Keresés

Részletes keresés

JutkaG. Creative Commons License 2006.12.04 0 0 1945
Szia! Akkor te sokkal szerencsésebb vagy, mint én. Sokkal jobban hangzik a 8-ból négy, mint a 2-ből egy. Mi ketten mentünk volna, de az utitársam pénteken este egyszerűen lemondta. Még szerencse, hogy hogy halogattam a végleges foglalást. Azért lehet, hogy bele vágok egyedül!! Ja és természetesen, ha valakinek van ötlete, hogy melyik iroda hirdet olyan utat, ahol az oda-vissza út alatt csoportkísérőt is biztosítanak megköszönöm! A Tensi ajánlatára rábukkantam, de hogy úgymondjam kissé drága a többiekéhez viszonyítva.
Előzmény: zobokiantal (1944)
zobokiantal Creative Commons License 2006.12.02 0 0 1944

Lemondtam a foglalást,így a feljánlott foglalt helyek,nem érvényesek már.....

8 főre terveztem a januári pihenést,de a végére 4 -en maradtunk.Jan 12-én indulunk,a Maori utazási iroda szervezésével.2 hetet leszünk kint,3 éj Havanna,a többit Varaderon .Egy főre,az utlemondási biztosítással,és a reptéri illetékkel együtt,465 - eFT.Valószínűleg van olcsóbb megoldás is,de már nem érdekel.

Nagyon sok programot terveztem ebbe a 2 hétbe,de szivesen venném,ha adnátok még ötletetket,mit kell feltétlenül megnézzünk.Valószínünek tartom,ez az utolsó év,amikor meglátogathatjuk ezt az országot,így szeretném kiélvezni a retro minden percét. Szivesen várom azok jelentkezését,akik ez időpont alatt Kubában töltik a múló időt.

Más:

Big Tomas : Beszélnünk kellene,MSN-en.

írj egy időpontot,és én itt leszek

Nagyon kellemes szórakozást mindenkinek

toncsi

fornit1 Creative Commons License 2006.12.02 0 0 1943
Hello.

Tegnap megvettem a repjegyet Havannaba januarra. 460font volt, kb 180eFt, ami nem is olyan rossz. Az irodaban ahol vettem vegulis nem adtak turista kartyat, mert azt csak a package hol. hoz adjak. Ahogy jobban utananeztem, lattam hogy a 3 napos kotelezo szallasfoglalas is letezik.
Gondolom kozuletek mar sokan voltak mar kint, ugyhogy azt kerdeznem, h hogyan tudnam ezt a turistakartyat a legegyszerubben beszerezni.

paruolo Creative Commons License 2006.12.01 0 0 1942

Köszönöm szépen az infot.

E-mail címem: paruolo@freemail.hu

A casa particular elérhetőségek érdekelnének mindhárom városra vonatkozólag.

Még egyszer köszönöm!

 

Előzmény: kubainfo (1939)
paruolo Creative Commons License 2006.12.01 0 0 1941

Nagyon szépen köszönöm a segítséget!

kubainfo Creative Commons License 2006.12.01 0 0 1940
Idén az egyetlen járat, ami megy, az Prágán keresztül Karthago. De az hivatalosan cseh charter, azon nincsen utközben sem, meg itt Varaderon sem magyar vezető.
Chemol, OTP, Atlasz indit csoportos utakat, őket én várom szeretettel.
Talán még több iroda is foglalkozik Kubávl, de nem jellemzően
Előzmény: JutkaG. (1912)
kubainfo Creative Commons License 2006.12.01 0 0 1939
Itt vagyok ismét, csak megint szivem csücskében, Santiagoban voltam pár napot. Napi 2 bunyó az utcán, gyönyörű lányok, buli, stb.
Válaszok:
1. Ha Viazullal mentek, akkor Havannából érdemes:
-Trinidad
- Sancti Spiritus
-Camaguey
-Bayamo
-Santiago de Cuba
2. Erre csak a Jóisten tud választ adni :)
3. Megbizható, csak kicsit körülményes
4. priviben tudok küldeni Havanna, Trinidad, Santiago

Turistakártya: akiket érint: a határon HIVATALOSAN kérnek foglalt szállást, de azt pl. a német, belga irodák is ugy intézik, hogy egy kamu hotelt irnak rá, és adnak a repjegy mellé egy kamu hotelfoglalási vouchert. gyakorlatilag nem ellenőrzik.
Előzmény: paruolo (1936)
csimbirimbi Creative Commons License 2006.12.01 0 0 1938

Kedves Paruolo!

Ha irsz egy rovidke levelet az e-mail cimemre akkor szivesen valaszolok a kerdeseidre!

