Keresés

Részletes keresés

reg2015 Creative Commons License 2016.10.04 0 0 14497

Szia!

Tetszenek a hozzászólásaid.

Azt gondolom, hogy azért nem mondják, mert ezt várják el tőlük.

Én pont ezt szeretném megtudni a páromtól. Őszintén.

Csak neki legyen minden tökéletes.

Egyszer azt mondta, hogy ha valami érne engem, teljes sex nélkül is csak az enyém lenne és nem kéne másik férfi.

Nem szeretném, hogy az általános elvárások miatt lemondjon bármi örömről.

Egymás előtt voltak az életünkben sokan. Van mihez hasonlítani.

Biztos tudja mit kap meg és mit nem.

 

 

Előzmény: Tündérlola (14060)
Operator Creative Commons License 2016.10.04 -1 3 14496

Súgok egy kicsit: aki a piros vonal után folytatja vagy újrakezdi, annál már nem leszek tekintettel a nick életkorára...

Operator Creative Commons License 2016.10.04 -1 2 14495

_______________________________



reg2015 Creative Commons License 2016.10.02 0 0 14477

Igazad van.

Én szeretném a hármast.

Neki valóban magával szembeni elvárás a hűség.

Ő ezt megcsalásnak érezné.

 

Előzmény: Tündérlola (14472)
reg2015 Creative Commons License 2016.10.02 0 0 14476

Kérdezhetek privátban?

Előzmény: Törölt nick (14466)
Tom Freeman Creative Commons License 2016.10.02 0 1 14475

Egy bizonyos határig vállalnék áldozatot. De ez a játék személyre szabott és úgy tisztességes, hogy az ember nem kíván olyat a párjától, ami meghaladja fizikai-lelki képességeit.

 

A féltékenységet az említett témában esetleg a bi hajlam ellensúlyozhatja, nem?

Előzmény: Tündérlola (14474)
Tündérlola Creative Commons License 2016.10.02 -2 3 14474

Ez egy sokkoló példa volt,nem véletlenül választottam. Nem a kérdés a lényeg,hanem az,ha a kérés tőled nagyon távol áll,akkor bevállalnád-e a kedvéért.

 

Egy nő nem adná a férjét más nő kezére direkt,ahhoz mi túl féltékenyek vagyunk ;-)

Előzmény: Tom Freeman (14473)
Tom Freeman Creative Commons License 2016.10.02 -1 2 14473

A példád nem ugyanaz. Mi nem leszbi szexet (más nő kinyalását) kérünk párjainktól. Úgy tényleg nem érdemes neki állni, hogy egyoldalúan kizárólag a párod kedvéért adnád oda magad másnak. Nem is áldozathozatalként kell értékelni. Itt is a kölcsönös örömszerzés a cél, az arra alkalmas (saját) partnerrel.

Előzmény: Tündérlola (14472)
Tündérlola Creative Commons License 2016.10.02 -3 3 14472

Én azt javaslom,ne erőltesd. Tapasztalatból mondom,hogy kell a nőnek idő,hogy feldolgozza ezt a kérést. Ha a sokadik említés után is hasonló az álláspontja, akkor próbáld máshogy változatosabbá tenni a szexet. Nem mindenki nyitott a hármasra. 

 

Tom kérdezte,hogy nem hoznék-e ennyi áldozatot a férjemért,a kapcsolatunkért? Nem. Pont elég áldozatot hozok így is,a testemet és az elveimet nem szeretném beáldozni. Még az is lehet,hogy élvezném, de az is,hogy nem tudnék utána a tükörbe nézni. 

 

Mit szólnátok,ha a feleségetek azt susogná a fületekbe,hogy úgy szeretném látni,ahogy leszopsz egy másik férfit? Ti beáldoznátok magatokat? Az Ő kedvéért,hogy neki jó legyen? ;-) 

 

Előzmény: reg2015 (14463)
Törölt nick Creative Commons License 2016.10.02 -1 2 14471

Kár, hogy törlöd magad.

Sajnálom.

 

Előzmény: Törölt nick (14469)
olvadó Creative Commons License 2016.10.02 -1 2 14470

Triolala, sajnálnám ha elmész. Kíváncsi lettem volna a tapasztalataidra melyet szeretnél valahol megosztani.

Hol lehet majd hozzáférni? Az e-mail címed nem publikus, tehát írni sem tudok. 

Nem egy barátnőm, szerelmem volt, aki/akik durvábban beszéltek az aktus közben, mint a kocsisok. És Ők megkövetelték, hogy az ember mocskos dolgokat mondjon. De volt ennek az ellentéte is, akivel a dologról beszélni sem lehetett.

