Tommassi_1910 Creative Commons License 2016.12.17 -1 1 97141

A szkennelő fradisták minden olyan meccsükön, ahol van normálisabb méretű vendégtábor elnyomják a ".... cigányparasztok, sose lesztek bajnokok"-at. A pontok helyére képzeld az aktuális ellenfelüket. Emiatt rendszeresen elmaradt a büntetés náluk. Mármint amióta a szkenner van. Egyébként az MLSZ a korábbi évekhez képest csökkentette a büntetési tételeket tudatosan, amivel nincs is gond. Sőt jó lenne, ha teljesen elfeljtené, mert semmi értelme. A szkennerrel meg egy dolgot értek el, megszűntették a hangulatot a fradi meccsein. Csodás eredmény.

Előzmény: fórumos név (97138)
ironmaiden70 Creative Commons License 2016.12.17 -1 1 97140

Javult a faszom. Heteken át nem kaptak semmit kb. ugyanannyiért, mint az Újpest vagy a Diósgyőr. Minden meccsen kaphattak volna ők is.

fórumos név Creative Commons License 2016.12.17 0 0 97138

"nem kaptak soha semmit."

Téged sem nagyon zavarnak a tények, mi? :)))

A Fradinál javul a helyzet a biometrikus azonosítónak köszönhetően, kevesebb a bunkó. Remélem nálunk is lesz az új stadionban szkenner. Kicsit sokba kerülnek a klubnak a hétről-hétre  cigányozó, buzizó primitívek.

Előzmény: ironmaiden70 (97134)
fórumos név Creative Commons License 2016.12.17 0 0 97137

A háttérhatalom ikszre manipulálta a DVTK meccsét. :))) Ja, és a Mezőkövesdét is egyúttal. :))))

Előzmény: Bacilus Benő (97131)
ironmaiden70 Creative Commons License 2016.12.17 -2 0 97135

Azóta kapnak, amióta az a gyogyós Kubatov beszólt Kassaira.

ironmaiden70 Creative Commons License 2016.12.17 -4 0 97134

Faszt, az utolsó két meccsen büntették csak a Fradit, előtte semmiért nem kaptak soha semmit.

Előzmény: Ellensburg (97132)
Bacilus Benő Creative Commons License 2016.12.16 -2 0 97131

Persze, 200 játékost nem lehet lefizetni, de ha a Mezőkövesd ellen emberelőnyben játszunk hazai pályán és ok nélkül a 98. percig megy a meccs, és akkor se bírunk nyerni, na az már vicces. Meg a paksiak meg nem adott gólja. Legalább nevetséges a bajnokság.

Ugyanígy a fegyelmi büntetések is érdekesek, semmi következetesség, csak a mi pályánkon káromkodnak a szurkolók, tiszta vicc.

Előzmény: cressiman (97130)
cressiman Creative Commons License 2016.12.16 -3 2 97130

A hatalom ugyanúgy nyakig benne van a fociba, mint 90 előtt, ha a zsebükbe az ügyészség pl, majd pont azt a focit nem manipulálják amibe milliárdokat nyomnak. Azt már mindenki tudja, hogy anno el voltak döntve meccsek, miért lenne ez másképp ma!

fórumos név Creative Commons License 2016.12.16 -2 2 97129

"iszonyú meglepetések vannak: Vasas, Honvéd, Mezőkövesd"

Nincs meglepetés, a bmlsz és a nagy vezér már az elején leosztotta a helyezéseket. Most már csak azt lenne jó tudni, hogy nekünk mit osztottak... Majd meglátjuk, aztán lehet okoskodni utólag. Kiestünk: megmondtam előre, bmlsz, nagyvezér eldöntötte, rohadjanak. Nem esünk ki: megmondtam előre, bmlsz, nagyvezér nem engedte, kampány, új stadion, nem eshettünk ki.

Előzmény: Bacilus Benő (97127)
Ellensburg Creative Commons License 2016.12.16 -2 2 97128

Dehogy kell nagyot küzdeni, új stadion, minden le van előre vajazva, nem eshetnek kis, nálad legalábbis.

Bacilus Benő Creative Commons License 2016.12.15 -2 0 97127

Az biztos, hogy ez a keret nem egy százas izzó. Korábban azt gondoltam, hogy Horváth annyira mindenképp jó, hogy benntartsa a csapatot, de itt ebben a bajnokságban iszonyú meglepetések vannak: Vasas, Honvéd, Mezőkövesd. Nem látom értelmét Griffiths itt tartásának, a védelem meg úgy nem működik, ahogy van, a védekezésben inkább a hátvédsor és a középpályás sor közötti egymás meg nem értése az, ami kiszúrja az ember szemét.

Horváth 4 új magyart akar, ez reális, a fél csapat kuka, és ha elmegy Novothny, akkor még mindig van egy Ugrai és egy Bacsa, de az utóbbinak fel kéne javulnia. Kemény lesz a tavasz, az már szentigaz, a bentmaradásért nagyon nagyokat kell majd küzdeni...

Előzmény: DVTK UltraJumbo (97125)
fórumos név Creative Commons License 2016.12.15 -1 1 97126

Én meg nem vagyok hülye.

DVTK UltraJumbo Creative Commons License 2016.12.15 -2 1 97125

Én még jobban örülök, így még hülyébb vagyok. :)

Kár, hogy elmegy Novothny, bár ő sosem lesz a klubhűségéről híres. Egy régi jó Bacsa sokkal jobb, csak mióta Szivics elment, formán kívül játszik.

