Keresés

Részletes keresés

pROF Creative Commons License 2004.09.25 0 0 178
Weblap ügyben akkor senkinek nincs az enyémnél konkrétabb tárhelye? Mi a helyzet azzal a pár ezer ft-os domain-webhosting dologgal? Utána kéne nézni pontosabban, hogy érdemben lehessen róla beszélni. Mert ha nincs más, akkor viszont én rákérdezek a szervergazdimnál, hogy beleférne-e nála még egy non-profit lap. (Eddig 2 site van nála, ami az "enyém", szóval lehet, hogy már a 3. necces kérés, ezért csak akkor kérdezek rá, ha nincs más!)
Portál motorra szintén jöhetne javaslat valaki nálam hozzáértőbb kollegától. Egyelőre sajnos nekem nincs időm utánanézegetni.
mike99.hu Creative Commons License 2004.09.25 0 0 177
Én már sose nem tudom megtekinteni az új bringádat???
Előzmény: pROF (175)
Kanga M. Creative Commons License 2004.09.25 0 0 176
o.k. akkor 12 óra 3 perc múlva rajt.
Előzmény: mike99.hu (173)
pROF Creative Commons License 2004.09.25 0 0 175
Nos, akkor én azt hiszem teljesen kihagyom a rákoskerti mókát, sajnos azért annyira nem vonzó dolog a Pesit úton tekerés. Majd jövő tavasszal bejárom az útvonalat, legalábbis nagyjából, mert a legjobb barátom monori, és meglátagatom majd bringával. Már idén is terveztem ilyet, de végül nem jött már össze. Vagy nem volt otthon, mikor én ráértem volna, vagy rossz idő volt...
MBL11 Creative Commons License 2004.09.25 0 0 174

de a matricák átadását ha gondoljátok, a jövő héten meg tudjuk oldani szinte bármikor, de jelzem, hogy egyenlőre csak 1 db van mindegyikből. és valszeg csak kedden tudom az igényelt mennyiségeket elkészíteni. ergo szerda reggel lesz kész mindegyik.

Egyébként ha gondoljátok a munkahelyemen átvehetőek a matricák, az 1 darabok már hétfőtől, a többi viszont csak szerdától.

ja a munkahelyemen helyileg a Duna Plaza mellett van 150 méterre, tehát metro megálló közelében.

(emailes egyeztetés persze előtte szükséges)

jó tekerést holnapra mindenkinek

mára L

sziasztok.

mike99.hu Creative Commons License 2004.09.25 0 0 173

Aki jön holnap Csigabigára: Mit szoltok a 9-es vagy nem sokkal késöbbi induláshoz?

 

Megnéztem térképen hol is van a rajt... Hát be se megyek pestre... Ecseren át szépen kikerülön drága fővárosunkat...

obor Creative Commons License 2004.09.25 0 0 172
Húúú Kanga! Nagy bűnt követtem el. Elfelejtettem holnapra palacsintát sütni:-(((
Előzmény: Kanga M. (168)
pROF Creative Commons License 2004.09.25 0 0 171
Hidd el, "jó" az idő. :) Piszkéstetőn még lemenőben a nap is kibukkant. Bp-en is volt, hogy előbújt egy kicsit. (Sajnos ekkor épp az irodában senyvedtem). Aztán visszaborult, de este felé megint felszakadozott egy picit.
Előzmény: mike99.hu (163)
obor Creative Commons License 2004.09.25 0 0 170

Hagyd rajta. (nem is tudom,h le tudnád-e szedni:-)

Egy ideig kacérkodtam a gondolattal,h visszarakom az enyémet, de aztán mégsem. Lusta vagyok hozzá.

Előzmény: Kanga M. (161)
pROF Creative Commons License 2004.09.25 0 0 169
Megkaptam, de gondoltam itt válaszolok :)
Törökőrben (Egressy-Mexikói sarokhoz közel).
Előzmény: Kanga M. (167)
Kanga M. Creative Commons License 2004.09.25 0 0 168

ÚLY!! De nagyon lyópofa.

 

Lesznek rajta kerékpárosok. :-)

 

Ha nem tecc, max. elteszem emlékbe.

