Keresés

Részletes keresés

meztelenpasi Creative Commons License 2013.01.05 0 0 1349
Hm...kedves rokon bocs de Téged mégsem puszilnálak, viszont egy pacsi jár..:)
meztelenpasi Creative Commons License 2013.01.05 0 0 1348
Kedves Hankypanky, nagyon jól olvassol a sorok közöt...:)
Előzmény: Hankypanky :) (1347)
Hankypanky :) Creative Commons License 2013.01.05 0 0 1347

Eme mondatokban nem csak önzetlenséget vélek felfedezni, sőt még ironiát sem.

 

Inkább az Önös élvezeti része fogalmazodik meg...ami nem baj.. sőt izgatott áll - dozat sem lennél, te lennél a Fő fogás ami álló és nem álló tényezőkre bontanék szét.

 

De az, hogy kin (és nem kín) gyakorlok azt a mester joga eldönteni.

 

puszi

Előzmény: meztelenpasi (1345)


Hankypanky :) Creative Commons License 2013.01.05 0 0 1346

Mivel megszólitattam, igy válaszolok..

 

Gátlásokkal telve indultam a dolgnak neki, de nem bántam meg sőt folytatom is és Igen nagyon tetszett és sokat tanultam .

 

De nem csak a masszázsról hanem magamról is.

 

És ezentúl probálom úgy intézni az életemet, hogy a masszázs tanulás mindenképpen        főszerepet játszon az életemben, és Én pedig a rendező és a producer legyek, és itt nem csak az erotikus részére gondoltam.

meztelenpasi Creative Commons License 2013.01.05 0 0 1345
Kedves, kedvesrokon és hankypanky...szívesen feláldozom "testem" gyakorlásra ha gondoljátok..?:) izgatottan "állok" a feladat elé, rajtam kisérletezhetek..:)
Puszi Nektek...:)
Előzmény: kedvesrokon (1344)
kedvesrokon Creative Commons License 2013.01.05 0 0 1344

Nos, köszönöm a támogatásokat. És most meg is valósítjuk: az érdeklődő és igyekvő hankypankyval elkezdtük az erotikus tanfolyamot, megvolt az első gyakorlat. Remélem, ő is fog pár szót írni róla, legalábbis, ha adott neki valamit. Bár gondolom adott, mert szorgosan jegyzetelt, és a következő gyakorlat időpontját is rögzítettük. Házifeladatot is kapott.

Törölt nick Creative Commons License 2013.01.05 0 0 1343

Sziasztok!

Nem is tudom miért, de ez eddig nekem sajna kimaradt!?:-((

Viszont szeretném kipróbálni, a lingam masszázst! Budapesten élek, esetleg ha van itt férfi kolléga, aki tudna nekem valami tuti hölgyet ajánlani, hálásan megköszönöm a segítséget.

Mivel első alkalom lesz a témában, nem szeretném, ha elszúrnám, hogy rossz helyre megyek..

A jószándékú segítséget előre is köszönöm!

zoopriv Creative Commons License 2013.01.05 0 0 1342

Na persze. Már ne is haragudj de gondolom hegre-art videója  is himi humi számodra. Ne szt mondtam hogy minden videó lehet érdkes, csak azt hogy van közöttük jó. :) Mr Jó masszőr. 

Törölt nick Creative Commons License 2013.01.05 0 0 1341

B.Ú.É.K.!

 

Ezekkel a videókkal egy baj van: erotika van bennük bőven, ám a masszázs hiányzik. :)

Kedvesrokonnal együtt vallom, hogy masszázs és erotika az igazi; a himi-humi simi-simi plusz erotika valami más.

Még egy megjegyzés: a női test kényeztetését nőtől, a férfitest kényeztetését férfitól kell(ene) ill. illene megtanulni. Működik! :) 

Előzmény: zoopriv (1340)
zoopriv Creative Commons License 2013.01.05 0 0 1340

Kedve rokonnak igaza van ! Itt pl:: talátok videókat. Ami alapján azér sokmindent el lehet sajátítani, ha már van masszázs alap ismereted ! Van itt minden repertoáron lingam masszázs, prosztata masszázs, erotikus masszázs. Mi szem szálynak ingere :-)

 

Csak győzd gyomorral a sok dagatt papát, és mamát :)

varázspálcia Creative Commons License 2012.12.27 0 0 1338

Szia!Telefonon vagy esetleg e-amilben pár dologról érdeklődhetnék e?

 

üdv.:)

Előzmény: 39Era (1330)
Törölt nick Creative Commons License 2012.12.25 0 0 1337

Kedves Era !

 

Kérlek ird meg elérhetőségedet:bath@freemail.hu

Köszönöm és BUÉK!

Előzmény: 39Era (1330)
Hankypanky :) Creative Commons License 2012.12.25 0 0 1336

Igen van párom, de ha rajta kéne tanulnom, örökre analfabéta maradhatnék, sajnos.

 

Ami másnál/ másoknál elsőre bejön az nála sosem és nem is vevő rá.

Se a masszázs területén, sem a hálószobában sajnos.

