Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2011.01.21 0 0 3975

A völgyben 2-3 cm, a hegyekben 10-15 cm.

Előzmény: nettomazsola (3974)
nettomazsola Creative Commons License 2011.01.21 0 0 3974

mennyi az a kicsi?

itt csak szallingozott, de szerencsere a nap elüldözte.

Előzmény: Törölt nick (3973)
Törölt nick Creative Commons License 2011.01.21 0 0 3973

Esett egy kis hó az éjjel :-)

malenykij polgar Creative Commons License 2011.01.21 0 0 3972

Magával beszélget.

Előzmény: nettomazsola (3971)
nettomazsola Creative Commons License 2011.01.20 0 0 3971

huh, te annnnyira felhaborodtal, h rögtön regisztraltal ezert külön egy nicket?

 

Előzmény: kacsito (3961)
nettomazsola Creative Commons License 2011.01.20 0 0 3970

ide ird be pontosan a cimet a hazszammal akkor latod;

 

http://maps.google.at/

 

nem mindegy melyik vege ...

Előzmény: Komondortanya (3965)
nettomazsola Creative Commons License 2011.01.20 0 0 3969

cicamica te el vagy tajolva!

ez a topik nem azert jött letre, h lusta, tehetetlen, szerencsetleneknek szajba ragjon v repitse a sültgalambot.

nem KELL egyszer sem valaszolni, 22x plane nem.

ha neked ez nem tetszik akkor majd te nem jössz ide többet.

oke?

 

ha vki visszaolvas, tajekozodik, keres es normalisan, kulturaltan kerdez akkor mindig kap valaszt.

ha vki bunko akkor esetleg a valasz is az...

 

ilyen belepö utan gondolom rengetegen kivancsiak rad. sok sikert Becsben! csak igy tovabb!

Előzmény: hencsicsabi (3957)
Komondortanya Creative Commons License 2011.01.20 0 0 3968

Köszönöm.

Akkor megszokjuk a forgalmat... Schönbrunn oké :) Az meg pláne, hogy nem ez a legrosszabb hely...

Előzmény: malenykij polgar (3967)
malenykij polgar Creative Commons License 2011.01.20 0 0 3967
Baromi forgalmas, minden nap arra járok munkába. De a közelben van Schönbrunn. Vannak sokkal rosszabb helyek is.
Előzmény: Komondortanya (3965)
asx Creative Commons License 2011.01.20 0 0 3966

"Ha valaki idejon es nem olvassa el az elozo kiirasokat es megkerdez valamit amire mar ezerszer valaszoltatok akkor valaszoljatok emg 1001-jere is hiszen azert vagytok rajta ezen a forumon..."

 

Csabika, kicsi bogár, te el vagy tévedve! Nem is kicsit...

 

"...vagy ha nem akarjatok megvalaszolni nem ertem miert kell itt lenni."

 

Biztosan nem azért, hogy a Magyarországon élő magyarok gondjaival foglalkozzunk! Ha megnézed a topic címét ----> Bécsben élő magyarok. Az összes többi téma itt off!

Nahát.

Előzmény: hencsicsabi (3957)
Komondortanya Creative Commons License 2011.01.20 0 0 3965

:):):)

 

Az Altmannsdorfer utca milyen környék szerintetek? Ismeritek? Úgy néz ki, ott lesz szállásunk. 

 

Köszi

Törölt nick Creative Commons License 2011.01.20 0 0 3964

Zsák a foltját :-)

Előzmény: kacsito (3962)
Törölt nick Creative Commons License 2011.01.20 0 0 3963

Rettenetesen szégyenlem magam, mert én önerőből megtanultam németül, kijöttem dolgozni (munkát keresni) és jól el is boldogulok. Elégedett vagyok az életemmel és a szabadidőmben szívesen társalgok hozzám hasonlókkal, nem pedig arra várok mikor ír már ide valaki, hogy segítsetek, szerezzetek munkát!

