Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2004.09.24 0 0 118
még annyi, hogy ékezetekkel szerintem egyelőre nem foglalkozok, mert sajnos ahány mobil, annyiféleképp kezeli. pl a régi alcatelem tökéletesen jeleníti meg az ékezeteket, az újabb ericssonom már nem annyira. persze le lehetne kérdezni a mobil típusát, és annak megfelelően kódolni a cuccost, de annyit nem ér az egész szerintem, ha nem baj.
Előzmény: Törölt nick (117)
Törölt nick Creative Commons License 2004.09.24 0 0 117
ja, ha lesz végleges domain, meg hely, arra ha gondoljátok át lehet tenni a szkripteket, amik a wapozáshoz szükségesek. nem nagyok, összesen kb 10-20kbyte.
Előzmény: zfazek (115)
Törölt nick Creative Commons License 2004.09.24 0 0 116
nekem úgy rémlik, mintha sánta kutya [sk] a kt2-ből modi lenne, vagy legalábbis vannak kapcsolatai. át kell neveztetni, oszt jól van :o)
Előzmény: zfazek (115)
zfazek Creative Commons License 2004.09.24 0 0 115
Jó ötlet ez a wap, bár az én mobilomon van html böngésző :) Akinek java képes a mobilja, az kukkancson be a www.reqwireless.com oldalra.

Felvesszük a honlapra, de nem biztos, hogy a hétvégén lesz rá időnk.

R0fike eltűnt, valaki nem hozna létre egy gruppetto nevű topic-ot?
Előzmény: Törölt nick (112)
obor Creative Commons License 2004.09.24 0 0 114
jelzem,nĂ lam mĂźxik.Ăźgyi:) --- (ez az üzenet wap-ról jött. http://plitkorn.com/gwg)
mike99.hu Creative Commons License 2004.09.24 0 0 113
Kiprobaltam ezt a wap-os topicmegjelenitest. Mukodik... Nalam a 30-as letoltes nalam nem megy motorolla V600-on. Illetve az ekezetek helyett jelennek meg erdekes hierogrifak... De jol is jott volna ez ma mechanika eloadason... --- (ez az üzenet wap-ról jött. http://plitkorn.com/gwg)
Törölt nick Creative Commons License 2004.09.24 0 0 112

tisztelt topik.

 

a wapgate kiegészítéseként elkészült a topikletöltő modul is, egyelőre EHHEZ a topikhoz (természetesen ha más topikokhoz is kéritek, megoldható).

 

sajnos a mobiltelefonok memóriája elég szűk határt szab. ezért a biztonság kedvéért többféle változatot készítettem, hogy kiválasztható legyen, mennyi hozzászólást szeretnél megjeleníteni.

 

alapértelmezésnek az utolsó 5 hozzászólás megjelenítését tekintem, ezt azért illik az összes telefonnak lekezelnie.

 

a következő url-eket kell a wap-os telefonokba beírni:

 

http://plitkorn.com/gwg/get   - ezt, ha az utolsó 5 hozzászólásra vagy kíváncsi

http://plitkorn.com/gwg/get1  - ezt, ha csak az utolsó hozzászólásra vagy kíváncsi

http://plitkorn.com/gwg/get10   - ezt, ha az utolsó 10 hozzászólásra vagy kíváncsi

http://plitkorn.com/gwg/get30   - ezt, ha az utolsó 30 hozzászólásra vagy kíváncsi

 

természetesen itt nem szükséges usernév megadása, az url beírása után rögtön megjelenik a topik.

írni továbbra is a http://plitkorn.com/gwg url-en lehet, a pontos (kis/nagybetű!) indexes usernév és jelszó használatával.

 

kollina, ha gondolod, vedd fel a topikhonlapra, hátha vkinek jól jön.

 

üdv.

mike99.hu Creative Commons License 2004.09.24 0 0 111

Támogatom én is a narancssárgát, de a futóbolondoknak is narancs a mezszínük, igaz az egy színű.

 

:-)

 

most mondjam azt, hogy a narancssárga szint én hoztam fel először és ebben nagy szerepe volt annak, hogy a futobolondol oldalán megnéztem a Nike félmaratonon készült képeket és nagyon jól kirívtak a tömegből a narancssárga futobolondok....

 

Egy meznek azon kívül hogy szépnek és lehetőleg olyannak kell lennie hogy mindenki felhuzza (azt a rosa micsodát nem biztos hogy felhúznám pedig biztos vagyok a nemi identitásomba de az a mez az valahogy ezt megkérdőjelezi :-) tán az a legfontosabb feladata, hogy egy nagyobb akár többszáz fős versenyen vagy a verseny elötti gyülekezésnél már messziről láthatóak legyenek a kis gruppettok.

