Keresés

Részletes keresés

Mrs.Barty Jr. Creative Commons License 2006.02.23 0 0 67
tudom, hogy pörfikt vagy angolból-de ha esetleg időhiányod lenne valamiért, akkor rám számíthatsz, ha fordítani kell...
Lucinak is mindig segítek- mondjuk nála az az apró bibi, hogy nem tud angolul-egyelőre...én már ostorozom;)
Szóval: bármikor, Bubu- ha már a gportal-szerkesztésben nem tudok segíteni....:-(
Előzmény: bubu77 (65)
Mrs.Barty Jr. Creative Commons License 2006.02.23 0 0 66
:))
szegény:))
Ne húzd fel magad ezeken a taplókon!
Egyébként én is úgy értelmeztem, hogy a legutóbbi hódítása Magyarország a dokinak;)))
ez a retekklubos viszont ferdítés-de jó lenne, ha az is adná ...
Mindenesetre jól tetted, hogy írtál helyrerakó levelet ennek az Elliottnak:D
Előzmény: bubu77 (63)
bubu77 Creative Commons License 2006.02.23 0 0 65
Édes vagy! Hát, lehet, hogy túlreagáltam, de most majd jobban figyel, milyen hülyeséget ír ki a portálra, és hogy miként fogalmaz! :DD Pedig nekem tartozásom is van neked, egy kritika formájában. Meg Frednének is :( Szrönyű vagyok. Megírom, ígérem. Csak fel akarok rakni legalább egy cikket a portálra, de mivel csak angolul vannak, kénytelen leszek fordítani :)) Amit amúgy szeretek, de szívesebben raknék fel képeket ide. Mondjuk a portálra sem tudom még, hogy kell, de majdcsak megtalálom a megfejtést :DD
Előzmény: Hélia (64)
Hélia Creative Commons License 2006.02.23 0 0 64

Hát... én ebben a mondatban a 'latest'-et úgy értelmeztem, hogy a legutóbbi...

Tehát, hogy egy újabb országgal bővül a Dr. Who élvezők tábora...

Mondjuk a cím fordítása tényleg hülyeség, olyan, mintha a szótárból próbálta volna kibogarászni :-)

 

Szóval csak azt akarom mondani, hogy annyira azért ne húzd fel magad :-)

Inkább gondolj arra, már csak kettőt kell aludni a következő részig :-)

(Most tisztára úgy írok, mintha én is nagy rajongó lennék... pedig csak veled akarok kommunikálni :-))

Előzmény: bubu77 (63)
bubu77 Creative Commons License 2006.02.23 0 0 63

Az utolsó két mondatért.

"Congratulations to Hungary, the latest country with Doctor Who. One
more on the way to covering the world." Szerintem ez durva szarkazmus, meglehetősen lenéző, és épp most írtam neki egy finom, de helyretevős levelet. Többek között azt is megemlítem, hogy itt a kutya nem hallota, hogy a Retekklub akarja adni a Doctor Who-t. Meg hogy a magyar cím (Ki vagy, Doki?) nem azt jelenti, hogy FROM OUTSIDE, THE MEDIC!!!! A hülye tapló! Persze, finom voltam, de majd felrobbanok. Lefordítottam neki(Who are you, Doc?), és közöltem vele, hogy a forrása nem túl megbízható, legközelebb kérdezzen engem, ha fordítási problémája akad. Fúú,de mérges vagyok!

Persze, mostmár jobb :))

Előzmény: Hélia (62)
Hélia Creative Commons License 2006.02.23 0 0 62
Öööö... elolvastam, de miért is rágtál be ennyire?
Előzmény: bubu77 (61)
bubu77 Creative Commons License 2006.02.23 0 0 61

http://tv.groups.yahoo.com/group/thisweekindoctorwho/

 

http://tv.groups.yahoo.com/group/thisweekindoctorwho/message/380

 

Ezt a két linket, különösen az utolsót olvassátok már el, és lássuk, hogy Ti is berágtok-e rajta. Mert én felpofoznám a taplót, ha itt lenne.

bubu77 Creative Commons License 2006.02.23 0 0 60

Új képek a The Idiot's Lantern forgatásáról. Állítólag David csak emiatt tanult meg motort vezetni :)Forrás: www.david-tennant.com