 

Ez a topik a Bécsben élő magyarok gyülekezőhelye, itt beszélik meg (beszélnék, ha nem terelnék el mások a témát) a napi dolgaikat, érdekességeket:-)

 

Háborogj csak bátran, attól sok barátod lesz és jó munkahelyed :-)

Előzmény: kacsito (3961)
kacsito Creative Commons License 2011.01.20 0 0 3962

Es en szivesen talalkozom veled,en is baratnot keresek.de ha meg valaki gondolja csapodjon nyugodtan hozzank.irjatok nyugodtan.

Előzmény: hencsicsabi (3959)
kacsito Creative Commons License 2011.01.20 0 0 3961

Szerintem nincs igaza es teljesen felhaborito hogy ilyeneket irogattok masnak.Szegyelljetek magatokat.

Előzmény: Törölt nick (3960)
Törölt nick Creative Commons License 2011.01.20 0 0 3960

Igaza van :-)

Előzmény: hencsicsabi (3959)
hencsicsabi Creative Commons License 2011.01.20 0 0 3959

koszonom kedvessegedet :-D

Előzmény: malenykij polgar (3958)
malenykij polgar Creative Commons License 2011.01.20 0 0 3958

Egyes, leülhetsz.

 

>hiszen azert vagytok rajta ezen a forumon

Nem, nem ezért vagyunk.

 

>Vannak ketsegbeesett emberek akik midnen szalat megmozgatnak hogy jobb legyen az eletuk

Akkor az a legkevesebb, hogy visszaolvasnak. Nem fáj.

 

>ha megvan a velemenye akkor se kell itt kinyilvanitani

De, bocika, ezért vagyunk itt.

 

Ezek után biztos nem haragszol, ha én nem találkozom veled ;)

 

Szép napot!

Előzmény: hencsicsabi (3957)
hencsicsabi Creative Commons License 2011.01.20 0 0 3957

amugy visszaolvastam par oldalt hogy egy kis betekintest nyerjek az idelatogatok beszelgeteseiben es azt vettem eszre hogy nagyon sok a rosszindulato ember.Azert ilyen elkorcsosult Magyarorszag mert nem kepesek a magyarok osszetartani. Ha valaki idejon es nem olvassa el az elozo kiirasokat es megkerdez valamit amire mar ezerszer valaszoltatok akkor valaszoljatok emg 1001-jere is hiszen azert vagytok rajta ezen a forumon, vagy ha nem akarjatok megvalaszolni nem ertem miert kell itt lenni.Vannak ketsegbeesett emberek akik midnen szalat megmozgatnak hogy jobb legyen az eletuk es ezert nem kell oket bantani hiszen ki tudja mi is mikor leszunk olyan helyzetben.Nekik mar csak egy maradt a remeny.Most jobbat alszik valaki hogy megmondta a magaet?Nem ertem.Nem vagyunk egyformak de akkor ha megvan a velemenye akkor se kell itt kinyilvanitani.Foleg ha banto.Ennyi a reakciom az elozo kiirasokhoz de ezzel en senkit nem szeretnek megbantani akinek nem inge ne vegye magara. Ha van olyan aki szivesen talalkozna irjon.:-D Szep napot :-D

hencsicsabi Creative Commons License 2011.01.20 0 0 3956

sziasztok.23 eves lany vagyok,junius ota vagyok kint Becsben baratomnal es nagyon szivesen ismerkednek,baratnoznek.Egyben munkat is keresek.ha van valakinek kedve talizni akkor en vevo vagyok ra,kisgyerekes anyukak is irjanak nyugodtan imadom a kisgyerekeket.:-D 

Törölt nick Creative Commons License 2011.01.20 0 0 3955

Ó, ez cseppet sem zavar. Rondák vagyunk, műveletlenek és buták :-)

Előzmény: nettomazsola (3949)
Csabooka Creative Commons License 2011.01.20 0 0 3954

Tündéri kislány! Gratulálok! Jó egészséget kívánok, és nagyon sok boldogságot hozzá!

