Keresés

Részletes keresés

Isti198012 Creative Commons License 2016.10.06 0 2 14535

Igy van ahogy irod.Felnöt nö,tud dönteni.A hàrmas szex szempontjàbbol mindegy a csok.Ha neki igy jo és igy élvezi akkor miért ne fogadnàm el a döntését?

Előzmény: Törölt nick (14533)
Isti198012 Creative Commons License 2016.10.06 0 0 14534

Partnereink közül eddig senki nem akadt fel ezen a dolgon.Miért is tenék?Ha a pàrom csak nekem engedné a popsiszexet?Na bumm..Akkor sem lenne semmi.

Törölt nick Creative Commons License 2016.10.06 0 2 14533

Mondjuk ha a hölgy dönt így, szíve joga. Azért valljuk be, a fő döntéseket ilyen szituban a nő hozza, tisztelni kell és el kell fogadni, akkor is, ha nem értünk vele egyet.

Előzmény: Isti198012 (14532)


Isti198012 Creative Commons License 2016.10.06 0 1 14532

Lehet hogy nevetséges de ehez a pàrom ragaszkodik!Neki ez fontos,bàr én is furcsànak tartom.Nem arrol van szó hogy nem csokolozhat!!Ö nem akar.Nem mindegy.Én meg azt mondtam hogy a hàloszoba tabu.Na és?Ha nem akar hàt nem csinàlja!Nekem végül is mindegy...

Előzmény: Dr. xXx (14528)
Törölt nick Creative Commons License 2016.10.05 0 0 14531

Én ezt gondolom...

Előzmény: Dr. xXx (14528)
reg2015 Creative Commons License 2016.10.05 0 1 14530

Így igaz.

Drágám kipróbálhatod a Ferrárit de csak az udvarban 20 km/h-val.

Azt mondja. Akkor inkább két kerék a Trabival.

Előzmény: Pboybp (14529)
Pboybp Creative Commons License 2016.10.05 0 0 14529

Egyetértek veled! Ha "dughat" mással, akkor csókolózzon is vele, ha jól esik neki. Ha a farka a szájában lehet, akkor a nyelve miért ne lehetne? Én azt mondtam a páromnak, hogy csinálja ami csak jólesik! Ez benne a lényeg, hogy teljes mértékben adja át magát a helyzetnek :)

Előzmény: Dr. xXx (14528)
Dr. xXx Creative Commons License 2016.10.05 0 4 14528

Ez a nem csókolózhat mással, szerintem ritka nevetséges! Értem az elvet, de akkor is hülyeség. Más férfi lehet a szájában meg benne, de a csóktól armageddon lesz? Ha a szex csak testiség, akkor a csók miért nem fér bele a testiségbe? Ahogy a szexnél van különbség a szeretkezés és a dugás kötött, ugyanúgy a csók között is. Ezek az exkluzív jogok szerintem a bizalmatlanság jele. Ha a csók bensőséges/intim, akkor csak én csinálhatom, mert mi van, ha a nagy "romantikázás" miatt elindul valami? 

Előzmény: Isti198012 (14509)
Bencee.m Creative Commons License 2016.10.05 0 0 14527

Nem ez volt a szandekom, csupan az en allaspontom es velemenyem  probaltam elmondani,de orulok hogy ertekeled a hozzaallast😀

Előzmény: Tündérlola (14524)
Törölt nick Creative Commons License 2016.10.04 0 0 14526

;-D

 

tryo Creative Commons License 2016.10.04 0 3 14525

Minket is izgat, ezért rendszeresen műveljük:)

Tündérlola Creative Commons License 2016.10.04 0 0 14524

Egészen kedvet csináltál hozzá ;-)

Előzmény: Bencee.m (14520)
reg2015 Creative Commons License 2016.10.04 0 3 14523

Ma valóban egy tökéletes fórumban vettem részt!

Talán mindig így kéne működjön.

Köszönöm minden hozzászólónak.

Segítettetek!

Minden jót kívánok nektek is.

Törölt nick Creative Commons License 2016.10.04 0 1 14522

Lehet én voltam az egyetlen, aki jól félreértett, bocs....talán a női agyam tréfált meg, bár erre meg ellenpélda Lola...ah...

 

Azt jó látni, hogy nem félsz "semmitől" és célod a párod boldogsága. 

