Keresés

Részletes keresés

Padre540 Creative Commons License 2016.10.27 0 0 18618

Sziasztok!

Idén Korfun voltunk nyaralni a barátnőmmel,nagyon bejött,jövőre Zakynthos felé vennénk az irányt.Korfun Kavos-on voltunk,minket nem zavartak az Angol fiatalok,sem a nyüzsgés.Hasonló helyet tudnátok ajánlani Zakyntoson?Köszönöm!

goldos Creative Commons License 2016.10.16 0 0 18617

sajnálatos dolog a NECKERMANN -tól  igazán, egy ilyen nagy múltú cég adhatna magára mert a letsos-ról ami nem is olcsó !elég sok panaszos bejegyzést olvashattunk, inkább meg kellene szüntetni a szerződést ezzel a szállással minthogy a vendégeknek  bánatot okoznak. ne hagyd abba  a támadást azért sem mert neked jár a kártérités mert a katalógusban sem ezt mutatták hazudtak becsapták a vevöt

Előzmény: dbalazsg (18615)
Istvan.o Creative Commons License 2016.10.05 0 0 18616

na ezért cselekedtem én ott helyben inkább. sejtettem, pénzt vissza... azt nehezen. never ever neckermann.

Előzmény: dbalazsg (18615)
dbalazsg Creative Commons License 2016.10.04 0 0 18615

Sziasztok

 

majdnem 1 hónapja utaztunk ki, a problémát azonnal jelentettük az irodának. 3-4 hete meddő levelezés és elutasítás megy az utazási iroda részéről, így fogyasztóvédelem lesz a dologból (megjegyzem, az összesen 10%-os visszatérítéstől húzzák a szájukat...amibe csak a ténylegesen felmerült, vagy kieső költségeket vettük bele, erkölcsi jellegű tételekkel nem is kalkuláltunk, voltunk olyan "nagyvonalúak")

 

Addigis, senkinek nem javaslom, hogy a Letsos Hotelba utazzon, pláne ne a lastcall-al.

n.tomika Creative Commons License 2016.09.27 0 0 18614

Ezt a színvonalat messziről kerülni kell. 

Mi nagyon jókat ettünk. Semmi probléma nem volt a görög kajával. Még rántott húst is kaptunk...... 

Előzmény: dbalazsg (18613)
dbalazsg Creative Commons License 2016.09.27 0 0 18613

Ez konkretan nem pastitio volt, azt ismerem, hanem full magyarosan, kockazott marhabol elkeszitett porkolt, ranezesre egy adag nodelivel is elment volna, es az volt konkretan fahejjal szarra izesitve....

Ugyanigy a tepsisburgonya, szinten fahejjal keszitve, illetve a fel eve lejart szavatossagu mustar, gondolom ezek mind a gorog konyha remekei, alapveto kellekei :)

 

En inkabb tudnam be a hotel altalanos es vegtelen igenytelensegenek, szerintem ahol veres koszos lepedot adnak ki tisztakent, ott ugyanannyi figyelmet forditanak a konyhamuveszetre is....

Előzmény: Pontikos1 (18607)
hallaignác Creative Commons License 2016.09.22 0 0 18612

Krétán is, meg Görögországban is? :)

Előzmény: n.tomika (18611)
n.tomika Creative Commons License 2016.09.22 0 0 18611

Sziasztok. 

Az hogy görögben hogy is van ez, igazából nem tudom, viszont Egyiptomban ugyan ez a helyzet.... Ott kimondottan az adó miattam nem fejezik be a házakat, vagyis látszólag. De szállodát is láttam így üzemelni, az hogy neki se keljen adót fizetni azt kétlem de benne lehet a pakliban. Sőt krétán is ez a helyzet. Nekik lehet hogy hasznos, mert nem kell addig fizetni, nemtudom mennyit kellene, de szerintem csúnya....... 

