Keresés

Részletes keresés

mike99.hu Creative Commons License 2004.09.23 0 0 57

Sziasztok! A domain kérdéshez: Ma már évi néhány ezer Ft-ért elérhető egy .hu-s domain név, akár webhostinggal együtt. Érdemes lenne megfontolni, hogy a társaság hajlandó-e összedobni fejenként évi pár száz Ft-ot azért, hogy a némileg szebb www.gruppetto.hu címre kerüljünk. (Egyelőre szabad.)

 

Nekem tetszene ha saját domainünk lenne. Ha nem kerül felhasználásra a grafikusra felajánlott ezresem akkor tartom a felajánlást erre a célra is.

 

Az a néhány ezer ft az mennyi pontossan?

Előzmény: nomena (56)
nomena Creative Commons License 2004.09.23 0 0 56

Sziasztok! A domain kérdéshez: Ma már évi néhány ezer Ft-ért elérhető egy .hu-s domain név, akár webhostinggal együtt. Érdemes lenne megfontolni, hogy a társaság hajlandó-e összedobni fejenként évi pár száz Ft-ot azért, hogy a némileg szebb www.gruppetto.hu címre kerüljünk. (Egyelőre szabad.)

pROF Creative Commons License 2004.09.23 0 0 55
Jah, prof kukac axelero pont hu. Ez a leggyorsabb címem :)
Előzmény: pROF (54)
pROF Creative Commons License 2004.09.23 0 0 54
Jöhet, még 2 percig itt vagyok :)
Előzmény: obor (53)
obor Creative Commons License 2004.09.23 0 0 53
Nekem van egy rajzom, ami rettentően teccik, bár logohoz egy kicsit bonyolultnak érzem. De ötletnek jónak tarom. Nem tudom belinkelni kinek küldjem el emailban?
pROF Creative Commons License 2004.09.23 0 0 52
Nem valószinű, hogy sikerül elszabadulnom a munkából, így nekem nem sürgős. Bár ha "jó" idő lesz (értsd nem esik), lehet, hogy letekerek csak a rajthoz, de korán, mert utána vissza kell érnem még kb 10 előtt Budára. Meglátom még, előbb azokét csináld meg, akik tuti mennek, aztán ha még jut időd, akkor az enyémet :)
Előzmény: MBL11 (48)
mike99.hu Creative Commons License 2004.09.23 0 0 51

na visszatértem egy picit. megpróbálok egy ismerőssel beszélni garfika ügyben. nagyon sürgős? mert most rajzoltatttam vele és nem akarom állandóan . ha viszont elvállalja  az nagyon tuti lenne. utána elmondom ki az.  

 

Jó munkához idő kell, az tudott.

De jó lenne ha azért ezt a következő lépcsőfokot (embláma, logo vagy ahogy tetszik) is meglépnénk hamarossan.

 

 

Előzmény: Kanga M. (50)
Kanga M. Creative Commons License 2004.09.23 0 0 50
na visszatértem egy picit. megpróbálok egy ismerőssel beszélni garfika ügyben. nagyon sürgős? mert most rajzoltatttam vele és nem akarom állandóan . ha viszont elvállalja  az nagyon tuti lenne. utána elmondom ki az.  
Előzmény: mike99.hu (47)
MBL11 Creative Commons License 2004.09.23 0 0 49

ez most csak schnell-be csináltam erre a rövid időre szerintem jó lesz...

de télen lesz egy kicsit több időm és összedobok majd egy mez tervezetett. Alapszínnek valami jó rikítót választok az biztos.

Előzmény: mike99.hu (47)
MBL11 Creative Commons License 2004.09.23 0 0 48

oké de mindenkit megkérek, hogy az itteni mail-emre küldje az igényét és ígérem megcsinálom.

ez most jó lesz hétvégére, jössz Csigára??

Előzmény: pROF (44)
mike99.hu Creative Commons License 2004.09.23 0 0 47

Ezen én is elgondolkodtam már. Jobb lene valami erősen egyedi kombinációt kiötleni. Nincs köztünk egy önjelölt grafikus sem a jelek szerint? Sajnos a saját grafikus ismerőseimmel már jó ideje nem tartom a kapcsolatot....

