Keresés

Részletes keresés

Pisces72 Creative Commons License 2012.08.17 0 0 6163

Én meg had ne számoljam össze, hányszor küldtem el azt a levelet azoknak, akik miatt maradtunk, amivé itt az évek alatt lettünk. Alsó hangon is 10M felett van az a visszaszerzett cash, amiről tudok, mert... Mindezt 4-5 év alatt. Ez is személyes tapasztalat.

Előzmény: JGab (6162)
JGab Creative Commons License 2012.08.17 0 0 6162
arról nem a topikot rendszeresen látogatók tehetnek, hogy mindenkinek problémája van a TS-sel, aki erre jár. Lehet, hogy a kedves vevők mégsem azt kapják amit ígérnek nekik.

Pl, hogy a bárhová el lehet vele jutni, az messze nem igaz. A magyarok által kedvelt nyaralóhelyeken (Horvátorsz, Görögorsz, Olaszorsz) kifejezetten gyenge a választék csere ügyben. Lehet menni a Kanári szigetekre, meg a Kanári szigetekre.

Az említett általánosításról meg annyit, hogy itt mindenki személyes tapasztalat alapján általánosít. Mi 3 értékesítő céggel voltunk kapcsolatban, ebből 3 volt hazug csaló. Biztos csak nekünk volt pechünk.
Előzmény: Törölt nick (6160)
vidi313 Creative Commons License 2012.08.17 0 0 6161

Köszönöm szépen, nekem az ilyen segítség másfél milliómba került, nem kívánok még egyet.

Előzmény: Törölt nick (6160)
Törölt nick Creative Commons License 2012.08.17 0 0 6160

sztem így beszélgettek itt a semmiről...mindenki csak panaszkodik de azt nem vizsgálja meg komolyan senki h milyen előnye lehet mire tudná igazán használni...azt meg csak zárojelben jegyezném meg hohy szomorú h van egy termék amiről nyitnak egy olyan topikot h segítsenek másoknak h mi a jó benne és az oda fajúl h csak a negatív van jelen

Előzmény: vidi313 (6159)
vidi313 Creative Commons License 2012.08.17 0 0 6159

Igen, tudom, az első bejegyzés így szól:

 

"Üdv.!
Több topik is foglalkozik ezzel a témával. Az eddigi hozzászólások zöme bíráló.
Ezért ez a topik a pozitív vélemények és TAPASZTALATOK (ha léteznek) helye."

 

Namost elfilozófálhatunk azon, mi is lenne valójában a TS szerepe, célja, összetevői, stb. Jelen helyzetben sajnos ez a kérdés okafogyottá vált, éppen az országban megvalósult inkorrekt TS állapotok miatt. 

Tehát ha elkezdenénk róla beszégetni, úgy érzem a semmiről beszélgetnénk, amire én nem vagyok kapható.

Előzmény: Törölt nick (6157)
Törölt nick Creative Commons License 2012.08.17 0 0 6158

Miért nem hasunálja az apartmanját??

Előzmény: mérges vagyok (6153)
Törölt nick Creative Commons License 2012.08.17 0 0 6157

kedves vidi!

 

ha te a hivatkozol számokkal h melyik milyen hivatkozás volt akkor felhívnám a topikalapító 1 bejegyzésére a figyelmed....ennyit erről...ha érdemben tudunk beszélgetni a Ts-ről hogy miért rossz vagy jó akkor kérlek beszéljünk!

Előzmény: vidi313 (6155)
Törölt nick Creative Commons License 2012.08.17 0 0 6156

rendben értem...többszöröse az építési költségnek??miért?

Előzmény: mérges vagyok (6154)
vidi313 Creative Commons License 2012.08.17 0 0 6155

Érdekes fordulat. Az 5553, 5554, és 5557 - es hozzászólásokban még az van, hogy várom a kérdéseket. Erre fel mi kapunk kérdést...