Udv! Marti

homar@enet.cu

Előzmény: paruolo (1936)
pelikánelv Creative Commons License 2006.11.30 0 0 1937
Ez az autoberlesi mod mashol is muködik,vagy csak Varaderoban?
Előzmény: kubainfo (1901)
paruolo Creative Commons License 2006.11.30 0 0 1936

Üdv!

Néhány kérdéssel szeretnélek zaklatni benneteket, amelyek némelyike bután hangozhat. Ha valaki tud segíteni, előre is köszönöm.

Tavaly 2 hetet töltöttem Kubában, amikor is Havannát és környékét sikerült többé kevésbé (inkább kevésbé) megismerni. Januárban 3 hetünk lesz és néhány napos havannai tartózkodás után Santiago de Cuba -ba készülünk.

 

1. Több várost is szeretnénk útba ejteni, (több is szerepel a terveinkben) ha tudnátok javaslatot tenni, mi az amit feltétlenül meg kell nézni és miért, nagy segítség lenne.

 

2. Lehet, hogy furcsa a kérdés, hiszen senki nem foglalkozik vele a fórumokon (vagy csak én nem olvastam), de Castro egészségügyi állapota nem adhat-e okot aggodalomra? Azaz, ha történik vele valami a kinttartózkodásunk alatt, mire lehet számítani? Ezzel kapcsolatban ellentmondó információkat lehet hallani. Ahogy a híreket hallgatom, a kérdés aktuálisnak tűnik. Úgy tűnik a kiutazási kedvet a bizonytalanság nem befolyásolja.

 

3. Tavaly a Viazul-lal jó tapasztalataink voltak, pontosak, korrektek voltak. Lehet-e erre számítani, vagy csak jól fogtuk ki?

 

4. Casa Particular érdekelne idén. Ha valaki tud javaslatokat, elérhetőségeket, hálára kötelezne.

 

Előre is köszönöm a segítséget!

fornit1 Creative Commons License 2006.11.30 0 0 1935

Szia.

 

Most talaltam meg januarra kb annyiert amennyiert irtad (eddig februarra nezegettem.) Talan ma este le kellene foglalnom a szabadsagomat, aztan a jegyet.

Tenyleg elore kell foglalni 3 nap szallast? Eddig errol meg nem olvastam,  ugy tudtam h turistakartyahoz csak retur jegy kell, es barmelyik utazasi iroda kiadhatja.

 

 

Előzmény: csimbirimbi (1933)
Jottika Creative Commons License 2006.11.30 0 0 1934

Akkor nekem tényleg szerencsém volt, és remélem lesz is...............................most hogy mondod ezt a párizsi átszállást................ :(( Februárban úgy megyek én is Mexicoba........Párizsban szállok át........ :)) + Mexico Cityben is....... :)) Megint egyedül..... remélem nem lesz semmi gáz........ :)))

 

Előzmény: JutkaG. (1931)
csimbirimbi Creative Commons License 2006.11.30 0 0 1933

Szia Fornit1!

Mar csak a vizumhoz is celszeru elore lefoglalnod a szallast,ugy tudom 3 napra kernek igazolast.Nem ajanlom,hogy akkor kezdj szallast keresni amikor megerkeztel Varaderoba.Maganszallast azaz casa particular-t nem fogsz talalni Varaderoban de hotelt meg biztosan.

Egy ismerosom Jan.-ban jon Londonbol,ugy tudom 600Euro volt a jegye es Havannaba erkezik a repulogep.

Ha gondolod segitek szallasugyben es az utazast Londonbol megerdeklodom!

Udv!  Marti

Előzmény: fornit1 (1927)
csimbirimbi Creative Commons License 2006.11.30 0 0 1932

Szia!JutkaG.

Legy szives probald meg a Atlasz-World Utazasi Irodat.

www.atlasztravel.hu

Nekik van szervezett ut Kubaba!

Udv!Marti Havannabol

Előzmény: JutkaG. (1928)
JutkaG. Creative Commons License 2006.11.29 0 0 1931

Szia!

Nekem viszont negatív tapasztalataim vannak a párizsi átszállásról (mikor Mexikoba) mentünk. Oda út alatt is kellett a segítség, hogy melyik buszra szálljunk, hogy a megfelelő terminálhoz jussunk, de vissza út során (ha nem lett volna velünk utaskísérő) lekéssük az aznapi Párizs-Budapest járatot (természetesen egy hülye utas miatt.) Az utaskísérő intézte el a pilótákkal még leszállás előtt, hogy várjon meg bennünket a Ferihegyi gép. Így is nagyon koppanós volt. Ja és angolból sem vagyok perfekt (azért eladni nem tudnak). Szóval....  Szerencséd volt!!