Előzmény: 39Era (1331)
Hankypanky :) Creative Commons License 2012.12.24 0 0 1335

Ennek nagyon őrülök , hogy elvállaltad az okításomat és nagyon remélem, jó tanítvány leszek.

 

Békés, Boldog Ünnepeket kívánon mindenkinek :)

Előzmény: kedvesrokon (1334)
kedvesrokon Creative Commons License 2012.12.20 0 0 1334

Ezt én nem így látom. Ahhoz, hogy egy erotikus masszázs igazi élmény legyen, és ne csak egyszerű faszkiverés, nem árt némi fiziológiai alapismeret, kis anatómia, sok odafigyelés (az sem baj, ha tudja a masszőr, hogy mire), GYAKORLÁS visszacsatolással, amit egy párkapcsolatban nagyon nehéz megszerezni. Szakmailag megalapozott oktatását pedig hiába keresed. Szerencsés vagy, hogy gyógymasszőri gyakorlatod jó alapokat biztosít ehhez. De akinek nincs?

Én a gyakorlatomat egy kolleginával együtt dolgoztam ki, és fejlesztettük kölcsönösen hosszú hónapokon át, míg egy valamilyen elfogadható alapszintet egyáltalán produkálni tudtunk. Pedig mindketten gyakorlott gyógymasszőrök voltunk. Nagyon sokat tudtunk csiszolni egymás gyakorlatán, de ehhez minden alkalommal végig kellett tudnunk elemezni a kezelést. Melyik fogás mikor volt hatásos, mikor hatástalan, ügyes, ügyetlen, előrevivő, hátráltató, hogyan tudom kimozdítani a holtpontra jutott állapotot, és még számtalan megbeszélendő kérdés. Igazi mesterkutzus volt.

Viszont vendégen nem kísérletezhetünk. És nem tévedhetünk. Nem mondhatjuk neki, bocs, ma ez kevéssé sikerült. Egy vendégnek feltétlenül bármikor a maximumot kell kapnia.

Nos, ezek alapján én felvállaltam Hankypanky képzését. És biztosan jó erotikus masszőz lesz belőle, ha hajlandó tanulni, ami bizony erősen feltételezhető.

Előzmény: 39Era (1331)
kedvesrokon Creative Commons License 2012.12.20 0 0 1333

Légy üdvözölve a topikban, kolleg(in)a! Végre valaki, aki a szakmából felvállalja az erotikus tartalmat!

Szívesen olvasnék részletesebb beszámolókat tőled a topikban, gondolom, ezzel nem vagyok egyedül.

Én a magam részéről nem vagyok a te szerencsés helyzetedben, korosodó férfiember lévén az erotikus masszázsomat nem tudom sokak szolgálatába állítani, pedig tapasztalatom alapján a legjobb eszköz, amit bevethetünk fájdalomkezelésben, rehabilitációban, izomlazításban, stresszoldásban. Egy orgazmussal bevezetett masszázs sokkal hatékonyabb, nem kell annyit dolgozni az izmok ellazításával, sokkal nagyobb hatásúak lesznek a fogások, magas szerotonin, dopamin és endorfin szinten dolgozhatunk, cukorbetegeknél alacsony vércukor/inzulin szinten, szóval az összes jótékony élettani hatás a kezünk alá dolgozik.

Ezen megfontolásokból én pl. nem is kérek plusz pénzt az orgazmusért, hiszen az én munkámat könnyíti meg. És mivel sajnos vidéken (Érden) dolgozom, ahol az árak szánalmasan nyomottak, egy orgazmussal bevezetett teljes testmasszázsért nem tudok 4500 Ft-nál többet elkérni.

Még szerencse, hogy a topik olvasói közül többen is kipróbálták, páran törzsvendégeim maradtak, és ezért kifejezetten hálás vagyok.

 

Egyébként mindenkinek boldog karácsonyt!

Előzmény: 39Era (1330)
kesss74 Creative Commons License 2012.12.19 0 0 1332

Szia Era

 

Szívesen elmennék hozzád egy masszázsra valamilyen elérhetöséget tudsz biztosítani?

Előzmény: 39Era (1330)
39Era Creative Commons License 2012.12.19 0 0 1331

SZIA!

 

Tudod,,nekem fura ez a kérésed..s elmondom, miért:Vannak az életben olyan dolgok, amihez kellenek az évek, és a rutin, emberismeret, emberszeretet...odafigyelés...amit Te kértél, az olyan, mintha egy kiskamasz azt írná neked, írd le hogyan kell csókolózni...

Meg lehet tanulni,,az tény..de ha van párod, akin tanulhatsz..annál több nem is kell...figyelj oda, mi hogyan esik jól neki,,,játsz vele..mert ez az érzelmek játéka..szívből...szívnek szívig,,,nagyon sok nem így "adod" ne is kezd hozzá....de ez csak tapasztalat)

szia!

 

Előzmény: Hankypanky :) (1322)
39Era Creative Commons License 2012.12.19 0 0 1330

Sok érdekes dolgot olvastam itt az erotikus masszázsról.Bevallom én gyógymasszőr vagyok...lassan 10 éve, az erotikus masszázst most kezdtem el vendégeim örömére...

