Keresés

Részletes keresés

papucsférj Creative Commons License 2016.10.28 -5 1 14670

ezek a hosszú tudományos okoskodások már totál kiboritanak itt

olegnagy Creative Commons License 2016.10.27 0 2 14669
Na de az a 30-40 ott van kézzelfogható távolságban, míg a végtelen az interneten messze van, nem ér rá, kamus, stb.
Előzmény: Dr. xXx (14667)
Törölt nick Creative Commons License 2016.10.27 0 0 14668

Hát, egy közelmúlti tapasztalat alapján nem minden férj éli meg ilyen pozitívan a dolgot.

Beszállóként nem volt erekciós gondom, viszont valamely okból a férjnél igen, holott volt már ilyen helyzetben. Hiába élvezte asszonya. Nem lehet, hogy ilyen esetben kialakulhat bizonyos féltékenység? Nálad nem volt?

Előzmény: Törölt nick (14664)


Dr. xXx Creative Commons License 2016.10.27 0 1 14667

Szerintem a swinger klubbal az a baj, hogy korlátozott a választási lehetőség. Hány férfi szokott egyszer ott lenni? 30 talán 40? Gondolom annak a fele eleve igénytelenség, kövérség stb. miatt kizárva, így meg alig marad férfi. Neten keresve meg végtelen a jelöltek száma, csak meg kell szűrni. 

Előzmény: plasticman64 (14666)
plasticman64 Creative Commons License 2016.10.27 0 0 14666

A swinger klub jó ötlet, de még egy próbát szerintem megérne ezzel a pasival is. Hiszen neki is új volt ez az élmény, mivel veletek nem volt még. Vagy lehet, hogy egyáltalán nem vett részt még ilyenben. 

A vibrátort ellenségnek tekinteni viszont gáz tőle. Ti érzitek, hogy mi lenne a jó. Újat keresni nem könnyű, a klubban több esély van, ha nem várjátok a sült galambot. 

Előzmény: Törölt nick (14658)
Törölt nick Creative Commons License 2016.10.27 0 0 14665

Neeeem, természetesen nem. ))))

Ezt előre nem lehet megtudni, minden az ágyban derül ki.

Előzmény: olegnagy (14663)
Törölt nick Creative Commons License 2016.10.27 0 2 14664

Őrülten izgató érzés! Látni az arcán, hogy mennyire élvezi, amit kap, s ezt nem tőlem kapja! ;)

 

Nálunk, nekünk csakis barát a vibrátor, szinte minden szeretkezéskor "bevesszük" harmadiknak. ;)))

Előzmény: alezredes 1 (14661)
olegnagy Creative Commons License 2016.10.26 -1 2 14663

Arra kíváncsi lennék, hogyan tudnátok jobban kiválasztani olyan pasit, aki elég kemény. Az ismerkedős randin megkéritek, hogy vegye elő és állítsa fel? :-)

Előzmény: Törölt nick (14658)
alezredes 1 Creative Commons License 2016.10.25 0 2 14661

Amúgy milyen érzés nézni, hogy dugják a párod ?

 

A vibri a barátotok ellensége, ez jó mondat. Nálunk volt, hogy egy kis vibrizést is beiktatott a barátunk, puncimasszázs közben, nem rossz az.

 

Igen, előre nem lehet tudni hogy milyen kemény lesz a barátotok, ez majd menet közben javul.

A mi egyik barátunk, az mindig "késze állva" érkezett, mikor már rajta sem volt semmi, mindig állt a farka.

Ezt néha mondta is, érkezés előtt, érkezéskor.

Igaz ritkán előfordult, hogy ha párom kiment, akkor kicsit veregette a farkát, kérdeztem is, minek, mindjárt jön párom.Erre azt felelte, nem akarja hogy a  lankadt farkát lássa a párom, mert az milyen már ?

