Keresés

Részletes keresés

dandruff Creative Commons License 2004.09.27 0 0 288

Melyik, domboldalba épült faluban? Elég jól ösmerek minden rejtett települést is.

Domboldalból patakpartra költöztetek? Ahhoz nem kellett volna Pestre menni.

 

30.km után Z.szentgrótról délre indultam. Majd Zalacsány-Z.apáti-Bak és vissza Z.eg-re. Szép dombos táj, szerintem a legszebb. De pinye1 asszem elég jól ismeri, ő a telehódas regionális szervezőnk.

Előzmény: Kanga M. (279)
kollina Creative Commons License 2004.09.27 0 0 287
Gondolom.

Egyébként sok hely van, ahol lehet spinningelni, van honlap és órarend. Ezeket is feltegyük a honlapra?
Előzmény: pROF (284)
kollina Creative Commons License 2004.09.27 0 0 286
Jó, akkor valaki segítsen bejelentkezés ügyben.

A mezt ne halogassuk, mert az is idő, amíg legyártják. És már télen is lehet hosszú ujjút hordani. Mert az ugye nem kétséges, hogy gyártatunk ujjatlant, rövid újjut, hosszú ujjut, meg rövid, hosszú nadrágot, esetleg zoknit is.

Jó lenne, ha mezrendeléshez is készítene valaki programot, aminek a végeredményét felraknánk a honlapra. Arra gondolok, hogy mindenki oda írná be a megrendelését (milyen mezt, nadrágot, zoknit, milyen méretben, hány db-t kér), aztán a program összesítené és az összesítés alapján egy ember el tudná intézni a rendelést. Topic mez ügyben gombfoci férje már készített ilyet csak én nem tudom melyik honlapon van. Zoli tudja, majd este rákérdezek. Azt meg lehetne nézni.

Aki ért a programozáshoz, annak gondolom ez nem nagy munka.
Előzmény: pROF (282)
pROF Creative Commons License 2004.09.27 0 0 285
Én kérek bővebb infót erről a szlovákiai banzájról. Ha tesznek a testvér topikból elég vonzó ajánlatot kozma ügyben, esélyes, hogy jó idő esetén nekivágjak :)
Előzmény: berger (262)
pROF Creative Commons License 2004.09.27 0 0 284
Ugyancsak érdekelne valami téli karbantartás! Spinningről van szó, amúgy?
Előzmény: kollina (275)
kollina Creative Commons License 2004.09.27 0 0 283
Kár, hogy 2-án van, mert egybeesik a Kozma60-nal. Mi oda megyünk, így határozott a család erősebbik fele. Kicsit OFF-olunk szombaton.

De ha Ti mentek, majd beszámolót kérünk.
Előzmény: berger (262)
pROF Creative Commons License 2004.09.27 0 0 282
Nem nem :) Nem szabad mindent külön lapra rakni :) A legújabb néhány (javaslatom szerint 5) frissítés látszódjon a főoldalon, könnyen látható helyen! A maradék (az 5-nél régebbiek) legyenek külön lapon. Egyszerűen? Kézzel :) Kényelmesen pedig programozással. De ahhoz akkor eleve meg kéne oldani a bejelentkezést, meg ilyenek. Mint javasoltam, érdemes lenne egy elképzeléseinknek leginkább megfelelő ingyenes portálrendszert beüzemelni. Jól értelmezem a nagy csendből, hogy erre nincs a hozzáértőbb közönség részéről sem javaslat? Mert akkor megpróbálok valamikor én időt szakítani erre, de ez leghamarabb 2 hetes időtávban reális.
Tárhely ügyben sincs további konkrét javaslat? Ebben az esetben felkérem az ötletgazdát (ejtsd: elnök :) hogy határozzon, várunk-e még, vagy intézkedjek saját hatáskörömben? :)
Ugyanezt a kérdés mez ügyben is feltenném. Vagyis (tekintve hogy az idei szezon nagyjából úgyis véget ért) halasztjuk még a dolgot, és majd a tavasz közeledtével aktualizáljuk a kérdést, vagy az eddige (összesen 2) javaslat közül megpróbálunk záros határidőn belül választani, és mielőbb legyártatni?
Előzmény: kollina (277)
kollina Creative Commons License 2004.09.27 0 0 281
Lányok, fiúk!

Nem készít valaki egy klassz beszámolót a Csiga Bigáról? Meg azt is szeretném tudni, hogy kinek a képeit linkelhetjük be.

Ezen kívül, ha valaki más túrán járt és van kedve fényképes beszámolót írni, az jó lenne. Azt is feltehetnénk a honlapra.