 

Előzmény: mike99.hu (166)
Kanga M. Creative Commons License 2004.09.25 0 0 167

Hát persze, h lesz. Télykerty parti.  :-)

 

Most küldtem üzenet, h hogy hun laksz Cuglóban?

 

Kollina, fel kellene venni a  férjemet is a taglistába. Yelen néven (keresztapa: dandruff?).

 

 

Előzmény: pROF (165)
mike99.hu Creative Commons License 2004.09.25 0 0 166

október 3-ra kész lesz a logó rajz. remélem tetszeni fog.

 

Szabad tudni valamit, hogy milyen jellegű lesz? A meglévő ötlet lesz megvalósítva, vagy valami uj?

Előzmény: Kanga M. (160)
pROF Creative Commons License 2004.09.25 0 0 165
Hááát. Nem tudom, hogy ha MBL11 nem jön, akkor kitekerjek-e csak úgy Rákoskertre... Tényleg, nem tudjuk felvenni a matricákat valahol, hogy kiosszuk?
MBL11, neked jobbulást. Lehet, hog már csak jövőre látunk? Vagy ha lesz Kanga & Yelen kertiparti, akkor arra azért eljössz? :)
Előzmény: mike99.hu (163)
Butch Cassidy Creative Commons License 2004.09.25 0 0 164
Hú, ha ez ilyen komoly, akkor persze hagyjuk. Miket megtudok a bringás szokásokról...
Előzmény: berger (157)
mike99.hu Creative Commons License 2004.09.25 0 0 163

könyöklőt leszedjem szerinted?  vagy más szerint?

 

Szerintem ne szedd le. Ugyis szeretnék konzultálni olyan emberrel akinek van tapasztalata könyöklővel. Szeretnék venni, de van annyi féle és nem tudom melyik a jó.

 

Kerékpár leápolva, km óra felszerelve, az egész az autóban...

 

Itt még mindig esik az eső (már 3. napja szinte megállás nélkül) de én hiszek nektek, hogy jó idő lesz holnap.

Jó idő = nincs csapadék, legalább 12-14 fok

 

Én személy szerint már 9 óra elött ott szeretnék lenni, ha összejön a társaság akkor mehetünk is. Ez megfelel nektek, vagy van aki később szeretne indulni?

 

 

 

Előzmény: Kanga M. (161)
Kanga M. Creative Commons License 2004.09.25 0 0 162
Ó te szegény pára. Jobbulást!!
Előzmény: MBL11 (158)
Kanga M. Creative Commons License 2004.09.25 0 0 161

könyöklőt leszedjem szerinted?  vagy más szerint?

 

tök hülye vagyok, de nagyon izgulok, bírni fogom e holnap. 

Előzmény: obor (156)
Kanga M. Creative Commons License 2004.09.25 0 0 160
október 3-ra kész lesz a logó rajz. remélem tetszeni fog.
Előzmény: berger (157)
mike99.hu Creative Commons License 2004.09.25 0 0 159

sziasztok. sajna ugy nez ki hogy a holnapi K60 reszemrol elmarad...
ma voltam focizni es egy kedves ellenfeltol egy medvepuszit es egy koromrelepes sikerult osszeszedni, ez utobbi miatt meg cipot se nagyon tudok felvenni, az a kisebb baj hogy nem veszek reszt viszont a matricakat se tudom holnap kiosztani

 

Részvétem...

Remélem hamar rendbe jössz.

A matricák kijuttatását nem tuduk megoldani valahogy?

Mostantól már elég keveset fogok előfordulni arrafelé.

Előzmény: MBL11 (158)
MBL11 Creative Commons License 2004.09.25 0 0 158
sziasztok. sajna ugy nez ki hogy a holnapi K60 reszemrol elmarad...
ma voltam focizni es egy kedves ellenfeltol egy medvepuszit es egy koromrelepes sikerult osszeszedni, ez utobbi miatt meg cipot se nagyon tudok felvenni, az a kisebb baj hogy nem veszek reszt viszont a matricakat se tudom holnap kiosztani
berger Creative Commons License 2004.09.25 0 0 157
  • A válogatott csapat mezén természetesen szerepelnek a nemzeti színek. (Hamarosna kezdődik a VB, meg lehet majd nézni)
  • Az aktuális nemzeti bajnok nemzeti színű mezben kell, hogy tekerjen - ezért is büntették meg a magyar bajnokot a tdh-n
  • Aki valaha volt egy ország bajnoka az karpaszományként viselheti a nemzeti szineket

 

(Sipos többször elmagyarázta ezeket a dolgokat, utóbb kissé idegesen)

 

Szóval persze minden szabályt felrúgnánk a piros-fehér-zöld karpaszománnyal, rossz ötlet volt. A gallér jobb ötlet nekem is eszembe jutott. Esetleg maguk az ujjak is lehetnek nemzeti szinűek, vagy akár az egész trikó is. - A válogatott meze szerintem nagyon gáz.