 

Azt én sem hinném, hogy az jó, ha a feleség azonnal rávágja az igent a kérdésedre, sőt mi több még gyanúsnak is mondanám. Nálunk, amikor először felvetődött a plusz személy bevonása, és az konkrétan még egy nő volt, én kétségbe estem (szó szerint elbőgtem magamat), hogy nem vagyok elég a férjemnek? Aztán megértettem, hogy ezzel az "ötletével" pont nekem akart örömet szerezni, hiszen ismer....tudja, hogy szeretek beszélgetni, a nő, mint szexpartner is izgat, no és a házimunka is könnyebb lenne elosztva....tudom, hogy ez nem teljesen a topik témája, de az én oldalamról kicsit igen,....szóval sokat beszélgettünk erről (is), és beláttam, hogy nem az önző érdekei vezették, sőt .... és ez nekem még milyen jó is :-) Az már más tészta, hogy ez a vágyunk azóta se valósult meg, viszont ez a dolog elindított egyfajta nyitást a szexuális életünkben....amit azóta se bántunk meg.

Mit is akarok ebből kihozni? Beszélgessetek sokat, érezze a feleséged, hogy ez számodra mennyire izgató helyzet lenne, de azért, mert az ő gyönyörét élveznéd. Egy-egy beszélgetés után hagyjál időt a gondolkodásra neki, de folyamatosan érezze imádod ;-))

Nem lesz könnyű, és nem holnap fog bekövetkezni az áttörés.... kitartás és türelem 😋

 

Előzmény: reg2015 (14511)
Bencee.m Creative Commons License 2016.10.04 0 3 14520

Kedves Tündérlola:)

Abban egyetertek veled hogy ez altalaban azokra az emberekre tartozik akik megelik.

De mint ahogy te is irtad masok vagyunk,  mas gondolkodassal,igenyekkel.

A dolog azon oldslat ne felejtsuk el, hogy ha tobb eves-evtizedes kapcsolatban vagy valakivel es szereted, minden kapcsolatban eljon az ido amikor fel kell/lehet dobni valamivel a szexualis eletet(mert valljuk be finom a toltott kaposzta,de naprol napra egy ido utan masra is elkezd vagyni az ember) es ha mar a szerepjatekok,segedeszkozok sem nyujtanak annyi plusszt,akkor miert ne tehetne meg egy egymast szereto par azt, hogy ad egy kis szabadsagot,egy kis kiteresre lehetoseget? Ez nem jelenti azt hogy nincs mar szerelem, jelentheti az ellenkezojet, hogy szeretem es bizom annyira a paromban, hogy ezen tullepjek es ne forduljon a viszalyara. elobb utobb nagy valoszinuseggel ugy is megtortenne,akkor mar szerintem jobb igy, mint titkolozva a masik hata mogott,es ha a paromnak az a vagya hogy nezzem, vagy esetleg szalljak be az csak hab a tortan😀

ha pedig valamelyik fel 'nagyon rakap az izere' akkor ott mas gondok is vannak, nem ez a tett teszi tonkre a kapcsolatot. Szerintem abban a kapcsolatban ahol a dolgok oda-vissza kolcsonosen mukodnek,megadodnak(megha neha az egy edes harmas, vagy egy gorbe este)sokkal jobban kepesek elmelyulni,es tovabb fenntarthatoak,mint ahol csak magukban fantazialgatnak,gyotrodnek az emberek😊

Egy mukodo,kiengyesulyozott kapcsolatban nem kell amiatt aggodni hogy lelep valamelyk fel mert mashol jobbat kaphat. 

Ez a resze ugyanugy igaz a nokre is,oket is ugyanugy elcsabithatja egy fiatalabb,helyesebb merevebb,nagyobb teljesitmeny biro gigolo😀

Bizalom, oszinteseg, kommunikacio😀😀

Előzmény: Tündérlola (14499)
Tündérlola Creative Commons License 2016.10.04 0 0 14519

Nem is kell,hogy egyetérts velem mindenben,akkor unalmasakat beszélgetnénk :-D

 

Azt viszont Te ne felejtsd el,hogy nem mindegyik kapcsolat olyan,mint a tiétek. Nem mindenki bízik annyira a nejében/férjében,mint Ti. Nem mindenki profitnak fogja fel,amit kap az új helyzettel.....bár így lenne! Hirdetni kéne vasárnaponként a templomban,egyből többen mennének istentiszteletre :-DD

 

Hogy miért fura a helyzet? Már annyira nem is ;-)

Előzmény: Törölt nick (14507)
Tündérlola Creative Commons License 2016.10.04 0 1 14518

Nem tudom,nem keresgéltem még ennyire a témában,de biztosan találsz. Manapság mindent megírnak :-)

 

A nadrágos példát tökéletesen értem - bár merészség egy férfitól,hogy ruhát vesz egy nőnek nélküle :-D

 

Nem kizárt,hogy a hármas is tetszene utólag neki.

