Keresés

Részletes keresés

chill lounge Creative Commons License 2015.05.07 0 0 24472

stabil kapcsolatban élek.

 

( volt feleség is , letudtam a hibát. )

 

- volt szerető is, meghaladtam -

 

Nekem nincs gondom a nőkkel - némelyiknek van velem. De mielőtt sajnálnákot a jelenlegi páromat, ő igen elégedett az életével mellettem.

 

:))

Előzmény: Törölt nick (24468)
Törölt nick Creative Commons License 2015.05.07 0 0 24471

Ez a változás lényege.

 

Én meg pont azt gondolom, hogy ez nem mai jelenség, nincs itt semmiféle változás. Férfiközpontú volt (és ma is az, bár a feministák pont ez ellen harcolnak) a társadalmunk, nem is értem, miféle változásról beszélsz.

Előzmény: chill lounge (24466)
Törölt nick Creative Commons License 2015.05.07 0 0 24470

CSak ma kevesebb "elvárást" enged meg a piac a nőknek, és nagyobb a tolerancia a pasik iránt.

 

 

Én már nem tudom, mi van, hogy van, a HUSZ-on jellemzően eddig az ellenkezőjét olvastam. :D

Előzmény: chill lounge (24466)


chill lounge Creative Commons License 2015.05.07 0 0 24469

Vagyis ár kérdése az egész.

 

Stimmt.

 

- okos pasi jól vásárol - lúzerek meg drágán: és rosszabbat -

 

:)

Előzmény: Törölt nick (24463)
Törölt nick Creative Commons License 2015.05.07 0 0 24468

neked van párod/feleséged/nőd/szeretőd?

Előzmény: chill lounge (24466)
Törölt nick Creative Commons License 2015.05.07 0 0 24467

Nem hisztis. Csupán vannak problémái a párkapcsolatukat illetően, és éppen azon dolgoznak, hogy elsimítsák. Ezt közel sem nevezném hisztinek. (amúgy én nagyon szeretem a kislányt, egy csendes, szolid teremtés. Pont a fiamnak való, aki ezt a típust kedveli. )

Előzmény: chill lounge (24460)
chill lounge Creative Commons License 2015.05.07 0 0 24466

Ok.

 

CSak ma kevesebb "elvárást" enged meg a piac a nőknek, és nagyobb a tolerancia a pasik iránt.

 

Ez a változás lényege.

 

Régebben, ha egy pasi "jól viselkedett", akkor elnyerhette a nőt. Aki "odaadta" magát neki.

 

- huhu, még régebben ilyesmit csak komoly kötelezettség esetén: jéggyűrű, megy egyéb ostobaság árán....-

 

 

Ma meg?  Ha vonakodik a lány, meg sok feltételt támaszt, akkor a pasi hatalmas választékból - gátlástalan, bevállalós 20-ok stb )- oldja meg gyorsan a kérdést. 

 

Huss, már el is reppent.

 

Lehozni a csillagokat az égről? 

 

Minek?

 

"Drágám, azt ígértem Neked, hogy az egész város a lábaid előtt fog heverni..."

 

ehhez elég felvinni a lányt a Gellérthegyre....amúgy minek felvinni? Majd felmegy egyedül, ha akar...

 

- nevet-

Előzmény: Törölt nick (24462)
melodia Creative Commons License 2015.05.07 0 0 24465

Attól függ, hogy mit nevezel komplikáció mentesnek, mert ha a füttyentést.... na hát az azért megalázó. Még lehet, hogy a pasira nézve is. Akkor is, ha ő azt egész másnak érz/tékeli.

 

 

Előzmény: chill lounge (24461)
Törölt nick Creative Commons License 2015.05.07 0 0 24464

Érdemes olyat keresni, akivel a lehető legjobban összeillik az ember. Akkor nem kell sokat alkalmazkodni. 

Előzmény: Törölt nick (24462)
Törölt nick Creative Commons License 2015.05.07 0 0 24463

Olcsó nőcskét mindig lehetett szerezni. Régen is, most is.

Előzmény: chill lounge (24461)
Törölt nick Creative Commons License 2015.05.07 0 0 24462

Ha én alkalmazkodom, elvárom, h a másik is.

Előzmény: Törölt nick (24458)
chill lounge Creative Commons License 2015.05.07 0 0 24461

Ez igaz, de mi lenne a megalázó abban, ha egy pasi rövid úton lepattintja a nyafizó királylányokat?

