Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

pug406st Creative Commons License 2005.11.01 0 0 235

Köszönöm szépen az összehasonlitást!

 

1. mi a hátravezetett fűtés a középkonzolban?

2. nekem van pohártartó a könyöklőben, telefon helyett, de sajnos használhatatlan.

3. nekem kisebb a tempomat bajuszkapcsolo, mint az indexkar - még ennél is kisebb az új 607esben?

4. hát a fékpofákat télleg eszi rendesen, bár a 607es talán kevésbé teszi mint a coupém

 

Neked a szervizintervallumot rendesen visszajelzi? nekem 1000 kmenként csökken 100al. gondolom ez nem normális :)

Nekem sajna nem sikerült kijutnom a kiállitásra pedig szivesen megneztem volna a 907est. Ha láttad milyen volt?

 

Mostanában nekem is beállt 6,9-7re bár most 650 km után csak 6,7et jelent persze most nem dugóztam annyit meg elég sokat mentem orzságúton.

 

Nekem az Octáviával meg a Super B vel az a bajom h tiszta wv. csak kicsit rosszabb minőség. persze kevesebbért.

 

Azt azért figyeltem h mintha nálad is mintha kimaradt volna a wv mint német márka

 

üdv

 

pug

Előzmény: Cornetto33 (234)
Cornetto33 Creative Commons License 2005.11.01 0 0 234

Hali !

Akkor ahogy igértem: A6(1.9 TDI 110 LE, 1998 évj.) - VS- 607(2.2 HDI 133LE, 2001 évj.). Egy modellel ezelőtti A6. Csak A6-osom volt másról nem tudok nyilatkozni.

A6 2 éves használat alapján 607 2 hónapos használat alpján. (Akkor lenne igazságos az összehasonlítás ha 2 év múlva írnám).

Fogyasztás: az A6-os beéri 6L/100 km-el a 607-esnél ez 7L/100km (Az audin 205-ös gumik voltak a 607 esen 225-ösek, így lehet csak 0.5 L a különbség). Teljesítményben jobb a 607 érezhető a nagyobb lóerő és a jobb nyomaték. Kényelem :jobb a 607, egy kicsit nagyobb is belülröl , nem sokkal. És akkor a pofonok : nincs hátravezetett fűtés a középkonzolban a 607 -nél, továbbá nincs pohártartó (ami rohadt bosszantó a mikor kiömlik a pia, mert nem tudod hová tenni a már felbontottat.). A hátsó könyöklőben olyan pohártartók vannak amibe lötyög az üveg, és dobozos pia is. a 607 nél a az első könyöklő megoldás zseniális (3 funkciós:( rakodó,könyöklő emelés,tel. kézibeszélő), ez nagyon tetszik. Rugózása jobb a 607-nek vitathatalanul. Hátul nacyobb hely van a 607-ben. A gyári beépített hifi jobb a 607-nél (JBL) mint az A6-osban (CONCERT- BOSE ?), főleg a kalaptartóba tett hangszórok miatt. A 607-es jóval csendesebb mint az audi traktoros dieselje. A bajúszkapcsolók kavlkádja kicsit furcsa volt, de meg lehet szokni ha az ember nyitott egy kicsit a bohémságra. (Az új 607-eseken a tempomat kapcsolója kissebb így nem leht véletlenül belerugni- a miénken nem lehet ilyenre cserélni?) 