 

A zfazek álltal felvázolt ötlet (2-3 kerékpáros mögöttük a söprüs autó) igen jó ötlet. Mindezt valamiféle pálcikaemberekből megcsinálni.

 

Ha közülünk senki nem tudja ezt megcsinálni, akkor keressünk a célra egy profi grafikust. Én felajánlok 1000 Ft-ot a grafikus dijjazására...

Előzmény: pROF (45)
mike99.hu Creative Commons License 2004.09.23 0 0 46

MBL11

Én 2 db-ot kérnék.

Előzmény: pROF (45)
pROF Creative Commons License 2004.09.23 0 0 45
Ezen én is elgondolkodtam már. Jobb lene valami erősen egyedi kombinációt kiötleni. Nincs köztünk egy önjelölt grafikus sem a jelek szerint? Sajnos a saját grafikus ismerőseimmel már jó ideje nem tartom a kapcsolatot....
Előzmény: mike99.hu (43)
pROF Creative Commons License 2004.09.23 0 0 44
MBL11!
Nekem 4 matrica kellene, és ha kérhetném, ne az itteni írásmóddal írd a nevem, mert ez nickcsak kényszerből született, hanem végig kisbetűvel! (Vagyis így: prof)
Köszönöm!
mike99.hu Creative Commons License 2004.09.23 0 0 43

Kicsiny csapatunk szinei:

 

Nekem mint színösszeállítás nagyon bejön ez a citromsárga és világos/középkék kombináció. De...

 

Valami okbol kifolyolag (valyon mi lehet az...? :-) szinte minden csapat ezt a citromsárgát erölteti. Én jobban szeretném ha egy nagyobb verseny rajtjánál is kapásból ki lehetne szúrni a gruppettos mezt viselőket (továbbra is várjuk a terveket a mezre).

Ilyen alapon szerintem jobb lenne a narancssárga és hozzáilló középkék mez.

A narancssárga nem olyan sűrűn előforduló kerékpárosmez szin, de igen jól kivillan a mezőnyből.

 

Vélemény???

pROF Creative Commons License 2004.09.23 0 0 42
Honlap kérdés. Szerintem el lehet felejteni azt a lehetőséget, hogy saját szerverünk legyen valahol, amit meg is tudunk/akarunk fizetni. Ingyen ilyenre esély sincs. Viszont ismerősnél én is, és szerintem még 1-2-en biztos meg tudjuk oldani a weboldal elhelyezését. Jelenleg én egy olyan szerveren tudok esetleg némi helyet szerezni, ami a klasszikus magyar hobbyszerver kategóriának felel meg (BSD, Apache, PHP, mySQL). Egy normális, a célnak megfelelő, szélessávon csücsülő gépről van szó (számos weboldalt hosztolnak itt baráti és üzleti alapon is), de a hely nem korlátlan. (Így pl komolyabb képgalériát nem lehet elhelyezni....)

Kérdés, hogy megkérdezzem-e egyáltalán, vagy valaki tud kapásból ennél jobbat.

A másik kérdés, hogy kire lehet számítani a honlap esetleges komolyabb fejlesztésében.

Alapból kéne egy olyan rendszer, ami kezeli a taglistánkat, (bárki regiszrálhatná/törölheté magát, nem kéne kézzel felírni) le lehet bonyolítani a klub életében esetlegesen felmerülő szavazásokat, és be lehet vinni az érdeklődésre számot tartó outis rendezvényeket, amire biztosítani kell a részvételi szándék regisztrálását (ezt jelszóval) és a többi résztvevő lekérdezhetőségét (ezt bárkinek). Ugyanezen a rendszeren keresztül kéne kezelni a beszámolókat is. Mindenki maga tölthetné fel a sajátját egy már lezajlott rendezvényről, és amolyan edzésnaplót is megvalósíthatna, ahova be tudná jegyezni a túra adatait a saját szemszögéből. AVS, DST, stb....

Én php-ben nagyon alapszinten tudok bármit is csinálni, de azért elnavigálok. Dizájnhoz viszont egyáltalán nem értek.

