Keresés

Részletes keresés

NO HAB Creative Commons License 2018.08.26 -3 6 5304

T moderátorok!

 

2018 7 24-én kaptam egy ímél értesítést,hogy megsértettem valamit,melyről fogalmam sincs. Indoklásként,csupa kisbetűvel annyi szerepelt, irl 

 

És ezzel,ennyivel lefejeztek,kinyírtak. Ha kicsit hújébb lennék nem is tudnám,mit jelent ez a három( megküldött üzenetben jól eldugott) betű.

 

 

Tudom hogy ma Magyarországon már semmin nem kellene meglepődnöm , de én azért kíváncsi lennék mit követtem el,továbbá arra is,hogy ide intézett minden napos beírásomra miért nem kapok értelmes választ,és kérésemre miért nem állítják vissza a jogosultságomat.

 

Tudható,ismert feljelentőm kiléte,rendkívüli kirívó magatartása és sorozatos jogsértése,mégis feljelentése következménye azonnali kitiltásom volt.

 

Ennyire azért tiszteljük egymást , hogy emberi hangon kommunikálunk.

 

Még win95-ön regisztráltam be magam az indexre,nem vagyok már 23 hozzászólással rendelkező,unalmában szórakozó kisfiú, VETERÁN VAGYOK!!!!

 

Kérem jogosultságom azonnali visszaállítását!

 

Köszönettel

NO HAB

Nebáncs!virág Creative Commons License 2018.08.26 -5 1 5303

A topik leírása sem sokkal hosszabb, mint amit ideírtál. Azt kellet volna elolvasni és betartani. 

Előzmény: zizuboxer (5302)
zizuboxer Creative Commons License 2018.08.26 -2 4 5302

Üdv. 

 

A mai napon kaptam egy mailt , melyben közölték , hogy megsértettem valamit , amiről fogalmam sincs hogy mi , mert indok nem szerepelt . Tudom hogy ma Magyarországon már semmin nem kellene meglepődnöm , de én azért kíváncsi lennék . Arra meg főleg kíváncsi lennék , hogy miért nem tudok az adott topikban hozzászólást kezdeményezni , mert jogosultság megvonás nem szerepelt a levélben . 

Ennyire azért tiszteljük egymást , hogy emberi hangon kommunikálunk . 

 

Köszönettel : zizuboxer 

olegnagy Creative Commons License 2018.08.26 -3 1 5301
Kanis Creative Commons License 2018.08.26 -3 1 5300
NO HAB Creative Commons License 2018.08.26 -4 9 5299

Tisztelt Moderáció!
NO HAB nickel vagyok jelen az indexen,kb 15 éve regisztráltam magam. Mára már a Nickem mellett ott van automatikusan a nagy "V" mely azt jelzi, hogy veteránként vagyok jelen az index topikjain. Több mint húszonötezer hozzászólással.Eebből is, és az eltelt kb 15 évből is jól látható, hogy nem vagyok már gyerek, és nem egy hirtelen és gyorsan regisztrált,majd néhány nap múlva eltűnő,törölt nick- ként vagyok itt. MINDIG konfliktus kerülő,jogkövető magatartást mutattam.Bárki vissza tudja nézni hozzászólásaim ,beírásaim 99 %-ban pozitív hangvételűek, és ez pontosan megjelenik a ➕ szavazataimban is. Sokszor képes hozzászólással színesítem az adott topikot. Szinte mindenkivel jó, vagy semleges a kapcsolatom. Több virtuális barátom lett, és voltam már ún "Topik Talin", több nicket személyesen ismertem meg, sok nickel privát levelezést folytatok.És történt olyan is ,hogy az indexen leltem személyes találkozót követő hosszú éveken át tartó barátságra is. Hozzászólásaimból, és amit fentebb írtam jól látható hogy ha (mint ahogy feljelentő említi) egy szóban is, de mindig építő és pozitív véleményem van(gyakran szerepel a szupi, tök jó, de jó, még gyakrabban a de jó kép ez…..) (a szupi szót többen megjegyezték már, idézem pontosan : “ahogy NO HAB mondaná….) mind mind abszolút pozitív ,és topik építő ,és korántsem romboló jelzők. Sohasem keveredtem senkivel semmiféle vitába sem .Feljelentővel is visszanézhető : évek óta nem kommunikálok még akkor sem ha személyesen megszólít .(megjegyzem gyakran teszi,mint ahogy itt lentebb is látható) Évekkel ezelőtt megharagudott rám, mert szóvá tettem, mert rákérdeztem hogy gyönyörű feleségének hirtelen megnőttek a mellei.