Creative Commons License 2016.09.22 0 0 18610

Én más magyarázatot hallottam egy idegenvezetőtől, mégpedig, hogy a görögöknél együtt lakik a nagycsalád, amikor kell a több hely (megházasodik az egyik gyerek), akkor folytatják az építkezést, ezért látni mindenütt a födémből kiálló betonvasakat.

Persze van egy csomó olyan félkész ház, meg egyéb építkezés, ami a válság miatt maradt félbe.

Előzmény: Breki1 (18609)
Breki1 Creative Commons License 2016.09.22 0 1 18609

A befejezetlen házak direkt vannak Görögországban.

 

Ennek magyarázata nagyon egyszerű: mivel adót csak a befejezett házak után vetnek ki, a lakosok sok esetben már úgy terveztetik meg a házaikat, hogy arra látszólag később még építeni lehessen, ám sokaknak természetesen eszükbe sem jut tovább építkezni.

Előzmény: pampalinikis (18606)
goldos Creative Commons License 2016.09.21 0 0 18608

igy igaz a pastitio alapja a fahéjas daráthúsos pörkölt

Pontikos1 Creative Commons License 2016.09.19 0 1 18607

(Ha rutinos "görögbe járó" vagy, akkor a "fahéjas pörköltön" nem kéne fennakadni, hanem helyette kicsit tanulmányozni a görög gasztronómiát. ;-) )

 

Tanulópénz megvolt, jövőre irány a magánszervezés!

Előzmény: dbalazsg (18593)
pampalinikis Creative Commons License 2016.09.19 0 0 18606

Sziasztok!

 

Mi is hazaérkeztünk, ezért gondoltam írok egy kis beszámolót hátha segít valakinek. Szeptember 1-től voltunk kinnt 1 hetet saját szervezésben. A repüléssel (Wizz Air) nem volt gond kifelére, hazafelé már kicsit érdekesre sikerült. Pont aznap elég nagy felhőszakadás volt és nem volt villany a reptéren, de szerencsére 1 órás késéssel el tudtunk indulni. A reptéren kicsit jobban is szervezhetnék a dolgokat, -gondolok itt az utastájékoztatásra- még van hová fejlődniük.

A szállásunk ezen a helyen volt: https://www.booking.com/hotel/gr/arpyia.hu.html?aid=304142;label=gen173nr-1FCAEoggJCAlhYSDNiBW5vcmVmaGeIAQGYARHCAQNhYm7IAQ_YAQHoAQH4AQuoAgQ;sid=795c27930dfe57a5ab683e21d4a840f4;dist=0;sb_price_type=total;type=total&. Nagyon meg voltunk elégedve, minden nap volt takarítás, a hét közepén pedig ágynemű és törölköző csere. Az ágy lehetett volna kicsit kényelmesebb is, de ki lehetett bírni. A tulaj nagyon kedves és segítőkész volt.

Nekünk a strandok közül a Banana Beach és a Gerakas tetszett legjobban. Napernyő+2 napágy 6 euró a banana-n, 8 euró a gerakas-on.

A sziget nagyon szép, gyönyörű helyek vannak. Ami nem tetszett, hogy elég sok úgymond "putris" rész van, ez elég taszító látvány. Sok a félkész ház, amit csak úgy otthagytak ki tudja hány éve. Láttunk pár ottfelejtett rozsdás autót is útszéleken leparkolva.

Autót is béreltünk, szerencsére nem volt vele semmi gond. Itt foglaltunk előre a neten: http://www.ionianrentals.gr/

Mindent sajnos nem tudtunk megnézni, egy 2 éves csemete volt a "hátráltató tényező", ezért egyszer még visszatérünk majd gyerkőc nélkül vagy ha már nagyobb lesz, akkor vele.

Ha van kérdésetek és tudok, akkor szívesen segítek.