Fentarthatóság: Az A6-osomba kb 110.000 km ert tettem, ennek a költségei (azok amik nem kötelezőek.olaj,szűrők,szíj,betét,tárcsa,stb.) hengerfej töm. 60.000.- , légmennyiségmérő: 40.000.- , bal első lengőkar :30.000.- , 2db hátsó teló (nem kopott, hanaem sérült volt) 40.000.- , kormányösszekötő jobb szélső 10.000.-, tisztasági festés (így hívom a kavics felverődést, festési hibákat-ezeket nem bírom nézni az autón inkább lefújatom) 40.000.-  Ez össz : 220.000.- /110.000 km szerintem ez nem rossz ( + olaj cserék, fék cserék, és egy szíjcsere). Így elsőre nem látok differneciát a két márka alkatrészáraiba. (De csak 2 hónapja vagyok peugeotos ez változhat). Viszont eggyértelműen a peug.-nak kedvez a hosszab szervízperiódus (olaj 15.000 vs 20.000,  szíj: 80.000 vs 160.000 !!!). A fékeket viszon úgy látom a peugeotnál sűrűbben kell cserélni, mert mindig tiszta fékpor a kerék úgy 1.000 km-enként. Az audinál kihúz egy tárcsa 200.000-et a peugeotnál azt mondják ez kb 100.000 max. 120.000.

Konklúzió: Az autós kiállításon jó érzés volt, hogy még mindig sorban álltak a 607-esnél , hogy beleüljenek az emberek, míg az A6-ost (régit) már nem is jegyzik.

Szerintem azok vesznek ilyen autót akik nem szeretik a feltünősködést, (A6,BMW,Merci kilőve) nem akarják a gatyályukat az autóra költeni (Volvo S80, Alfa 166, Velsatis kilőve),de azért egy superb-be, vagy egy C omegába már azért elég szürkének éreznék magukat. Majd két hónap és 8000 km alatt eddig nem bántam meg a 607-est.

 

Üdv. Cornetto

 

Előzmény: pug406st (232)
Cornetto33 Creative Commons License 2005.10.27 0 0 233

OK.

Hétvégén bővebben írok.

 

Cornetto

Előzmény: pug406st (232)
pug406st Creative Commons License 2005.10.27 0 0 232

Ha valami tökéltes az miért jó? 1ébként vezettem audit bár nem a6ot. valahogy nekem nem fexik a német precizitás. kell valami bohémság. persze félreértés ne essék tudom h jó autó de valahogy azaz érzésem h nincs 1énisége. nekem ez az érzés jön ha ránézek. persze az is igaz h nekem már ez a 3. pugom lehet ez már szerelem? mint talán nálad az a6 :D. tényleg a tiéd még a régi v az új modell volt? mostanában talán 1edül ez a német márka tartotta meg a régi kinézetét...

 

1szer majd azért irhatnál 1 összehasonlitást, már csak azért is mert az ember tényleg kiváncsi h mi a gyengesége esetleg az erénye a kedvenc márkájának a nagy rivális német márkákkal szemben... sajnos eddig valahogy ilyen nem volt vagy nem találtam mert amint bekerül 1 német márka fan a pug fórumokra valahogy 1ből 1más fikázása kezdődik

 

mi még szerviz elott vagyunk ha meglesz beszámolok nekünk mennyibe fájt :D

 

Üdv!

Előzmény: Cornetto33 (230)
Cornetto33 Creative Commons License 2005.10.26 0 0 231

Hali !

Akkor írok a szervíztapasztalatokról. 5 lityi 5W40 full szinti olaj, ford gyártmány (Mobil) 9.000.- ft (Brutto) ezt löttyintették bele kérésemre. (Egyenértékű a Quartz 9000-essel, de az 17 ropi).  25.000-et fizettem a munkadíjért, olajszűrőért, üz.any.szűrőért,légszűrőért,pollenszűrőért, tükör kikódolás, nyomásjelző kiütés. Akkor az összesen: 34.000.- .  Szerintem elmegy. Tükör kikódolás : télen lefagy ée a motor leég, így csak gombnyomásra( tükör igazító gomb) hajtódik. Nyomásjelző: a télikereken nincs nyomásjelző ezért semlegesíteni kell. Kb.: 1.5 óra.

Ennyi

 

Cornetto

Előzmény: Cornetto33 (230)
Cornetto33 Creative Commons License 2005.10.26 0 0 230

Hali!

