Keresés

Részletes keresés

Tristana77 Creative Commons License 2008.11.10 0 0 369

Melyik tesztek 10-es erzekenyseguek?

Melinda 79 Creative Commons License 2008.11.10 0 0 368

Reggeli elsőből csináltam. Medi-lab teszt volt, azt hiszem az 20 vagy 25-ös.

Lehetséges,hogy nem véd eléggé az inekció?

Vagy van valami olyan hormon benne,hogy hamis eredményt mutasson a teszt? Már ezen is gondolkoztam.

Előzmény: vojudit79 (367)
vojudit79 Creative Commons License 2008.11.10 0 0 367

Milyen érzékeny teszt volt? Ha 25-ös, akkor reggeli első vizeletből csinálj egy 10-eset! Vagy holnap-holnapután akár 25ösből is lehet, de mindenképp reggeli elsőből!

 

Előzmény: Melinda 79 (366)
Melinda 79 Creative Commons License 2008.11.10 0 0 366

Miért nem jó Depo Provera mellett teherbe esni??

Baja lenne a babának?

Kb. 1 perc vagy még korábban megjelent a második csík.

Nagyon halvány volt a másik,de látszott,nem csak én láttam.

Előzmény: Törölt nick (364)
vojudit79 Creative Commons License 2008.11.10 0 0 365

Ezt az injekciót nem ismerem, de a többiekhez hasonlóan én is azt kérdezem mennyire halvány a csík? És, hogy mikor jelent meg? Egy-két percen belül, vagy csak jóval később, mikor kiszáradt a teszt? Ha jóval később, akkor no para. Ha egy-két percen belül és tényleg ott van, más is látja, akkor bizony terhes vagy. Nem hallottam még téves pozitív tesztről. Téves negatívról már igen.

 

 

Előzmény: Melinda 79 (361)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.10 0 0 364

Attól függ, mennyire halvány a csík. Egy jó módszer, ha lefényképezed és fényképen is látszik, akkor tényleg ott van, ha nem látszik, nincs ott, csak ún. szellemcsík.

Ha egyértelműen ott a csík, csak halvány, akkor valszeg babát vársz, ami nagyon nem jó Depo Provera kezelés mellett.

Előzmény: Melinda 79 (363)
Melinda 79 Creative Commons License 2008.11.10 0 0 363

Köszi a választ,de sajnos akkor nem nyugodtam meg.

Holnap veszek még egy tesztet!

Ha valakinek van tapasztalata a Depo Provera inekcióról kérem írjon nekem!

Előzmény: Amy1986 (362)
Amy1986 Creative Commons License 2008.11.10 0 0 362
Azt szokták mondani halvány csík is csík ! téves negatív lehet téves pozitív pedig csak NAGYON ritkán fordul elő. Tesztelj még 1x aztán irány a doki. Hízás ? nekiem a gyógyszer abbahagyása után kezdődött azóta küszködök vele igaz nem sok de akkor is zavar :)
Melinda 79 Creative Commons License 2008.11.10 0 0 361

Sziasztok!

Valaki segítsen nekem a problémám megoldásán!

2 hónapja beadattam a Depo Provera inekciót. Kiváncsiságbó vettem egy terhességi tesztet,mert 2 hónap alatt 4 kilót híztam,előtte gyógyszert szedtem. Hát a teszten megjelent a másik csík is halványan. Nincs semmi tünetem a hízáson kívűl. Tud-e valaki erről valamit,hogy tehetbe lehet-e e sni az inekció mellet? Mert már nagyon ideges vagyok. Köszi Melinda.

moninyufi Creative Commons License 2008.11.06 0 0 360
Szia,

Szerintem a pöttyözéstől számolj kb11-14 napot, s ha addig se jön meg akkor ellőheted a 10-es tesztet (ha több is van akkor én csinálnék egyet a 11. napon is) és ha pozitív akkor ráérsz felhívni a dokit, ha a 10-es negatív az ultrahangon se fog látni semmit
Előzmény: tittyna78 (352)
vojudit79 Creative Commons License 2008.11.06 0 0 359
ja de hülye vagyok, most látom, hogy teszteltél:) Hát kiváncsi vagyok...
Előzmény: Amy1986 (357)
vojudit79 Creative Commons License 2008.11.06 0 0 358

Holnap felhívom (péntekenként rendel) és jövő hétre bejelentkezem hozzá. De nagyon bízom benne, hogy közben lesz egy pozitív tesztem:) De majd csak jövő héten tesztelek újra. Te hogy bírod tesztelés nélkül?:)