Mikor dönt a társaság a mez színéről? Azt gondoltam, hogy a honlapon is ugyanazok a színek tükröződhetnének vissza. Addig marad a mostani. Bár, ahogy Zoli mondaná, megint elveszek a részletekben.
Kanga M. Creative Commons License 2004.09.27 0 0 280

jól beszélsz. könnyű feladványt nem érdemes prof-oknak.:-)

:-)

Előzmény: pROF (278)
Kanga M. Creative Commons License 2004.09.27 0 0 279

van. igen. de nem oldal, hanem part.

 

ott töltöttem gyerekkorom nyarait, egy kis domboldalra épült zalai faluban.

 

és onnan merre mentél?

Előzmény: dandruff (273)
pROF Creative Commons License 2004.09.27 0 0 278
Szerintem igazából patakpart (brook bank) akart az lenni, de direkt félre írja, hogy nehezebben jöjjönk rá :)
Előzmény: dandruff (273)
kollina Creative Commons License 2004.09.27 0 0 277
Köszi.

Na majd kipróbálom amit mondasz. Ha ezt így szeretnénk, akkor egyszerűbb, ha már az elején külön lapon vannak a frissítések.

Csak hogy lehet ezt minél kevesebb munkával megoldani? Na majd gondolkodunk rajta.
Előzmény: pROF (267)
kollina Creative Commons License 2004.09.27 0 0 276
Van már szótár, csak rá kell menni kanga elvtársnő nevére aztán a silingára! :)
Előzmény: brasil1 (269)
kollina Creative Commons License 2004.09.27 0 0 275
Én is szeretnék! De hova jártok? És csak szombaton?
Előzmény: Kanga M. (272)
pROF Creative Commons License 2004.09.27 0 0 274
Teljesen magánjellegű szerveződés, nem meghirdetett túra. (Ergo nincs részvételi díj, meg hivatalos táv, meg ilyenek, cserébe viszont nincs semmilyen szolgáltatás, azaz teljesen önellátó is.) Ráadásul igazából nem is itt, hanem a KT2.0-ban szerveződik, minket csak megtisztelt messi, hogy itt is behirdette.
Előzmény: brasil1 (269)
dandruff Creative Commons License 2004.09.27 0 0 273

Ha most ezt fejből mondtad, akkor igazán megleptél:-) Igen, ez volt az első 25km...

 

kréjfis bruk szájd-Rákospatakoldal?-miitudomén, hogy van-e ilyen Cuglóban.Van?

Előzmény: Kanga M. (271)
Kanga M. Creative Commons License 2004.09.27 0 0 272

Szia KIVI!!!

 

Ha van rá lehetőség, szeretnék. Ugyanoda lehet?veletek.

Nekem nagyon hasznos volt.

 

üdv: k.

 

 

Előzmény: kivi (264)
Kanga M. Creative Commons License 2004.09.27 0 0 271

nem mondom meg mert xemtelen vagy. :-)

 

most csak úgy fejből: Z. sztiván, Alibánfa, Kemendollár, Batyk, Zalabér utadba esett,öcsy?  

(azért Z,szentgrót nem natur a ról arról nevezetes)

Előzmény: dandruff (268)
dandruff Creative Commons License 2004.09.27 0 0 270
Oh, kréjfis-t akartál írni kéyfis helyett.
Előzmény: dandruff (268)
brasil1 Creative Commons License 2004.09.27 0 0 269

jó reggelt mindenkinek!

látom nagyon aktív társaságba sikerült belekeverednem! csak azt nem értem, hogy a megtett kilométerek és a hozzászólások hogyan bírnak párhuzamosan emelkedni??? ennek valahogy fordított arányosságban kéne megtörténnie, nemde? aztán meg lenne egy javaslatom a honlapra: szótár az itteni beszélgetések megértéséhez!:)

a hét végén egyébként én is öregbítettem a csapatunk hírnevét. igaz, egy montis versenyen Győrben a 110-es távon. 2 éve nem voltam montis versenyen, de azért sikerült végigküzdenem. nagyon messze voltam az élbolytól, de a hangulat szenzációs volt!

következő terv az időjárás függvényében a B200. tényleg, ez most valami verseny lesz, vagy csak itt szerveződik a mezőny?

dandruff Creative Commons License 2004.09.27 0 0 268

Írd már le kérlek megint a brukszájdos förmedvényedet, mexeretném fejteni:-)

(nálam behalt az index keresője)

 

Te! Ha én azt idevésném, milyen falvakon ácsingóztam keresztül, a zuglói nap is lemenne. Maradjunk annyiban, hogy Z.eg.-Z.szentgrót(itt kotyvasztják a NaturAqua-t)-nagy kunkor-Z.eg.

