Keresés

Részletes keresés

od Creative Commons License 2003.09.26 0 0 623
Szia Mindenkinek!
agi 68:
Még, hogy nem vagyunk egyformák!Szerencsére!Tudod én tudom díjazni azt a szépséget, amit ez a kis Sarti falucska tud adni!Megkérlek, hogy menj be egy pár utazási irodába nyáron és megtapasztalod, hogy a Sartis utak telítve vannak!Talán minden ember hülye?Nem hiszem!Eddig mindenki pozitív élményekkel jött haza!És azt megosztották velünk!Például Sartitanilla levelét kiemelem, aki egy nagyon jó leírást tárt elénk!Persze voltak neki kisebb rosszabb élményei!Pl:hosszú busz út, éjszakázás, de azt viccesen írta le!
De te!Neked semmi nem jó!Akkor nem tudom, hogy minek írtál erre a honlapra!Ide azok jönnek, akik rajonganak Sartiért és nem azok, akik sárba akarják taposni a Sarti nevet!Tehát gyülytögessed a kis pénzecskédet és jövőre várom képeslapodat a Bahamákról!Érezd jól magad és ha esetleg nyitnának egy Bahama fun-os oldalt és leírod a véleményedet, akkor ne csodálkozz, ha hasonló leveleket kapsz!
Jó utat!
De tudod mit!Ne is menjél te sehova!Csak foglalod a buszhelyet mások elől!
Üdv:mbf-nek!
yourbf Creative Commons License 2003.09.26 0 0 622
Kedves agi68!

A leveled nagyon felháborított, és ezzel nem vagyok egyedül!
Tiszteletben tarthatnád, ha valaki szereti Sarit! És ezzel szerintem rajtad kívül mindenki így van! Csak azért, mert Téged annyira elkényeztettek, hogy úrias igényeidnek nem felel meg Sarti, az éttermek, a "wc"-k, akkor menj a luxus helyekre, ahol még a szádba is adják a kaját, csak tejelj nekik, mint a fejős tehén!
Sarti az egyik leggörögebb falvak közé tartozik! Nem tudom mire vágysz, de akkor az csak a Te tájékozatlanságod, hogy Sartit összetévesztetted a Bahama-szigetekkel!
Sok ember nyaralt, nyaral, és fog is nyaralni, mert bár egyszerű, de gyönyörű, a világ egyik legszebb helye Sarti! Annak, aki értékelni tudja a szépséget, nem csak a luxust!
Ennyit erről!
Remélem legközelebb igényedinek megfelelő helyet fogsz választani! Bár kétlem, hogy abban sem találnál kivetni valót!

Üdv MBF-emnek! :)

Előzmény: agi68 (606)
Törölt nick Creative Commons License 2003.09.26 0 0 621
Na végre hogy vége !
Várjuk a képeket.!
Előzmény: agi68 (620)
agi68 Creative Commons License 2003.09.26 0 0 620
Na ezzel egyetértek.

Voltam Sartiban, nem tetszett(talán mert láttam már ezerszer mesésebb helyeket Görögországban), nem megyek vissza többet. Másnak tetszett, tök jo, ennek igy is kell lennie.

Viszont azt továbbra is állitom: a Sythonia félsziget és a Narancspart( a szeméttől eltekintve), gyönyörű.
Amint meglesznek a képek, beteszem őket ide, vagy felrakom egy lapra, ahol megnézhetitek:)

Kellemes nyaralást Sartiban mindenkinek aki oda vágyik!(tiszta szivemből mondom!!)

Én jövőre Tolo-ba megyek 1 hónapra. Abban tuti nem csalódom, mert már harmadszor megyek:)

Törölt nick Creative Commons License 2003.09.26 0 0 619
Sziasztok !

Szerintem teljesen felesleges vitázni Sartiról.
Valakinek tetszik, valakinek nem.
Mint ahogy bárhová is mennénk a világban.
Nekem tetszett, persze nekem se minden, de azért több volt a pozitivum.
Nekem még az Avrával se volt gondom, elég volt az adag, finom is volt, drága se volt, sőt a kiszolgálással is meg voltunk elégedve.
Ugyanakkor mi is inkább a Sithonnal szemben ettünk az utcán, mert ehető volt és nem különben olcsó. Mert minden relativ. Ha sok pénzünk lett volna, akkor lehet most azt mondanám hogy milyen szar kaja volt azon a helyen...
Mindent egybe vetve Sarti nem olyan rossz hely.
Jobb mint Bibione, pedig én ott is jól éreztem magam.
Bár megengedhetném magamnak hogy jövőre is ott legyek. Persze most már szeretnék máshová is eljutni és ez igy természetes.
Bocs hogy okoskodtam.
Sziasztok.

