Keresés

Részletes keresés

brigi12 Creative Commons License 2008.09.16 0 0 432
Kösz a tippet. Érdeklődtem a Neckermann-nál és csak a német és bécsi indulásuakat tudják foglalni, amik jóval drágábbak (bár még mindigolcsóbbak, mint az itthoniak), mint a londoniak. Kár, pedig bíztam benne. Nem tudja valaki, hogy a londoni indulásút hol lehet foglalni?
Előzmény: sz.dori (431)
sz.dori Creative Commons License 2008.09.14 0 0 431
Menj be egy Neckermann irodába és rajtuk keresztül tudsz foglalni Thomas Cook-ot.
Ms. Lamb Creative Commons License 2008.09.14 0 0 430

Szia sharksami!

 

2 dologban szeretnek segitseget kerni Toled.

Decemberben szeretnenk Dominikara utazni, de igazabol nem tudjuk eldonteni, hogy hova erdemes menni, ahol igazan gyonyoru feher homokos part van??

Punta Canat es Santo Domingot neztuk, de a kepek es az iroda ajanlatai igen becsaposak. Egyik kepen barna a homok a masikon feher.

 

A masik kerdesem, hogy Dominikarol, hogy tudunk 2 napra atrepulni Havannara? Ez megoldhato?

Elore is koszonom a segitseget!

Előzmény: sharksami (427)
sharksami Creative Commons License 2008.09.12 0 0 429

Szia Hobo.

 

A Közbiztonságról én is sok rosszat hallottam mi elött ki jöttem volna.

Vannak részek  a nagyvárosokban melyek veszélyesek,de kizárólag csak ott és csak este,de nem veszélyesebb mint a Práter utca sötétedés után.

Azért hallunk sok rosszat mert a szállodák bent akarják tartani a turistákat,hogy bent el tudjanak adni mindent a kétszereséért.Bele értve a kirándulásokat.

Ha egyénileg mész bármely látványossághoz 30-200 peso között kell fizetned,ugyan ez a szállodában 100-300USD.

Így sajnos minden túrista úgy megy haza,hogy itt borzalmas veszélyek vannak.

Itt sokkal nagyobb a biztonság érzetem mint bár hol europában.

Ami az utazást illeti egyénileg sokkal jobb és sokkal több mindent látsz,ha nem Punta Canara mész,ugyanis ott csak szállodák vannak méreg drágán.Aki az aktív pihenést szereti annak maximum egy-két nap és megunja mivel ott a strandon kívül nincs semmi.

Én személy szerint az északi parton élek.Itt ugyan nem fehér a homok( 1-2 órás ut és van az is),de itt mindent meg találsz ami egy igazi nyaraláshoz kell.

 

Természetesen lehet apartmant bérelni minden kategóriában.

Ha gondolod tudok képeket,árakat küldeni.

Ami azt illeti én elég elfoglalt vagyok,de ha már itt vagy szívesen segítek ,ha időm engedi.

Mivel búvár-központot üzemeltetek van némi jártasságom a fakultatív programokban.

(hova,kivel mennyiért,stb....).

 

Ha van még kérdésed,küld nyugodtan.

 

Üdv

 

Sam

 

Előzmény: hobo12 (428)
hobo12 Creative Commons License 2008.09.12 0 0 428

Szia Sharksami,

 

Én szeretnék tanácsot kérni a következőkben.

Milyen a közbiztonság?

Éedemes e egyénileg utazni , vagy csak szervezett utazási irodán keresztül?

Ha ige , lehet e appartmant bérelni ?

Örülnénk ha válaszolnál.

 

 

sharksami Creative Commons License 2008.09.11 0 0 427

Sziasztok.

 

A Dominikai Köztársaságban élek családommal 1,5 éve. Kérdéseitekre(ha tudok) örömmel válaszolok.

 

Sam

hobo12 Creative Commons License 2008.09.11 0 0 426

 

Igazad van brigi12 sajnos csak azok foglalhatnak be akiknek van ottani címük és

kártyájuk.

No, Thomas Cook UK can only accept bookings from UK-based customers who hold a credit or debit card with a UK billing address.

 

Valakinek van ötlete hogyan lehet ezt mególdani?