A fogyasztás nekem is detto, most 6.9 -en áll. Épp a peugetotnál vagyok olajcserén várom az autóm, így most ráérek. Ha valami érdemleges van megírom. Tanács ,a computert el lehet tenni a fogyasztásról alap állásra akkor nem őrülsz meg , én már 3 hete oda tettem. Akkor is megt tudod nézni a jobb felső bajúszkapcsoló hosszan nyomásásval. A6 vagy 607? Az audimat el kellet adnom, mert zavarta a környezetemet , ezáltal bonyolította az életem, másképp ma is azzal járnék. Kezdem megszeretni a 607-est, de ha egyszer lesz audid tudni fogod, hogy mi a különbség a kettő között. (Ott nincsennek bohém controll lámpák, amit a műszer mutat az van). Ja és nagyon ritkán jártam vele szervízbe. Azért remélem ezzel sem fogok. Mostani 6500 km alatt (lekopogom) nem volt gond, csak a szokásos controll lámpák. Valahogy más érzés......

 

Cornetto

Előzmény: pug406st (228)
finky Creative Commons License 2005.10.25 0 0 229

Ha valakit érdekel egy 605-ös peugeot, jelentkezzen a finky@vipmail.hu-n.

1992-es 2,1 td 1,5 év műszaki, 11 hó zöldkártya,téli-nyári gumik felnivel,svdt felszereltség, sötét olivazöld

pug406st Creative Commons License 2005.10.25 0 0 228

hello!

némi tapasztalat igy 3000 km után...

hát először is fantasztikus ez az auto!!! marha kényelem és télleg minden ami kellhet h az ember kellemesen érezze magát a napi 200 km alatt. kiváncsi lennék h neked mint tapasztalt német autósnak mi a véleményed? A6 v Pug607.

 

vannak mókás dolgok persze

meghalt az első fényszórómban a pilács és ahhoz h ki tudd cserélni szét kell bontani a fél autót

ha úgy gondolja rikácsol az öv bekötetlensége miatt néha meg nem és akkor meg ki sem jelzi

néha elfelejti az elején a csekkolást (legalábbis nem jelzi ki)

 

mostanra sikerült fogyasztásban odáig eljutni, h 6,9-7 lityi körül fogyaszt ami asszem nem rossz ahhoz képest, h a lentebb leirtak szerint közlekedem

próbáltátok már ezt az stp adalékot, én most beletöltöttem lehet ezért fogyaszt ilyen jól (persze ha azt veszem h kb 8-900 ft és azt elosztom a fogyasztáscsökkenéssel lehet még rá is fizetek :D )

 

engem annyira zavar, h kijelzi az átlagfogyasztást mindig azon próbálkozom h minél lejebb menjen ááááááááááá néha már megörjit.....

 

üdv

Előzmény: Cornetto33 (227)
Cornetto33 Creative Commons License 2005.10.18 0 0 227

Mai nap eseménye:

 

Két héttel ezelőtt kigyulladt a részecskeszűrő hibajelzés, elkocogtam az eggyik szervízbe, de ott csak 1.5 lityi lötty volt (3.5 kell bele) azt beleteték. Ma kigyulladt megint, holott azt mondták a szervízbe kb. 10-20.000 -et elkellet volna mennie. 1.000 km mentem. Aztán járattam a motort kb 5-6 percig, leállítottam, mert jött egy ismerősöm , majd megint beindítottam és jééé eltünt a hibajelzés. Most mivan ? Öngyógyítás....? Mi folyik itt? Volt valakinek ilyen tapasztalata?

 

Cornetto

Előzmény: Cornetto33 (226)
Cornetto33 Creative Commons License 2005.10.17 0 0 226

Ma mértem egy városi fogyasztást "dugo mentesen" . A használatija 8.9 et ír én 9.0 L/100 km -ert mértem. Átlagra a könyv 6.7 -et ír én 6.8 -an vagyok 2700 km után.  Figyelnek ? Vagy a könyv ennyire el van találva, semmi színezés?

 Lasan jön a tél szervízes ajánlás, ne csak a keréknyomásmérőt tíltsam le hanem az el.tükör automatikus behúzásáz is , mert ha befagy leég a motor. Előrelátóak...