Előzmény: mérges vagyok (6154)
mérges vagyok Creative Commons License 2012.08.17 0 0 6154

Kinek mibaja van a ts-el? kérdezed.

Sorolom: átverés az eladási ár.Mert az épitési költslg többszörösét beszedik a hetek eladásakor! továbbá a fenntartási költségekért legtöbb helyen már hasonló szinvonalú szállást lehet találni és akkor a vétel ár egy évi részét még nem is számoltam.

Elhiszem,hogy ez egy igen jól müködő rendszer ott ahol az értékesitők,tulajdonosok becsületes üzletemberek,akik nem azonnal akarnak meggazdagodni.De itt a vadkapitalizmusban ez nem megy.

További kifogás:a legtöbb üdülő klubban a csere nehéz és drága.Mert ez nem érdeke a tulajdonosnak.

Van még de már unom a felsorolást.

Válaszold meg ezeket,persze csak ha tudud.

 

Mérges vagyok.

Előzmény: Törölt nick (6151)
mérges vagyok Creative Commons License 2012.08.17 0 0 6153

Balatonfüreden a Holiday Füred-ben,minden páros év,23.hetére szoló,négyszemélyes,2 hálos apartmanról van szó.

Üzletet ezzel a céggel(Wellness7)nem kötöttem.de régebben már többen átvertek,kártyákat adtak el,igérve eladást,de sehol semmi.

Előzmény: Törölt nick (6147)
vidi313 Creative Commons License 2012.08.17 0 0 6152

A legmesszebb áll tőlem a személyeskedés, és sértegetés. Viszont nem lehet úgy tenni, mintha semmi sem történt volna, és azok a visszaélések amikről e topik szól, nem történtek volna meg ezrével, vagy tízezrével.

 

A TS által engem ért másfél milliós veszteséget már régen elkönyveltem, kihevertem túléltem. Nem az indulat szól belőlem amikor leírom ide tapasztalataimat, hanem a vágy, hogy maradjunk korrektek.

 

A TS becsületét elődeid már régen eljátszották. Az üzlet az olyan, különösen ha hosszú távról van szó, több évtizedről, vagy akár 99 évről, hogy a tisztesség, és a vevő iránti alázat mindenek feletti.

Ebből az üzletből induláskor pont ez a két tényező hiányzott. Az üzletben egyszer eljátszott becsületet a későbbiekben már nagyon nehéz visszaszerzni.

 

"szóval kinek mi is a baja magával a TS-el?"

 

Olvasd el az itt lévő 5550 hozzászólást, azokból pontosan megtudod.

Előzmény: Törölt nick (6151)
Törölt nick Creative Commons License 2012.08.17 0 0 6151

köszönöm a hozzászóllásokat...de kérném hagyjuk a személyeskedést..ezt üzenem az itteni moderátornak is h nem azért vagyok itt h engem sértegessenek...én sem tettem...szóval kinek mi is a baja magával a TS-el?

vidi313 Creative Commons License 2012.08.16 0 0 6150

Nagyszüleinknek, fiatalabbak esetében dédszülőkről beszélhetünk, volt egy mondásuk: "sora van ennek fiam, mint a lepényevésnek".

Vagyis nem lehet a közepén kezdeni.

Tehát mielőtt elmélyülnénk a TS rejtelmeiben, az első felmerült kérést kell tisztázni, mégpedig azt, miért ilyen rossz a TS közmegítélése? Majd ha ezen túljutottunk, akkor jöhet a többi kérdés. Ez az első lépés!

 

Az első lépéssel viszont még adós vagy!!

 

Mi az hogy:

 

"mert kicsit azt látom hogy itt csak mindenki dühös és nagyon csak egy oldalt lát!!!"

"általánosítva van minden és ezzel az egész szakma lehúzva..."