 

Előzmény: Amy1986 (357)
Amy1986 Creative Commons License 2008.11.06 0 0 357
Csináltam én is 25-öst , negatív ... hmmmm csak hányingerem van , mint Neked.
Hívtott a doki h hétfő helyett kedden tud fogadni :) végülis 1 nap ide vagy oda...
És Te még nem látogatsz el a doki bához ??? vagy vársz még 1 kicsit ?
tittyna78 Creative Commons License 2008.11.06 0 0 356
Köszi a válasz. Mindenesetre csak jövő hétre tervezzük az új tesztet.
Előzmény: vojudit79 (355)
vojudit79 Creative Commons License 2008.11.06 0 0 355

Akkor a 10-es tesztnek már biztosan mutatnia kell, de azért várj még pár napot.

Van egy HCG-szint táblázat:

http://www.pirula.net/diakok/szuleszet/betahcgterhessegalatt.htm

Ha a minimum értéket nézed, akkor 3 héttel ovu után már biztosan pozitívat mutat a 10-es teszt, ha van baba. Az ha jól számolom azt jelenti, hogy ma már mutatnia kell.

 

Előzmény: tittyna78 (354)
tittyna78 Creative Commons License 2008.11.06 0 0 354
szia!

Általában 25-26 napra jött meg. Tiszta vér volt az a bizonyos jelzés, ami azért is furcsa, mert mielőtt meg szokott jönni, előtte 1 vagy két napig csak barnaság volt:-) Bízok még benne, mert pont akkor voltunk együtt, mikor kellett volna....
vojudit79 Creative Commons License 2008.11.06 0 0 353

Szerintem csináld meg a tesztet:)Hány napos a ciklusod általában? Ha nem 28, akkor lehet, hogy még korai a tesztelés, várj még pár napot. Ha 28 napos, akkor a 10-es tesztnek már ki kell mutatnia.

A pár csepp vér tiszta, piros vér volt, vagy inkább barnázgatás? Mert utóbbi a beágyazódásnál is előfordul.

 

 

Előzmény: tittyna78 (352)
tittyna78 Creative Commons License 2008.11.06 0 0 352
Sziasztok!

Az utolsó mensim első napja okt. 2-a volt. Most szombaton "jelét adta", hogy megjön, de csak pár csepp vér volt, s azóta semmi. Ezért szerda reggel csináltam tesztet (25-ös) de negatív lett. Valakitől azt a választ kaptam, kicsit korán csináltam még a tesztet, ezért vettem másikat, az már 10-es, de még nem mertem megcsinálni. Bízakodom, hogy terhes vagyok. Fél éve hagytam abba a gyógyszert, s azóta inkább pár nappal előbb, de mindig rendesen megjött, és sohase volt semmi panaszom. Szerintetek?
vojudit79 Creative Commons License 2008.11.05 0 0 351

Ma teszteltem 10-es teszttel. (a legtöbb gyógyszertári csak 25-ös )Az is negatív lett.

Kiváncsi vagyok mit mond a dokid, majd írd meg lécci. Drukkolok!

Nálam sincs semmi jele, hogy meg akarna jönni, sem a hasam, sem a mellem, semmi. Tegnap egész nap hányingerem volt, de ezen kívűl terhességnek sem érzem jelét magamon.

Az első terhességem valami hasonló faramuci ciklus eredménye. Úgy volt, hogy utolsó menszesz január 28. Március 10.-én voltam dokinál, előtte vagy 5 negatív teszt. Doki is azt mondta, hogy nincs baba és adott egy gyógyszert, hogy vegyem be és majd meg fog jönni. De valahogy mindig volt valami, ami miatt még nem akartam, hogy megjöjjön és nem vettem be. Aztán március 25.-én csináltak egy vérvételt és abból mutatták ki, hogy terhes vagyok. Akkor már a teszt is pozitív lett. Viszont amikor először a dokinál jártam, akkor még valóban nem volt gyerek, akörül volt a fogamzás. Szóval jóval később volt peteérésem, már egy menszesz kimaradt és akkor lettem terhes. De az az érdekes, hogy sem előtte, sem azóta soha nem volt ilyen...úgyhogy kiváncsi vagyok, hogy ennek a mostaninak mi lesz a vége.

