Keresés

Részletes keresés

nomena Creative Commons License 2004.09.25 0 0 136
A nemzeti színeket egyébként szerintem is jó lenne valahol feltüntetni, de ha a karpaszomány tényleg a magyar bajnok ismérve, az kicsit ellentmond a nevünknek. :))
Előzmény: nomena (135)
nomena Creative Commons License 2004.09.24 0 0 135
Ez a nemzetiszínű karpaszomány nem védett dolog véletlenül? Mintha nemrég olvastam/hallottam volna valahol, hogy ez csak a nemzeti bajnok mezén szerepelhez (azon viszont szerepelnie is kell). Talán épp a kaposvári csapatot hozták fel példaként, akik a mezre egységesen rátették a piros-fehér-zöld csíkot, holott nem szabadna. És az is rémlik, hogy a TdH-n megbüntették a magyar bajnokot, mert ő meg enélkül indult.
Előzmény: berger (134)
berger Creative Commons License 2004.09.24 0 0 134

Mezterv, lehet köpködni:

 

 

 

 

 

Úgy gondoltam volna, hogy a foltocskák helyére jöhetnének a feliratok illetve társszervezetek logói.

Előzmény: berger (131)
Kanga M. Creative Commons License 2004.09.24 0 0 133
Akkor nézd meg gyorsan a KT.2.0-t is ! :-))
Előzmény: zfazek (130)
zfazek Creative Commons License 2004.09.24 0 0 132
Nem te vagy az elso akinek a leesett szappan jut rola eszebe, fogalmam sincs, hogy miert. Miert nem a kek osztrigarol?

A Stelvion nagyobb tiszteletet kaptam, mint itthon :)
Ott is bamultak, itthon is, csak mas miatt :)
Nezd meg a tomifoto-kat! Ki az akit egybol eszreveszel a kepeken? Olyan vagyok, mint Woody Allen a Zelig-ben!
Előzmény: R0fike (126)
berger Creative Commons License 2004.09.24 0 0 131

Ez egy lopott logó, de mintha valami ilyesmiről lett volna szó:

 

 

 

 

 

ezt a sok feketét nem tudom hogy kellene kiírtani belőle :(

Előzmény: Kanga M. (129)
zfazek Creative Commons License 2004.09.24 0 0 130
Negy kedvenc topikomban is Kangae az uccso szo!
Előzmény: Kanga M. (129)
Kanga M. Creative Commons License 2004.09.24 0 0 129
Megkértem az ismerőst, alkot nekünk kerékpárost. Csak egy kis türelmet, most neki fáj a torka. :(
Előzmény: mike99.hu (127)
R0fike Creative Commons License 2004.09.24 0 0 128
Vidéken voltam, édesapámat látogattam, azért nem tudtam hamarabb reagálni!
mike99.hu Creative Commons License 2004.09.24 0 0 127

keresgéltem kerékpáros rajzokat, hogy ötleteket gyűjtsek a logonkhoz

 

van ez a klasszikus kerékpársport ábra:

 

 

MI lenne ha ehhez tudnánk rajzolni egy stílusban illő söőrüsautót plusz 3-4 ilyen kerékpáros?

Nem mintha én tudnék bármit is rajzolni.... csak ugymond hangosan gondolkodom...

R0fike Creative Commons License 2004.09.24 0 0 126
No végigolvastam a termést!

Csak röviden: az országútiban qs és kivi nehezményezte, hogy ott irogat a társaság.

Korábban , mint mike99.hu írta, volt olyan hét, sőt kettő is, hogy egyetlen hozzászólás sem volt. Ezért furcsállottam a hozzászólásokat, de legyen.

A nevet önhatalmúlag választottam, de lehet gruppetto is természertesen.

Nem tudom, hogy én megváltoztathatom e, vagy csak úgy fog menni, hogy csinálunk egy gruppetto topikot és azt a modi összevonja a mostanival.

Erre még ma este rákérdezek, a válasznak megfelelően megváltoztatom a nevet vagy megtörténik az összevonás.


Trikó:

én fehér alapon akármit nagyon szivesen látnék, amennyiben nemzeti szineink is benne vannak, még szivesebben.

Bocses zfazek, de ha nem ismerném kollinát mint nejedet és Fruzsit, akkor nem mernék lehajolni a szappanért a zuhanyzóban a mezed láttán! 8ez olyan vicces akar lenni)

Egyszóval. borzalmas színű az a mez.
R0fike Creative Commons License 2004.09.24 0 0 125
Jesszusom!!!!

