Keresés

Részletes keresés

berger Creative Commons License 2004.09.23 0 0 33

másfél perc alatt át is értél!?! Milyen áttétellel nyomtad?

:)

Előzmény: mike99.hu (31)
berger Creative Commons License 2004.09.23 0 0 32

Tehát akkor, hogy ez a fórum betöltse funkcióját, szedjük össze, hogy a hétvégén ki hol lesz megtalálható, mert adva van ugyebár 4 esemény:

 

Szombat, BVKK-s TT:

Bitor? gondolom hivatalból, mint ellenőrzőpont

 

 

Vasárnap, Csiga-biga 100:

.

.

.

.

 

 

Vasárnap, Esztergom ITT:

berger

.

.

.

.

 

 

Vasárnap, Citadella GP:

.

.

.

.

 

 

(Bocsánat, de nincs rá kapacitásom, hogy emlékezzek, hogy ki mire jelezte a részvételét - bár arra emléxem, hogy Kanga nem kér a szombati 120-ból -, és nincs kedvem átnyálazni az outi kp-ok topicot.)

 

mike99.hu Creative Commons License 2004.09.23 0 0 31
megjöttem, szevasztok.... :-))
Kanga M. Creative Commons License 2004.09.23 0 0 30
Először beírjuk a másik topikba, hogy mi olvasható itt? :-)))) 
Előzmény: pROF (29)
pROF Creative Commons License 2004.09.23 0 0 29
Matrica jó lesz, nekem is megy a kék országútímhoz ;)))
Kanga M. Creative Commons License 2004.09.23 0 0 28

Hát R0fike, lehet h bezár a bolt?  úgy tűnik a népakarat dönt.

:-(((

Előzmény: R0fike (-)
kollina Creative Commons License 2004.09.23 0 0 27
Dél-Mo-i szekciónak:

"Minden péntek - esti teker(g)és

Pécsett a péntek a bringások számára egyet jelent a Péntek esti teker(g)éssel. 18 órakor találkoznak, útvonalat választanak és elindulnak, bejárják a környék nevezetességeit. A táv körülbelül 30 kilométer, a találkozási pont a 48-as tér. Mindenféle kétkerekût szívesen látnak, természetesen gazdájával együtt.
Információ a szervezõtõl: Keményfi Balázs (20) 332-50-00 "

Forrás: itt
maci124 Creative Commons License 2004.09.23 0 0 26
Utólagos engedelmetekkel javaslom: Szavazzunk az országutiban.
MBL11 Creative Commons License 2004.09.23 0 0 25
nem maradunk az országútiban????
maci124 Creative Commons License 2004.09.23 0 0 24
4. :((
Bringa B
Előzmény: dandruff (23)
dandruff Creative Commons License 2004.09.23 0 0 23

Most már hellyel-közzel 3, azonos látógatókkal bíró topikunk van. KT2,outi k.p.-ok,gruppettopic.

 

Ez így már információvesztéshez vezethet valóban, nem lehet tudni, hol vannak a releváns információk.

Előzmény: Törölt nick (22)
Törölt nick Creative Commons License 2004.09.23 0 0 22
nem, csak judea népe frontnak hisszük magunkat.
Előzmény: brasil1 (21)
brasil1 Creative Commons License 2004.09.23 0 0 21

ez itt valamiféle filozófus-találkozó???

mindenesetre nagy igazságok hangzanak el a csapatépítés terén!!!

Előzmény: mike99.hu (20)
mike99.hu Creative Commons License 2004.09.23 0 0 20

Isszuk a szavaidat fönök....

 

Igazad van, teljes mértékben egyetértek.

 

Nem kell túllihegni/szervezni ezt a dolgot.

 

Kell egy jó weblap, sok barát ember aki sürün kerékpározik együtt és jól érzik magukat együtt. Ennyi az egész....

Előzmény: zfazek (14)
Bitor Creative Commons License 2004.09.23 0 0 19
Igen, igen, igen
Előzmény: zfazek (14)
mike99.hu Creative Commons License 2004.09.23 0 0 18

megtaláltam ezt a topicot is...