 

A fehér mez lehet szép aláírom, de egy szép szines az szinte biztos hogy szebb. És mellesleg nem lesz egy fél év után szürke... vagyis tovább lehet használni mint a kényes fehéret.

 

 

 

 

Előzmény: obor (105)
mike99.hu Creative Commons License 2004.09.24 0 0 110

Lehet, hogy mindenki más tudja és csak én vagyok tudatlan, de milyen társaság rövidítése a BMFT?

 

Tán BikeMagForumTeam ....

Előzmény: kollina (103)
kollina Creative Commons License 2004.09.24 0 0 109
:)))
Előzmény: obor (106)
Törölt nick Creative Commons License 2004.09.24 0 0 108
Atiranyitottam ide a wap gateway-t. --- (GWG - Grupetto WapGate üzenet)
Bitor Creative Commons License 2004.09.24 0 0 107
A bukóra ragasztás nem is rossz ötlet! Legtöbbünknek kevesebb bukója van, mint bringája, tehát kevesebb matric kell. A mez színe: nekem mindegy, csak ne rózsaszín, vagy piros legyen. A zöld sem passzol a bringáimhoz (bár az egyiket festetni szeretném, csak nem tom milyen színűre). Jó tekerést mindenkinek a hétvégére, én sajna lagziba megyek sportolni vidékre. Majd hétfőm megnézem a termést. Üdv Bitor
obor Creative Commons License 2004.09.24 0 0 106
Elnézést,h ismét csak a futóbolondokról írok. Futóbolondnak lenni, két feltételhez van kötve : Az illető fusson és topikoljon. Ennyi. Az egyesületükbe be lehet lépni, de nem kötelező. Itt tulképpen még egyesület sincs, tehát éljen a kötöttségek nélküli Gruppetto tekerés. Az én bukómon lévő matrica, triatlononversenyeken is jelezni fogja a hovatartozást.:-)
Előzmény: kollina (103)
obor Creative Commons License 2004.09.24 0 0 105
Hát tudod, mi valami oknál fogva büszkén vállaljuk az összefirkálást:-) Karon is, lábon is. De hát mondták már ránk,h állatok vagyunk:-))) A bicó matricázás meg valóban kényes kérdés.(Nekem mondjuk nem, mert ha nem tetszik a szín, nyakon öntöm festékmaróval, van ki lefesse rendesen). De azt hiszem,h a szintetikus higitó oldja a matrica ragasztót, a festéklakkot nem. De a bukóra ragasztás talán feltünőbb is. Mezszín. Támogatom én is a narancssárgát, de a futóbolondoknak is narancs a mezszínük, igaz az egy színű.
Előzmény: kukonya (92)
berger Creative Commons License 2004.09.24 0 0 104
Már voltunk :)
Előzmény: pROF (102)
kollina Creative Commons License 2004.09.24 0 0 103
Köszi, akkor felteszem a neved mellé a linkeket.

Én nem ragaszkodom a rózsaszínhez.

Lehet, hogy mindenki más tudja és csak én vagyok tudatlan, de milyen társaság rövidítése a BMFT?

Feleslegesen én sem akarok szabályokat alkotni, a csapat működését meg végképp nem akarja senki korlátozni. Lényeg hogy együtt bringázzunk és hozzunk létre egy olyan közösséget, ahol mindenki jól érzi magát. A szerdai felvonuláson is olyan klassz volt, hogy a KT2-ből meg a BB-ből ott voltak azok az emberek, akiket már ismertem és olyanok is akiket ott ismertem meg. Remélem jövőre már a Gruppetto is nagyobb létszámban fogja magát képviseltetni.

Az, hogy valaki fent van a taglistán, vagy nincs, vagy van meze, matricája vagy nincs, lényegtelen. Ha velünk jön, akkor tegyünk érte, hogy érezze jól magát.


Mi lenne ha a honlapot mindig este frissítenénk? A nap közbeni igények - pl.: taglista bővítés, linkek, beszámolók, stb felrakása - mindig este történne. Jó lesz így?
Előzmény: Istyu48 (101)
pROF Creative Commons License 2004.09.24 0 0 102
Az ötlet nem rossz, én némiképp egyébként is amolyan nép-nemzeti gerincű fajta vagyok. Bár nem tartom valószínűleg, hogy sokfelé magyünk majd testületileg külföldre. De sose lehet tudni :)
Előzmény: berger (98)
Istyu48 Creative Commons License 2004.09.24 0 0 101

Kollina!

 

Kicsit megkésve itt küldöm az igért linkeket. Ugyan most még csak MTB-s képek vannak, de ide szoktuk feltenni a bringás eseményeken készült fotókat.

 

 

http://kepeim.hu/userlapok/album.php3?u=11804&alid=12351&langi=0

 

http://kep.tar.hu/istyu48

 

 

Más! Nagyon nem kéne mindenféle "szabályokkal" korlátozni a csapat működését. Sztem minél lazább a dolog, annál jobban képes működni! A kötöttségekkel az életképesség csorbul.