 

bubu77 Creative Commons License 2006.02.23 0 0 59
bubu77 Creative Commons License 2006.02.23 0 0 58
De még sokat fogokbénázni odáig, mire teljesen készen lesz. Már most sem értek legalább két dolgot:DD
bubu77 Creative Commons License 2006.02.23 0 0 57
http://gportal.hu/portal/doctorwho/ Ezen a címen lesz a honlap, és elvileg már tudtok rajta szavazni :))
Mrs.Barty Jr. Creative Commons License 2006.02.23 0 0 56
öh...hajnalban....:-D
Előzmény: Mrs.Barty Jr. (55)
Mrs.Barty Jr. Creative Commons License 2006.02.23 0 0 55
óh...köszi, nagyon rendi vagy, de az van, hogy Luci megsúgta: ismétlik hajlanban a részeket-már csak ebben bízom, és akkor fel tudom venni!!
Mindenesetre úgyis sikítok, ha mégsem jön össze :-// főleg, ha már David2 lesz benne...
brühühüü-őt látnom kell!
:)
Előzmény: Hélia (54)
Hélia Creative Commons License 2006.02.23 0 0 54

ha gondolod, videora fel tudom venni és elküldöm neked. Már ha más már nem ígérte be :-)

Csak hogy te se maradj le Bubu legújabb szenvedélyéről :-P

Előzmény: Mrs.Barty Jr. (53)
Mrs.Barty Jr. Creative Commons License 2006.02.23 0 0 53
Merlin borogass.- nem kispályás ez a sori:DDD
ezek a képek...böahhh tök félelmetes....
:D
Előzmény: bubu77 (52)
bubu77 Creative Commons License 2006.02.23 0 0 52

Ízelítő a The Unquiet Dead c. epizódból

 

bubu77 Creative Commons License 2006.02.23 0 0 51

Ízelítő a The End of the World-ből (mindenkinek figyelmébe ajánlom, hogy bár nagyon hülye fejeket tud vágni, Christopher Eccleston vérbeli jópasi :D)

 

bubu77 Creative Commons License 2006.02.23 0 0 50
És mivel van vasárnap is új rész, pletykájunk egy kicsit arról is, megint nagyjából spoiler mentesen :D Egyébként nem tudom, kinek mi a spoiler, próbálok semmi olyat nem kiteregetni, amiből rögtön lehetne tudni, mi a történet vége. Szóval, ennek a résznek a címe The Unquiet Dead vagyis szabadfordításban A nyughatatlan halott vagy halottak inkább. Ez egy kosztümös rész, amit mindenki fog szeretni, szerintem a lányok meg különösen. Megismerkedhetünk Charles Dickens-szel is, akit Simon Callow fog alakítani. Őt biztos mindenki ismeri, ha máshonnan nem, akkor az 1994-es Négy esküvő és egy temetés c. filmből igen. Ő volt Gareth, az egy temetés része a filmnek :D Megint lesz egy kis háttértörténet a Dokiról, nem sok, de lassan összetesszük a képet. Vasárnap este sem fogunk unatkozni, én legalábbis biztos nem :D

Ja, és lányok, Simon Callow iránt senki ne tápláljon titkos reményeket (jóvanna, mindenkinek van párja a vilgáegyetemben na!), mert ő  az egyik leghíresebb brit homár! :DD
bubu77 Creative Commons License 2006.02.23 0 0 49
Egy kicsit a következő részről, természetesen spoiler nélkül. Címe The End of the World vagyis Világvége. Ebben az epizódban megismerhetünk majd pár új fajt, meglehetősen érdekeseket, ahogy elnézem a képeket. Kiderül, ki is a Doki valójában, és nagyjából bemutatják a történetét annak a háborúnak, ami szétdúlta a világát, és amit az előző részben említett. Megint lesz benne Rose mamája, akit a szerintem roppant vicces Camille Coduri alakít (biztos mindeki emlékszik az Apócák a Pácban c. film vaksi csajszijára!). Rengeteg 3D animáció is lesz benne meg speciális effekt, és csak olyanok nézzék, akik nem félnek a pókoktól, mert az is akad szép számmal! A rész érdekessége, hogy az egyik számítógép által kreált szereplőnek Zoe Wanamaker adja a hangját. Akinek nem mondd semmit a név, esetleg emlékszik a drága Madame Hoochra a Harry Potter és a Bölcsek Kövéből :D Lesz egy jukebox is az epizódban, érdemes meghallgatni, milyen számokat játszik :D Aki tudja, majd jelenkezzen ide be és leellenőrizzük, hogy jól figyelt-e! Azoknak is érdemes belenézni, akik nem látták az előző részt, mert lesz egy pár perces átvezető az elején, és a végén meg egy kis ízelítő a következő részből. Izgalmasnak ígérkezik a szombat este!