 

nekem nem tetszik annyira, hogy csináltunk egy külön topicot. Igaz hogy volt abban a másikban nem kimondottan a szó szoros értelmében vett kerékpáros téma, de a szerveződő amatör kerékpáros klub dolgai csak beleférnek abba a topicba.

Ha nem irunk oda akkor megint 5-6 hozzászólás/ hét szintre vissasüllyed.

 

Azon kívül definiálja nekem valaki hogy melyik témát irjam oda és melyiket ide? Mert ha teszem azt hétvégén elmegyek egy tt-re azt ide mert gruppetto-t irtam a nevezesnel a csapatba? vagy oda a másikba mert országúti kerékpározásról van szó?

 

Syóval szerintem igazából olyan mértékű osszefonodás van témákban a két topic között illetve olyan kevesen (tán 15-20 ember) aki rendszeresen ir abba a topicba, hogy felesleges a két topic.

 

De nem kell mindenbe egyetértenünk.

 

kollina Creative Commons License 2004.09.23 0 0 17
Ez a szlogen már foglalt!
Előzmény: zfazek (14)
obor Creative Commons License 2004.09.23 0 0 16

Én nem rendelkezem kerékpáros licenccel, csak triatlonossal. Nem tudom,h a KE szövetségnél hogyan zajlik a licenc, pontozás, minősített versenyek stb. Engem a klubom támogat, triatlonban. Mivel abban van minden:-), ezért mindhárom sportágban.

Etikátlannak azt érzem, ha Gruppettos csapatban indulnék és nekik nyújtanám be a számlát. De ez az én gondom. Nem nagyon tudom elképzelni,h KE sportban én a klubomnak minősítő pontokat tudnék szerezni versenyeken:-(

Természetesen ha fennáll az összeférhetetlenség, semmi gond, a szimpatizáns besorolás ellen. Én se szeretném a jelenlegi egyesületemet otthagyni, mert én elsősorban triatlonos vagyok. Abban is a futást tartottam a fő sportágamnak, de egyre jobban szeretek bringázni.:-)

Előzmény: Törölt nick (7)
maci124 Creative Commons License 2004.09.23 0 0 15
1 szavazat.
Előzmény: zfazek (14)
zfazek Creative Commons License 2004.09.23 0 0 14

pROF mostanában leírta az országúti topic-ban a koncepciót. Mindenki lehet tag, semmi kötelezetséggel nem jár, ha gondolja rendel majd mezt, esetleg a TT-ken a gruppetto szót írja a csapatnév rublikába. Ha van kedve az itteni emberekkel találkozni, edzeni, tekerni, gruppetto-t alkotni a TT-ken akkor csinálja, ha nem, akkor nem. Tök mindegy, hogy igazolt versenyző-e.

 

Nehogy már szabályzatokat irogassunk! Terheld a pedált inkább vagy mifene.

 

Az összejövetel jó ötlet, Kanga már meg is tette az első lépést ez ügyben.

Előzmény: kollina (12)
zfazek Creative Commons License 2004.09.23 0 0 13

Egy újat létrehozni egy perc. Utána lehet szólni az admin-nak, hogy ezt törölheti.

Viszont átnevezni nem tudom hogyan kell, és mennyi idő. Gondolom erősen függ az admin reakció idejétől.

Előzmény: Bitor (11)
kollina Creative Commons License 2004.09.23 0 0 12
Persze, döntse el a többség. Akkor sporttársak kérlek benneteket nyilatkozzatok quark steak által felvetett lehetőségről.

Arról is jó lenne dönteni, hogy írjunk-e alapszabályzatot, vagy még azzal is ráérünk. Abban pl. meghatározhatnánk, hogy mi legyen abban az esetben, ha vki már máshol tag, de nálunk is szívesen megfordul, velünk is szívesen bringázik, stb. Persze ez csak egy dolog a sok közül, amit egy alapszabályzatban le kell szögezni.