Istvan.o Creative Commons License 2016.09.16 0 1 18605

mi is a letsosban voltunk, pár hozzászólással korábban ki is fejtettem hasonló véleményem.

engem először elküldtek, hogy most nagyon komplikált a szobacsere, holnap reggel megoldjuk. mondtam jó. utána hívtam a melindát aki ott volt kint a neckermanntól ő pedig mondta, hogy intézi, de hívjam a neckermann connected service-t is, hogy ők is tudjanak róla. egy laza 3 hívásos, 20 perces zenehallgatás után felvették, közölték, hogy lehetséges a szobacsere, ha nem cserélnek, akkor ott a recepción hívjam őket és lemeccselik.

másnap reggel mentem, és igen erélyesen, határozottan mondtam, hogy most már pedig szobacsere buddy, mert addig nem megyek el innen. telefonálgattak, papírokat vettek elő, végül kaptam egy kulcsot, egy másik épülethez, közelebb a parthoz. olyan "nesze itt a kulcs nézd meg", aztán "and if you like it, its yours", mondta.

megnéztem, tetszett. nem olyan mint a képeken, de normális hűtő, főzőlap, terasz, bár kb semmire nem nézett legalább volt.

az előző tulaj úgy hagyta a klímát, szóval az is volt ingyen, csak nem tudtuk szabályozni. illetve mégis, mert a teraszajtóra kapcsoló volt kötve, ha nyitva volt nem ment.

a mi először kapott szobánk is katasztrófa volt, de még mindig jobb mint amit itt a képeken láttunk.

én nem vertem ki a balhét, mert csak 1 éjszakát szívtunk, de ti mindenképp tegyétek meg!

ha tanusítani kell, hogy a letsos kritikán aluli, megyünk tanúnak.

n.tomika Creative Commons License 2016.09.16 0 1 18604

Én minden foglalás előtt ahogy tudom körbe járom a szállodát.  Tripadvisoron, Holidaycheck.de oldalon, youtuben is rákeresek és mindenhol az utazók által feltöltött képeket nézem meg. Nem pedig a vezetőség által legjobban berendezett, legjobb szögből fotózott dolgokat.  De még ígyis lehet rosszul járni, lásd az idei esetemet amikor egy 4-5csillagos szálloda egy max 2-3csillag értékű apartman minőségű szobát akar adni. Igaz majdnem 2nap ment el rá,de ott tudtak jobbat adni amivel már semmi gond nem volt. Minden esetre szomorú hogy így jártatok. Elmegy az ember kedve az ilyenek hallatán. 

Előzmény: dbalazsg (18600)
goldos Creative Commons License 2016.09.15 0 0 18603

http://hotel-ertekeles.invia.hu/gorogorszag/zakynthos/letsos/#review249015

most olvasom a hozzászólásodban leirtak alapján  az invián a véleményeket és bizony 2014-est is találsz ahol már panasz van a tisztaságra. sajnálom  hogy igy jártatok, és még meg is betegedtetek, meg az a sok idegesség ami ezzel jár, bizony nagyon készülni kell jó elöre olvasgatni az összes szálláshelyröl ahová menni készülünk, mert ha már befizettük nincs mit tenni. reméljük a kártéritést megkapjátok.

/üdv goldos/

Előzmény: dbalazsg (18593)
hallaignác Creative Commons License 2016.09.15 0 0 18602

Pont a lényeg maradt ki: WiFi

Előzmény: hallaignác (18601)
hallaignác Creative Commons License 2016.09.15 0 0 18601

Mégis csak eszembe jutott még egy szolgáltatás. Van egy bár a medence mellett. Amennyiben itt fogyasztasz, kérhetsz ingyen elérést. Ha nem fogyasztasz, akkor 50 cent egy óra. A jel csak a bár körül elég erős, hogy használni lehessen, a sebesség mint olyan akkor sem értelmezhető, inkább lassúságnak mondanám. Lehet ezért is nem ugrott be előbb, hogy ilyen is volt.

Előzmény: hallaignác (18597)
dbalazsg Creative Commons License 2016.09.15 0 0 18600

a tripadvisort pont nem néztem végig, más forrásokat nézegettem, de mint utólag kiderült, ezeket a véleményeket valószínűleg meghamisították, vagy valami béríró rakhatta fel...