Előzmény: kis druida (97124)
kis druida Creative Commons License 2016.12.15 -3 0 97124

Na vége!

Már annyira hülye vagyok, hogy örülök egy moderátornak. :)

MoDi Ósgyőr Creative Commons License 2016.12.14 0 3 97123

Hajrá DVTK!

Boldog karácsonyt mindenkinek!

a moderátor

Bacilus Benő Creative Commons License 2016.12.13 -1 0 97121

Nekem még a streamen keresztül is izgalmas volt, az utolsó 10 perc meg szívbaj.

Előzmény: Tommassi_1910 (97120)
Tommassi_1910 Creative Commons License 2016.12.12 -1 0 97120

Egyébként lehet ezzel viccelni, de másként éli meg az ember a meccseket élőben, mint TV-ből, ez elég egyértelmű és emiatt a játék minőségének megítélése is különbözhet.

Tommassi_1910 Creative Commons License 2016.12.11 -1 0 97117

Minden viszonyítás kérdése. Meg lehet, hogy az is számított, hogy az első félidőben pont a tábor felé támadott a csapat, így közelebb volt a játék hozzánk.

Előzmény: fórumos név (97114)
fórumos név Creative Commons License 2016.12.11 0 1 97116

Na előmászott egy cro-magnoni professzor, a maga 20 szavas szókinccsével...

ironmaiden70 Creative Commons License 2016.12.11 -4 2 97115

Kis buzi vagy, így szerencsére nem számít, hogy mi tetszett neked, és mi nem. Húzzál el a picsába. Kösssze

fórumos név Creative Commons License 2016.12.11 0 1 97114

Sajnálom, nekem az első félidő sem tetszett. Nagyon nem. Gyenge csapat, gyenge edző. De ha neked tetszett... lehetnél egy kicsit igényesebb.

Előzmény: Tommassi_1910 (97113)
Tommassi_1910 Creative Commons License 2016.12.11 -1 0 97113

Én egyszer sem írtam, hogy bérkommentelő vagy, legalábbis nem emlékszem ilyesmire, visszakeresni meg nincs kedvem, ezért valóban nem értettem az iróniádat.

De a hozzáállásod semmit nem változott. Egy kimondottan jó játékot mutató első félidőről alig írsz, pedig helyenként tényleg tetszetős volt a játék élőben. De persze aztán a gyenge második félidőt kihangsúlyozod.

Előzmény: fórumos név (97112)
fórumos név Creative Commons License 2016.12.11 -1 2 97112

Butaságod mi sem bizonyítja jobban, hogy hiába teszem ki a szmájli izét, az iróniát akkor sem érted... Nektek szokásotok azonnal összeesküvőket, mlsz bérenceket, vagy éppen klubházas bérkommentelőket látni a másikban, mikor melyiket. Tartottam eléd most ezt a görbe tükröt, de hiába... nem érzed, nem érted. És attól tartok, most, hogy el is magyaráztam, még így sem érted. Jól gondolom, igaz?

Személyes élményeim nincsenek a meccsről, mert nem voltam ott. Tévében néztem, igaz, közben többször elbóbiskoltam, annyira izgi volt. Illetve a második félidő valóban az volt, izgulhattunk, hogy megnyerjük a meccset, mert az nb1 leggyengébbje beszorított minket, védekeztünk. Szerencsénk volt (kapufa), hogy nem egyenlítettek ki. Szánalmas produkciót nyújtottunk ismét, ez a csapat egy nulla.

Előzmény: Tommassi_1910 (97110)
Ellensburg Creative Commons License 2016.12.11 0 2 97111

Csak tudd a +-t én nyomtam neked a hozzáállásodért, a második és harmadik bekezdésért, az elsővel viszont nagyon nem értek egyet.

Gondolom minden meccsen Wukovics az ellenőr ugye?

Szabó foglalkozzon a kerettel, a sok alibiző, levezető játékossal, a futball bohóc, nagypofájú kamuzó Horváthtal, és ne hangulatot keltsen. Bár ez mindig könnyebb, mint eredményt elérni.

Egyébként örömömben nem is tudom mit csináljak, legyőztük, ahogy olvasom, kurva nagy szerencsével a Gyirmótot. Megérte a sok pénz, a sok munka, ja utóbbi az nincs.

Előzmény: Tommassi_1910 (97108)
Tommassi_1910 Creative Commons License 2016.12.11 -1 2 97110

Eddig egy bunkó tudatalan, sötét náciultra voltam, most meg a klubházból írok? Vicces vagy.

Viszont a te személyes élményeidre lennék kíváncsi a tegnapi meccsről. Vagy majd bemásolsz ide valamilyen hozzászólást másoktól, persze olyat ami neked tetszik és kellően negatív.

Előzmény: fórumos név (97109)
fórumos név Creative Commons License 2016.12.11 -2 2 97109

Parádés győzelmi jelentés, gondolom a klubházból nyomod. :)

Tommassi_1910 Creative Commons License 2016.12.10 0 2 97108

Attól, hogy Szabót sokan kritizálják, meg rossz ügyvezetőnek tartják, attól még lehetnek olyan témák amiben igaza van.

Igen volt ma meccs. Ott voltál? Mi a véleményed róla? Kinek a játéka tetszett? Milyen volt a hangulat?

Szerintem az eslő félidőben kimondottan jól játszottunk, több gólt is szerezhettünk volna, hajtottak a srácok rendesen, volt 1-2 nagyon szép támadás. A 2. félidő már gyengécskére sikerült. De meg tudtuk tartani a 3 pontot és ez fontos volt.

Előzmény: Ellensburg (97104)