 

Persze hogy dühös! Azon kívül mit lásson?? Oltári nagy hazugságokkal rászedik az embert, lehozzák neki a csillagos eget is igéretekből, aztán meg amikor fizetett, visszájára fordul az egész, minden igéret le van tagadva, vagy alattomosan ki van manipulálva.

Mit vársz cserébe? Azt, hogy mindezek után azt mondja a rászedett ügyfél, szegény TS ügynököknek is meg kell éni valamiből, önként  hozzájárulok milliókkal az életükhöz?

 

Lehet hogy méltatlannak érzed az általánosítást, de a leírt tisztességtelen magatartás létezett (esetleg még ma is létezik), de ingyen ebéd nincs!!!

Egyszer mindennek meg kell fizetni az árát!

Úgy hogy ne csodálkozz a rossz megítélésen és az "egyoldalú" látásmódon!!! EZT TI RONTOTTÁTOK EL!!!

Dehát: "Egy újszülöttnek minden vicc új..."

 

Előzmény: Törölt nick (6143)
Cenerentola Creative Commons License 2012.08.16 0 0 6149

Veled és a magadfajtákkal nincs miről beszélnünk, legfeljebb majd a bíróságon.

De ha már konkrét kérdést szeretnél, hát íme: Nem szégyelled magad? Emberek becsapásából éltek, simliskedtek, hazudoztok, mint a vízfolyás, és még van képed idetolakodni. Azért ehhez már nagyon vastag arcbőr kell, nem gondolod? De hát jól tudom, nektek rinocéroszbőr van a fizimiskátokon...

Előzmény: Törölt nick (6143)
Törölt nick Creative Commons License 2012.08.16 0 0 6148

egyébként meg a konkrét szituációt nem ismerem mert ez így elég egyszerűen van leírva...de üzlet akkor jó ha mindenkinek jó? megkérdezhetem Ön kötött is üzletet?

Előzmény: mérges vagyok (6146)
Törölt nick Creative Commons License 2012.08.16 0 0 6147

megkérdezhetem az Ön hete milyen és mennyiért vette?

Előzmény: mérges vagyok (6146)
mérges vagyok Creative Commons License 2012.08.16 0 0 6146

Tisztelt ts eladó!

 

TISZTELET A KIVÉTELNEK--Én olyannal még nem találkoztam,de ha nagyon kiváncsi felsorolhatok 10-15 értékesitéssel foglalkozó céget akik csak átverésre dolgoznak.

Mert mi a véleménye arról a cégröl aki az üdülési jogomról,kérdésre azt irja,hogy eladható 2 700 000 Ft.-ért,s az Ö jutaléka az  ezen összegen felüli rész.Majd amikor azt ajánlom,hogy nekem csak 2 000 000 Ft-t adjon,söt még veszek egy általa ajánlott,előre megveendő kártyát is,a válasza az,hogy igy nem megy bele a szerzödésbe.Véleménye???

Üdvözlettel:

Mérges vagyok.

Előzmény: Törölt nick (6144)
Duczy Creative Commons License 2012.08.16 0 0 6145

Véletlenül kerültem most ide csak megláttam a címet és felsejlett a múltból.

 

 

A Szüleim 2000-ben vásároltak 1.500.000.- forintért egy kétszemélyes üdülési jogot Dobgómajorban szeptember 2. hetére.

 

Sajnos időközben elhaláloztak így én örököltem meg.

 

A jogerős  hagyatékátadó végzés birtokában felmondtam a bérleti szerződést és kértem a részvények névérétken történő visszavásárlását.

 

Rögötn jött a válasz, nem ismerték el a szerződés felmondását és perrel fenyegetőztek.

Szerintük a bérleti szerződés idejéből még hátra van 87 év.

 

Közben míg velem leveleztek, párhuzamosan az elhunyt Édesanyám nevére és címére folyamatosan küldözgették az éves díj fizetési felszólításaikat, amelyeket felbontatlanul a címzett elhalálozott szöveggel küldtem vissza.

