műsorokat, normális műsoridőben. És, hogy miért kell ezt a műsort ilyen későre rakni? Miért olyan a közérdeklődés, hogy előbb Győzikét kéne végignéznem, meg a hasonlóképp értelmes Bajkeverőket. Dolgozó ember vagyok, 10-kor, fél 11-kor egyszerűen bedőlök az ágyba. Videónk meg nincs, mielőtt azt vágná a fejemhez valaki.
Előzmény: Takoca_ (51)
BlueBird Creative Commons License 2005.10.05 0 0 64
Egyáltalán nem mondtam, hogy bezzeg máshol. Ha valami ilyen is volt benne, akkor inkább az, hogy mi is kezdünk már olyanok lenni, mint a többi ország (pl. Amerika), ahol mindenféle hülye TV show-k vannak és semmi értelmeset nem tudnak kérdezni az ott megjelent emberektől?
Előzmény: Takoca_ (51)
andzsin Creative Commons License 2005.10.04 0 0 63
én sem értem ezt a hozzállást: ír valaki egy kritikát Kepesről és rögtön Frei-hez hasonlítja. Tomi egy kicsit bulváros, meg leíróbb, de attól még legalább nem a "szennykultúra". És ma már ez is nagy szó. Volt egy időszak úgy vagy 1 hónap, hogy nem volt TV-nk és esküszöm ne hiányzott, mondtam is az asszonynak: kell ez nekünk?:))))
Előzmény: breza (61)
PingWinn Creative Commons License 2005.10.04 0 0 62

Télleg érdekesek lennének a műsorai de néha nem is tudom... nemcsak a stílusával van gond, hanem a fene tudja... "nem hiteles"..

A Szíriában készült műsora az monnyuk jó volt.

 

 

Előzmény: breza (61)
breza Creative Commons License 2005.10.04 0 0 61

A cikk tényleg jó, de kövezzetek meg: szerintem Frei nagyon jól tudja, hogy mit csinál. Egy egész más részét mutatja meg a világnak, egész más hozzáállással. Igen, mostanában általában a pénz körül forgó részét, de ne mondjátok, hogy az nem érdekes. Megint csak nem tudok jobb példát, mint a korábban emlegetett négy külföldi csatorna, ott is sok ilyen műsort látni. És érdekesek. Aki nem szereti Frei stílusát, amit szerintem nagyrészt a kereskedelmi televíziózás farkastörvényei alakítanak, az próbáljon elvonatkoztatni a személyétől és nézze csak azért, hogy lássa, mik vannak a világban. Frei is nagyon sok helyen volt a világban, nem hiszem, hogy beszűkült ember lenne. Bár persze lehet, hogy tévedek, mert amíg az ő szenzációhajhász stílusa mögött csak sejtem, hogy van egy normális ember is, addig a Kepesnél már a műsorban is inkább ezt látom.

 

Olyasmi őket összehasonlítani, mint a soha véget nem érő, Gyűrűk Ura - Harry Potter párharc. Fölösleges. A maga nemében mind a kettő megállja a helyét.

 

Szerintem.

minas Creative Commons License 2005.10.04 0 0 60
Kepes műsoraira minden nap legalább egy órát rászánnék. Nagyon értékelem a kultúráltságát.
minas Creative Commons License 2005.10.04 0 0 58
Nagy hibája a műsornak: nagyon rövid!
mouser Creative Commons License 2005.10.04 0 0 59

off

köszi, radio café rajta van már a playlistemen. :-) egyébként innen válogattam a rádióadókat, rengeteg magyar is van benne, meg a nagy kedvencem, a secret agent.

 

on

Előzmény: breza (57)
breza Creative Commons License 2005.10.04 0 0 57

Nekem is ez jutott eszembe: hogy pazarlás, ha már ennyi pénzt beleraktak, akkor simán lehetne hosszabb is. Meg az is, hogy megnézném az egésznek egy jóval hosszabb (na azért persze nem 140 órás) változatát. Ha odaadnák párezerért DVD-n, akkor megvenném.

