Keresés

Részletes keresés

rhmprszt Creative Commons License 2016.11.18 0 2 14737

Nem tudom mások hogy vannak vele, nekem semmiféle gondot nem okozott másik férfi jelenlétében, vagy vele együtt a feleségét kényeztetni, a helyzet okozta feszélyezettséget teljesen elnyomta a (szexuális jellegű) izgalom. Mondjuk nem vagyok különösebben szégyellős alkat, ez igaz:)

Előzmény: alezredes 1 (14731)
MaraVica Creative Commons License 2016.11.18 0 0 14736

Szerintem így indul el az úton. Lépésről-lépésre. Nem kell rögtön berúgni az ajtót.

Előzmény: Törölt nick (14735)
Törölt nick Creative Commons License 2016.11.18 0 0 14735

Beszélgetés szintjén nem fog lefeküdni mással ;) 

Előzmény: cuckandras (14734)


cuckandras Creative Commons License 2016.11.18 0 0 14734

Sziasztok! Nagyon szeretnék levelezni egy, a témában nyitott és kezdeményező partnerrel. Iszonyatosan izgat a fantzáia hogy a barátnőmet mással lássam, vagy csak tudjam hogy mással is lefekszik. Tényleg csak beszélgetés téren. Ha valakit szintén izgat ez a dolog vagy szeretne erről beszélni, keressetek: cuckandras@mail.com

olegnagy Creative Commons License 2016.11.18 0 0 14733

"Ha egyszer már megdugta a barátunk a páromat, akkor később mire fel az esetleges féltékenykedés ? Azt előtte kellett volna, nem ?"

 

Lehet, hogy előre nem tudta, hogy féltékeny lesz, menet közben/utána viszont kiderült.

Előzmény: alezredes 1 (14722)
alezredes 1 Creative Commons License 2016.11.18 0 0 14732

Cuckold fórum.

 

A 424 es kép elfogadható felállás, a 420 as nem.

 

Számomra.

alezredes 1 Creative Commons License 2016.11.18 0 1 14731

Ezt kifelejtettem, tökös fickók, ugye.

Nem voltam még abban a helyzetben, hogy én dugjam a hölgyet a férje előtt.

A srácoknak, akár tökös gyerekek, akár nem, nem tudom, mennyire volt "egyszerű", hogy én is ott voltam, miközben a barátnőmmel foglalkoztak, ezért nem tudom kinek mennyire lett volna egyszerű, ha nem csak én egyedül, hanem a többi, régebbi srác is ott lett volna, mint néző, beszálló, stb.

Meg tegyük fel a kérdést úgy feltételesen, ha, ismétlem ha megkérdeztem volna fél óra múlv, na, srácok ki kezdi ?

Akkor talán kiderült volna, melyikük a legtökösebb gyerek. Én ugyan 90 % tudom, melyik lett volna.

Előzmény: Törölt nick (14729)
alezredes 1 Creative Commons License 2016.11.18 0 2 14730

No, hallottunk már tökös gyerekről, akik amikor jönni kellett volna, eltűntek.

 

Szégyenlősség.

Amikor mondjuk első alkalommal érkezik a harmadik, akkor talán a párom részéről érthető a dolog, hiszen mégiscsak egy idegen pasi érkezett, akit max egyszer egy tali alkalmával látott, maximum.

Namost ugye ő lesz az, aki előtt nem túl sokára meztelenül lesz. Sőt, ő lesz az aki vetkőztetni fogja minden bizonnyal, a többiről meg ne is beszéljünk.

Ezért, az első alkalommal egy kis szégyenlősség talán belefér.

 

Féltékenység.

Ez maximum az én részemről merülhetne fel, úgyanígy értelmezve az első esetet, mert mégiscsak egy másik pasi, nem pedig én fogja kényeztetni a párom, előttem két méterre, de ilyenkok én nem féltékeny vagyok, hanem "izgalmasan" furdal a kíváncsiság, na nem, hogy mi fog történni, hanem hogy hogyan, mennyi ideig.

Értem ezalatt hogy volt olyan, hogy a barátunk csak a párom melleivel eljátszadozott, simizte, nyalogatta, vagy negyed óráig.

Mondtam is, szegény cicik !

Előzmény: Törölt nick (14729)
Törölt nick Creative Commons License 2016.11.18 0 0 14729

Hát, szerintem ha tökös gyerekek...

A szégyenlősséget meg végképp nem értem én sem. Az miért pont ilyen szituációt keres. Itt annak nem sok helye van, szerintem.

Előzmény: alezredes 1 (14727)
Isti198012 Creative Commons License 2016.11.17 0 0 14728

Szivesen levelezek a témàval kapcsolatban bàrkivel,bàrmiröl.Email cimem publikus.

alezredes 1 Creative Commons License 2016.11.17 0 0 14727

Nem tudom, először is mit szólna hozzá az a pár srác, ha ez az együttes jelenlét szóba kerülne. Nem is mind érhető már el, meg volt egy két szégyenlősebb típus, nem is értettem az elején, hogy minek vágnak bele ilyenbe, de aztán ment minden ahogy kellett.