 

 

Előzmény: Törölt nick (14658)
Törölt nick Creative Commons License 2016.10.25 0 0 14660

Ezt nagyon jó volt olvasni, köszönöm, hogy megosztottad. Az meg a hab a tortán, hogy pozitívak az élmények :-) 

(azt sose fogod tudni kiszűrni előre, hogy a kiszemelt majd a konkrét eseményen hogyan fog reagálni, mármint elég kemény lesz-e .... szerintem ;-))

Előzmény: Törölt nick (14658)
Törölt nick Creative Commons License 2016.10.24 0 1 14659

Egyetértek véled!

A szembekötősdi nagyon kellemes játék. :)
S ha úgy vesszük, az is egy szerepjáték...  :)

Előzmény: Tom Freeman (14656)
Törölt nick Creative Commons License 2016.10.24 0 8 14658

Sziasztok!

 

Adós vagyok egy beszámolóval. ;)

Csütörtök estére sikerült megszervezni egy hármas együttlétet. A helyszín a saját lakásunk volt. Bár olvastuk, hogy ez nem a legjobb választás, de mi szerettük volna kihasználni a hazai pálya előnyeit.

Délután értünk haza párommal a munkából. Már napok óta izgatottak voltunk és izgalmunk egyre csak nőtt. Párommal közösen választottuk ki a fehérneműit és a ruhát, amiben a másik pasit fogadta. Nagyon, sőt, őrülten dögösen nézett ki benne. Nem is tudtam visszafogni magam, sokat izgattuk, húztuk egymást.

A másik pasi kicsit késve érkezett, rajta kívülálló okok miatt. Nem most találkoztunk vele először, már túl voltunk egy beszélgetős randin. Most is egy kis csevejjel indítottunk, aztán a félhomályos, gyertyafényes szobába mentünk. Ott hamar a lényegre tértünk, pedig párommal mindketten nagyon izgultunk. Amíg én halk zenét intéztem, addig páromat már T. simogatni kezdte. Majd az ágyhoz mentünk, ahol megszabadítottam őt a felesleges ruháitól. Így csak egy melltartó, egy tanga és a combfix maradt rajta. Egy izgalmas olajos masszázzsal kezdtünk, amibe T is bekapcsolódott. Pár perccel később K. már sóhajtozott, nyögdécselt, pedig még csak 4 olajos kéz érintését élvezhette. Innentől felgyorsultak az események, hamarosan mindannyian meztelenül voltunk. Párom egyre inkább beindult, teljesen feloldódott. Sajnos én kevésbé tudtam, ami a túlzott izgalomtól lehetett. Ami nagyobb gond volt, hogy T is izgulhatott, mert nem volt a legkeményebb. De elmondhatatlanul izgató volt látni, amikor hátulról döngette K-t, aki már csak az élvezetre tudott koncentrálni,rám nem. Láttam rajta és hallottam,mennyire élvezi. Nem sokkal később elővettük "barátunkat", egy vibrátort, amitől T elkedvetlenedett, s inkább ellenségnek tartotta.

Beszélgetéssel zártuk az estét, mármint ami a hármast illeti,mert mi kettesben még mentünk egy újabb kört.

Tapasztalataink? Döntően pozitívak. Csak a harmadik kiválasztását kell jobban, alaposabban intéznünk. De elhatároztuk, hogy tovább folytatjuk a keresést és egy swinger klubba is el fogunk látogatni. ;)

 

Hát ennyi. ;)

Cidna Creative Commons License 2016.10.24 0 6 14657

Szia chando. Azt írod: „Nem lesz vizuális kötődés.” „Így csak a kiegészítésem lenne a többlet amit adhat a hármas.”

Ha belegondolok, gyakran jó lenne, ha a páromnak több (vagy legalább hosszabb és hajlékonyabb) keze, szája, nyelve, olykor farka lenne :-). Hiszen, sokszor előfordul, hogy még tökéletesebb lenne az élmény, ha egy-egy pozitúrában ott is tudna kényeztetni, ahol egyébként fizikai képtelenség. Biztos nem csak én vagyok ezzel így. Ha ezt nézem, van ráció abban, amit mondasz. A másik pasi csak egy hús- vér segédeszköz, a szex tökéletesítésére. Viszont nagyon kevés nő van, aki képes lenne ezt így felfogni. Azt nem mondom, hogy nincs. Nekem is volt egy olyan ismerősnőm, aki kifejezetten élvezte, ha a swinger klubban, miközben a párját kényeztette „meglepték” hátulról, és gyakran még csak kíváncsi sem volt, ki az. Akkor, és ott nem volt jelentősége, csak élvezni akarta a szituációt. Na, de ő nem egy átlag kertvárosi családanya volt, és nem ez volt az első próbálkozása a többes terén.