Sőt, jó lenne valamikor személyesen összejönni, és pontosan megbeszélni mit akar a klub, hogyan tovább, hogy fejlesszük tovább a honlapot. Lehetnének pl. klubnapok, ahol eldönthetnénk fontos kérdéseket. Itt a neten a hozzászólásokkal nem biztos, hogy mindig pontot tudunk rakni az i-re. Sajnos ehhez a klubnaphoz kellene egy hely, ahol össze lehet jönni.
Előzmény: Törölt nick (7)
Bitor Creative Commons License 2004.09.23 0 0 11
Nem lehet átnevezni/neveztetni a topicot? Hogy ne szemeteljünk
Előzmény: zfazek (9)
Törölt nick Creative Commons License 2004.09.23 0 0 10
szerintem át is lehet neveztetni modikkal
Előzmény: zfazek (9)
zfazek Creative Commons License 2004.09.23 0 0 9

R0fike!

 

Klassz, hogy létrehoztad ezt a topic-ot, előbb utóbb úgy is meg kellett volna lépni. Viszont szerintem nem jó a neve, senki ki nem találja, hogy a Gruppetto-ról van szó, ha rákeresel a névre, akkor se hiszem, hogy ide találnak az emberek.

 

Hozzunk - hozzál - létre egy másikat!

Vélemény?

Előzmény: R0fike (-)
Bitor Creative Commons License 2004.09.23 0 0 8
Ha komolyra fordul a csapat: SC, licenc, akkor majd én is inkább szimpatizáns leszek, bár én most sem vagyok igazolt versenyző( vagy legalábbis nem tudok róla), és licencem sincs, "csak" klubtag vagyok. De lehet biztos variálni, pl. anno Szuromi Bence Békás kupán Szerpentin színekben versenyzett, az OB-n meg valami másban(Postás, FSZSE?, nem emlékszem). Meg mint jeleztem, versenyezni továbbra is a BVKK színeiben szeretnék. Egyébként jó ötlet a külön topik, bár a Gruppetto nélkül visszatér megint egy kicsit a tetszhalálba az országúti topik, de legalább nem lesz megtévesztő a címe. A betévedők legalább nem hiszik, hogy eltévedtek. Üdv Bitor
Törölt nick Creative Commons License 2004.09.23 0 0 7

szerintem bólintson rá a nagy többség. ez csak azért lenne jó, mert hiába van most obor a tagok között, ha esetlegesen megalakulna az sc (remélem meg fog), akkor döntenie kéne, melyikbe igazol le. legalábbis ha jól tudom egy sportágban csak egy klubnál rendelkezhet licensszel valaki. szóval részemről nem kell elkapkodni, ez csak egy javaslat, majd meglátjuk, mit szólnak hozzá a többiek.

 

 

Előzmény: kollina (6)
kollina Creative Commons License 2004.09.23 0 0 6
OK. Bár obort már felvettük a tagok közé, de akkor csinálunk egy Gruppetto-szimpatizánsok listát is, és ha akarja oda átteszem. De előbb kérdezzük meg Őt is!

Téged pedig egyből oda írunk fel. Így jó?
Előzmény: Törölt nick (5)
Törölt nick Creative Commons License 2004.09.23 0 0 5

már úgy értem a "gruppet" szó :o)

 

van egy ötletem a tagsági rendszer megreformálása.

 

lehete olyan, hogy rendes tagság, és hogy szimpatizánsok. így azok is beléphetnének szimpatizánsként (ha megalakul a rendes sc), akik már tagjai más sc-nek. vagy legalábbis bekerülhetnének a listákba, stb.

 

ha jól tudom, obor és vki más is jelezte már (rajtam kívül), hogy már igazolt versenyző, ezért mi hivatalosan nem tudnánk belépni, max átigazolással (nekem ez sajnos nem lenne célszerű), viszont így szimpatizánsként mi is mégiscsak tagok lehetnénk valahogy.

 

én ebben az esetben szivesen csatlakoznék.

 

mit szóltok?

Előzmény: kollina (4)
kollina Creative Commons License 2004.09.23 0 0 4
És nem az? Lényeg, hogy jól elvagyunk!
Előzmény: Törölt nick (3)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!