Egyébként lehet, hogy érdemes lenne körülnézni alaposabban az ingyenes portálrendszerek között, hátha találnák egyet, ami a lehető legegyszerűbb, de épp tudna valami hasonlót is. (PHPnuke szerintem feleslegesen bonyolult pl...)
mike99.hu Creative Commons License 2004.09.23 0 0 41

mike: vasárnap Csiga Biga 100 ha az időjárás is úgy akarja.

Előzmény: obor (40)
obor Creative Commons License 2004.09.23 0 0 40
obor vasárnap Csiga-Biga 100. Bár ez az eső elég riasztólag hat. Nálunk egész du.-n szemerkélt:-(((
Előzmény: berger (32)
mike99.hu Creative Commons License 2004.09.23 0 0 39

másfél perc alatt át is értél!?! Milyen áttétellel nyomtad?

 

Csak lazán pörgettem....

Előzmény: berger (33)
pROF Creative Commons License 2004.09.23 0 0 38
Nem sokáig lesz ez így, úgyhogy gyorsan ments róla egy változatat ;)
Előzmény: berger (35)
Kanga M. Creative Commons License 2004.09.23 0 0 37

Ha meggyógyulok.

Csiga 100.

 

találka helye hol lesz?

 

Én most elvonulok, szombaton leszek újra.

csaó!  

Előzmény: berger (35)
pROF Creative Commons License 2004.09.23 0 0 36
A hét végén zfazek és kollina is jár valamerre időfutamozni, amihez ugyan nem írták, hogy lehet csatlakozni, de engem ez nem zavar. :) Tiltsák meg, ha nem akarják, hogy menjünk velük ;)))
Előzmény: berger (32)
berger Creative Commons License 2004.09.23 0 0 35

hm. a topikleírásban az "alakulóban lévő" kitétel elég furcsán fog hatni nehány évtized múltán.

 

 

(ilyen topik sem volt még, ahol a beírások majd 10%-át én jegyezhetem...)

pROF Creative Commons License 2004.09.23 0 0 34
Csak azért, mert ez a szál még ott kezdődött. Gondoltam átvezetem ide.
Mondjuk kicsit érdekes lesz, hogy ha túrát "szervezünk" (úgy értem megyünk valahová együtt), azt hogy reklámozzuk majd ott is... De nem baj, majdcsak kialakul :)
Előzmény: Kanga M. (30)
berger Creative Commons License 2004.09.23 0 0 33

másfél perc alatt át is értél!?! Milyen áttétellel nyomtad?

:)

Előzmény: mike99.hu (31)
berger Creative Commons License 2004.09.23 0 0 32

Tehát akkor, hogy ez a fórum betöltse funkcióját, szedjük össze, hogy a hétvégén ki hol lesz megtalálható, mert adva van ugyebár 4 esemény:

 

Szombat, BVKK-s TT:

Bitor? gondolom hivatalból, mint ellenőrzőpont

 

 

Vasárnap, Csiga-biga 100:

.

.

.

.

 

 

Vasárnap, Esztergom ITT:

berger

.

.

.

.

 

 

Vasárnap, Citadella GP:

.

.

.

.

 

 

(Bocsánat, de nincs rá kapacitásom, hogy emlékezzek, hogy ki mire jelezte a részvételét - bár arra emléxem, hogy Kanga nem kér a szombati 120-ból -, és nincs kedvem átnyálazni az outi kp-ok topicot.)

 

mike99.hu Creative Commons License 2004.09.23 0 0 31
megjöttem, szevasztok.... :-))
Kanga M. Creative Commons License 2004.09.23 0 0 30
Először beírjuk a másik topikba, hogy mi olvasható itt? :-)))) 
Előzmény: pROF (29)
pROF Creative Commons License 2004.09.23 0 0 29
Matrica jó lesz, nekem is megy a kék országútímhoz ;)))
Kanga M. Creative Commons License 2004.09.23 0 0 28

Hát R0fike, lehet h bezár a bolt?  úgy tűnik a népakarat dönt.

:-(((

Előzmény: R0fike (-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!