 

A sztori ma arról szól, hogy amíg régebben ezeknek is magas volt az árfolyama, ma nem nagyon rúghatnak labdába.

 

Nincs abban semmi megalázó, hogy a pasiknak ma jóval kevesebb komplikációra van szükségük a szexhez, mint régebben.

 

Előzmény: melodia (24454)
chill lounge Creative Commons License 2015.05.07 0 0 24460

Mit szeretnék jelezni:

 

"de ő meg egy olyan "normális" gyerek, aki éppen azon turbózik, hogy az elégedetlenkedő barátnőjének próbáljon megfelelni!!!!"

 

Ez a fiú - amikor kicsit tudatára ébred annak, hogy ő egy pasi - nem fog sokáig "megfelelni."

 

Hisztis a lány? 

 

Sárga lap.

 

( két sárga meg piros, mint tudjuk. )

 

A "piac" és az ár/ érték arány megváltozott.  

 

( a barátnő nem is tudja, milyen jó dolga van. HA elveszti a fiadat, lehet szomorú lesz a rátörő valóság...)

Előzmény: Törölt nick (24452)
James 42 Creative Commons License 2015.05.07 0 0 24459

Nincs olyan nő a világon, aki külső ill. pénz alapján választana pasit.

 

Egy valóban nincs, csak rengeteg van, már ami az utóbbit illeti.

Előzmény: Törölt nick (24337)
Törölt nick Creative Commons License 2015.05.07 0 0 24458

Sztem van egy közös halmaz(közeledés), úgy értve, ami mindenkinek jó.

Előzmény: Törölt nick (24456)
James 42 Creative Commons License 2015.05.07 0 0 24457

Köszi! Én ISFJ lettem, és a jellemzésből majdnem minden stimmel. Viszont amit a stresszhelyzetről írtak, az már nem nagyon, és nem voltam elragadtatva a "társaságtól" sem, különösen az idősebb Bush elnöktől (bár a fiatalabb még rosszabb lett volna).

Előzmény: Aurelius Respectus (24336)
Törölt nick Creative Commons License 2015.05.07 0 0 24456

De akkor hagyd a pasit, ha neki nem ugy komfortos. Ez igy fair sztem.

Előzmény: Törölt nick (24447)
Törölt nick Creative Commons License 2015.05.07 -2 0 24455

nem járok nudi strandra.:)

 

Előzmény: Shangri-La (24451)
melodia Creative Commons License 2015.05.07 0 2 24454

Szerintem, meg ma is pont úgy, ahogy régen, egymáshoz kell igazodni.

 

Az, hogy manapság vannak lányok, akiknek sem büszkesége, sem tartása nincs, nem jelenti azt, hogy, társnak is ilyen lányok kellenek. Szóval nem baj az, ha van egy lányban önérzet, és nem megy bele számára megalázó dolgokba. Nem veszít semmit. Maximum a felületes pasikat, azokért meg nem kár.

 

 

Előzmény: chill lounge (24444)
Törölt nick Creative Commons License 2015.05.07 0 0 24453

Megjegyzés: voltam én is méltatlan (szeretői) kapcsolatban, nehéz volt leszakdni, de ma már örülök, hogy sikerült. Sokkal előbb kellett volna leszakadnom. Ennyi.

 

(és én is nyavajogtam, majdnem annyit, mint az általad idézett hölgyemény, chill!) :)

Előzmény: Törölt nick (24448)
Törölt nick Creative Commons License 2015.05.07 0 0 24452

És, ezzel mit akarsz érzékeltetni?

Van ilyen is, olyan is...

 

(amúgy pont egy nagyon rossz példát (nicket) idéztél) :)

Előzmény: chill lounge (24449)
Shangri-La Creative Commons License 2015.05.07 0 0 24451

Oké, majd a Luppán klikkesedünk. :D

Előzmény: Törölt nick (24446)
szerdainick Creative Commons License 2015.05.07 0 0 24450

Minden ember más. Jó kis közhely. Ha a másik félen látom, hogy kedvel, és örömmel van velem, semmi gondom nincs abból, ha "csak" a sokadik randin bújunk ágyba. Jelenlegi Szeretőmnek kb nyár közepén kezdtem aktivabban udvarolni, augusztusban még csak ott tartottunk, hogy telefonszámot cseréltünk, szeptember végén a második randin volt csók-ölelkezés, valamikor november elején volt lightos szex, de nem fullos, és valamikor november végén volt olyan, amire azt mondhatjuk, ez teljes értékű. Mindez bő másfél éve. 

