Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2006.07.25 0 0 461
Ezzel nem igazán értek egyet!

Szerintem mindenképpen kell lennie ilyen mirigynek, ugyanis:

1. A spriccelés nem a húgycsőnyílásból szokott jönni, hanem a hüvelyből

2. Van, hogy fehér, sűrű folyadék jön, ami nem lehet veséből származó víz

3. Ha a veséből jönne a tiszta folyadék, akkor mielőtt a húgycsőbe ér, akkora húgyhólyagban levő sárga vizelettel keveredve kellene távoznia, amivel keveredve már nem lenne tiszta, átlátszó.
Előzmény: alguien (451)
thefilmmaker Creative Commons License 2006.07.16 0 0 459
alguien Creative Commons License 2006.07.15 0 0 458
Eltaláltad! :D

(ha egyszer véletlenül sikerül, akkor majd megírom ide... nem elég elméletben tudni a dolgokat, a valóság teljesen más... )
Előzmény: lábika (457)


lábika Creative Commons License 2006.07.15 0 0 457
esteleg matematika, vagy csillagászat a tehetséges tárgyaid?;)
Előzmény: alguien (456)
alguien Creative Commons License 2006.07.14 0 0 456
kétlem, h valaha is összejön, de inkább nem is frusztrálom ezzel magam közben, inkább csak élvezem olyan "hétköznapiasan, szárazan"... :D

valszeg én erre képtelen vagyok, de ugy is mondhatnám, tehetségtelen... :/

(persze szerencsére másban tehetséges vagyok:D)
üdv :)
Előzmény: lábika (455)
lábika Creative Commons License 2006.07.14 0 0 455
és Neked már sikerült - ilyen profi felkészültség után?:-)
Előzmény: alguien (451)
jutin Creative Commons License 2006.05.09 0 0 454
jutin Creative Commons License 2006.05.09 0 0 453
jutin Creative Commons License 2006.05.07 0 0 452
alguien Creative Commons License 2006.04.18 0 0 451
Mi is az női ejakuláció? << 3/5. oldal >>

Egy szeximádó tini vagyok, és mindent meg akarok tudni a szexről. Írna nekem pár sort a női ejakulációról?

A női ejakuláció nem teljesen kikutatott terület. Állítólag valaki talált a nőkben egy prosztataszerű mirigyet, ami ebben játszik szerepet. Én sok esetet boncoltam patológus koromban, de ilyet nem láttam. Pedig állíthatom, hogy szövettanilag is jól feldolgozott objektumnak számít manapság az ember. Az ejakuláció mégis létezik. A saját verziómat tudom csak elmondani neked.

A nők a szexuális izgalom hatására gyorsabban választanak ki vizeletet. A "ritmikus gimnasztika" során az izmok hullámzása és az élvezet által kiváltott erőlködések, nyomások, amiket a nő végez közben, egy-egy vizelethullámot továbbítanak a húgycsőbe. Amikor a nő elélvez, a kismedencei izmok még erősebben megfeszülnek-elernyednek, lüktetnek, a vizelet pedig nagy nyomással ki-ki lövell, növelve az élvezetet. Így látványban és élményben is hasonlít a férfi magömléséhez. Olyan messzire persze nem lő, mert a női húgycső jóval tágabb, mint a férfié.
(A férfi a merevedéskor nem tud vizelni. Hasonló vizelési ingere lehet, ha a korábban sem üres hólyag hirtelen megtelődik és megfeszül a nemi izgalom hatására.) Ez az anyag a nőknél egy igen tiszta, színtelen és szagtalan, steril folyadék. A szex közbeni hormontermelés növekedése is valószínű, hogy hatással van arra, hogy hirtelen víz távozzon a szervezetből a veséken keresztül. Mivel ez nagyon friss, és nem volt idő arra, hogy a kiválasztó csatornákban és a húgyhólyagban tartózkodva egyes anyagok még átalakuljanak benne, így vízszerűsége megmaradt. Valószínűnek tartom azt is, hogy ez a vizelet hígabb és bomlástermékekben szegényebb lehet.
Amelyik nő jól átadja magát az élvezetnek, bármelyik nő tehát képes lehet erre, az ejakulálhat. Idegrendszerileg viszont van ebben is különbség, vannak érzékenyebb nők, akikre hirtelen rájön a vizelési inger szextől függetlenül is. Ők talán potenciálisan többször ejakulálnának. A viselkedés ezt gátolni tudja még ilyenkor is. Ezért nem feltétlenül jár együtt az orgazmus a vizeléssel.
adamo95 Creative Commons License 2006.04.08 0 0 450
Már vissza is jöttél? Milyen volt?
Előzmény: Gabeey (449)
Gabeey Creative Commons License 2006.04.08 0 0 449
!!!!!!!!!!
Előzmény: adamo95 (448)
adamo95 Creative Commons License 2006.04.08 0 0 448
??????
Előzmény: Gabeey (447)
Gabeey Creative Commons License 2006.04.08 0 0 447

 Már nem sokáig

-Megyek vissza...-

 

:-))))

Előzmény: adamo95 (446)
adamo95 Creative Commons License 2006.04.08 0 0 446
Ezért pörögsz ennyire ma este itt a fórumon. lol.
Előzmény: Gabeey (445)
Gabeey Creative Commons License 2006.04.08 0 0 445

Ma 15 óra 30' körüli idõmagasságban  ejakulálva  élveztem L.