Gumi ? Valakinek tapasztalat, vélemény?

 

Cornetto

Előzmény: pug406st (225)
pug406st Creative Commons License 2005.10.16 0 0 225

huh hát nem kevés 300 km nem irigyellek

én már lassan ezt a 180at is unom

 

Előzmény: Cornetto33 (223)
Cornetto33 Creative Commons License 2005.10.15 0 0 224

Ui: Nagyon piszkálja a csőrőmet ez a gumi :GOOD YEAR Eagle F1 GSD3  . A startgumi.hu honlapon ez -48% engedménnyel 33.000.- brutóért kínálják az ADAC ajánlatával , 215/55/R16 -os méretben (ez is gyári méret még). Volt valakinek ilyen gumija , tapasztalat ?

 

 

Cornrtto

Előzmény: Cornetto33 (223)
Cornetto33 Creative Commons License 2005.10.15 0 0 223

Hali !

 

Őszintén szólva  ebben a felállásban amit írtál az enyém is olyan 7.2 -ig felmenne.

Én egyébként napi 300 km (200 km országút 100-as átlag, 50 km autópálya kb én is 150 és 50 város általában nem B.P. és nem dugó) Most egyébként 3500 km átlaga "felugrott" 6.8 L/100 km -re. Ja .... lentebb írtam az autópályán méregettem a fogyasztást 140-től 180-ig 10 km -es lépcsőkben ,ha érdekel nézd meg.

Más : tegnap kértem árakat szíjszettre (szíjak +1 span. görgő asszem) 41.000.- (netto), olajcsere (olaj nélkül, erre azt javasolták, hogy máshol vegyem ahol lényegesebben olcsóbb) összes szűrő (25.000.-) pollen is, munkadíj (24.000.- netto) össz.:90.000.- (+olaj 5L 5W40 min.: 15.000.- ) ez jó ár? ( A 160.000 -es szervíznek felel meg - a biztonság kedvéért csak 4 éves a verdaa szíjak is öregednek.) Kiváncsian várom ki mit mond ezekre az árakra, ja meg honnan lehet olcsó olajat (estleg TOTAL QUARTZ 9000-est szerezni, vagy más 5W40-est).

Ha valakit érdekel , ma vettem az AUCHANBA univerzália tetőcsomi konzolt (406, 607-es volt ráfirkálva) 5.700.- ért ehez lehet venni 1 pár sínt asszem 3.500.- ért (nemtom pontosan , mert nekem ez már van) az ára marha jó remélem használható is.

 

Cornetto

Előzmény: pug406st (222)
pug406st Creative Commons License 2005.10.15 0 0 222

Hali!

 

nem fér bele 2 cd de annyi volt a kesztyűtartómban. két eredeti navtech cd...

asszem 1 kissé félreérthető voltam lentebb...

6,7 liter? te mennyivel mész és milyen megoszlásban? én kb napi 180 kmt megyek 100 belőle autópálya 150 km/h, 40 Budapest csúcsban, 40 meg mellékút 100km/h +falu. nekem így fogyaszt 7,2-7,5-ig.

 

 

Előzmény: Cornetto33 (221)
Cornetto33 Creative Commons License 2005.10.13 0 0 221

Hali !

 

Hát más autóban nem így van ! Az A6-osomba a külső levegő hőfokot nem melegítve fújta hanem "normálba". Egyébként úgy veszem észre, hogy ha beállítom 15 és 22 fok közé csontra ugyanazt a hőfokot fújja. A fűtés is csak olyan 23 fokra beállítva fúj meleget. Egyébként ha bekapcsolod a ventilátort és utána nem sokkal késöbb kikapcsold akkor a menetszél hatására a külsö levegő hőfok jön be "magától" csak ugye ez olyan 100 km/h felett hatásos.

A navi meghajtóba több cd-t lehet bele tenni ? A magyar nyelvű erre nem tér ki.