 

elővigyázatosságból direkt a feláras szobát kértük, mégsem ért semmit. 

Ettől függetlenül ez nem igazán az mint amit az utazási ajánlatban ígértek, vagy mint amennyiért befizettünk, így mindenképp vitatkozunk még 1 kört az irodával

 

Próbáltunk bizalmat szavazni az irodának, így a tájékoztató után legyintettünk, mondván ok, 1 nap alatt elrendeződik, befizettük a fakultatív programokat nemkevésért, hátha az azért mutat valami bizalmat, hát az ügyintézőt akkor láttuk utoljára...

Előzmény: Té (18596)
hallaignác Creative Commons License 2016.09.15 0 0 18599

Napközben a tengerparti helyek vannak nyitva, ezek olyan 6 óra körül bezárnak és akkor nyitnak a belvárosi szórakozóhelyek. A tengerpart Kalamakitól Sostisig homokos, lassan mélyülő. Sok szolgáltatást lehet igénybe venni. Sokan vannak, de mivel a partszakasz is nagy, nem tűnik zsúfoltnak. Este  a belvárosban valóban megy az ereszd el a hajamat, de ez szinte a főutcára korlátozódik. Aki részt akar venni benne, könnyen eléri, aki el akarja kerülni, megteheti. Ahol mi laktunk, oda ebből semmi nem jut el.

Előzmény: Té (18598)
Creative Commons License 2016.09.15 0 0 18598

Laganast mindig alapból kilőttem az opciók közül, mint nagyon bulizós helyet, amihez kicsit már öreg vagyok. Ezzel kapcsolatban mik a tapasztalataid?

Előzmény: hallaignác (18597)
hallaignác Creative Commons License 2016.09.15 0 0 18597

Laganas, Vossos. Közel a tenger, szemetest naponta ürítik, a törölközőket kétnaponta, az ágyneműt a harmadik nap után cserélik. A szobák különbözőek, de mienkről van néhány kép. Az úszómedencét naponta takarítják, a helyi boltban kedvezményt adnak. Egyéb szolgáltatás nincs. Az idén kicsit sok volt a görög zene este, meg pont volt néhány későn fekvő hangoskodó, de alapjában véve rendben volt. Másodszor laktam itt, de ha megyek még, akkor ide megyek legközelebb is.

Creative Commons License 2016.09.15 0 0 18596

Ezt látva rehabilitálom a Christinát - bár olyan nagy bajom eddig sem volt vele - ehhez képest ötcsillagos.

Milyen szívás már, az egész évben várt nyaralást így elbaxsza egy pénzéhes gyökér.

Jól lecsekkoltad egyébként ezt a helyet a foglalás előtt? Tripadvisoron láttam egy-két elgondolkodtató fényképet, mondjuk azt nem néztem mikor tették fel.

Előzmény: dbalazsg (18594)
Morti08 Creative Commons License 2016.09.15 0 0 18595

Te jó ég! Nehogy annyiban hagyd!!!

Előzmény: dbalazsg (18594)
dbalazsg Creative Commons License 2016.09.14 0 0 18594
dbalazsg Creative Commons License 2016.09.14 0 0 18593

Sziasztok

 

Ígértem egy bővebb összefoglalót, ha valakiben kétely támadna hogy bevállalja-e az Alykanas Letsos Hotelt, ne hezitáljon, messzire kerülje el. Messzire alatt minimum a sziget másik oldalát értem.

 

Teszek majd fel képeket, bizonyítandó, hogy nem levegőbe beszélés, amit mondok, mindenről készült dokumentáció, főleg mivel részünkről az ügynek lesz folytatása.

 

Lényeg a lényeg: világlátott ember vagyok, amerikától ázsiáig jártam már, és bizton mondom hogy szálltam már meg szebb és jobb, de legfőképp tisztább, bangkoki 1-2 csillagos szállodában is. A Letsos egy kívülről elfogadható kinézetű átverés, beetetés.