Így ezért azt sem tudnám megmondani, hogy a párom mit szólna hozzá.

Olyan volt egyszer, hogy két, addig egymásnak ismeretlen srác volt nálunk egyszerre, és mint már írtam, olyan is csak egyszer volt, hogy az egyik fiú kettesben volt a párommal, én nem voltam jelen.

Előzmény: Törölt nick (14725)
bakeliteslaci Creative Commons License 2016.11.17 -2 3 14726

Sziasztok.mi egy 40-es ápolt házaspár vagyunk.Szívesen vennénk 3.-fél közeledését a hölgy örömére.Esetleg tapasztal csere más párokkal. bakeliteslaci@citromail.hu

Törölt nick Creative Commons License 2016.11.17 -1 0 14725

Én sem értem igazán. Sőt, előttem volt egy másik hármasuk, ahol a vendég nem volt megfelelő. Így meg még kevésbé értem, no mindegy.

Azért te sem vagy semmi, úgy látom, nagyon nem tiltakoznál, ha az eddigi vendégek mind sorra jönnének mégis. :D És asszonyod hogy bírná? :)

Előzmény: alezredes 1 (14722)
Törölt nick Creative Commons License 2016.11.16 0 0 14724

Ne haragudj, nem volt jó a cím, átállítottam már. david.feher@indamail.hu

Ide küldd légyszi :) 

Előzmény: Törölt nick (14723)
Törölt nick Creative Commons License 2016.11.16 0 0 14723

Szia, küldtem emailt. Megkaptad?  Egyszer visszadobta a rendszer...utânna elküldtem mégegyszer,teljesen olyan mintha elment volna.

Előzmény: Törölt nick (14708)
alezredes 1 Creative Commons License 2016.11.16 0 0 14722

Ezt mondjuk sosem értettem. Ha egyszer már megdugta a barátunk a páromat, akkor később mire fel az esetleges féltékenykedés ? Azt előtte kellett volna, nem ?

Mert az modjuk még érthető, hogy volt egy srác, jófej, a párom bírja, de mem volt dugás csak valami lájtosabb, és mondjuk a következőnél lenne. Na ha azt húzná halasztaná apa, az még érthető.

 

Most nem azt mondom persze, hogy aki egyszer, többször megdugta a páromat, hajrá, gyertek mind újra, de mégis.

Előzmény: Törölt nick (14721)
Törölt nick Creative Commons License 2016.11.16 -1 0 14721

Nem egyformák az emberek. Hivatalosan sem a többes, sem a kettes nem gond. Apu is elmehet, van is talán hova. Szóban nekem is hozzájárult, de anya úgy érzi, hogy bár mondja, mégsem nagyon akarja. Nem tudom az ok micsoda, de egyenlőre ez van. Anyuval azért beszélgetünk időnként. Néha hárman is chat-en, de az ritkább...

Előzmény: alezredes 1 (14720)
alezredes 1 Creative Commons License 2016.11.16 0 0 14720

Érdekes ez a "kettesben" felállás. Ha apa nem nagyon akarja újra a hármast, ezt a kettesben dolgot meg méginkább nem akarja.

Érdekes például, hogy nálunkár a harmadik telefonált hogy eljönne, akár a párom kérdezte, hogy kérhet e "masszázst", én sosem ellenkeztem.

Előzmény: Törölt nick (14719)
Törölt nick Creative Commons License 2016.11.16 0 0 14719

Anya akarja. Apa szóban hozzájárul, de valahogy mégsem motivált elégé. Anya úgy érzi, hogy bár apa mondja, bólogat, de belül meg feszül, de nagyon.

A hölgy viszont akarja kettesben is (mit eszik rajtam?), amihez van szóbeli hozzájárulás, de érzés ugyanaz...

Előzmény: alezredes 1 (14717)
Törölt nick Creative Commons License 2016.11.16 0 0 14718

Értem. Ha ez a vágy részetekről, akkor tisztelendő. Nyilván meg vannak adva a játékszabályok, a vendég meg vagy elfogadja, vagy keres mást. Így van ez rendjén. Ilyenben nekem egyébként nem volt részem, hogy a "háziúr"(csak ha már ennyire megfogott a szóhasználat) csak nézné, bár nem hiszem, hogy zavarna.

Úgy jártam nemegyszer, hogy odaúton nem éreztem lent a lelkesedést, kissé aggódó érzés fogott el, de a hölgy viselkedése (érintés nélkül is) megtette a megfelelő hatást. Tehát igen sok múlik a drágaságokon, de ezzel semmi baj, ők a főszereplők!

 

Előzmény: alezredes 1 (14716)
alezredes 1 Creative Commons License 2016.11.16 0 0 14717

Várat magára ?

Ki nem akarja, apa, vagy anya ?

Előzmény: Törölt nick (14714)
alezredes 1 Creative Commons License 2016.11.16 0 0 14716

Persze lehet, van is olyan helyzet, hogy a férj csak nézné, szemlélődőként, hogy párját kényeztetik, .