A tankolásról annyit (lejjeb írtam) a drágább diesel jön csak kintről (+20 ft) a normál itthoni gázolaj. (OMW). Kb évi 50.000 km futásnál évente és kb 7 lityis fogyasztásnál ez kb évente + 70.000.-  és reméljük ,hogy tényleg jobb....... Az egyik újságban tesztelték az extrább üzemanyagokat, erdmény szimpla üzemanyaggal mentek a legtöbbet. Azért kifogom majd én is próblni, mert úgy néz ki beállt a fogyasztásom 6.7 L/100 km -re , így lesz hasonlítási alapom.

Előzmény: pug406st (220)
pug406st Creative Commons License 2005.10.13 0 0 220

ááá az előbb irtam 1 csomót és nem küldte el...

 

szoval

 

1, most megneztem és az eredeti navi nálam is cdn van, ja két cdt találtam még nem jutottam odáig h alaposabban megnézzem :)

 

2. az összes pugban igy van. sajnos. ennél már csak az a rosszabb amikor a kupémban az automata klima kapcsolt be folyamatosan és nyomta az arcomba v az ablakra a meleget. én elzárom a kifúvót v az ablakra állitom. 1ébként télleg mókás... viszont szar... más autóban nem igy van?

 

ti hol tankoltok? és mit? érdemesebb ezeket a drágább adalékos dizelekt tankolni?

anno benzinnél tapasztaltam h jobb a fogyasztás ha mondjuk 95 helyett 98at tankolok... kupémba meg főleg 99+ tankoltam

 

 

Előzmény: Cornetto33 (219)
Cornetto33 Creative Commons License 2005.10.12 0 0 219

Aha !

Ezek szerint nem kaptál még magyar nyelvűt, mert abba írják, hogy a kulcsok is "tanulnak",tehát 2*2=4 vezető ülés pozíciót lehet beállítani. (kulcsonként 2 db).

Szerintem nem kell forgatni , mert a srác double layeres lemezt használt. Az én meghajtómon semmilyen jelzés nincs, hogy cd vagy dvd , viszont a használati ut.-ban CD ROM -ot emlegetnek. A tiedbe dvd lemez van onnan tudod, hogy dvd-s ? Sajnos nekem csak cd-n van navi progi ezért nem tudom, hogy dvd-vel hogy boldogulna.

Más : a Ti autótok is ha az A/C ki van kapcsolva és leviszed a hőfokot 15-re akkor is langyosat fúj? Ha ki kapcsolom teljesen akkor viszont nagy sebességnél beengedi a külső levegőt (a kinti hőmérségletet).

Érdrkes......

 

Cornetto

Előzmény: pug406st (218)
pug406st Creative Commons License 2005.10.12 0 0 218

hali!

 

nekem dvds ha minden igaz de ha két oldalas dvdt használ akkor szerintem neki azt fordítgatnia kell.? nem?

 

más. nem tudom nálatok h működik de nálam a kulcsok mintha össze lennének hangolva az ülésbeállítássokkal. mókás volt h múltkor nem találtam az addig használt kulcsomat és a másikkal nyitottam erre eszeveszett sebességel elkezdte átállítani az ülést.

Előzmény: Cornetto33 (217)
Cornetto33 Creative Commons License 2005.10.11 0 0 217

Hali!

Reggel az M5 bejáratánál (4-es bekötésnél Ócsa felé) a szokásos útlezárás miatti dugóba azt vettem észre, hogy egy S80-asban a kiugró gyári navin MAGYAR TÉRKÉP FUT !!! Jobban megnézve az autót rádöbbentem, hogy a tagot ismerem. Rögtön telefon, a srác azt mondja ,igen tényleg M.O. térkép fut rajta. Okosba szerezte és főlegg B.P. van rajta ill. még a nagyvárosok sem mind utca szintűek  .A volvoba dupla oldalas DVD fut. Kérdés: nekem cd van most (centar europe), tudja valaki, hogy a Mi navi meghajtónk cd,vagy dvd olvasós? Ja a srác volvoja 2002-es , az én 607-esem 2001-es . Érdekes , én nem tudtam, hogy bármilyen gyári naviba létezne M.O. ! (ja az ő dupla oldalas 8GB-os dvd-jén teljes ny.eu van , M.O. valamint horvátország !