 

OFF

 

Mouser: ha ma normális rádiót akarsz hallgatni, akkor Café98.6. Szerintem az egyetlen (kereskedelmi jellegű) rádió ma Magyarországon, ahol normális tematikus, beszélgetős műsorokat találsz és mellette ugyanilyen tematikus zenei műsorokat. A műsorvezetők általában jól felkészültek az adott témában, legyen az akár pénzügy, ingatlan, sport, rock, metál, melegek, technika, vitorlázás, stb. A zenében ugyanez: blues, jazz, rock, metál, filmzene, péntek-szombat pörgősebb. Szerintem minden zeneileg nyitott ember megtalálja az ízlésének megfelelőt. Semmi közöm a rádióhoz, de ha már igényes TV műsorokról van szó, akkor ezt muszáj volt ideírnom.

 

ON 

Előzmény: PingWinn (52)
PingWinn Creative Commons License 2005.10.04 0 0 56

Jól leírja Feitomt.. télleg ilyen! :))))

Kicsit kontrasztos a két műsor összehasonlítása.

Jól beszél.

Előzmény: Transylvanianmixedgrill (54)
andzsin Creative Commons License 2005.10.04 0 0 55
stimmt. és sajnálom Kepest. ennyi jut neki a nagy népi médiumokból. egy porszemnyi.
Előzmény: Transylvanianmixedgrill (54)
Transylvanianmixedgrill Creative Commons License 2005.10.04 0 0 54
mouser Creative Commons License 2005.10.04 0 0 53
igen, én is ezt éreztem, miközben néztem a műsort, hogy milyen kár, hogy nem kapott több műsoridőt. miközben látszik, hogy ennyi anyagból, ennyi előkészületből, ennyi munkából kétszerannyi értékes adásidőt is ki tudott volna tölteni.

egyébként is mániám, hogy a médiában egyre inkább látszik, hogy nincs munka a műsorok mögött. legjobb példa a kereskedelmi rádiók, ahova beesik a műsorvezető, hóna alatt pár bulvárújságból, és abból áll a műsorvezetés, hogy felolvas a műsorújságokból, és elbeszélget a betelefonálókkal. és a tévében nagyon sokszor ugyanez pepitában.
Előzmény: PingWinn (52)
PingWinn Creative Commons License 2005.10.04 0 0 52

Nekem csak most sikerült megnéznem. Teccett, de télleg baromi rövid volt. Nem is értem, hogy ha már ennyi pénzt, időt és fáradtságot belefeccöltek akkor miért csak egy ilyen kis nyúlfarknyi izét sikerült csinálni.

Így mi értelme van??? Tiszta pazarlás!!!

Személy szerint szívesen végig nézném a teljes anyagot, mert nagyon érdekel a téma és Kepes szemszögéből nézve meg különösen.

 

Pingu

Takoca_ Creative Commons License 2005.10.04 0 0 51
"Tényleg ilyenek vagyunk mi, magyarok"

nem szeretem amikor ezt mondjuk/mondják, hogy "MI" vagyunk ilyenek "MAGYAROK"
bezzeg máshol!!

Honnan tudjuk, hogy máshol hogy van? Miért gondoljuk azt, hogy ez álltalános??
Miért hisszük azt, hogy csak minket lehet megetetni ezekkel?

az emberi butaság mindenhol ott van, a szart is mindenhol el lehet adni a világon.
és bárhol lehet találni olyan embert akinek Frei a "széles látókör"

mindenhol van reality, máshol is van Anettka,
minden ország és minden kúltúra más és más


Frei szerintem azért nézett, mert tényleg tud érdekes helyeket/emberekt megmutatni...
csak nekem pl pont az hiányzik amivel hirdetík a műsort: a "széles látókör"
na meg persze a nagyon szar riporter
Előzmény: BlueBird (49)
andzsin Creative Commons License 2005.10.04 0 0 50
igen ez nála betegség:))) ezt én sem bírom, általában azok a műsorai jók ahol nincsen pénz, régebben a Dossziéban voltak ilyen filmjei a robotokról, a Nasa-ról...stb.
hát azért van benne a top 5-ben, mert nincsenek értelmes műsorok, lehet ha lennének akkor csak a top 20 -ba férne bele.
Előzmény: BlueBird (49)
BlueBird Creative Commons License 2005.10.04 0 0 49

De miért van a Frei műsor benne a top 5-ben???

Tényleg ilyenek vagyunk mi, magyarok, hogy szeretünk más zsebében turkálni és tényleg ennyire felszínesek lennénk??? Én ezeket nem bírom a műsoraiban, hogy mindig milliókkal dobálózik és mindennek a pénzbeni értékével tisztában van és ezt tartja fontosnak közölni.

Előzmény: andzsin (47)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!