 

A szavazásokkal is hasonló a helyzet. Ha minden kérdésben széles népszavazásra kerül sor, soha nem lesz döntés. Lásd mezszín. Ahány ember - annyi ízlés, nekem pl. nem tetszik a rózsaszín, de ha az lesz, megveszem.  Lehetne mondjuk 3-4 variáció, ebből lehet választani, oszt passz! Ha valaki figyelte pl. a BMFT mez topikját az tudja mire gondolok. Két éve nem sikerül megoldaniuk ezt a problémát. Hasonló a helyzet az egyesülettel is.

 

A jó működéshez lelkes és dönteni képes mag kell, akik vállalják az önzetlen operatív munkát. Kisebb feladatokra meg mindíg lesz segítség. Ami meg nem megy, azt gyorsan el kell felejteni. Nincs grafikus? Legfeljebb nagyon sajnáljuk, hogy nincs logónk. Előbb-utóbb vagy jön valaki, aki ebben tud segíteni, vagy ha nem, akkor nem. Logo nélkül is lehet mezünk, meg tekerni is lehet benne.

 

 

pROF Creative Commons License 2004.09.24 0 0 100
Én nem ragaszkodom a fehérhez :)
Előzmény: kollina (96)
getreg Creative Commons License 2004.09.24 0 0 99
Hurrá !
Előzmény: kollina (97)
berger Creative Commons License 2004.09.24 0 0 98

az se hülyeség, hogy legyen benne piros-fehér-zöld. Nem vagyok egy népi-nemzeti, de külföldi maratonon mindig szeretem ha látszik rajtam, hogy honnan jöttem (és nem kell senkit belöknöm az árokba, hogy rájöjjön).

 

Mondjuk valami diszkrétebbet, pl szerényen egy karpaszomány formájában?

Előzmény: Butch Cassidy (82)
kollina Creative Commons License 2004.09.24 0 0 97
Getreg, fent vagy. :)
kollina Creative Commons License 2004.09.24 0 0 96
Azért vagyunk Gruppetto, nem?

Kék-lila inkább ne legyen.

De ha mindenki ragszkodik a fehérhez, legyen az, csak kérjünk rá jó sok színt. Mintha brasil tett volna fel képeket, a piros - fehér nem is olyan rossz!
Előzmény: Kanga M. (84)
kollina Creative Commons License 2004.09.24 0 0 95
Szia, írtam neked hosszú-hosszú mailt. :)

Narancssárga támogatva.
Előzmény: getreg (90)
totnes Creative Commons License 2004.09.24 0 0 94
A bukóra fog menni. Legfeljebb még eldöntöm előtte, beruházok-e egy újra. Sajnálom, hogy elaludtam. S naná, hogy ne csinálj másikat.
Előzmény: MBL11 (93)
MBL11 Creative Commons License 2004.09.24 0 0 93
nézd ezek már kész vannak, tehát ha akarod akkor ez mehet a bukóra. ott a méret a másik topicban, de ha kell akkor egy méretben szívesen csinálok bukóra való matricát, de az megdrágítja:-))))
Előzmény: totnes (91)
kukonya Creative Commons License 2004.09.24 0 0 92
Szerintem ez a matrica mehet a bukora. En oda tervezem ragasztani. Kerekparra en sem szivesen ragasztgatok. (Ez a kerekparmatricazas mindig idegesitett a triatlonversenyeken is. Meg az is, hogy birkajelo:lo" filctollal irta'k a vallunkra, meg a labunkra a rajtsza'mot. Vagy a birka'kba belee'getik? Jaj.)
Előzmény: totnes (91)
totnes Creative Commons License 2004.09.24 0 0 91
Az baj, mert félő, hogy még oda sem fogom kirakni. Alighanem túl szépnek találom a bringát. De rágódtam s még a trekkingre sem ragasztanék matricát. Szóval ez inkább by default le van nálam tiltva. S így nekem se csinálj, hacsak nem talonba, hátha egyszer lesz vmi matricázható gépem, vagy valami. (Bár azt meg hol használnám?) Olyat nem csinálnál, amit a bukóra tehetnők fel? De nem akarlak hiába fárasztani.
Előzmény: MBL11 (89)
getreg Creative Commons License 2004.09.24 0 0 90
Sziasztok!

Jelentkeztem kollinánál a csapatba,
így már bele merek szólni a mez dizájnba :-)
Legyen benne sok narancssárga!
Az se baj, ha hasonlít az Euskaltel mezére!
MBL11 Creative Commons License 2004.09.24 0 0 89
általában igen, de ilyen esetben talán marad az első villa, vagy esetleg a nyeregcső.
Előzmény: totnes (88)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!