Tud erről valaki valamit ?

Ui: Pestigyerek, ha jobban meggondolom nem volt drága a 400eu. Kíváncsian várom a mailod a beszerzési forrásokról.

 

 Cornetto

Előzmény: pestigyerek (216)
pestigyerek Creative Commons License 2005.10.10 0 0 216

Helo!

Magyarországon korrekt bontó? Én olyat még nem láttam. Bármit kerestem bontóban bármelyik autómhoz, nagykerben mindig megkaptam olcsóbban és ugye az uj!

Amúgy a 400 EURO teljesen korrekt, hiszen márkaszervízben 430.000,- Ft az alkatrész! Még Párizsban is 1600 EURO.

Amúgy nem hallottam még 607-ről amit szétbontottak volna! A NET-en bármelyik bontónak írtam NEM-mel válaszolt!

Majd írok e.mail-t! üdv

Előzmény: Cornetto33 (213)
pug406st Creative Commons License 2005.10.10 0 0 215

Hali ez volt az én kupém...

amennyiért beszámolták azért az árért rakták ki

http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hirdeteskod=303931&command=ugras&screenwidth=1280

Cornetto33 Creative Commons License 2005.10.08 0 0 214

Most láttam ezt a hírdetést a használtauto.hu alkatrész rovatán, ha valakit érdekel.

"peugeot 607 xenon fényszórók eladok : 30/9246576."

Cornetto

Előzmény: Cornetto33 (213)
Cornetto33 Creative Commons License 2005.10.07 0 0 213

Hali !

 

Hát elég húzós a 400 euro, magyarországon nincs normális peugeot bontó? (Mivel opelem és audim volt ezért még peugeotban nem vagyok otthon......egyenlőre) Szekszárdon halottam, hogy nagy peugeot bontó van, de semmi konkrétabbat nemtudok róla. Az autotraderek-be és a képesautókab láttam címeket még.   

A szervízes "okos " dolgok érdekelnének, nekem is sikerült netto áron vagy alatta cuccokat szerezni peugeotnál. De inkább a többit mailon . (maxximus@freemail.hu)

Center Europe ( cseh, szlovák,ausztria,svájc)cd ha érdekel bartelozhatunk. ( Lent írtam erről.) Én a navigációt csak íránytűként használtam eddig. (Itthon PDA) 

 

Cornetto

Előzmény: pestigyerek (212)
pestigyerek Creative Commons License 2005.10.07 0 0 212

El is felejtettem mondani, hogy kapcsolatban vagyok a Navteque céggel (ők gyártják a navi CD-t) és ha meglesz a magyar CD én leszek az első aki tud róla! Amúgy már elkészült, de ki van adva a PUG francia anyacégnek tesztelésre...

 

pestigyerek Creative Commons License 2005.10.07 0 0 211

Hali!

 

Na végre beindult a fórum, és örülök hogy normális arcokkal lett tele! A fogyasztásom sajnos nem látom, mert a kijelzőm még halott. 400 Euro-ért hoznak uj computert azt várom...

Jövőhéten viszem fékpadra megnézetem a chip-es és gyári computerrel is. Majd beszámolok.

A kijelzőm ugy pusztult el, hogy menet közben simán kialudt, majd gyujtás le vissza után megint jó volt. Majd egyre gyakrabban csinálta ezt. Amikor épp nem működött akkor a CD-met sem tudtam kezelni, meg a rádiót sem. Aztán pár hét alatt teljesen meghalt. Még a háttérvilágítás sem megy rajta.

A peugeot sárkánynál van ismerősöm, meg ugy néz ki budaörsön is. Ott este 7 után fusiba mindent meg lehet csináltatni nevetséges áron...

A többi infót nem tenném ki ide nehogy kellemetlenséget okozzak a szervizesnek, ha kell e.mail-ben adok infot.