Minden külön értesítés helyett.

alguien Creative Commons License 2006.04.08 0 0 444
De a nagy része a pontoknak nem a bnôjérôl szól? kezdem nem érteni...
Előzmény: Angyali Szerető (443)
Angyali Szerető Creative Commons License 2006.04.07 0 0 443
Hát a 9-es pont nem épp a barátnőjéről szól...
Előzmény: alguien (442)
alguien Creative Commons License 2006.04.03 0 0 442
Nem a bnöjet?
Előzmény: Angyali Szerető (441)
Angyali Szerető Creative Commons License 2006.04.03 0 0 441
Esküszöm nem értem... Ő maga mint férfi el akar jutni a csúcsra? És ez sok idő? :)
És ez nem vicc??? :)
Előzmény: alguien (440)
alguien Creative Commons License 2006.04.01 0 0 440
Minden viccet felreteve:
9. kurva sok idö...... ha egyaltalan sikerül.....(1 bnöm mondana: olyan nem sikerülhet, ami nem is letezik..:P)
sztem ne is hozd szoba otthon, nem lesz frusztralt emiatt az asszony... több az esely...
Sok sikert! :)
üdv
Előzmény: latex... (439)
latex... Creative Commons License 2006.03.31 0 0 439
Sziasztok

 

Üdvözlök mindenkit az oldalon. Én még új vagyok itt köztetek és szeretnék írni ide a fórumra ha megengednétek. Örülök neki hogy volt valaki aki kitalálta ezt a fórumot áldott legyen a lelke. Ezt azér írom mert most találtam rá. Egy kis időm volt is átfutni érdekesek az írások sokat lehet belőle tanulni. Jónak tartom hogy sok netcímet találtam ahol utána tudok nézni a dolgoknak. Több kérdés is megfogalmazódott bennem amire szeretnék válaszokat kapni ha lehetséges? Ja és a képek nagyon jók én is szeretem mikor spriccel egykét filmem van de kevés meg csak pénzért lehet letölteni a netről. Míg nem találtam meg a fórumot én is olvasgattam meg dok.film is ment a sprektrumon. Felsorolnám a kérdéseket amiket meg szeretnék tudni:

1.: Tulajdonképpen hol is van a G-pont a hüvelyben mert már nem vagyok bent biztos és úgy értelmeztem hogy  a nő ha hason fekszik van egy kép amit (Gummiboy) tett fel és akkor a hüvelyben a nyílástól 2-3 újpercnyire van a hüvely feső részén ha így nézzük pl: a mint a nulla teteje?

2.: Volt aki írta hogy mikor csinálták először a barátnőjével akkor elsőre sikerült ez mind ok de hogy jelentette be a nőnek ő írt is egy oldal címet ahonnan lehet tanulni?

3.: Hogyan lehet (megcsinálni hogy minél több nedv spricceljen?

4.: Ha a nőnek megmondjuk hogy pisilési inger fog rájönni érdemes előtte elküldeni wc-re és ha én mint férfi azt szeretném hogy inkább pisi is jöjjön az nem baj (írtátok hogy a nők ezért szégyelőssek lehetnek?

5.: Érdemes valamilyen vibrátort alkalmazni?

6.: Az idő és türelem az ami fontos végül is mennyi idő kell az első ejakhoz kb. és a következőkhöz?

7.: Sok nő lenyeli a spermát és ha férfi nyeli le a női ejakot vagy azt inkább nem ajánlatos?

8.: Análisan is eljuttatható a nő az ejakhoz?

9.: Én magam is mint férfi el akarok jutni a csúcsra mint a nő nekem mit kell tennem és az első sok időt vesz igénybe?

 

Elnézést kérek mindenkitől ha hosszúra sikeredett.

Köszi

üdv

alguien Creative Commons License 2006.03.26 0 0 438
Megertettem en elsöre is.. :) megyek, megnezem a leveleimet ;D

tapasztalas nincs.... mi legyen az idövel?;)
Előzmény: mén (436)
Zontág Creative Commons License 2006.03.26 0 0 437
Ejakulájjatok már lányok, megveszek egy kis nõi magért.
mén Creative Commons License 2006.03.26 0 0 436
húúú de értelmes a mondat, de azért érted ugye?!  ...látod, hogy belezavarodtam?! :)))))
Előzmény: mén (435)
mén Creative Commons License 2006.03.26 0 0 435
Kedves alquien! Írtam neked, ...ha egy kis szakítanál időt egy esdeklőnek?! ...mondjuk szinkronban a tapasztalással írhatnád is mindjárt :))))
Előzmény: alguien (434)
alguien Creative Commons License 2006.03.24 0 0 434
Kösziköszi! :)
Varom! :)
üdv
al
Előzmény: mén (429)
Dragula Creative Commons License 2006.03.24 0 0 433
HatfaludyFeri Creative Commons License 2006.03.24 0 0 432

Nekem egyszer volt egy "gyanús" esetem.
Misszionárus pózban szeretkeztünk és már jól benne voltunk a dologban, amikor a hölgyből két spriccelés tört elő, a vesszőm tövét találta el és elég erősen éreztem a sugarat. Azért írom, hogy gyanús eset, mert ennek az állaga híg volt és bizony kimondottan pisi szaga volt. De azért jólesett!
:-)
mén Creative Commons License 2006.03.23 0 0 429
Igazad van Kedves! most nincs időm, majd vasárnap adok címet, a témának (is) :)))
Előzmény: alguien (427)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!