Előzmény: Jottika (1929)
AZS Creative Commons License 2006.11.29 0 0 1930
pedig a nyelvtudás fontos ám.

do' doble anyého porfavor ;-)))
Előzmény: Jottika (1929)
Jottika Creative Commons License 2006.11.29 0 0 1929

Én spec. nem értem mi a gond az átszállással???
Tavaly nyáron egyedül mentem Kubába frankfurti átszállással, idegen nyelv tudásom gyakorlatilag a nullával volt egyenlő. + Előtte életemben nem utaztam sehova sem egyedül, sem ennyire messzire................... :)))

 

Előzmény: JutkaG. (1928)
JutkaG. Creative Commons License 2006.11.29 0 0 1928

Sziasztok!

Már tényleg nagyon-nagyon régóta keresek egy csoportos kubai utazást. Találtam is több irodát, akikkel e-mail-ben felvettem a kapcsolatot. Egyértelműen leírtam, hogy olyan utat keresek, ahol a csoportot magyar nyelvű asszisztencia kiséri (az átszállás miatt). Sajnos most döbbentem rá, hogy ezeket az érdeklődő leveleket nem is értelmezik!!!!  Tudtok vamilyen tanácsot adni, hogy melyik "korrekt" irodával érdemel felvenni a kapcsolatot?

fornit1 Creative Commons License 2006.11.29 0 0 1927

Hello.

 

A nyar vege ota foglalkoztat egy teli kubai korutazas gondolata. Nezegettem a repjegyeket (angliabol) es a charter megoldas tunik a legolcsobbnak, viszont ezek a gepek varaderoba mennek, ami azt jelenti h az elso es utolso napot ott kell tolteni.  Ami nekem problemasnak tunik az a szallas talalasa ezekre a napokra. Azt szeretnem kerdezni, h mennyire lehet problemas szallast talalni a megerkezes estejen, h aztan masnap irany havanna, Vagy csak resortok vannak ott?Vagy inkabb celszerubb vmi menetrend szti jaratra vadaszni, ami havannaba megy?

 

Elore is koszi a valaszokert.

 

zobokiantal Creative Commons License 2006.11.28 0 0 1926
Ha valakit érdekel,van 2 foglalt hely jan 12 indulással ............
zobokiantal Creative Commons License 2006.11.28 0 0 1925
ha van publikus emil címed,ird ide,és majd én felveszlek a listába.Úgy egyszerübb lesz.
JutkaG. Creative Commons License 2006.11.28 0 0 1924
sajnon nincsen!
Előzmény: zobokiantal (1923)
zobokiantal Creative Commons License 2006.11.28 0 0 1923
nem sikerült, skype-d van?
JutkaG. Creative Commons License 2006.11.28 0 0 1922

Nem tudom, hogy sikerült-e átküldenem az e-mail címemet. Amennyiben nem, kérem segítségedet, hogy mit rontottam el.

Előzmény: zobokiantal (1921)
zobokiantal Creative Commons License 2006.11.28 0 0 1921

privibe elmondom a lényeget, antalzoboki@hotmail.com

Előzmény: JutkaG. (1920)
JutkaG. Creative Commons License 2006.11.28 0 0 1920

Szia!

Egyénileg, vagy csoportosan utaztok? Mi az egyéni utazást (már csak az átszállás miatt sem) merjük bevállalni!!!!!!

Előzmény: zobokiantal (1919)
zobokiantal Creative Commons License 2006.11.28 0 0 1919

Én a Maori-tól kértem ajánlatot,szerintem igen kedvező áron fogunk utazni.Nagyon kedves az ügyintéző hölgy Lukács Ági 06 1 327-0825 . Tamás!!Küldtem levelet a BIG-re.Vártam a választ,de nem hallok felőled.Talán a delfinek helyett ,a cápákkal úszkálsz cayo largo-n? 

Előzmény: JutkaG. (1918)
JutkaG. Creative Commons License 2006.11.28 0 0 1918

Sziasztok!

Már nagyon régóta készülünk csoportos úttal Kubába. Végre sikerült is egy remélem "megbízható" utazási iroda ajánlatára rábukkannunk.  Kétszer is írtam nekik e-mailt, de még válaszra sem méltattak!:-((((

Esetleg van valamilyen tippetek, ajánlatotok?

Jottika Creative Commons License 2006.11.28 0 0 1917
Szia!! Engem 1 db. érdekelne........!!
Előzmény: magikrisz (1916)
magikrisz Creative Commons License 2006.11.28 0 0 1916
sziasztok!
Van három kitöltetlen turista kártyám kubába, utazási irodás pecsét van a túloldalán.
Decemberben megyünk német irodával, ők is küldtek, közben kiváltotam egy magyar irodában is . 15e FT-ért eladnám a hármat.ha valakit érdekel írjon:magatk@freemail.hu

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!