Előzmény: Törölt nick (3936)
malenykij polgar Creative Commons License 2011.01.20 0 0 3953

Afrikába mennék, meg járok is, de nagyon különbözö tud lenni. Timbuktu meg pont olyan, ami engem egyáltalán nem izgat. A helyiek szerint is porfészek, meg olyan ember szerint is sivár, akinek adok a véleményére. Annak a környéknek sajnos csak múltja van.  

Akkor már inkább olyan része a kontinensnek, ahol van flóra meg fauna. Tanzánia, Kenya, Namíbia és persze Dél-Afrika.

Engem a munkám a kontinens északi és déli felére szólít. Vannak ügyfelek Nigériában, Angolában, Ugandában, Ghánában is, de a dolgokat emailben tudjuk le, valamint nagyobb regionális kiállításokon Európában, Dubaiban vagy Kairóban.

Egy ismerös mesélte, hogy amikor elöször ment Nigériába egy ügyfeléhez, a reptéren négyen várták a névtáblával. Ebböl egy volt az igazi, a többi három lemásolta, nyilván nem jóindulatú terveik voltak.  ;)

Az ilyen sztorik tükrében válogatom meg, hogy hova megyek drága közlekedési eszközzel és hol vállalható az olcsó.

Előzmény: nettomazsola (3952)
nettomazsola Creative Commons License 2011.01.19 0 0 3952

tudom, h nem te kerested, csak igy jött ki a lepes.

nem akartalak en megvadolni egy afrikai uttal! egyebkent miert nem mennel? nagyon erdekes lehet. en mennek szinte mindenhova a vilagban...

 

van repülö is, de en mondjuk tuti busszal (autoval) mennek.

gondolom ugy olcsobb is es sok csudat lathat az ember. en meg csak kepekröl ismerem Malit sajnos.

Előzmény: malenykij polgar (3951)
malenykij polgar Creative Commons License 2011.01.19 0 0 3951

Nem valószínü, hanem biztos Bamakoba kell repülni. Onnan pedig nem muszáj busszal menni, mert Timbuktunak van reptere, az Air Mali repül oda.

De nem én kerestem, hanem pudingman. Én önszántamból nem mennék oda.

Előzmény: nettomazsola (3942)
Hexe55 Creative Commons License 2011.01.19 0 0 3950

Gyönyörü a kilányotok! Gratulálok és sok-sok boldogságotés jó egészséget  kivánok a családotoknak!

Előzmény: Törölt nick (3936)
nettomazsola Creative Commons License 2011.01.19 0 0 3949

oo lehet bantani haboru nelkül is. tudod, amikor barmilyen vitaban az az ERV, h ez az hogy nez ki ... stb.

Előzmény: Törölt nick (3948)
Törölt nick Creative Commons License 2011.01.19 0 0 3948

Miért ne?

Egyébként beállítható úgy az album, hogy csak az láthassa aki linket kap tőlem. De minek?

Ha valaki a világ másik végén netalántán hátsó szándékkal nézegeti, hát tegye. De ide a közelébe nem jön senki azt garantálom. Pár kisebb nagyobb háborút megvívnák érte .-)

Előzmény: nettomazsola (3945)
Törölt nick Creative Commons License 2011.01.19 0 0 3947

Köszönöm szépen. És én is gratulálok!

Előzmény: Komondortanya (3941)
Törölt nick Creative Commons License 2011.01.19 0 0 3946

Most ott valóban. De korábban voltam benzinkutas, elötte tíz évig vendéglátós (szakács).

De tudom mennyit keresnek az ismerőseim, barátaim is.

Lehet, hogy én tévedek, de én úgy érzem ez nem tabu téma, nem titok. Míg 2002 elött, míg otthon dolgoztam, ez egy kényes téma volt...

Előzmény: malenykij polgar (3940)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!