 

Szóval a sztori:

 

Keddi indulás 3 óra késéssel - már elcseszve

kiérkezés - szakadó eső, szar idő

szoba elfoglalása - mi feláras, garantáltan légkondícionálóval és magasabb felszereltséggel bíró szobát kértünk. Nem volt. 2 szobát foglaltunk, állításuk szeirnt nem volt, a "külön" szobás apartmanra akarta rábeszélni az előttünk érkező magyarokat is, minket is, és az utánunk érkezőket is. Nem fogadtuk el, mivel egy galériás valami volt, nem külön zárható szobás, maradt a 2 szoba ami épp elérhető volt.

 

Aki kint volt magyar, de külföldi vendég is, egy hét alatt folyamatosan állt valaki a recepción szobacserét követelve.

Egyik este esett az eső, kimentem a recepcióra, 5 perc alatt csak 4 magyarral találkoztam akik arra panaszkodtak hogy beázik a szobájuk, ömlik az ágyra a víz. Nekik sem cseréltek, mondván másnap nem fog esni....

 

Amit kaptunk:

Alagsori-mélyföldszinti szoba, a bojler gépház mellett, a 2 épületszárny között.....bojler folyamatosan jár, éjszaka berreg, aludni nem lehet, de nem is tudom minek megy mert meleg víz elvétve reggelente van a szinten

 

Légkondi nuku (igaz feláras, de fizetni se lett volna miért, mert nem volt beszerelve)

 

A tv nem működött

 

A szobában nem volt fürdőszoba. Ami volt, azt egy jobb putri is lepipálja higiéniában és helyben. Egy kb 60x80 cmes helyiségbe volt bezsúfolva a wc, a zuhanyzósarok, a csap. Az ajtót konkrétan ki sem lehetett nyitni, mert elakadt a csapban - falban, zuhanyozni pedig nem lehetett, ugyanis a csap a wc mellé a falra felszerelt zuhanyrózsából állt, és kb akkor fértél el, ha a wcn ültél vagy az egyik lábad már a budicsészébe lógott. És mindez a legótvarabb, szétrohadóban levő kivitelben, rozsdás tükör, csorba csempék, irdatlan kosz a zuhanyzónak csúfolt valamiben (függöny, ajtó, semmi, megnyitod a csapot az ágyig ömlik a víz mert az idiótája persze úgy építette hogy nem a lefolyó fele lejt hanem a szobába kifele)

 

Irdatlan kosz - a tisztán kihelyezett takarón pl egy méretes menstruációs folt volt látható, a szobában hemzsegtek a bogarak - csótány, pók, ill 5-6 cm hosszú férgek és százlábúak, valamint a luxusfürdőszobában a fal felét a szétcsapott véres szúnyogfoltok jelentették...

 

Higiénia 0

 

3 napig veszekedtünk a recepcióval illetve egyeztettünk az irodával hogy azonnali szobacserét kérünk, vagy másik hotelben elhelyezést, mert ez egészségre ártalmas, nem ezt fizettük.

 

Másnapra sajnos igazunk lett. ami az egészségre ártalmas részét illeti. Rutinos görögbe járók vagyunk, felkészültek, 3. alkalommal látogattunk az országba, soha semmi egészségi gond nem volt, a hotelben eltöltöttünk 1 napot és mindketten olyan irdatlan hányással (inkább sugárban okádással) és hasmenéssel, lázzal, hidegrázással járó fertőzést kaptunk, hogy még aznap a helyszínre kellett hívni az orvost, mert a kb 30 méterre levő rendelőbe nem tudtunk átmenni. (Menyasszonyom kb 3 óra alatt nem vicc, 14-16 alkalommal hányta el magát, de a 15 perces vizsgálat is 2 megszakítással ment csak..... )

 

De meg sem lepődök ilyenen, egy olyan hotelban, ahol fahéjas pörköltet főznek és simán kihoznak neked egy fél éve lejárt szavatossággal rendelkező mustárt.