Én Ohso által írtakat vallom. Szabadon, egy férfi boldog lehet, ha egy nő befogadja.

 

Üdv.

 

Törölt nick Creative Commons License 2016.10.02 -3 3 14469

Pár napja regiztem az oldalon, de sokak örömére tovább is lépek.  De ti férfiak továbbra is csak álmodozzatok és sóvárogjatok hogy megdugják a feleségeteket. Az ehhez vezető utat, tapasztalataimat más fórumon osztom meg. Ez nem az én szintem. Aztán továbbra is értetlenkedjetek, miért kevés a női hozzászólás. Jöhet a - hozzászólásaimhoz, a + meg a továbblépésemhez. Gondolkozzatok. Minek nézitek ti a nőket? További jó baszást, kúrást, szopást.

dinszi Creative Commons License 2016.10.02 -1 1 14468

Nekem a következő a véleményem: mindenki olyan ocsmányül és helytelenűl ír, ahogy akar. Legalább könnyebb szortírozni, hogy kikkel nem akarunk véletlenül sem kontaktust. Semmilyet. Mi az alattunk szólóval értünk egyet. Nagyjából. 

Törölt nick Creative Commons License 2016.10.02 -5 1 14467

Ha leszopod a férjem, meg kinyalod a kutyámat beszélhetünk a dologról.

Előzmény: _attis (14465)
Törölt nick Creative Commons License 2016.10.02 -1 4 14466

Közel 4 éve a párom nálunk is felvetette ezt a témát és én is megdöbbentem. Hónapokig beszélgettünk a hármasról, néha napi szinten. Miután meggyőzött, hogy ez neki is izgató, nem csak próbára akar tenni és lepasszolni. Azt mondtam próbáljuk meg, de csak hármasban. Engem is izgatott a lehetőség, de féltem is tőle, hogy lesz utána. De egy házasságot nem csak a szex tart össze, habár fontos része. Botladozva, félve-feszengve, de megpróbáltuk és nem bántuk meg. Mára már sok-sok élménnyel lettünk gazdagabbak -néhány kellemetlennel is-, túl vagyunk e pár kínos szituáción is, de összességében megérte. Felszabadultan tudjuk élvezni a szexet, 2-3 havonta egy-egy hármas is belefér. Hogy így alakul, ezt sosem gondoltam volna magamról és a páromról.

Előzmény: reg2015 (14463)
_attis Creative Commons License 2016.10.02 -3 2 14465

Triolala! Ha már stílus, akkor lovagrendesük (bayer) stílusában: Nem mennél el a kurv@ anyádba, és hagynád békén a topiklakókat, hogy beszélgessenek a topik témájáról?

Nyiss egy újat: "a szép és illedelmes beszédről" címmel, és ott maszturbálj a billentyűzeteddel!

Ha nem tetszik a szóhasználat és a beszédstílus, akkor minek olvasod ezt a topikot? Nem vagy Teréz anya, hogy jó útra tereld a népet!

Vagy mazochista vagy, és azért teszed ezt (de az is perverzió), vagy dühből széttrollkodod az egészet. De szólok, hogy az állandó düh is egyfajta perverzió.

Szóval szerintem jobb, ha elhúzol, mert megunják, és a moderátorral szépen kirakatnak és letiltatnak innen.

Senki nem szereti, ha olyanért baszogatják, amivel egyébként ő jól elvan.

Szerintem ezzel fejezzük is be az offolást!

Előzmény: Törölt nick (14459)
Isti198012 Creative Commons License 2016.10.02 -3 1 14464

Jol van.Téged is betalàltak.Engem is.Gyetekek csak viràgnyelven!!!Tudjàtok!Bàjdorong,mézescsupor stb..Bàr a mézescsupor is s3rtö lehet és degradàlo...Söt!!A dorong is lehet negativ jelzö!Akkor hogy??Himveszö?Az sem jo mert haver harmadikos fia osztàlyàban emlegették a gyerekek és a tanàr szovà tette.Az sem jo..Beszélgesünk az autokrol!!

Előzmény: Tom Freeman (14460)
reg2015 Creative Commons License 2016.10.02 0 1 14463

Engem például izgatna a topik címe.

Kerülgetem. Szóba hoztam, hogy többet érdemelne mint most kap.

Biztos többre vágyik.

Minden praktikát bevetettem ami eszembe jutott.

Azt válaszolta. Akkor válunk!

Szerintetek?

