Keresés

Részletes keresés

fekvőrendőr Creative Commons License 2009.04.23 0 0 1228
Kaptam egy gázlámpát, amihez kaptam egy hozzávaló gázharisnyát is, original csomagolásban. A harisnya egyik vége zöldre van színezve, a másik vége nincs színezve. Ha felhúzom a helyére, melyik részének kell felül lenni? Ki szeretném holnap próbálni, de nem akarom esetleges fordított feltétellel tönkretenni a harisnyát.
ro1123 Creative Commons License 2009.04.16 0 0 1227
bocsánat a link kimaradt:
http://wildland.hu/index.php?main_page=product_info&cPath=36_1_8&products_id=246
ro1123 Creative Commons License 2009.04.16 0 0 1226
Én ezt ajánlom nektek, vagy mindenképpen valami alagút jellegűt.
Több okból is:
meredek oldalfalának köszönhetően 40-50 cm magasságban is széles a tér befér a kempingágy is.
könnyen fel lehet benne állni öltözni mondjuk.

Üdv és jó kempingezést
Előzmény: Adam70 (1189)
Törölt nick Creative Commons License 2009.04.15 0 0 1225

(nekünk a lakókocsiban a hűtő + mikró + légkondi + tv-dvd-parabolabeltéri + 2 italhűtő + ventillátor + kinti és benti világítás + hajszárító szokta bírni :)))

Na én meg arra próbáltam rávilágítani,hogy ennyi cuccot még olvasni is sok,nemhogy cipelni!Nem kötekedtem,hanem beszélgetünk!Kinek is nem tetszik még?Mert állítólag többeknek...

Ha meg így álsz hozzá akkor az ötlet nem rossz..))Itt olyan emberek beszélgetnek akik nem luxuskörülmények közt szeretnének nyaralni!Bár ez neked lehet,hogy nem tűnt fel!Na mindegy.

Előzmény: 681109 (1219)
Audi 80 1Z Creative Commons License 2009.04.14 0 0 1224
Sziasztok!

Gondoltam felteszem a nyaralási programunkat, hátha valaki kedvet kap hozzá:
Kedvesemmel tervezünk augusztus elejére egy 2 hetes észtországi autós kirándulást. Keresünk ehhez az úthoz 1 másik hasonló korú (20-30-as) párt, akikkel az autót jobban kihasználva 4-en tudnánk menni. A szállás kultúrált kempingekben lenne.
A tervezett programok:
• 1. nap: reggeltől estig autózás Lengyelország északi részéig
• 2. nap: Tallinn-ig történő eljutás
• 3-4.nap: tallinni városnézés
• 5-12 nap: Pihenés Saaremaa szigetén, a helyi nevezetességek megnézése
• 13-14 nap: utazás haza
Természetesen ettől a programtól el lehet térni, vagy lehet csak az út erejéig velünk tartani.
A költségek: üzemanyag: 80 Euro, komp: 10 Euro, szállás: 90 Euro. Tehát kb. 180 Euro/fő + étel, ital.
Előzetes személyes találkozás mindenképpen szükséges.
Érd.: huszas 5harminc9 huszonegyötven5-ös telefonszámon, vagy itt a fórumon.

Üdv: Andi, Imi
KÁkos Creative Commons License 2009.04.13 0 0 1223
Kedves kempingezők ! Szép idő volt az ünnepek alatt !
Lakókocsival kellemes 3 napot töltöttünk el Szilvásvárad egyik vendégházának 4 beállásos kempingjében (üdülési csekket elfogadóhely). A környék húsvéti programjait kiegészítette a CACIB 3 napos eseménysorozata, ahol vasárnap délután kategóriájában és a fődíj (lipicai csikó) elnyerésében szurkolhattunk a győztes fekete pulikutyának.
Jesu Creative Commons License 2009.04.12 0 0 1222
.. ehhez tenném még hozzá, hogy a legnagyobb bukás családdal menni nyaralni, mert akkor mindent te fizetsz, míg ha haverokkal, idegenekkel vagy összeszerveződve, akkor meg van osztva minden költség.
;)
Előzmény: hiroda (1220)
futóék Creative Commons License 2009.04.12 0 0 1221
Hát mint minden , ez is relatív.......mármint ki hogy szeret nyaralni....
hiroda Creative Commons License 2009.04.10 0 0 1220
Üdv!
Az előzőekben folytatott értelmetlen szópárbajhoz egy kis adalék. Én sátras vagyok, de én sem nomád módon szeretem. Igenis viszek két kempinghűtőt, rendes világítást, tűzhelyet, konyhaszekrényt, ruhatárolókat. Kihozom a teljes kényelmet, amit a sátrazásból lehet. Volt, hogy elvittem a kerti hintaágyat is. Most lehet lehülyézni. De nem bántam meg. Igaz, akkor 30 napot töltöttem egy helyben egy görög kempingben. Ilyen hosszú időnél pedig kell a megfelelő hűtőkapacitás, mert nem engedhetem meg, hogy egy hónapig étteremben egyek.
Szóval mindenki csinálja úgy, ahogy a legjobban szereti, és kész. Én még a feleségemet is elviszem, pedig sok helyet foglal a kocsiban, és sokat is fogyaszt (sörből).
681109 Creative Commons License 2009.04.10 0 0 1219
ja ritkán írok, mert éjszaka alszom, hétvégén meg kimegyek a természetbe...