 

Most már meg nem mondom miért, de kezdetektől fogva nálunk ez a helyzet alakult ki. Pontosabban megfogalmazva, az esetek 95 % ban inkább maradtam néző, kukkoló, ki hogy nevezi.

Volt srác aki már dudorodó farokkal éekezett, (nyár, vékony cucc) de ha nem, akkor a párom azért mindig segített ebben.

Előzmény: Törölt nick (14714)
Törölt nick Creative Commons License 2016.11.16 0 1 14715

Mindig nagy örömmel olvasom írásaid kedves és muszáj vagyok mindig egyetérteni veled! :)

Előzmény: Törölt nick (14713)
Törölt nick Creative Commons License 2016.11.16 0 0 14714

Viccesen akartam fogalmazni, nem volt benne semmilyen bántó szándék. Én sem használtam eddig, férj, pár volt a titulus. Szerencsémre jó állóképességem van, nem volt eddig ilyennel gondom, ha ugyan ajtón belépve még nem, de a kezdés után megoldódtak ezek a dolgok. Én úgy tapasztaltam, hogy a férj/pár esetén viszont előfordulhat ilyesmi. Ez most egy jobban kijövő probléma volt, de előfordult már máskor is hogy csak félmerev állapot alakult ki. Azért ha nem rutinos a pár, akkor első alkalmaknál csak feszélyezheti őt, még ha szellemileg izgatja is, élőben lehet egyéb hatást vált ki. Persze, az a leszarabb, ha a vendég nem erektált, de ez sem annyira jó, ha a férj nem tud tevékenyen részt venni. Persze lehet, van is olyan helyzet, hogy a férj csak nézné, szemlélődőként, hogy párját kényeztetik, . Bár a hölggyel kölcsönösen élveztük egymás bájait, ettől független azért rányomta az együttlétre a bélyegét. További folytatásban állapodtunk meg, de ez még várat magára.

Előzmény: alezredes 1 (14701)
Törölt nick Creative Commons License 2016.11.16 0 3 14713

Én először, amikor a férjem felvetette a szexet mással (kb. 17-18 év házasság után) elsírtam magamat :-) Hozzáteszem addig nem volt más férfival dolgom szex terén, mi egymást "tapostuk" ki....

Aztán sokat beszélgettünk a témáról, sokat gondolkoztam....és ma (10 évvel később)? Nagyon élvezem (élvezném gyakrabban is) ezt a fajta "életmódot".

 

Az időtényező fontos.....nem lehet egyik napról a másikra megváltoztatni senki véleményét egyrészt, másrészt pedig ne felejtsd el, hogy a társadalmi elvárások számunkra, nők számára magasabb mércét teremtettek.... hiába mondom azt, hogy leszarom (bocsánat) mit gondol a szomszéd/munkatárs/család.... azért az agyam hátsó részében csak ott van az, hogy amíg ha egy pasi mással is létesít szexuális kapcsolatot a feleségén kívül az rendszerint a falu bikája, és elismerésre méltó, míg ha ezt egy nő teszi, akkor ő országos kurva :-)

 

Szerintem ha a párod látja rajtad, hogy ez téged tényleg izgat, és nem csak magad miatt, hanem mert neki akarsz plusz élményeket adni, ha mindig látja rajtad az őszinte véleményedet, bármit is kérdez e témában.....idővel magától csábítani fog, és nagyon fogja ezt élvezni ;-)

Erőltetni semmit se lehet, de finoman irányítani azt igen.... te ismered a legjobban a párodat ;-)

Előzmény: tallerosyzebulon (14703)
Törölt nick Creative Commons License 2016.11.16 0 0 14712

Irigyellek a kalandjaid miatt!Biztos nagyon izgató lehet.

Én is szívesen beszélgetnék veled erről s más történetekről.

Viszonylag sok nővel voltam,de ez a felállás még kimaradt.

 

Előzmény: Törölt nick (14705)
alezredes 1 Creative Commons License 2016.11.16 0 0 14711

Ha van kedved, és időd, olvass bele egy két, régebbi írásomba.

Abból nagyjából látható, hogy hogy smint kezdődtek, és mentek a dolgok.

Előzmény: tallerosyzebulon (14703)
Isti198012 Creative Commons License 2016.11.16 0 1 14710

Beszélgesetek erröl sokat.Ha jol értem a pàrod nem mondott hatàrozott nemet.Ez jo jel.Nem tudom miota vagytok együtt de valoszinü régota.A pàrod évek ota nem gondolt arra milyen lehet mással(persze magàban lehet,de nem hangoztatta).Adj neki idöt!Ne eröltesd a dolgot!Attol csak elutasito lessz.Türelem!

Előzmény: tallerosyzebulon (14703)
Törölt nick Creative Commons License 2016.11.16 0 0 14709

Köszönöm, hogy megosztottad velünk is :-) 

Előzmény: Törölt nick (14705)
Törölt nick Creative Commons License 2016.11.15 0 0 14708

Rendben. Publikus a mailom, írj mit szeretnél, semmi jónak elrontója nem vagyok. 

Előzmény: Törölt nick (14707)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!