Abban is igazad van, hogy nem kell feltétlenül szerelmesnek lennie egy nőnek ahhoz, hogy lefeküdjön valakivel. Olykor valóban elég, ha van az illetőnek humora, huncut a mosolya, és a szeméből sugárzik, hogy őrülten kíván, és már el is aléltunk J Szóval, nem kell nagy érzelmekre gondolni, de azért bárkivel mégsem megy. A férjemmel sokat beszélgetünk szexről. Ha egy nő nem igazán tetszik neki, de pl. jó a feneke vagy a melle, vagy ha mint embert nem kedveli, de szexi a teste, ő simán meg tudná dugni (persze szigorúan csak elméletben :-)). Azt nem tudom, minden férfi így működik-e, de azt hiszem, azzal nem vagyok egyedül nőként, hogy egy jó test, édes kevés ahhoz, hogy megkívánjak egy pasit.

Szóval, elméletben izgalmas ez a szembekötős szituáció, de inkább csak második, vagy többedik alkalommal, egy olyan féllel, akivel kipróbáltan működik a kémia.

 

Előzmény: chando (14630)
Tom Freeman Creative Commons License 2016.10.23 0 2 14656

Azt viszont felettébb romantikus és izgalmas játéknak tartom, ha egy jól összeszokott pár egyik tagjának be van kötve a szeme. Nem látja, csak érzi, mint csinál vele meglepetésszerűen kedvese. Jujj, de jó!  :-P

Kivancsipasi34 Creative Commons License 2016.10.23 -4 0 14655

Sziasztok imadok nyalni szivesen ki nyalom a feleseged elotted nezd ahogy nyalom vagy kerjetek barmit szivesen teljesitem apolt nős atlagos pasi vagyok Bp

Törölt nick Creative Commons License 2016.10.22 0 5 14654

"Egy átlagos nő, aki még engedéllyel sem akar lefeküdni mással, pedig bárkit válaszhatna, az sose fog bekötött szemmel egy idegennel dugni"

 

Legalábbis szabad akaratából nem. Ha viszont a férje átveri, az kvázi nemi erőszak. A feleség, aki viszont belemegy ilyesmibe, az valószínűleg szembekötés nélkül is fogékony a többesre is, tehát annál van értelme a férjnek próbálkoznia. Más esetben jobb és tisztességesebb elfogadni a feleség akaratát. Nem vezet az semmi jóra, ha a férj hisztizik, erőszakoskodik, ármánykodik.

Pont ezért egyetértek véled.

Előzmény: Dr. xXx (14653)
Dr. xXx Creative Commons License 2016.10.22 0 0 14653

Én ribancot mondtam, nem kurvát. A különbség meg a pénz, amit te is írtál. A sötétben csinálja dolog, hogy jön ide? Ott nem az ablakon mászott be egy idegen és úgy dug vele ismeretlenül, hanem megismerte, TUDJA ki az és VELE akar lenni. Hogy lehet a villany nélküli szexet egy baráttal/férjjel/partnerrel összehasonlítani egy ismeretlen random férfival együttléttel? Az előbbiben VELE van, az utóbbiban meg a világ bármelyik férfija lehet. A partnerszámhoz meg ehhez semmi köze. Egy swingerező, hotwife véleményét meg messze ne tartsd átlag női véleménynek, mert ő szélsőérték, csak a magánvéleményét mondta. Egy átlagos nő, aki még engedéllyel sem akar lefeküdni mással, pedig bárkit válaszhatna, az sose fog bekötött szemmel egy idegennel dugni. 

Előzmény: reg2015 (14652)
reg2015 Creative Commons License 2016.10.22 -1 1 14652

Szerinted attól nem kurva valaki, hogy látja ki az aki beteszi neki? 