 

Olvastam itt férfiakat is,akik nehezen dolgozták fel azt a látványt,ahogy a nejüket más dugta a szemük előtt. És olyat is, aki látta,hogy a nő szenvedett a swinger klubban,miközben dugták - a férje kedvéért. 

 

Abban mindenkinek igaza van,hogy nem vagyunk egyformák és nem tudja senki sem megmondani a frankót, hogy mit is csinálj a siker érdekében. Ez a te egyéni missziód ;-)

 

 

Előzmény: reg2015 (14504)
reg2015 Creative Commons License 2016.10.04 0 0 14517

Nem az irántam való érzésekkel kapcsolatban vannak kételyeim!!

reg2015 Creative Commons License 2016.10.04 0 1 14516

Persze, hogy mindenki más.

Csak tudakolom kinek hogyan sikerült bejutni a párja gondolataiba.

Mint ahogy valaki írta is hogy mi lett volna ha rávágja.

Csak nem vágta rá vagy ne is erőltessem?

Számomra ez a kérdés.

Tudjátok nekem ifjú koromban is nehéz volt eldöntenem, hogy a hölgyek részéről kimondott első nem a végleges-e?

Lehet, hogy valakinél csak még egyszer próbálkoznom kellett volna és igent mond.

Lehet. Sohasem akartam erőltetni semmit.

Egy lány érzéseit a válásom után tudtam meg édesanyámtól, mert olyan meggyőzően mondott nemet, hogy többet meg sem kérdeztem. Állítólag édesanyámnak meg azt mondta, hogy nem ugorhatott a karjaimba első szóra.

Na körülbelül ilyen kételyeim vannak a párommal kapcsolatban.

 

 

Előzmény: Isti198012 (14513)
reg2015 Creative Commons License 2016.10.04 0 1 14515

Kössz!

Előzmény: K3RD3S (14514)
K3RD3S Creative Commons License 2016.10.04 0 2 14514

Én úgy vettem észre, hogy sokan nem azért húzódoznak, mert nem akarják, hanem azért, mert félnek, hogy a férjük megundorodik tőlük, ha látja őket mással. Ezért inkább nem kockáztatják a jó kapcsolatot egy kis izgalomért. Idő kell, hogy elhiggye, hogy tényleg akarod és nem csak fellángolás. Ilyen témájú szexfilmek közös nézése és sok beszélgetés kellett nálunk ahhoz, hogy azt mondja a feleségem anno, hogy próbáljuk meg. Az első után, amikor tényleg látta, hogy nekem is mekkora élmény volt, teljesen eltűnt ez a fajta félelem. Azóta nyíltan fel tudja vállalni azt, amit szeretne, és ez hihetetlenül izgalmas.

Előzmény: reg2015 (14511)
Isti198012 Creative Commons License 2016.10.04 0 0 14513

A màsik.Mi csak leirhatjuk hogy velünk hogy volt.De ti màsok vagytok,màs emberek.Ahogy egy szituàcioban mi igy reagàlunk ti ugy.Még megtippelni sem tudjuk mire gondol a pàrod vagy hogy reagàlhat.Nem is tudhatjuk!

Előzmény: reg2015 (14511)
Isti198012 Creative Commons License 2016.10.04 0 0 14512

Szerintem kicsit tarthat tölle hogy megbànt.Mit szoltàl volna ahoz ha te bedobod ezt a témàt pàrod meg gondolkodàs nélkül ràcsap.Szerintem minimum megdöbbensz.

Előzmény: reg2015 (14511)
reg2015 Creative Commons License 2016.10.04 0 0 14511

Igazad van!

De én nem félek semmitől.

Azt akartam érzékeltetni, hogy lehet hogy magában tart olyat amit megmondhatna vagy megtehetne.

Lehet, hogy amit én nem akarok ráerőltetni (a hármast) akarata ellenére, mégis jó lenne neki is.

Csak tart attól, hogy engem megbántana? Szerintetek ezt mindenki gondolkodás nélkül megmondaná a kedvesének, ha rákérdez?

Arról beszélgetünk, hogy az esetünkben ti többiek mit javasoltok, tennétek.

És köszönöm, hogy megosztjátok velem a véleményeteket mindkét nemből.

Nincs nálam semmiféle pánik. Csak a fórumon olvasgatva felmerült bennem, hogy talán én is még többet adhatok neki ha van hozzá kedve.

 

Előzmény: Törölt nick (14505)
K3RD3S Creative Commons License 2016.10.04 0 0 14510

Majd biztos kifejti ő is, ha tévednék, de szerintem itt a bőrnadrág nem a félelmeire példa, hanem a harmadikra az ágyban. Ő dobja fel a témát, kicsit noszogtatja az feleségét, aztán a nejének is megtetszik majd remélhetőleg...