Camille Coduri és Zoe Wanamaker
Hélia Creative Commons License 2006.02.23 0 0 48

Lehet :-)

Mindkettő David T. ráadásul.

Amúgy nem csak a kritikát vonzzák ;-)

Előzmény: bubu77 (47)
bubu77 Creative Commons License 2006.02.23 0 0 47
Ez a név biztos vonzza a kritikát :))
Előzmény: Hélia (46)
Hélia Creative Commons License 2006.02.23 0 0 46

Ebben tökéletesen egyetértünk :-)

De Bartynét úgysem győzzük meg :-)

 

És eszem a szívét mindegyik Davidnek, akit nyilvánosan fikáznak, mert nem őt képzelték el a szerepre. Á, ezek nem tudják, mi a jó! ;-)

Előzmény: bubu77 (45)
bubu77 Creative Commons License 2006.02.23 0 0 45

OFF

Sorry, de én el tudom képzelni :DD Ugyanis imádom Tim Roth-ot :)) Persze, nem így, Alan után, hanem ha ő kapta volna anno, nem sírtam volna miatta :)

Előzmény: Mrs.Barty Jr. (44)
Mrs.Barty Jr. Creative Commons License 2006.02.23 0 0 44
Pehsze- gyalázni én sem- kivéve Tim Roth-ot...
UUUátlom azt a pasit... most képzeld el, ha ő lenne Piton...
*borzadó tekintet*

B&B-ügyben... tökéletesen egyetértek.
Előzmény: bubu77 (43)
bubu77 Creative Commons License 2006.02.23 0 0 43
Hát, ha Pitont lecserélnék, akkor valószínűleg én is sírnék kicsit, de biztos nem mennék az új szereplőt gyalázni a netre. Kivéve a Büszekeség és Balítéletet. Azt nem lehet érinteni!! :))
Előzmény: Mrs.Barty Jr. (42)
Mrs.Barty Jr. Creative Commons License 2006.02.23 0 0 42
szegény édesünk!!!
:-(
persze, mongyuk érthető reakció egyfelől, mert ha lecserélnék AR-t és más lenne Piton... háát...nemtom...

De David csúcsszuper- és kész-
még akkor is, ha semmimásbannemláttammégcsakapotterben....
:DDD
Előzmény: bubu77 (41)
bubu77 Creative Commons License 2006.02.23 0 0 41
Igen, valahol olvastam, hogy vannak ezek az elszánt rajongók (tudjuk, minden kultsorozatnak vannak elszánt, kérlelhetetlen rajongói) és úgy járt velük mint David Thewlis a Lupin-rajongókkal: simán leanyázták a fórumon, hogy Ki ez a David? Mit akar itt? Senki sem lehet olyan, mint Chris! ami ugye vicces, mert már Chris is a kilencedik Doki volt, szóval nem tudom, mi miatt nem kedvelték. De persze ez egy szűk csoport volt, csakhát az ember fiának nem esik jól. Úgyhogy már máshol is mondta, hogy reméli, tetszeni fog nekik meg minden. Várj csak, valami ilyesmit írtak, hogy bájgúnár meg szívtipró és ő nem alkalmas a szerepre, meg talán hogy olyn a feje, mintha egy festőecset lenne :))) Szóval eléggé bántották szegényt, de mindenki szívott, mert nagyon jó Doktor lett :DD Drága édes David!
Előzmény: Mrs.Barty Jr. (40)
Mrs.Barty Jr. Creative Commons License 2006.02.22 0 0 40
jaj, eszem a szívecskéjét!!!!!!!!

"I just hope people like it. I hope they stick with it and give it a chance. I know everyone loved Chris, and so did I, but hopefully I won't disappoint people!"

:-))))

Nem hiszem, h csalódást fog okozni... :-))

amit meg Bilipájperről mondott... khm... hiába-az én férjem udvarias- :D
Előzmény: bubu77 (39)
bubu77 Creative Commons License 2006.02.22 0 0 39
bubu77 Creative Commons License 2006.02.22 0 0 38
Hát, ez most akezdeti lelkesedés, aztán ha meghozatom a bartánőmmel Angliából az első széria DVd-t, na majd akkor!!!! :)) Most még infogyűjtőben vagyok és szerintem lesz homapage is. Kész vagyok. Belezúgtam a sztoriba meg a dokikba :))))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!