 

Mély megdöbbenéssel látom, szinte hihetetlen értesítést kaptam, törölte hsz- em,és kitiltott a moderátor.


íme :

 

Kedves NO HAB!

Fórumunkra írt hozzászólását töröltük.
A hozzászólás vagy megsértette valamelyik moderációs alapelvet, vagy
lánctörlés része volt.
A folyamatosság és olvashatóság megőrzése érdekében ugyanis a törlendő
hozzászólásokkal együtt a rájuk adott válaszok is törlésre kerülnek.

A moderátor személyes megjegyzése:
irl. utolsó dobásod volt

Ha kifogással szeretne élni a döntés ellen, ezt megteheti a megfelelő
moderációs topikban.


Üdvözlettel,
Az Index Fórumok moderátorai

----------------------------

A törölt hozzászólás dátuma:
2018-07-09 07:21:11

A törölt hozzászólás szövege:
Viva temesvár!!!!!!!!!!!

 

Kérdezném: mi volt az első,a második,a harmadik...sokadik...utolsó dobásom,mely kitiltást eredményezett?
A Viva Temesvár hozzászólás,amelyik miatt ki lettem tiltva ,dátumból látható,hogy kb 3 héttel ezelőtt íródott,mégis csak tegnap lettem kitiltva,egy értelmetlen és érthetetlen feljelentés miatt.

Fontos tudni : ezen üzenet egy erdélyi barátomnak szólt,szintén pozitív elismeréssel, ahogy az összes többi is…. melyet barátom kellő módon értékelt is .Ezért nem értem, ez miért adott okot kitiltásra, nem tartalmaz trágár, vagy személyes adatot, mint ahogy lentebb hivatkozik a feljelentő. Kérem tiltássom felülvizsgálatát, eltekinteni feljelentő feljelentésétől ,vele semmiféle haragban- viszonyban nem állok. Annak ellenére hogy ő többször Nickemen, nevemen nevez,bárkivel kerül konfliktus helyzetbe.Feljelentő személye rendkívül arrogáns,kritikát igen rosszul reagál,nehezen visel. Gyakran kioktató, szinte törvényen kívüli, rossz múltat idéző folytonos feljelentő. Romlott,vélhetően beteges elméjére jellemző lehet, hogy gyönyörű feleségét nem csak fotókon teszi kozkinccsé, ez írásaiból egyértelműen kiderül. Üldözési mániája is nagy fokban kialakult ,ezért ismételten kérem a moderátort, ebben ne legyen partnere.
Megszüntetni kérem ezt az indokolatlan döntést,túlságosan szigorú szankciót. Véleményem az,hogy feljelentő félre vezeti és ellenem hangolta a moderátort.


Köszönettel NO HAB

 

 

olegnagy Creative Commons License 2018.08.25 0 2 5298
NO HAB Creative Commons License 2018.08.24 -4 4 5297

T. moderáció!

 

Kérdezném újból , mikor állítják vissza a jogosultságomat ❓

 

Köszönettel 

NO HAB

4750 Creative Commons License 2018.08.23 0 2 5296

Üdv.

Az erotikus nudizás topikban nagyon elfajultak a dolgok. Megtennétek, hogy egy kicsit kisöpritek és figyelmeztetitek a két viaskodót? 

Köszönöm a többiek nevében is.

déliszomszéd Creative Commons License 2018.08.23 0 1 5295
NO HAB Creative Commons License 2018.08.22 -5 4 5293

T. moderátorok!

 

 

Egészen egyszerűen nem értem mi történik itt?

Még mindig nem állították vissza a jogosultságomat  

 

Nem olvassák a moderátorok ezt a topikot, hogy még csak nem is reagálnak ?

 

Kérem jogosultságom vissza állítani. 

 

Köszönettel 

NO HAB 

the most divine Creative Commons License 2018.08.22 0 1 5292

Kernem a   Mennyire számít a férfiak külseje?   topikbol

ezt a ket bejegyzes törölni t nem a megfelelö topikba került be.

 

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=148772306&t=9063241

 

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=148772316&t=9063241

 

köszönöm.