 

Oldal felirat: nekem tetszik az oldalbetét, azért raktam oda. Az elastic felirat természetesen kicserélhető, amennyiben más gyártja és ad kedvezményt az ilyen reklámért :) Tudom, ne legyünk tízmillió koldus országa, elég lesz a 9.999.960 is.

 

Szóval a feliratok általában a szponzorok szoktak lenni. Nekünk nincs ilyen, és ne is legyen inkább, de 28 GRUPPETTO felirat kicsit túlzás lenne. Ezért is tettem fel a "társszervezetek" logóit.

 

(Még a régi topicban volt két felirat javaslatom, még tartom őket, csak nem volt kedvem molyolni velük éjszaka)

 

A feliratok amúgy a windows színvilágát tükrözik, ezt tudják kékben és narancsban.

Előzmény: Butch Cassidy (155)
obor Creative Commons License 2004.09.25 0 0 156

Kanga!

Kéretik,h a bicóstáskádat még otthon nézdd meg,h miféle kincsek vannak benne:-)))

(Meg lécci, hozdd a páramentesítőt is. Köszi)

Előzmény: Kanga M. (153)
Butch Cassidy Creative Commons License 2004.09.25 0 0 155
Meg még mit nem... Én bringában nem vagyok magyar bajnok, csak válogatott voltam (ne aggódjatok, nem országúton, hanem tájbringában), ezzel az erővel nekem sem járna a nemzeti szín, aztán mégis rajta van a válogatott mezén. De tovább megyek, tájfutásban közforgalomban van a válogatott ruhája, az veszi meg, aki akarja. És ez nem egyedi eset. Nemzeti színek miatt tehát nem kell aggódni, ezzel nem lehet gond.
Előzmény: nomena (136)
mike99.hu Creative Commons License 2004.09.25 0 0 154

Az én hozzászolásom az östopicon.

jó ez a külön topic......

Előzmény: Kanga M. (153)
Kanga M. Creative Commons License 2004.09.25 0 0 153

Én jövök, férjem is jön, obor is jön. mike is. és még?

 

Ha szakad az eső, csak akkor nem.

 

Ez az 5 napos gyengusz, jól hazavágott, de ma már egész jól vagyok.

Előzmény: kukonya (152)
kukonya Creative Commons License 2004.09.25 0 0 152
Most vettem eszre, hogy a yahooweather, meg a weather.com azert mondja ugyanazt, mert a yahoo a weather.com-tol veszi a weathert. (az meg lehet, hogy a met.hu-tol :-) Az elobb besutott a nap a konyhaba, igy a mara igert "partly sunny" is teljesult.
Vegul ki jon csigabigara (K60;K100)?
Előzmény: pROF (141)
Törölt nick Creative Commons License 2004.09.25 0 0 151
esetleg a gallér lehetne pfz?
Előzmény: zfazek (150)
zfazek Creative Commons License 2004.09.25 0 0 150
Nekem tetsztik! En szivesen viselnem, bar a magyar nemzeti szineket szerintem se oda tegyuk. Esetleg a sziv fole lehetne tenni egy kis magyar zaszlot.
Es ugye elastic felirat nem lesz rajta!
Előzmény: berger (134)
obor Creative Commons License 2004.09.25 0 0 149

Én úgy láttam,h a bajnokoknak, ahogy a rajzon is van, a mez ujjvégén van a paszomány.

Mi lenne, ha amennyire lehet feljebb varratnánk rá a nemzeti színeket, akkor nem hiszem,h bele lehetne kötni.:-)) Tehát valahova közvetlenül a váll alá.

Előzmény: nomena (135)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!