 

Az éves díj a 2000-es  23 ezerről időközben 67 ezerre kúszott.

 

Már két éve nem fizetem, azóta csend van.

 

Néha úgy gonodolom, hogy megszabadultam tőlük és a pénz, amelyet a Szüleim befizettek már a szerződéskötéskor elveszett.

 

Néha meg úgy, hogy ezért a pénzért a Szüleim sokat dolgoztak és legalább jó lenne egy részét visszaszerezni.

 

Ötlet, javaslat, jótanács?

 

 

 

 

 

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2012.08.16 0 0 6144

Várnám továbbra is a kérdéseket és a normális beszélgetéseket, mert kicsit azt látom hogy itt csak mindenki dühös és nagyon csak egy oldalt lát!!!

 

Törölt nick Creative Commons License 2012.08.16 0 0 6143

Várnám továbbra is a kérdéseket és a normális beszélgetéseket, mert kicsit azt látom hogy itt csak mindenki dühös és nagyon csak egy oldalt lát!!!

Törölt nick Creative Commons License 2012.08.16 0 0 6142

elovastam és a problémám az h általánosítva van minden és ezzel az egész szakma lehúzva...

Előzmény: vidi313 (6141)
vidi313 Creative Commons License 2012.08.15 0 0 6141

Olvasd el az 5550 és 5551-es hozzászólást.

Miért van az, hogy a TS-el kapcsolatba került emberek túlnyomó többségének olyan rossz tapasztalata van, ami pl. itt ebben a két legutóbbi hozzászólásban is nyomon követhető? Teljesen összecseng a saját bőrömön tapasztaltakkal. Akinek csak egy kis üzleti büszkesége van, nem engedheti meg azt, hogy egy helyzet idáig fajuljon.

Ha végignézed az itt elhangzott véleményeket, tapasztalatokat, az 5550-ből 10 nincs olyan, aki pozitívan szólna róla, kivéve persze ha értékesítő az illető, és eladó a portéka.

 

Előzmény: Törölt nick (6140)
Törölt nick Creative Commons License 2012.08.15 0 0 6140

mi lenne a konkrét kérdés?

Előzmény: vidi313 (6139)
vidi313 Creative Commons License 2012.08.15 0 0 6139

Kedves tseladó!

Dícséretes a hozzáállásod.

Én már szerencsére túl vagyok az egész TS ügyön, sikerült ingyenesen visszaadni, még jó, hogy viszonylag óvatos voltam 12 évvel ezelőtt, és így csak másfél milliót vesztettem összességében.

Szerintem a bejelentkezésed előtti két hozzászólás akár kérdésként is felfogható, amiről lehet értelmesen konzultálni.

Előzmény: Törölt nick (6137)
Törölt nick Creative Commons License 2012.08.15 0 0 6138

Kedves Mindenki!

 

Én egy TS eladó vagyok. Azért jöttem ide hogy ha bárkinek objektív kérdése lenne akkor tegye fel és értelmes emberi hangon beszéljünk a dolgokról!

 

Törölt nick Creative Commons License 2012.08.15 0 0 6137

Kedves Mindenki!

 

Én egy TS eladó vagyok. Azért jöttem ide hogy ha bárkinek objektív kérdése lenne akkor tegye fel és értelmes emberi hangon beszéljünk a dolgokról!

Hegedus_Imre Creative Commons License 2012.08.15 0 0 6136

Kedves fórumozó társak,

                                       legutóbbi írásom után több levelet  kaptam.  Itt fogok válaszolni. Egyáltalán nem zavar, ha a címemre írnak. Azért adtam meg, hogy bárkinek, aki perelni akarja bármelyik általam ismert céget, elérjen, ha tanúsítani kell módszereiket. Engem is háromszor zaklatott már ebben a hónapban az Online Resort is, de már elmenni sem vagyok hajlandó. "Regisztrációs díjat" követelnek előre - ami után nyilván semmi garancia nincs arra, hogy tesznek bármit is.