csak annyit még a komfortról, h. sajnos volt már olyan kempingezésünk, ahol 3 hétből több, mint 10 napot esett az eső, s bizony jól jött némi tv-zés, amikor a gyerekem már unta a mesekönyvet, a rajzolást és a bezártságot...

de asszem nemcsak én unom már a kötözködésedet és nem szeretném a topikot teljesen "szétszemélyeskedni", úgyhogy többet egyáltalán nem írok, jó?
Előzmény: Törölt nick (1218)
Törölt nick Creative Commons License 2009.04.09 0 0 1218

681109

Azért azt sajnálom,hogy ilyen ritkán írsz.Mert veled cserélnék még nézetet!Na majd hétfőn este elolvasom mind a négyet!Mert mire hazaérünk a nomád életből addígra talán összehozod!Mert bármilyen hihetetlen még Lap Top-ot sem viszek magammal!!

Törölt nick Creative Commons License 2009.04.09 0 0 1217

Szerintem meg vihetsz akár plazma TV-ét vagy mosógépet is,mert szerintem meg nem ettől van közel a természet!Én azért megyek ki a természetbe,hogy azt élvezzem és elszakadjak a mindennapok monotonitásától!De ha Te nem tudsz elszakadni ezektől az elektromos herkentyűktől az már a Te bajod!Ettől még nem sátoros a filing,hogy megpróbálok nomádul élni.Bár attól még nagyon messze van ahogy mi csináljuk!Voltál Te már olyan helyen ahol se villany se bóót se telefon?Az van amit odavittél magadnak ahány napra mész!

De miattam úgy mész ahogy jól érzed magad!!És azt is értettem,hogy mit akarsz ezzel az áram dologgal mondani.Csak elcsodálkoztam,hogy mennyi kacatot cipeltek magatokkal a komfortért.Ti tényleg magatokkal húzzátok a lakókocsit?Vagy csak odamentek valahova ahol van telepített lakókocsi?Mert abban az esetben mindjárt más neve van a gyereknek...)))

Előzmény: 681109 (1216)
681109 Creative Commons License 2009.04.09 0 0 1216

"Mert a lakókocsizás lényege,hogy minél könnyebb legyen a vontatmány"

 

szerintem meg az, hogy úgy vagy közel a természethez, h. közben komfortosan nyaralsz (a kevés cucc inkább inkább a sátoros kempingezéshez passzol)

 

de azért negedd meg, h. úgy menjünk kempingezni, ahogy nekünk jól esik

pusztán azért soroltam fel ezeket, h. képben legyen, mit is bírhat el egy kempinges áramcsatlakozás

Előzmény: Törölt nick (1214)
feanorthegreat Creative Commons License 2009.04.09 0 0 1215
Ez a csatlakozó a CEE vagy euro csatlakozó, ugyanolyan mint az 5 pólusú 3 fázisú csati csak ennek 3 pólusa van (mert egyfázisú) és valamivel kisebb. Bármelyik villanyszerelési boltban kapsz kb. 1000 forint. Veszel hozzá 1 méter 3x1,5 gumikábelt és egy sima földelt lengőaljzatot, utána már csak barkácsolni kell.
Előzmény: csipuka2 (1194)
Törölt nick Creative Commons License 2009.04.08 0 0 1214

Neem kiabállok!!!!

Csak elcsodálkoztam azon,hogy aki lakókocsival megy akkor az minek visz ennyi cuccot?Mert a lakókocsizás lényege,hogy minél könnyebb legyen a vontatmány!Bár bőő buxával nagy autóval ez teljesen mindegy...Vagy valamit félreértettem?

Előzmény: 681109 (1212)
Törölt nick Creative Commons License 2009.04.08 0 0 1213
Eladó kempingsátor, 4 személyes, 2 hálófülke + előtér.
Teljesen vízálló, 2 rétegű, kétszer egy hétig volt használatban, hibátlan, új állapotú.
Kb. 25 perc alatt felállítható.
Adok hozzá 4 db vastag anyagú (nem gagyi) felfújható matracot is.