Noémix34 Creative Commons License 2018.08.22 -2 0 5290

És mèg ezt szeretném le töröltetni magamrol

 

 

 

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=148748186&t=9168198

Noémix34 Creative Commons License 2018.08.22 -2 0 5289

 

Szeretném ezt magamrol le töröltetni

 

 

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=148756701&t=9168198

NO HAB Creative Commons License 2018.08.21 -4 3 5288

T moderáció!

 

letelt a pihenéssel teli,hosssszas-hosszúúúhétvége,újra itt vannak a dolgos hétköznapok.

 

 

ismételten és újult erővel kérem,töröljék le rólam ezt a méltatlan, index VETERÁNHOZ méltatlan tiltást

 

 

köszönettel

NO HAB

Lenry Creative Commons License 2018.08.21 -1 0 5287

üdv

 

szeretném töröltetni ezt. köszönöm

NO HAB Creative Commons License 2018.08.20 -4 4 5285

Semmi kuncsorgás .

Vélhetőleg sok moderátor még a csapkodó lepkét tologatta  amikor én már ide jártam... 

 

Csak csupán kérem vissza a jogosultságomat, Tisztelt moderátorok! 

 

 

csárlisín Creative Commons License 2018.08.20 -4 1 5284

mi a xart kuncsorogsz itt?

csinálsz másik nicket, osztán tolhatod tovább a hülyeségeidet.

Géza81 Creative Commons License 2018.08.20 -2 0 5283

Topikidegen hsz: http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=148743377&t=9079310 (Hirdetés szaga van.) 

Géza81 Creative Commons License 2018.08.20 -2 0 5282
Géza81 Creative Commons License 2018.08.20 -2 0 5281
NO HAB Creative Commons License 2018.08.20 -4 4 5280

T moderáció!

 

 

ma már nemzeti ünnep van, és még mindig nem kaptam vissza a jogosultságomat.

 

 

Kérem ...ismét,újra vissza a jogosultságot!

 

Köszönttel 

 

NO HAB

Géza81 Creative Commons License 2018.08.19 -2 0 5279
Hiszt_Erika_ Creative Commons License 2018.08.19 0 2 5277

Örülök, hogy sikerült, a köszönetet továbbítottam az intézkedő kollégának. További kellemes fórumozást!

Előzmény: sbfuck68 (5275)
Hiszt_Erika_ Creative Commons License 2018.08.19 0 1 5276

Köszönjük a bejelentést.

Előzmény: smallboy2002 (5274)
sbfuck68 Creative Commons License 2018.08.19 0 1 5275

Sikerült! Nagyon szépen köszönöm a segítségüket!

Előzmény: Hiszt_Erika_ (5273)
Hiszt_Erika_ Creative Commons License 2018.08.19 0 1 5273

Próbálj most írni a topikba!

Előzmény: sbfuck68 (5269)
Hiszt_Erika_ Creative Commons License 2018.08.19 0 0 5272

Technikai probléma, amiben nem tudok többet segíteni. Továbbítottam a kérést, addig szíves türelmedet kérem.

Előzmény: sbfuck68 (5269)
Hiszt_Erika_ Creative Commons License 2018.08.19 -1 0 5271

Hány éves vagy?

Előzmény: smallboy2002 (5270)
smallboy2002 Creative Commons License 2018.08.19 0 1 5270

Elnézést kérek! Én senkit nem fogok bántani, vagy ekézni.

De nekem nagyon gyanús, hogy mindenféle indok nélkül törlik az általam nyitott topikot, majd szintén indokolatlanul kitiltanak/felfüggesztik a jogosultságomat, a többi topikba való hozzászólásra vonatkozóan.

 

Én Smink - Nagyon ciki fiúként? címmel nyitottam egy topikot. Ezt nagyjából 2 órán belül törölték. A törlésről semmilyen információt nem kaptam, csak miután felléptem a fórumra és meg szerettem volna nézni az érkező válaszokat. Megértem a törlést, hisz most magam is megtaláltam egy hasonló topikot, amit nagyjából 3 órával előttem nyitott valaki. Én megpróbáltam hozzászólni ahhoz, vagyis a Fiúk/férfiak elfogadható a smink? valamint ennek sikertelensége után a KOLESZOS homoszex élmények... című topikhoz, de ismét belefutottam abba, hogy: A művelet elvégzéséhez sajnos nem rendelkezik a szükséges jogosultsággal. szöveget látom a képernyőmön. Miért van ez?

 

Kérném segítségüket!

 

Üdvözlettel: smallboy2002

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!