Törölt nick Creative Commons License 2016.10.02 -1 1 14462

Részemről is.

Előzmény: Tom Freeman (14460)
reg2015 Creative Commons License 2016.10.02 -2 2 14461

Szerintem aki itt van, nem nyelvtanórára jött.

Ez a fórum akkor működik a legjobban minél nagyobb a merítés.

Különben azt hihetnénk mindenki egyforma!

Különbözünk, és ez így van jól.

Úgy érzi valaki egy hozzászólásról, hogy sok akkor ne szóljon hozzá.

Ennyi.

Tom Freeman Creative Commons License 2016.10.02 -2 1 14460

Összekeverhettek valakivel. Én kombinálásban, nem egyenrangú példák emlegetésében, félremagyarázásokban, stb. nem veszek részt. Időt is felesleges rá pocsékolni. Előző üzim elküldésével a téma részemről lezárult.

Törölt nick Creative Commons License 2016.10.01 -3 1 14459

Ja és ha már itt tartunk. Megkérdezhetem a szopás után jól meg is kúrták a feleségedet? Bocsi, csak a te stílusodban.

Előzmény: Tom Freeman (14456)
Törölt nick Creative Commons License 2016.10.01 -6 2 14458

Tudjátok fiúkák mi a baj? Már nagy szexológusunk megmondta: Csak az állat baszik a faszával, egy férfi kielégíti a nőt. És ez két kategória. A többség sajnos az első kategóriába tartozik. A szóhasználat sok mindent elárul. Vendégségben a WC-t használom, otthon meg a szoba közepére szarok? Na ne! Szerintem nincs hogy itt ilyen vagyok, ott meg olyan. (Lehet erre is nyomni bőven a negatívot).

Előzmény: Tom Freeman (14456)
Törölt nick Creative Commons License 2016.10.01 -2 2 14457

Neked is igazad van "A stílus maga az ember".  Azért is szoktam több oldalon "nézelődni", hogy a jelentkező estleges hozzászólásait, megnyilvánulásait megnézhessem. Tudod nálam nem befutó az olyan jelentkező, aki a fórumon "pina" levélben meg "punci". Az ilyen már szerepet játszik.

Előzmény: Tom Freeman (14456)
Tom Freeman Creative Commons License 2016.10.01 -2 4 14456

Az én fogalomtáramban a privát levélben történő alánlkozás (ha egyáltalán lesz ilyen) vagy bármilyen "belépőnek" szánt iromány és az itteni szó szerinti idézés két különböző dolog és véletlenül sem összekeverendő kategória, ami merőben más stílust igényel, ill. követel meg.

 

Az én feleségem is a saját szóhasználatával leszopta a pasija faszát/farkát és én változtatás nélkül írom ide le. Ha nem tetszik és nem tudod átgörgetni, nyomj rá mínuszt és kész.

 

Na de ilyenen vitatkozni... nevetséges.

Előzmény: Törölt nick (14455)
Törölt nick Creative Commons License 2016.10.01 -2 1 14455

Látom érted a lényeget. Na ezért is van itt kevés női hozzászólás. Ja, és elutasítás az ilyen stílusban jelentkezőknél. Lehet hőbörögni és hisztizni, sokan ezért maradnak válasz nélkül. Sokszor nem jön be az ilyen belépő. De hát ti tudjátok. Próbálkozzatok csak.

Előzmény: lándzsás (14454)
lándzsás Creative Commons License 2016.10.01 -2 4 14454

Igazad van... Én is csodálkozom a szépelgésen. Itt baszásról, kúrásról, kefélésről, nyalásról van szó. Meg arról, adott szituációban mi hangzik el. Társnőm pl. lehajtott fejjel közölte: Nem bírtam ki.... Felhajtották a szoknyámat, és... Megbasztak.

Előzmény: Törölt nick (14405)
lándzsás Creative Commons License 2016.10.01 0 2 14453

Jól tette a feleséged, hogy az érzéseiről beszámolt.

Utána sokkal izgatóbb a szeretkezés.

Előzmény: Roland32 (14431)
hookerfiu Creative Commons License 2016.09.30 -3 0 14452

Valami miatt rákattantam a nagyiszexre. Ha egy kedves idősebb úr szeretné látni, hogy habosítom a nagyságos asszony (60-80 és) punciját, csak egy szavába kerül. Negyvenhez közeledő harmincas vagyok. 

Törölt nick Creative Commons License 2016.09.30 0 1 14451

Legyetek nyitottak mindenre és mindenkire! ;)

Előzmény: Pboybp (14449)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!