 

 

brigi12 Creative Commons License 2008.08.28 0 0 425
Nem hiszem, hogy a londoni szállás gond lenne. Igazából a gond, hogy a Thomas Cook-nál hogy foglalsz be, ha nincs kinti címed? Amúgy én mindenképp előző nap elmennék, már csak a biztonság kedvéért is. Fapados járatoknál bármi előfordulhat, a csúszás általános.
Előzmény: hobo12 (423)
sz.dori Creative Commons License 2008.08.27 0 0 424
Megnéztem én is a Thomas Cook oldalát.
Mi jövőre mennénk nászútra október körül. Már nézegettem idei árakat. Én a Guletet ismerem jobban, de egy bécsi indulású útja 2 hétre 1700-1800 euro körül van, addig a Cook-nál ugyanaz a szálloda 800-900 euro.
Lehet ekkora különbség?
hobo12 Creative Commons License 2008.08.26 0 0 423

Sziasztok,

 

Minket is érdekelne Dominikai utazás Thomas Cook kal, de az easyjet már elöző

este ott van , valaki tud olcsó szállást vagy a reptéren lehet tartózkodni másnap 9-10 óráig?

 

Katicababy Creative Commons License 2008.08.18 0 0 422

Sziasztok!

Nyitottam egy új topicot:

 

Karib-tenger

Várok mindenkit!

 

Kat

brigi12 Creative Commons License 2008.08.08 0 0 421

Sziasztok!

Én is megnéztem, tényleg hihetetlen olcsó, főleg itt az európai utakhoz képest. A Thomas Cook-kal voltatok már Dominikán? Mikor érdemes menni (január-február?) és mikor érdemes lefoglalni? Most vagy előtte néhány héttel, nappal?

Tudnátok segíti, hogy bécsi indulású kedvező áru utat milyen honlapon találnék?

Köszönöm előre is,

Brigi 

Előzmény: k.csilla77 (418)
Katicababy Creative Commons License 2008.08.04 0 0 420
American Express -t biztosan elfogadják! :-)
Előzmény: k.csilla77 (418)
süti74 Creative Commons License 2008.07.25 0 0 419

Sziasztok!

Tud e valaki olcsóbb légitársaságot aki jár Dominikára? A másik kérdésem: Santo Domingo és Puerto Plata között mennyi lehet a távolság?

Köszönet minden segítségért!

k.csilla77 Creative Commons License 2008.07.15 0 0 418

Szia,

a Thomas Cook számomra hihetetlen olcsón szervez utakat, és a feltüntetett árakban minden benne van! Hihetetlen, hogy alig 50 ezerrel kellene többet kifizetnem, mint akár egy ciprusi nyaralásra. Ha idén nem is, de jövőre mindenképp benevezek.

A honlapjuk: http://www.thomascook.com/

Olvastam itt, hogy nem fogadnak el magyar hitelkártyát, majd megosztod ezirányú tapasztalataidat?

Előzmény: Skanes (417)
Skanes Creative Commons License 2008.07.07 0 0 417

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni.

Valaki tudja egy angliai utazási iroda honlapját? Ami szervez utat Dominikára?

Van 12 napos út is Dominikára? Melyik utazási irodával lehet jó áron elutzni.

 

 

 

 

Köszönöm szépen!

 

 

 

Laurenn Creative Commons License 2008.03.28 0 0 416

Szia Tec1!

 

Mi mar itt lopjuk a napot Punta Canan. Hat ez valami isteni. A  nap, a tenger, a part, a szalloda, az ido, a homok, szoval minden fenseges. Aki csak tud, jojjon, mert csodalatos. Tenyleg foldi paradicsom.

 

Udv mindenkinek

Szia :Niko

S L R Creative Commons License 2008.03.19 0 0 415

Szia !

 

Mi a Gullet-tel megyünk közvetlen Ausztriából.

 

S R L R

Előzmény: nyuszimanoka (404)
Laurenn Creative Commons License 2008.03.18 0 0 414
Köszi mégegyszer, mostmár megyek aludni.Jó éjszakát. Niko
Előzmény: tec1 (413)
tec1 Creative Commons License 2008.03.18 0 0 413
Nálunk a vacsorához csak a hosszú nadrág volt a kikötés. Ez lehet farmer is akár pólóinggel.
Én Parasailing-eztem 45 USD-ért valamint úsztam a delfinekkel 110 USD-ért.
Sok lehetőség van ezen a partszakaszon, "ipari jelleggel" megy a programok szervezése.

tec1
Előzmény: Laurenn (412)
Laurenn Creative Commons License 2008.03.18 0 0 412

Oké, megpróbálok aprót beszerezni. Vacsihoz mennyire kell kiöltözni? /Mi is 5 csillagos szállodába megyünk/ Milyen fakultativ programra érdemes elmenni?