Hát ez nem semmi. Nem egész két napot voltam távol, és ilyen szépszámú HSZ a sülyedéssel gyanúsított topikban.

Klassz! Köszi.
mike99.hu Creative Commons License 2004.09.24 0 0 124

Szerintem ez egy pre-alfa verzió, amelyen valójában még csak a szöveg van fent :) Szóva tervezni nem igazán lehet...

 

Akkor nem csak én nem találtam ezt a tervező részt...

 

Esetleg valaki nem szokott a bolt felé járni? Rákérdezhetne, hogy hogyan is van ez.

Lehet itt is tudnánk mezt gyártatni és esetleg egyszerübben...

(azt hogy az elasticnál van minőségben jobb mez már meg se említem)

Előzmény: pROF (122)
B.Laci 50 Creative Commons License 2004.09.24 0 0 123

Lehet, hogy mindenki más tudja és csak én vagyok tudatlan, de milyen társaság rövidítése a BMFT?

 

 Bike Mag Forum Team


      Üdv,  Laci

Előzmény: kollina (103)
pROF Creative Commons License 2004.09.24 0 0 122
Szerintem ez egy pre-alfa verzió, amelyen valójában még csak a szöveg van fent :) Szóva tervezni nem igazán lehet...
Előzmény: mike99.hu (121)
mike99.hu Creative Commons License 2004.09.24 0 0 121

A Biondobike főlapján is van egy csapatmez készítés menüpont...

Oda belépve ez a szöveg fogad:

"A széles minta- és színválaszték mellett biztosra vehetô, hogy nem fog csapatunk mezében szembe köszönni senki az utakon. Elég kiválasztani egy bizonyos mintát és a színkódból a színkombinációt kedvünk szerint változtathatjuk, míg egy egyedi tervezésű ruhát nem kapunk. Jó tervezést!"

 

Innen nem teljessen tiszta, hogy akkor ez a tervezgetés mit is takar....

 

Esetleg megnézné valaki hátha csak én vagyok b...sz

pROF Creative Commons License 2004.09.24 0 0 120
Közben már láttam, hogy írtál a mások topikban, köszi! Akkor valszleg nem a kék villámmal megyek dolgozni holnap, ha egyáltalán bringára ülök...
Előzmény: pROF (119)
pROF Creative Commons License 2004.09.24 0 0 119
Szerintem kibírjuk még egy pár napig :)

Holnap merre mentek végül időfutamozni? Lehet csatlakozni?
Előzmény: zfazek (115)
Törölt nick Creative Commons License 2004.09.24 0 0 118
még annyi, hogy ékezetekkel szerintem egyelőre nem foglalkozok, mert sajnos ahány mobil, annyiféleképp kezeli. pl a régi alcatelem tökéletesen jeleníti meg az ékezeteket, az újabb ericssonom már nem annyira. persze le lehetne kérdezni a mobil típusát, és annak megfelelően kódolni a cuccost, de annyit nem ér az egész szerintem, ha nem baj.
Előzmény: Törölt nick (117)
Törölt nick Creative Commons License 2004.09.24 0 0 117
ja, ha lesz végleges domain, meg hely, arra ha gondoljátok át lehet tenni a szkripteket, amik a wapozáshoz szükségesek. nem nagyok, összesen kb 10-20kbyte.
Előzmény: zfazek (115)
Törölt nick Creative Commons License 2004.09.24 0 0 116
nekem úgy rémlik, mintha sánta kutya [sk] a kt2-ből modi lenne, vagy legalábbis vannak kapcsolatai. át kell neveztetni, oszt jól van :o)
Előzmény: zfazek (115)
zfazek Creative Commons License 2004.09.24 0 0 115
Jó ötlet ez a wap, bár az én mobilomon van html böngésző :) Akinek java képes a mobilja, az kukkancson be a www.reqwireless.com oldalra.

Felvesszük a honlapra, de nem biztos, hogy a hétvégén lesz rá időnk.