Ha sötétben szeretkezik akkor is csak a gondolatokban látja a partnert.

Szerintem az előttem szóló hölgy véleménye közelíti azt amit én gondolok.

Nagyon tisztelem a nőket és nem tartom kurvának azokat akiknek sok partnerük volt az életükben.

Az a kurva aki csinálja és titkolja, tagadja a partnere előtt. Na meg a hivatásos aki pénzért.

Előzmény: Dr. xXx (14649)
lándzsás Creative Commons License 2016.10.22 0 1 14651

Érdekes, amit írsz.... A swinger, párcsere, feleség kölcsönzése mentálisan, vagyis gondolatilag időnként intenzív önkielégítésbe torkoll. Vagy megelőzi. Van, hogy egy részletes beszámoló a társ részéről elég hozzá. Sokat számítanak a jó mondatok is.

Előzmény: Törölt nick (14650)
Törölt nick Creative Commons License 2016.10.22 0 2 14650

Kicsit lejjebb valaki írta, hogy mi nők másképpen vagyunk behuzalozva :) Ez teljesen így van, mi érzelmi alapon működünk (bár csak a magam nevében tudok nyilatkozni ;-)).

Egyéjszakás kaland? Nekem swinger klubos élményeim vannak, de azt gondolom ez ugyanaz. Ha ránéztem valakire kellett valamiféle érzelem irányába ami megfogott.... ez persze össze sem egyeztethető a párom iránt érzett érzéssel, de még egy hétköznapi barát iránt érzettel sem, ezek csupán "állatias" érzelmek, amikor azt érzem, hogy meg akarom kaparintani, érzeni akarom a kezét/száját/farkát..... kicsit talán még önzőségnek is nevezhetném, hiszen számomra egy ilyen szituációban elsősorban az számít, hogy én élvezzem. Valahol ez így nem teljesen igaz, hiszen fontos a partner élvezete is, naná, hiszen az számomra katalizátor... de talán így tudom a legjobban kifejezni....

Önkielégítés? Na ott aztán tényleg csak az számít, hogy én élvezzek bármit, amit elképzelek, magamnak okozzak örömet. Viszont azt gondolom, az itt elképzelt szituációt igenis élőben is el tudom képzelni, vágyom rá... max nyíltan nem merem bevallani.... esetleg később....

 

Nem tudom kielégítő e a válaszom, az érzelmeket kicsit nehezen tudom kifejezni szóban....inkább a tettek embere vagyok.....

Előzmény: chando (14639)
Dr. xXx Creative Commons License 2016.10.22 0 0 14649

Nagyon véded a véleményed, de attól, még hülyeség. Amit te akarsz az a gloryhole-lal egyenlő. Nem tudni ki az, csak szexelni lehet vele. A feleséged nem akar más férfival lenni, mert neki érzelmek kellenek, nem tud csak úgy mással dugni. Erre te nem, hogy erősködsz, hanem a legérzelemmentesebben akarod, hogy csinálja, vagyis ami a legtávolabb áll tőle. Jöhetsz mindenféle béna hasonlattal, de az a TE lelkületednek pozitív példa, nem az övének. Inkább örülnöd kellene, hogy ilyen vakszexről hallani sem akar a feleséged, mert nem akar ribanc lenni. Ha nem akar más férfival lenni, hogy várod el, hogy a világ BÁRMELY férfiával legyen, akit te választasz neki? 

Előzmény: chando (14647)
Tom Freeman Creative Commons License 2016.10.22 0 1 14648

Ez a mindenki számára szabad hozzáférésű, nyilvános fórumok átka. Én a "direkt beleállókkal" nem törődök és nem is okoznak nekem nyugtalan perceket. Kitrollkodás után általában tovább is állnak. A törzsgárdák a témához hűen normálisak és érthető a passzivitásuk (olvasó üzemmód), ha a beleállások elharapóznak.

 

Én így állok ehhez...

Előzmény: Isti198012 (14642)
chando Creative Commons License 2016.10.22 0 0 14647

Álarcos bál?