ár alku nélkül: 24.000.-Ft

http://www.decathlon.co.hu/HU/product_8056171-33702113/

681109 Creative Commons License 2009.04.08 0 0 1212
én értettem a célzást, csak azt nem értem, minek kiabálsz?

egyébiránt mossógépet vasalót nemcsak azért felesleges vinni, mert van a kempingben, hanem azért is mert én nyaralás alatt elvből nem mosok - inkább egy kicsivel több cuccot viszek :)))
Előzmény: Törölt nick (1211)
Törölt nick Creative Commons License 2009.04.07 0 0 1211

Ha visszaolvasod a fagyasztóládát nem azért írtam!Lehetett volna pl. automata mosógép is vagy mosogatógép, gőzölős vasaló vagy takarítógép bármilyen extra cucc ami bonyolítja a nyaralást annak aki nincsen ennyire urbanizálva...)))

De kinek a pap....

Előzmény: Jesu (1207)
fekvőrendőr Creative Commons License 2009.04.07 0 0 1210
Azzal meg az a nehezség, hogy szigorúan csak vízszintes állapotban hűt hatékonyan.
Előzmény: Jesu (1208)
fekvőrendőr Creative Commons License 2009.04.07 0 0 1209
A peltier elemes hűtőtáska arra jó, hogy a hideg sört hidegen tartja, de lehűteni, csak nagyon hosszú idő alatt tudja.
Előzmény: csipuka2 (1205)
Jesu Creative Commons License 2009.04.07 0 0 1208
Peltier marhára melegíti a környezetét, ugyanakkor alig hűt, de legalább lemeríti a kocsiaksit, ha arra dugod. Ezzel probléma nincs, mert a legjobb helyen ragadsz ott végülis. :D

Ha valakinek van lehetősége nagyobb cuccot vinni, vigyen abszorpciós kempinghűtőt. Az megy mindennel (12V/220V/gáz). A jobbakban van fagyasztó is.
Előzmény: csipuka2 (1205)
Jesu Creative Commons License 2009.04.07 0 0 1207
Uhhh. Ti leköltöztök hónapokra, hogy ennyi cucc kell?
Minek fagyasztóláda meg ilyenek? Legjobabb a friss hal a délelőtti halpiacról.

Italhűtő kell, azt aláírom. Alap! :D
Előzmény: Törölt nick (1201)
Törölt nick Creative Commons License 2009.04.07 0 0 1206

Szerintem vidd el!De tömd ki innivalóval ahogy csak lehet,mert az egy üdülőhelyen sem óccsóó!!!A sör melegen meg kimondottan rossz!De más se nem jó,még az ásványvíz sem..))

Inkább a mosógépet hagyd otthon!

Előzmény: csipuka2 (1205)
csipuka2 Creative Commons License 2009.04.07 0 0 1205
En is csak azert vinnem, hogy az ital huvos legyen akar nap kozben is. :)
De meg hezitalok, hogy erdemes-e vinni, mert tartok tole ez a Peltier (vagy hogy irjak) huto, nem tul jo hatasfoku, es csak viszi el a draga helyet a kocsiban.
Előzmény: Panel Proli (1204)
Panel Proli Creative Commons License 2009.04.07 0 0 1204
A hűtőládával meg nagyon észnél kell majd lenni! Az asszony biztosan mindenféle felvágottakat, meg húsokat akar beletenni...

Ne hagyd, a hűtőláda a SÖR tárolására szolgál :-)))
Előzmény: csipuka2 (1203)
csipuka2 Creative Commons License 2009.04.07 0 0 1203
Koszonom mindenkinek a jotanacsokat, asszem hetvegen korbenezek.
Legalabb az arakkal is kepben vagyok.
Törölt nick Creative Commons License 2009.04.07 0 0 1202
A b..x-ban meg éppen két fajta átalakítót lehet kapni amelyik mindenhol jó egész európában.Az egyik 900 a másik meg asszem 1400.Ennyiből tuti nem hozod ki és nem kell 3-4 félét cipelni!
Előzmény: fekvőrendőr (1200)
Törölt nick Creative Commons License 2009.04.07 0 0 1201
AHA!!!Én meg ezt még megfejelem két fagyasztóládával meg egy komplet TMK műhellyel és azt is bírja..)Hát megáll az eszem!!!
Előzmény: 681109 (1199)
fekvőrendőr Creative Commons License 2009.04.07 0 0 1200
A sima olasz hálózati dugó sem egyszerű:

681109 Creative Commons License 2009.04.07 0 0 1199
ha jól emléxem itthon 800 pénz körül van egy ilyen, végére egy jó kis elosztó oszt már kész is
csak arra kell figyelni, hogy kempingje válogatja, hogy mennyire lehet leterhelni az ottani csatlakozást, valahol "korlátlan", asszem pont az olaszoknál viszonylag keveset bír
azt tudom, h. a horvátoknál elég nagy a kapacitás (nekünk a lakókocsiban a hűtő + mikró + légkondi + tv-dvd-parabolabeltéri + 2 italhűtő + ventillátor + kinti és benti világítás + hajszárító szokta bírni :)))
Előzmény: fekvőrendőr (1198)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!