Jelenleg nem túl heves érzések kötnek hozzá, de másfél évig nagyon odavoltam érte.

Előtte olyas valaki volt, aki az első randin lefeküdt velem, nem lett még második randi sem, pedig még csak azt sem mondhatom, hogy nem lett volna jó vele. 

chill lounge Creative Commons License 2015.05.07 0 0 24449

Idézetek a másik topicból:

 

"Valamivel pusztítanom kell az agysejtjeimet, mert állandóan a volt barátomon kattogok, pontosabban a jellemén és azon, hogy lehettem ennyire vak és naiv?!"

 

"Én most szokom az egyedül létet. Igaz, csodás gyerekeim vannak, de a gyermeki szeretet nem pótolja egy szerető társ jelenlétét az életemben. "

 

"Próbálok erős ês optimista maradni, de nagyon rossz nélküle feküdni-kelni, és magányosan tengetni a mindennapokat...3 évig voltam vele, előtte 4 êvig egy másik pasival, nagyon nehezen megy most az egyedüllét :("

 

"Félek, ha holnap jelentkezik, akkor újra elveszem, ha viszont nem nagyon magam alá fogok kerülni"

 

Ezek női olvtársak.

 

Welcome in real world!

Előzmény: Törölt nick (24448)
Törölt nick Creative Commons License 2015.05.07 0 0 24448

Nézd, én nem tudom, mi dívik a huszonéves korosztályban - max a saját fiamon keresztül van rálátásom, de ő meg egy olyan "normális" gyerek, aki éppen azon turbózik, hogy az elégedetlenkedő barátnőjének próbáljon megfelelni!!!!

 

Én akkor is azt vallom, hogy egy méltatlan, aszimmetrikus viszonyba nem kell benne ragadni csak azért, mert a gyöngysor marad csak, semmi más.

Mert előfordul, hogy a gyöngysorocska a nyakban sokkal jobb érzés, mint egy méltatlan kapcsolatban vegetálni. A méltatlan lehúz, a gyöngysor díszít... :)

Előzmény: chill lounge (24444)
Törölt nick Creative Commons License 2015.05.07 0 1 24447

Korábban volt egy eset, amikor mondhatni, igazodtam, sőt, túl is teljesítettem a közeledési  "ütemtervet". :D

Nem arattam vele nagyobb sikert, mondhatni, az "igazodás" nem adott sikert.

 

Akkor már inkább legyen úgy, ahogy nekem komfortos.

 

 

Előzmény: chill lounge (24444)
Törölt nick Creative Commons License 2015.05.07 -2 0 24446

Annyiszor írok róla,mint ahányszor te rinyálsz a Luppa-ra való kijutásra.:P

Szóval ne szóljál be.:P

Előzmény: Shangri-La (24411)
chill lounge Creative Commons License 2015.05.07 0 0 24445

Miért lépne le, ha jó a szex?

 

- oda megyünk lakni, ahol tejet kapni...nem ismerős? De ha finom a tej, nem megyünk máshova...-

Előzmény: Törölt nick (24441)
chill lounge Creative Commons License 2015.05.07 -1 0 24444

Megváltoztak a dolgok.

 

"Ó, ez nagyon gáz, ha ezt gondolod..."

Nem gondolom: tapasztalom. Ez a való.

"Egy  önérzetes nő nem  megy bele olyan viszonyba, ami nem szimmetrikus csak azért, mert fél, hogy nem felel meg az elvárásoknak."

Új realitás van. Régen a pasiknak kellet jobban megfelelni az Lvárásoknak. Ma a nőknek.

Ha nem hiszel nekem, nézz körül....

Mi az, hogy nem szimmetrikus? Ez meg a te elvárásod, hiszen ami neked szimmetrikus, az a pasinak nem az.

És ha önérzeteskedik a nő, akkor a végén marad egy önérzetes kedves idős hölgy, kis gyöngysorral a nyakában  a macskájával....de legalább az önérzet megmaradt, csak a pasik nem.

Ma a pasikhoz kell igazodni, ahhoz az elég silány választékhoz, ami maradt. Régen persze nem így volt, de a világ mindig változik.

Előzmény: Törölt nick (24435)
Shangri-La Creative Commons License 2015.05.07 0 0 24443

Kérdés: Teherbe lehet-e esni olyan ágyban, ahol előtte szeretkeztek?

Válasz: Igen, de nem az ágytól.

:D

Előzmény: Törölt nick (24415)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!