Előre követel pénzt az 1001 éj holiday és más cég is...

 

Gergelyfi Renátó eddigi viselkedéséből nyilvánvalónak tartom, hogy neki csak a pénz kell: közölte, hogy a talált vevő adatait főnöke utasítására nem adhatja ki. (Persze ez is általában jellemző, hogy én minden ilyen cégnél csak döntési jog nélküli beosztottal tudok kapcsolatba lépni - többnyre csak akkor, ha ő felhív.) Már az általa megadott határidő előtt is sürgetett, hogy fizessem ki a kártyaszerződés díjat, mert - ez a mézesmadzag - anélkül nem adja el a jelentkezett vevőnek üdülési hetemet... (Mert persze neki az eladás után járó 20%, kb. 250 ezer Ft nem elég, és még az akkor kapott pénzből sem fizethetem az üdülési kártya árának a hátralevő részét - sőt még ott sem lehetek üdülési hetem "eladásánál".) 

Egy szó, mint száz, írtunk Gergelyfi Renátónak, hogy lemondjuk az üdülési kártya szerződést - amiben egyébként egy szóval sincs említve, hogy azt üdülési jogunk eladása céljára kötjük... - de fenntartjuk az eladási bizományi szerződést. És nem fizetek.  Az elállásnál leírtuk, hogy szerződéskötéskor tévedésben voltunk, megtévesztettek bennünket. E levelünk után a Paradise Resort képviselője telefonon többször is zaklatta a feleségemet - hogy fizessünk...

 

Ismétlem, ha bárki ügyében tanúsítanom kell, hogy az általam ismert cégek így működnek, megteszem.

Hegedűs Imre

EsperantoDebrecen@gmail.com

Cenerentola Creative Commons License 2012.08.14 0 0 6135

Továbbra is azt ajánlom, fogjunk össze mi, hasonló módon megkárosítottak, és ugyanazon, jól felkészült ügyvéd(nő) segédletével indítsuk meg a pert. Mi a párommal soha a büdös életben nem vettünk volna üdülési jogot, ha be nem ugratnak bennünket azzal az ordas hazugsággal, hogy ez kitűnő befektetés, melynek állandóan nő az értéke, s ők bármikor hajlandók visszavenni.

 

Szent meggyőződésem, hogy ez egy normális országban már önmagában is elég kellene legyen ahhoz, hogy egy kizárólag a jog és tisztesség alapján álló bíróság semmissé nyilvánítsa az ily módon, becstelen eszközökkel, aljas fondorlattal megkötött szerződéseket. Megjegyzem azonban, hogy a magyar bírósági ítélkezés mindennapjait látva (politikusbűnözők felmentése, nyilvánvaló gazemberségeik ügyében a nyomozás megszüntetése stb. stb.) egyáltalán nincsenek illúzióim.

Előzmény: Bortnyik (6132)
mérges vagyok Creative Commons License 2012.08.14 0 0 6134

Üdvözlet mindenkinek.

"Mérges vagyok"

Néhány szó tapasztalatból.

Eladásra az értékesitő nem válalkozik.Ha köt is szerződést,annak elöfeltétele,hogy vegyél egy másikat,vagy vegyél kedvezmény kártyát 100 000 és 400 000 ft.közti összegeket mondtak nekem.A visszavásárlásrol.A HCH.-nak a 2 300 000 ft.-ért vett Balatonfüredi egy hete 4/4-es üdülési jogomat kináltam visszavásárlásra.

Az általuk ajánlott összeg 470 000 Ft.volt.

Csalok társasága minden üdülési jog értékesitéssel foglalkozó cég.

Még nem találkozam olyan emberrel akinek eladták volna az üdülési jogát.

Nekem ilyet nem tudtak mutatni a cégek.Pedig már vagy 15-20-al tárgyaltam. 

Előzmény: molandi (6127)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!