 

Szóval így indult, a nyaralásból kb 3 nap kuka, az első 2 napon több fotót készítettünk a szobáról mint a nyaralásról, illetve többet veszekedtünk a recepción, mint fürödtünk volna, több tízezres plusz költség a telefonálgatás, a sok gyógyszer, a biztosítás ügyintézés, stb mellé.

 

Gasztronómiai élvezetek helyett maradt a piritós, tea, keksz..... de még mindig jobb, mint az a moslék amit a hotelban adtak. Félpanziót fizettünk, de kb 3x ettünk ott bármit, abból is 2 pirítós volt reggelire....

 

ezek alapján döntse el bárki, akar-e ide menni bármilyen irodával.

 

A sziget maga szép, a végére a programok is egészen jók voltak, de nekünk az volt a benyomásunk hogy a természeti látnivalókon kvíül kb semmi nincs a szigeten, sem programban, sem történelmi jellegben, és irdatlan nagy a mélyszegénység - már márnyomasztó mértékű. Rengeteg a befejezetlen ház, apró település, de a főváros is irdatlan picike, és teli van kéregetővel (találtunk olyan utcát ahol 5 méterenként egy gyereket szorongató migráns asszony ült és kéregetett)

 

Jártunk pl Korfun, ott azért jóval több történelmi emlékmű, hangulatosabb belváros, kevesebb kéregető, és kicsivel jól struktúráltabb apró falvakat találhat az ember. Pl. egy fővárosi barangolásra simán elmegy 2 nap, mi Zakynthos városban már 2 óra után azt mondtuk hogy menjünk innen, annyira nincs semmi.

 

Ettől függetlenül a természet része kárpótol valamennyire.

Proximus01 Creative Commons License 2016.09.14 -1 2 18592

Sziasztok! 

 

Zakynthos-on a free, ingyenes wi-fi kódot is úgy adják, mintha arany lenne, úgy adják: súgva, titokban.

Aki a Kalamaki Beach-re megy, a büfé wi-fi kódja: kalamakibeach1234

Zakynthos város, Panorama kilátó kódja (bár ki van írva): 2695026986

Zakynthos, Maries, Sunset Bar: 23122011

 

 

Creative Commons License 2016.09.14 0 0 18591

Akkor azért annyira nem volt vészes a Christina, ugye?

A medencénél rajcsúrozás vendégfüggő, az első három napban velünk is volt egy angol társaság, 4 nő, a leghangosabb tarkopasz dagi, azok minden este elég vidámra itták magukat és ehhez mérten elég lármásak is voltak. De, ahogy elmentek észrevehetően visszaesett a hangerő. A magyarokat - pedig voltunk szép számmal - alig lehetett látni a bárban, semmi hangoskodás nem volt, nem hogy mulatós. A zenéből még a disco volt a jobbik - 70-es évek vége, Boney M és társai - mert ha nem az ment, akkor görög népzene, na az elég keserves volt.... :-)

Előzmény: goldos (18589)
goldos Creative Commons License 2016.09.12 0 0 18590

goldos Creative Commons License 2016.09.12 0 0 18589

sziasztok!

hazatértünk tsiviliről!

a christina ap-ban voltunk ami tragaki felé a  falu végi utolsó benzinkútnál és a Wather park-al szemben van mindenkinek köszönöm a segitséget valóban amint az elsö sarok pár percre kisétáltunk a jewellery-nél ott a busz megálló a helyi transport nagyon jó és átszállási lehetöségek is jók zakinthosban a fötérnél a templom elött szálltak át többen ahonnan  tovább lehet menni a föbb pontokra. és pontos. onnan tovább a végállomás van és ez is  átszállási pont de le lehet sétálni a tenger felé egy  kis utcácskán, bármennyi megállót mégy  akkor is 1.80 a jegy, átszálláskor újra fizetni kell a másik vonalra de azért igazából azoknak jó akik bérelnek jármüvet nincs kötve arra megy ahová szeretne. a christinából lesétálva a jewellery-ig  majd  a sarkon balra fordulva vissza a part felé vezetö út pár perc. ott már van 1 auto-motor  kölcsönzö, ott van az út elején a cavo grosso, a mytours, akik szervezik a hajós kirándulásokat az elöbbi egész napos 22 eu/fö az utóbbi 20 eu/fö  mi az itteni olvasatok után a mytours-al mentünk, 2 szintes hajó 300 ember, 9 busznyi utast hoztak a hajóra a településekröl !