Nálam amúgy eddig is ruha nélkül feküdtek fel a vendégek a masziágyra, takarva azt a testrészt, amit éppen nem maszíroztam...ez most is így elején..

Aztán szép lassan átvezetem a masszázst simításokba..simogatásokba..ha Valaki ezt kéri..Olajjal dolgozom, és a masszázs során a felsőtestemmel is érintem a Vendégem..

Semmiféle szexuális szolgáltatást nem nyújtok+ pénzért sem...)Ezt általában telefonon meg is beszéljük, előre.Egy alkalom nálam 6000Ft, ez általában egy óra, max.1 óra 20 perc...

Nem bántam meg, hogy bővítettem a hagyományos masszázson felül, vendégeim tisztelnek, becsülnek, és visszajárnak...Valóban úriemberek...kortól függetlenül)

skywithyou Creative Commons License 2012.12.13 0 0 1329

 

 Tud valaki olyan wellness hotelt, ahol férfi masszőr vállal erotikus masszázst (házas)pár részére? 

Ilyesmit keresek, ha tud valaki segítsen. Köszi.

skywithyou@citromail.hu

kedvesrokon Creative Commons License 2012.12.10 0 0 1328

Egy régi levélváltásomban vesézzük ki ezt a témát, újra előhozom, hátha valakit érdekel: http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9074215&go=114152579

Jó olvasgatást.

ALG2 Creative Commons License 2012.12.03 0 0 1327

Sziasztok, Egerben keresnék masszőz hölgyet aki "teljes" testmasszázst vállal egy kis kézi erotikus levezetéssel.Kölcsönös diszkréció!

Tomydy Creative Commons License 2012.11.30 0 0 1324

Szia!

 

Megtudnád adni az elérhetőségét?

Előzmény: kesss74 (1297)
kedvesrokon Creative Commons License 2012.11.30 0 0 1323

Mail ment, Érden tudnálak oktatni.

Előzmény: Hankypanky :) (1322)
Hankypanky :) Creative Commons License 2012.11.29 0 0 1322

Sziasztok

 

HA valaki tudna nekem abban segíteni, hogy szeretném megtanulni szabadidőmben  az erotikus masszázs fogásokat az kérem jelezze az email cimemen.

 

köszönöm

Kovi Mark Creative Commons License 2012.11.28 0 0 1321

Egy masszőz barátnőm aki sajnos már külföldön él dolgozott a III.-ban erotikus masszőrként,de csak kézzel érintett és Őt is csak kézzel lehtett megérinteni már akinek engedte!:)

Szalonban volt ot 12 volt egy óra. Nekem is soknak tűnik a 20! Ez pár éve volt nem hiszem, hogy ennyit mentek fel az árak és előtte is ahol tudtam ilyen helyről 10 max 15 ről hallottam.....

A helyet ne kérdezzétek, mert egyszer láttam csak kívülről és régen, ráadásul nem csinálok ingyen reklámot senkinek, mert nekem sem csinál senki!:-XDXD

zizu75 Creative Commons License 2012.11.25 0 0 1320

Szia!

Én egy nem képzett,de nagyon ügyesen maszírozó,37 éves,sportos alkatú,helyes férfi gondolod,szívesen megmaszírozlak.Egész testre kiterjedő,kényeztető,simogató masszázs,a végén pedig ha szeretnéd a kezemmel,és a nyelvemmel fejezem be.

 

 

Válaszol légyszi a karolykos@freemail.hu címre

Előzmény: pamo34 (1306)
Hülyember Creative Commons License 2012.11.20 0 0 1319

Ezek az árak nem a Földön járnak. Nagyon elszaladt velük a ló...ott Pesten. Miért? Mert van palimadár aki kifizeti gondolom. Gyertek el vidékre, vonattal 5000, szakszerű thai masszázs 1 óra 4000, jobban megéri. Meg van itt Szolnokon, aki erotikus masszázst csinál, de nem tudom mit kér, de biztos nem 20-at, -60 (!) at.http://www.piroslampa.net/piros.php?lang=hu&pg=apro&action=list&scit=10&skat=&snm=&sph=&slng=&btn_submit=%BB++Keress+%21+

Előzmény: Oppi (1313)
abacsaba Creative Commons License 2012.11.20 0 0 1318

én sem vagyok menedzser de rendszeresen járok erotikus masszázsra és állithatom én is (veled együtt) igen kellemes időtöltés:-))) a csúszkamasszázst (olyan igazit, nem csak a cicikkel való simizés) meg egyszerüen minden férfi embernek ki kellene próbálnia!!

Előzmény: alfagtö (1316)
abacsaba Creative Commons License 2012.11.20 0 0 1317

Igen, valóban sok kicsit de ez van általában szalonokban. Nem voltam abban a szalonban, csak a házban levő fogászaton:-)de megjegyeztem magamnak a weboldalt és megnézegettem a hölgyeket.:-) Vannak más szalonok is ahol kedvezőbbek az árak és elég rendes masszázst is kapsz!

Előzmény: Oppi (1313)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!