 

üdv

Előzmény: Cornetto33 (187)
Cornetto33 Creative Commons License 2005.10.05 0 0 210

Hali !

Ma szegeden az OMW-nél tankoltam és megnéztem manuálisan a fogyasztást.

Eredmény : 6.5 L/100 km (800 km átlaga) Computer szerint 6.6 L/100 km . Két dolognak örültem meg : 1. Nagyon barátságosan ezik a gép.    2. A computer nem csal.

Más: A peugeotnál mocskosul favorizálják az OMW-t , hogy szuper anyg meg minden (ettől nem ál be a szivattyú - szöveg) Eddi két OMW kutat kérdeztem meg, mindeggyiknél azt mondták, hogy a síma diesel algyőről jön. Ez fasza. Akkor pepeita hol tankola az ember?

 

Cornrtto

pug406st Creative Commons License 2005.10.03 0 0 209
No rendeltem és is 1 gépkönyvet kb 1 hét mire megjön. Azért néhányat tarthatnának raktáron. Az vicc h még mindig nincs magyar navi. nem tudom miért tökölnek vele ennyit. Lehet azért h inkább vegyék meg sok pénzért a mobilt.
Előzmény: Cornetto33 (208)
Cornetto33 Creative Commons License 2005.10.03 0 0 208

Hali!

Nincs magyarításom, múlt héten vettem bele center europr cd-t 8.000.- (Képesauto-ból). nem használom, mert M.O. térképről nem tudok (akitől vettem az sem tudott). M.O.-n marad a jó öreg PDA-m + a Destinator navi progi.

Igen... pontosabban DVD kamerát, mert mobik dvd playerem még nincs.

Nekem is jönnek ilyen 7- alatti fogysztások. Most 2000km megtéte után 7.1 az átlag.

 

Corneeto

Előzmény: pug406st (207)
pug406st Creative Commons License 2005.10.03 0 0 207

Hát ja márkakereskedőkről túl sok jót én sem tudok elmondani. Mondjuk az ár asszem reális volt a kupéért az ár. Épp szervíz előtt volt fékbetét stb csere és 13x ekm-rel, néhány helyen sérülten stb. Tényleg azt kell h mondjam normálisan vették be.

Nekem is ezek a gumik vannak fent rajta. Asszem most hagyom a téliket rajta úgy is van 1 garnitúra télim még a kupéról. Az ha jól emlékxem pirelli de csak 215ös. Ma nekem is kiégett az 1ik pilácsom majd kicserélem szerencsére csak a parkoló lámpa.

Neked magyarítva van a navid? Bár nincs gondom az angollal de kényelmesebb lenne a magyar. Mo térképről te tudsz h van e?

Jöttem föl Pestre jó kis csúcsban + autópálya és közút így fogyasztott 6,8 körül. A 13hoz képest elég jelentős változás :D.

Monitorra kötöttél DVDt?

üdv

Előzmény: Cornetto33 (206)
Cornetto33 Creative Commons License 2005.10.02 0 0 206

Példa az előbbiekre:

Előző autóm 1998-as  A6 1.9 tdi nagyjából fullos (autómata és navigáció kivételével).

Nézegettem a Skoda Superb-ket is . Skodánál 30 percig nézegették az autót (Nem volt legyepálva - az első olyan eladó autóm volt aminek tényleg semmi baja nem volt se kartelgáz se túlzott olajfogyasztás.) figyelj , 2.300.000 -at akartak adni! Két hét múlva 3.200.000-ért elvitték. Tan mese vége, tanúlság:

 

Óvakodj a (márka) kereskedőktől !!!!

 

De inkább a 607-esről írjunk mégiscsak ezen afórumon vagyunk !

Ma este kipróbáltam a színes monitort. Rákötöttem a kamerámat ,nagyon funky !

A baj csak az ,ha mész  kb.:20 km felett letílt, így az utasodat nem tudod szórakoztatni menetközban......eseteleg manuálisan.

 Kérdés: A Tiéden is 225/55/R16-os gumi van ?

 

Cornetto

Előzmény: pug406st (205)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!