 

 

Előzmény: Törölt nick (14505)
Isti198012 Creative Commons License 2016.10.04 0 0 14509

Multkor kaptam a pofra rendesen.De...A pàrom velem szeretkezik!!!A partnerrel szexel,dug bàrhogy hivhatjuk!Miért?A szeretkezés véleményem szerint egy sokkal bensöséségesebb,magasabb érzelmi fokon izzó tàrsas együtlét.Az több mint a szexelés,dugàs.Még szép hogy a harmadik félel ne szeretkezzen a pàrom!!Szexeljen vele!Mint a csók.Egy partner sem csokolhatta meg a szàjàt!Az egy olyan érintkezés amihez csak nekem van jogom.Egyszer egy partner véletlenül szàjon csokolta a pàromat.Kb egy tizedmàsodperc alatt rugta le magàrol!Vagy egy honapig mérges volt rà a pàrom.

K3RD3S Creative Commons License 2016.10.04 0 1 14508

Szerintem nincs értelme általánosítani, hogy a nők így, a férfiak meg úgy... Ha te azt mondod, hogy te nem tudod elképzelni a férjedet mással, az ok. De vannak nők akik igen. Sőt olyan is akit izgat. Minden ember és minden kapcsolat más.

Előzmény: Tündérlola (14499)
Törölt nick Creative Commons License 2016.10.04 0 2 14507

Hát nem tudok teljesen egyetérteni veled :-P

Mi nők féltékenyek vagyunk?? Inkább hisztisebbek :-D

 

Az igaz, hogy kell némi érzelem is ahhoz, hogy másokkal szexeljünk, de ez messze sem közelíti meg azt, amit a párom iránt érzek, vagyis ettől egy férj se féljen szerintem, hogy majd annyira belezúg a harmadikba a felesége, hogy elhagyja.... ha ez megtörténik, akkor ott már nincs meg a férj-feleség között a megfelelő kapocs ;-)

 

Miért fura az, hogy elenged a férjem mással is szexelni? Ez csak egy testi dolog, és még ebből is ő "profitál", hiszen az eset után jobban fel vagyok tüzelve (pedig ismersz nem vagyok fából :-D), jobban vágyom rá, mondhatnám lebegek a föld felett a kapcsolatunkban :-) Én ezt úgy élem meg, hogy ő annyira szeret, hogy még erre is "képes", hogy elengedjen....hiszen ismer nagyon jól, tudja a vágyaimat, de azt is, hogy mi ketten vagyunk "kerekek", nem hagynám el sose.

 

 

Vannak ilyen férfiak, meg vannak olyanok is, akik ragaszkodnak a konkrét látványhoz is ;-) Nincs ezzel semmi baj, én azt mondom mindenki élvezze úgy az életét, ahogy neki jó...de ne szenvedjen azért, mert mást szeretne, akkor tegyen is érte :-P

Előzmény: Tündérlola (14499)
Törölt nick Creative Commons License 2016.10.04 0 2 14506

Azt sose feledje senki sem, hogy nincsen tökéletes út. Sose lehet mondani azt, hogy csakis "balra" szabad kanyarodni, a jobbra vezető ösvény rossz. Többször látom itt, hogy tuti "recepteket" írnak le egyesek...nem lehet, be kell látni, hogy ahányan vagyunk annyifélék, ráadásul még itt párokról is beszélünk. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy ne meséljen senki, ne írja le a tapasztalatát, csak el kellene fogadni végre, hogy nincs nálunk a bölcsek köve. ;-)

Van ami valakinek beválik, van hogy pont az ellenkezője...ki tudja? Csakis mi magunk dönthetjük el mérlegelve a kapcsolatunkat....ami legyen sziklaszilárd ;-) Persze az itt leírtak sokban segíthetnek, ezt aláírom....

 

Törölt nick Creative Commons License 2016.10.04 0 0 14505

Én értem is meg nem is ezt a példát :-) Oké, értem mitől "félsz" , de szerintem egy bőrnadág esete nem egyenrangú egy emberi kapcsolat esetével.

 

Egyébként Te ismered a párodat a legjobban, és még így sincsen garancia arra, hogyha nem vágtok bele a hármasba akkor se hagy el (bocsánat, de ez mindenhol, mindenkinél benne van a pakliban). 

Az, hogy mi jó neked és a áprodnak ti tudjátok (visszautalva a bőrnadrágos példára ott is tudtad, hogy dögös lesz benne az asszony), és megbeszélve, "felállítva" a korlátokat lehet kezelni minden helyzetet......

Előzmény: reg2015 (14504)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!