Előzmény: Kanga M. (260)
pROF Creative Commons License 2004.09.27 0 0 267
Ja és persze ha elér egy bizonyos számot (mondjuk 5) a felsorolt frissítések száma, akkor azt át kell rakni egy másik lapra, amere már csak link mutat a legújabb frissítések után, korábbi frissítések néven.
Előzmény: pROF (265)
zolinyo Creative Commons License 2004.09.27 0 0 266
Sziasztok! Köszönöm a lehetőséget, ígérem rászolgálok. Mivel a lapom elégé futó centrikus, hiszen eddig csak ebben "utaztam", próbálom bővíteni, és terjeszteni a kerékpáros igét.
Előzmény: kollina (263)
pROF Creative Commons License 2004.09.27 0 0 265
Nagyon jól gondolod. A sima szövegre nem tud rákerülni a fókusz (kis kocka :), csak a hiperlinkre. Egyébként szerintem nem így kéne mogoldani a frissítések követését, hanem felsorolás szerűen. (Frissitések: Dátum, Új link: leírás, Dátum, új tagok: felsorolás. Stb...)
Előzmény: kollina (263)
kivi Creative Commons License 2004.09.27 0 0 264
Ezen a télen is jössz majd szombat délutánonként edzeni?
Előzmény: Kanga M. (247)
kollina Creative Commons License 2004.09.26 0 0 263
Hú, Ti aztán nem lazsáltatok!

Ennyit írni és tekerni!

Gratulálok a csiga biga túra teljesítőinek!

Felvettem a honlapra kanga férjét és zolinyot. Valamint felkerült az utolsó módosítás dátuma is.
OFF Csak azt nem értem, hogy a módosítást hogy lehet úgy meghivatkozni, hogy Yelen-t is megjelölje. Zolinyonál megjelenik egy kis kocka, Yelennél nem. Ez azért van, mert zolinyo eleve link? Ezen ilyen későn nem tudok már gondolkodni. Tegnap is hajnali 2-ig koktélt kevertem, most egy kicsit álmos vagyok. De ha valaki tud rá válaszolni, az jó lenne. ON

SQ, most, hogy gyorsan átfutottam a hsz-eket, láttam, hogy nem vettem fel a honlapra a linkeket. Majd holnap igyekszem pótolni.

Butch, akkor tényleg kérdezhetek mailben html-lel kapcsolatban, ha Zoli sem tud segíteni?

Nekem berger által mutatott mez tetszik a legjobban, SQ javaslatával, miszerint a nyaka legyen nemzeti színű..

A BB-s zokni fogyasztói ára 400 ft/pár volt.

Jó éjt mindenkinek.
berger Creative Commons License 2004.09.26 0 0 262

Jövő hétvégi esemény: http://ttt.tr.hu/naptar2004/tura.php?id=130 (kicsit tartok a zöldgömbös buliktól, és egyébként sem tudok menni, de majd meséljetek!)

 

Esztergomban volt egy szlovákiai TT szórólapja is, október 3 a dátuma, a VADAS termálfürdőtől lehet indulni 120, 62 és 27 km-es távokon. Nevezés 8:00-8:45 (hosszúkra), 10:45-ig a családira.

Ha van érdeklődő holnap berírok még részleteket.

Előzmény: dandruff (248)
nomena Creative Commons License 2004.09.26 0 0 261
Én is Gruppetto néven neveztem ma. Ráadásul egyes rajtszámot kaptam, és minden EP-nél, így a célban is elsőként voltam ott. De ez kevéssé az én érdemem, inkább annak köszönhető, hogy a nagy többség, illetve akik jó erőben voltak, mind a 100-on mentek. :)
Előzmény: berger (239)
Kanga M. Creative Commons License 2004.09.26 0 0 260

hát aki nem ismeri az alsó-cuglói dialektust, azt sajnálom. :-)

 

Prof ezt nem rád értettem!!:-))te nagyon prof vagy.

 

tudom, h zalay vagy te s.gyáros, de millen falvakon mentél körösztül?

Előzmény: dandruff (258)
pROF Creative Commons License 2004.09.26 0 0 259
Nekem így, hogy te is leírtad újra, már leesett, de alaposan végig kellett böngésznem a szótárat :) Ott kezdődik, hogy én csak simán crab-nak ismerem az állatot, amiről szó van :)
Előzmény: dandruff (258)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!