Ha összejövök valakivel? 

Ott sem látom az arcát.

reg2015 Creative Commons License 2016.10.22 0 0 14646

Ja.

Az egy éjszakás kaland nagy számban pont azért jön össze, mert mindketten arra gondolnak milyen jó lesz a sex.

Ilyenkor, ha nem az egyik akkor a másik lenne jó.

chando Creative Commons License 2016.10.22 0 1 14645

Természetesen igazad van, hogy nem minden áron.

Én még könyv olvasós időszakban nőttem fel. Mindig azt hangoztatták a felnőttek, tanárok, hogy minél nagyobb a fantáziád annál szebb és izgalmasabb lesz a könyv. Ez így is van.

Valami ilyen alapon közelítettem meg a dolgot.

Soha de soha nem engedném, hogy valami csakis miattam történjen. Egyszeri megkérdezés után nem tudhatom, mennyire nem a nem.

Például masszázs. Nyilván a legjobb ha én tudom jól masszírozni a párom, de egy masszőr masszírozza az is nagyon jó neki.

Nem nézi, hogy néz ki a masszőr, pedig a testéhez ér és a tapintás is nagyon közvetlen dolog.

Behunyja a szemét és arra figyel, hogy neki jólessen.

Nyilván lehet azt mondani, hogy az nem össze hasonlítható a sexel. De mi az ami összehasonlítható a sexel?

Szerintem amit én írtam pont ezt a képzeletet engedi működni.

Lehet másképp is. Nem is mondtam, hogy nem.

 

Előzmény: Isti198012 (14643)
kabadaluk Creative Commons License 2016.10.22 0 0 14644

Üdv! Én nagyon szeretnék a topiknak megfelelő helyzetet teremteni de a legfontosabb hozzájárulás még hiányzik hozzá. Szeretnék a témában emileket váltani

 

Előzmény: Isti198012 (14636)
Isti198012 Creative Commons License 2016.10.22 0 0 14643

A nöknél az egyéjszakàs alandoknàl is van vonzalom és érzelem!Az önkielégitésnél a nök és férfiak is gondolnak valakire,fantàziàlnak valakiröl!Tehàt ott az érzelem!!De véleményem szerint ne keverd össze azt hogy milywn egy egyéjszakás kaland azzal hogy te milyen érzelmi kötödéssel vagy a pàroddal!!Azt elhiszem hogy neked a leirtak jok lennének!De ha a pàrodat a te ezzel a témàval kapcsolatos vàgyaid nem érdeklik vagy tasztitjàk akkor mi van?A szexben az a egyik legrosszabb ha valaki olyat csinàl amit nem akkar dw megteszi mert tudja hogy az a pàrja vàgya!Nàlunk is van olyan amit én szeretnék de a pàrom nem.Ennyi..És?Millio màsik dologban benne van ami böven kàrpotol egem!!:)

Előzmény: chando (14639)
Isti198012 Creative Commons License 2016.10.22 0 1 14642

Szia!Az én hibàm.Naiv voltam.Ràtalàltam erre a blogra és azt hittem hogy itt hasonlo érdeklödésü,beàlitottsàgu emberek vannak.Akkik nyiltan beszélnek erröl.Nem érzem hogy iràsaim tartalmàval bàrkit megsértettem volna!Csendben megjegyzem hogy pàrom is olvassa amit ide vagy emailbe irok a témàval kapcsolatba és semmi sértött vagy degradàlot nem talàl benne.A kritikàt örömmel fogadtam és olvastam!!Hisz egy kritika lehet épitö jellegü és tanulhat belellöle az ember.De ha valaki àlszent és érezni az iràsàbol hogy direkt beleàll a màsikba azt nem àllom és utàlom!!

Előzmény: Tom Freeman (14638)
joci kis Creative Commons License 2016.10.22 -2 0 14641

Budapest Kecskemét közt ismerkednék!

pestmegye@citromail.hu

Törölt nick Creative Commons License 2016.10.21 0 0 14640

Sajnálom. Szerettem olvasni. :(

Előzmény: Isti198012 (14636)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!