Milyen vizisport lehetőségek vannak és mennyiért?

Bocsi, hogy ennyit kérdezek, és  mégegyszer köszi a választ: Niko

Előzmény: tec1 (411)
tec1 Creative Commons License 2008.03.18 0 0 411
Még egy dolog: szerelkezz fel egydollárosokkal, ha adni kell valakinek borravalót nagy hasznát fogod venni. (Már a reptéren hasznát veheted....)
Előzmény: tec1 (410)
tec1 Creative Commons License 2008.03.18 0 0 410

Megnéztem a térképen mi is azon a partszakaszon voltunk. Nagyon klassz a sok pálmafa, nincs szükség még napernyőkre sem. A nappal vigyázzatok, "foga van neki" még borult időben is rettenetesen le lehet égni!

Mi is mennénk újra....

 

tec1

Előzmény: Laurenn (409)
Laurenn Creative Commons License 2008.03.18 0 0 409

Köszi a gyors választ, jó hírekkel szolgáltál.

Szia: Niko

Előzmény: tec1 (408)
tec1 Creative Commons License 2008.03.18 0 0 408

Az idő számunkra a legjobb volt, a levegő 30 fok körül (inkább felette egy kicsivel) a víz legalább 26-27 fokos!! Néha jött egy kis eső, de ahogy elállt mindenki feküdt vissza a strandra mert nem hült le a levegő.

A part végig gyönyörű homokos, de sok helyen szerveznek búvárkodást mert azért kicsit beljebb van élővilág. (Nem Egyiptom, de az elmondások szerint egész jó....) A T-Mobile és a Pannon is működik, a szigetnek amerikai (+1...)-es előhívója van. Nekem még a mobil internet is ballagott...

A mi szállodánkban volt internet szoba ahol fizetős volt a net, de ha leültél az ajtó közelében akkor a a Wifi ingyenes volt.

A konnektor helyzet nagyon érdekes: mivel mi USA körúton voltunk nálam szinte csak USA konnektor dugók voltak. Dominikán 110 Volt a feszültség, de a szállodában európai konnektorok voltak, így vissza kellett alakítanom néhány eszköz csatlakozóját. Azt tudod, hogy a legtöbb adapter (Telefontöltő....) simán megy 110-240 Volt feszültségig így gond nélkül lehet használni!

Érezzétek jól magatokat, de a szállodák védett területén kívül azért vigyázzatok!

 

tec1

Előzmény: Laurenn (407)
Laurenn Creative Commons License 2008.03.18 0 0 407

Még valami: Adaptert vigyünk vagy adnak a szállodákban? Mobiltelefon működik?

Kösz: Niko

Laurenn Creative Commons License 2008.03.18 0 0 406

Szia tec1 !

 

Írd meg légyszi, hogy milyen az idő és a viz hőfoka mostanában.Mi vasárnap

indulunk. Amit még szeretnék megkérdezni, hogy homokos vagy kavicsos-köves

a tenger alja a partnál?

Köszi : Niko

Katicababy Creative Commons License 2008.03.17 0 0 405
Mi 2 éve az Atlasz utazási irodával indultunk Bécsből Parizsi átszállással.
Előzmény: nyuszimanoka (404)
nyuszimanoka Creative Commons License 2008.03.17 0 0 404

Szia!

 

Látom Ti Bécsből mentek Dominikára. Mi is gondolkodtunk a bécsi induláson, de egyelőre még nem találtunk senkit, aki tudott volna ebben segíteni. Meg tudnád esetleg adni azt a honlapcímet, vagy irodanevet, amin keresztül intézitek az utat?

 

Előre is köszönöm'

 

M.

Előzmény: S L R (403)
S L R Creative Commons License 2008.03.15 0 0 403

Sziasztok !

 

Van valakinek tapasztalata a Grand Oasis hotelről? Mi május 6-án indulnánk Bécsből.

 

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!