a közelgö viharos idö miatt sokan a foglalásukat elöbbre hozták igy annyian voltunk hogy nem volt egy olyan helyzet sem a hajón sem a navagio-nál  hogy egyedül legyél egy fotón.DE KIKÖTÖTTÜNK ! és a látvány, fantasztikus érzés szépsége magával ragad ..jó idö volt ,

az úton végig sétálva a falu elejéig 2- 3 km igy jönnek sorban : 1 utazási iroda, 1 super market, 1étterem, 1 ruha üzlet, 1 vegyes üzlet, és igy tovább  kint állnak az invitálók, az üzletek elött, úgy az utazási mint  az éttermeknél.  bevásárlás a strand felé vezetö úton van super market innen elég messze van cipekedni a vizzel meg minden mással.illetve van az úton a falu eleje felé több is de az még távolabb az apartmantól.. olyat nem fedeztünk fel, hogy büfé gyorsan egy giros és vissza fürödni, csak a falu elején van  a GIROLAND 3-km-re tölünk az éttermek  délután nyitnak általában  az apartman nagyon zajos éjjel 2-ig szólt hangosan a zene/  mindig ugyanaz a disco/   a medence körüli bárból alvás kizárt és  én este szeretek a csendben  kiülni egy jó mithos mellett a természetet hallgatni. na ez itt nem jött össze . a szemközti szállónál dettó, még tüzi játék is volt  többször ott, a benzinkút és az út felöl a motorok  zaja lovaskocsik, és a részegek orditozása  a medence felöl,/ azért az nem gondoltam volna hogy görögbe magyar mulatóst hallgatok éjjel 2-ig !/  ja és a kakas háát, igen szerintem meg van zavarodva nem tudja a zaj miatt hány az óra állandóan kukorékol valóban....

a tenger nagyon sekély és köves sziklás 60 m talán akkor kezd mélyülni,

mi a caravell szállónál felfedeztünk egy részt ahol hosszan csak homokban be lehet gyalogolni a tengerbe ami megjegyzem KRISTÁLY igy ott tanyáztunk a szálló vendégeinek nyitva van a tengerhez az összes hátsó kapu lábmosóval tussal felszerelve, felmentünk a köpadokra a tengerrel szemben ott napoztunk,közben kilestem milyen pazar ellátásban "szenvednek" a caravelles vendégek...

sokat gyalogoltunk a parton végig lehet menni egészen GAIDAROS-tól-AKROITI-ig jó hosszú táv.

biztosan olvastatok róla, óriási vihar volt 2 napig , igy a nyolc napból kettö erre ment el 1 meg a haza utazásra,

az apartman egy magas dombra van épitve, 20-30 fokos emelkedö és van 2 emeletes része is ahová még  + 20 lépcsö fel a szobákig  ami a tengerre néz és a medencére a többi nem ,minden szoba erkélyes fel van szerelve annyi eszközzel ahány személyes, tisztaság maximális, 

hosszas keringés után tudtunk csak leszállni nem volt  hely, az ibusz id vez a reptéren várta az utasokat tájékoztatatás melyik buszra kell felszállni továbbiakban,

hazafelé 14-30 kor jött a transzfer értünk, voltak akik még lementek a partra, késtünk  1 órát  5-helyett 6-kor indultunk, vissza  budapestre .

akik most utaznak jó nyaralást kellemes idötöltést kivánok.

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!