R0fike eltűnt, valaki nem hozna létre egy gruppetto nevű topic-ot?
Előzmény: Törölt nick (112)
obor Creative Commons License 2004.09.24 0 0 114
jelzem,nĂ lam mĂźxik.Ăźgyi:) --- (ez az üzenet wap-ról jött. http://plitkorn.com/gwg)
mike99.hu Creative Commons License 2004.09.24 0 0 113
Kiprobaltam ezt a wap-os topicmegjelenitest. Mukodik... Nalam a 30-as letoltes nalam nem megy motorolla V600-on. Illetve az ekezetek helyett jelennek meg erdekes hierogrifak... De jol is jott volna ez ma mechanika eloadason... --- (ez az üzenet wap-ról jött. http://plitkorn.com/gwg)
Törölt nick Creative Commons License 2004.09.24 0 0 112

tisztelt topik.

 

a wapgate kiegészítéseként elkészült a topikletöltő modul is, egyelőre EHHEZ a topikhoz (természetesen ha más topikokhoz is kéritek, megoldható).

 

sajnos a mobiltelefonok memóriája elég szűk határt szab. ezért a biztonság kedvéért többféle változatot készítettem, hogy kiválasztható legyen, mennyi hozzászólást szeretnél megjeleníteni.

 

alapértelmezésnek az utolsó 5 hozzászólás megjelenítését tekintem, ezt azért illik az összes telefonnak lekezelnie.

 

a következő url-eket kell a wap-os telefonokba beírni:

 

http://plitkorn.com/gwg/get   - ezt, ha az utolsó 5 hozzászólásra vagy kíváncsi

http://plitkorn.com/gwg/get1  - ezt, ha csak az utolsó hozzászólásra vagy kíváncsi

http://plitkorn.com/gwg/get10   - ezt, ha az utolsó 10 hozzászólásra vagy kíváncsi

http://plitkorn.com/gwg/get30   - ezt, ha az utolsó 30 hozzászólásra vagy kíváncsi

 

természetesen itt nem szükséges usernév megadása, az url beírása után rögtön megjelenik a topik.

írni továbbra is a http://plitkorn.com/gwg url-en lehet, a pontos (kis/nagybetű!) indexes usernév és jelszó használatával.

 

kollina, ha gondolod, vedd fel a topikhonlapra, hátha vkinek jól jön.

 

üdv.

mike99.hu Creative Commons License 2004.09.24 0 0 111

Támogatom én is a narancssárgát, de a futóbolondoknak is narancs a mezszínük, igaz az egy színű.

 

:-)

 

most mondjam azt, hogy a narancssárga szint én hoztam fel először és ebben nagy szerepe volt annak, hogy a futobolondol oldalán megnéztem a Nike félmaratonon készült képeket és nagyon jól kirívtak a tömegből a narancssárga futobolondok....

 

Egy meznek azon kívül hogy szépnek és lehetőleg olyannak kell lennie hogy mindenki felhuzza (azt a rosa micsodát nem biztos hogy felhúznám pedig biztos vagyok a nemi identitásomba de az a mez az valahogy ezt megkérdőjelezi :-) tán az a legfontosabb feladata, hogy egy nagyobb akár többszáz fős versenyen vagy a verseny elötti gyülekezésnél már messziről láthatóak legyenek a kis gruppettok.

 

A fehér mez lehet szép aláírom, de egy szép szines az szinte biztos hogy szebb. És mellesleg nem lesz egy fél év után szürke... vagyis tovább lehet használni mint a kényes fehéret.

 

 

 

 

Előzmény: obor (105)
mike99.hu Creative Commons License 2004.09.24 0 0 110

Lehet, hogy mindenki más tudja és csak én vagyok tudatlan, de milyen társaság rövidítése a BMFT?

 

Tán BikeMagForumTeam ....

Előzmény: kollina (103)
kollina Creative Commons License 2004.09.24 0 0 109
:)))
Előzmény: obor (106)
Törölt nick Creative Commons License 2004.09.24 0 0 108
Atiranyitottam ide a wap gateway-t. --- (GWG - Grupetto WapGate üzenet)
Bitor Creative Commons License 2004.09.24 0 0 107
A bukóra ragasztás nem is rossz ötlet! Legtöbbünknek kevesebb bukója van, mint bringája, tehát kevesebb matric kell. A mez színe: nekem mindegy, csak ne rózsaszín, vagy piros legyen. A zöld sem passzol a bringáimhoz (bár az egyiket festetni szeretném, csak nem tom milyen színűre). Jó tekerést mindenkinek a hétvégére, én sajna lagziba megyek sportolni vidékre. Majd hétfőm megnézem a termést. Üdv Bitor

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!