 

Előzmény: Amy1986 (349)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.05 0 0 350
a clear blue (azt hiszem így írják) mensi előtt is kimutatja a bébit, bár elég drága
Amy1986 Creative Commons License 2008.11.05 0 0 349
Helllo , én is ugyanabban a cipőben járok mint TE .... szeptember 14én jött meg utoljára, 2 tesztet csináltam még a kimaradt mensi után 1 héttel ( delután - negativok ) 35 naposak a ciklusaim kb. Azóta nem teszteltem, csak bejelentkeztem a dokihoz november 10.re.
Nekem sincs jele h megakarna jönni , akkor nagyon szokott görcsölni a hasam. Mellem nem fáj ... Neked ???? Viszont tegnap este hánytam , talán ennnnyi .
Első terhességednél mennyi idő után lett pozitiv ? Sok sikert !!!!!
Előzmény: vojudit79 (348)
vojudit79 Creative Commons License 2008.11.03 0 0 348

Látom pang a topik, de hátha...

Szept.28.-án volt utoljára menszeszem, azaz a 37.napon tartok. Eddig a leghosszabb ciklusom 35 napos volt, de az átlag 32-33. Tegnap csináltam tesztet, negatív lett. Október 23.-i fogantatásra gyanakszom. Lehet az, hogy még nem mutatja ki a teszt? Semmi jele készülődő menszesznek és ilyen még soha életemben nem történt velem. Ellenben az első terhességemnél kísértetiesen ugyanez volt a forgatókönyv. Nagyon sokára lett pozitív a teszt, ellőttem vagy 4-5 negatívat.

Ha szerda-csütörtökön tesztelek újra, annak már mindenképp ki kell mutatnia, ugye?

Törölt nick Creative Commons License 2008.05.29 0 0 347
azt azért nem árt figyelembe venni, hogy hányás, hasmenés esetén hiába is szeded be a fogamzásgátlót, mert pikk -pakk kiürül a szervezetedből.. ilyenkor jó bevetni valami plussz védekezést.pl. óvszer...
Előzmény: timi_d (342)
plavka Creative Commons License 2008.05.26 0 0 346
Szerintem várj pár napot ... Bár mivel tegnapelőtt válaszoltál, ezért ha ma veszel egy másik tesztet, mondjuk Gabrielt, vagy Quipidot, van esély ra, hogy + lesz. Ja és mikor volt peteérésed? Mert szerintem ha kevesebb mint 10 napja volt, akkor csak pénzkidobás a tesztelés. Vagy ha a menstruáció már egy hete késik, akkor is érdemes próbálkozni a teszttel. Akkor más nagy valószínűséggel + ha terhes vagy.
Előzmény: Andi199 (345)
Andi199 Creative Commons License 2008.05.24 0 0 345
Sziasztok! Csináltam egy One Step-es tesztet, a kis ablakban megjelent a rózsaszín függőleges csík, a nagyban pedig két vízszintes halvány, ami el is tűnt. Elvileg a nagy ablakban is függőleges csíknak kellene lennie és nem kéne eltűnnie. ?! Akkor most terhes lehetek?
timi_d Creative Commons License 2008.05.20 0 0 344
Szia!
Köszi, közben csináltam egy tesztet, és negatív lett. Nagyobb volt az ijedtség....
Előzmény: moninyufi (343)
moninyufi Creative Commons License 2008.05.20 0 0 343
Szia, ha rendesen szedted a tablettát nem valószínű, bár a vírus bekavarhatott, de aggódnod csak akkor kell, ha nem jön meg időben a mensi és akkor érdemes tesztet csinálni
Előzmény: timi_d (342)
timi_d Creative Commons License 2008.05.20 0 0 342
Sziasztok!
Please help!! :)
Szerintetek lehetek terhes ha rendesen beszedtem a tablettát, de furcsa közti vérzésem lett ami inkább sötét folyásnak tűnik? ilyenkor egyáltalán van értelme tesztet csinálni?
múlt héten elkaptam a hányós vírúst, lehet, hogy csak az borította fel kicsit a dolgokat?
Mondjatok légyszi nekem valami okosat!!!
Mikolt Creative Commons License 2008.04.29 0 0 341
valoban. de neki mar ultrahanggal igazoltak, azon kivul ilyen egy van az egymilliobol.
Előzmény: verity777 (340)
verity777 Creative Commons License 2008.04.29 0 0 340
Ámbár te emlegettél itt egy lányt, akinek a 9. héten lett először +...
Előzmény: Mikolt (339)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!