Előzmény: BOLOND (618)
BOLOND Creative Commons License 2003.09.25 0 0 618
Koszi :)))
Előzmény: Pávek Úr (617)
Pávek Úr Creative Commons License 2003.09.25 0 0 617
Hmmm :)
Szóval képet betenni már tudok, de leírni, hogy hogy kell...:(

Talán így:

kacsacsörIMG SRC="ide írod a kép netes címét, lsd még url"kacsacsőrbezár

Pávek Úr Creative Commons License 2003.09.25 0 0 616
Nem olyan bonyolult, pl. a tar.hu-ra felteheted a képeket (ingyenes), bár ezzel lehetnek problémák a külföldről netezőknek (az itthoniak látni fogják) :)

Szóval tedd fel a képet és ezt írd be ide:

""

és az elejéről és a végéről hagyd le az idézőjeleket. Ennyi.

Pl. egy kép a Narancspartról, 2003. július vége:

[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

Előzmény: agi68 (613)
yourbf Creative Commons License 2003.09.25 0 0 615
HOPPÁ! :))))
BOLOND Creative Commons License 2003.09.25 0 0 614
A formula a kovetkezo, ezt igy gepeld be:


A kerdojelek helyere a kep meretet irod be, a kep cimet es a meretet ugy talalod meg hogy a jobb gombbal raklikkelsz a kepre amit be akarsz tenni es a menubol a bal gombbal raklikkelsz a "Properties"-re, (ha magyarul van irva akkor a legalso szora, nem tudom hogy irjak magyarul) ott le van irva a kep cime es a meretei. Az idezojeleket es a kacsacsoroket ne hagyd ki.

Az ingyenes keptarakrol neha bejon de legtobbszor nem. Ha nem tudod feltenni oket, csak ird be a keptar cimet, es akit erdekel majd megnezi.
Engem is erdekel hogy ki mit tart irigyesre meltonak.
Sok sikert

Előzmény: agi68 (613)
agi68 Creative Commons License 2003.09.25 0 0 613
Szia Bolond!:)

Sajnos csak ingyenes képtáron vannak fenn képeim:(
Megprobalok alkotni valamit, hogy feltegyek párat fizetősre(egy ismerősömnek van), de ez időbe telik. Köszönöm a segitséget, amint lesz "fizetősön" képem, jelentkezem.
Azért nem fizetősről is megpróbálkoznék ha leirod hogy kell:)

Köszi

Agi

BOLOND Creative Commons License 2003.09.25 0 0 612
Nagyon konnyu betenni kepet, de csak olyant lehet betenni ami mar egy "fizetett!" honlapon rajta van. Az ingyenes keptarokrol neha felmegy, neha nem. Ha van ilyen keped leirom hogy tedd fel.
Előzmény: agi68 (611)
agi68 Creative Commons License 2003.09.24 0 0 611
Azért köszike a próbálkozást is:)

No megyek alszom egyet hátha holnap mond valaki valami okosat:) Jo éjt:)

sassos.freeweb.hu Creative Commons License 2003.09.24 0 0 610
Ez egy próba volt de nem jött össze , nem tudom hogyan lehet képet beszúrni. :-((
Előzmény: sassos.freeweb.hu (609)
sassos.freeweb.hu Creative Commons License 2003.09.24 0 0 609
[url]www.freeweb.hu/sassos/img/sassos.jpg[/url]
agi68 Creative Commons License 2003.09.24 0 0 608
Télleg!

El tudná nekem valaki magyarázni prosztó, emberi nyelven, hogy mit kell tennem, ha be szeretnék tenni ide képeket? De úgy, hogy egy ilyen hülye is megértse, mint én vagyok:)

Köszike előre is a segitséget:)

Szeretnék betenni majd egy pár szivfájditó fotot a népnek, hadd csorogjon a nyáluk:))))))

sassos.freeweb.hu Creative Commons License 2003.09.24 0 0 607
Sziasztok
Az Avra étteremmel kapcsolatban nekem is csak negatív tulajdonságaim vannak egyszer voltunk ott de az is több volt a kelleténél.
Az árak , az adag és a kiszolgálás ami szerintem nem megfelelő.
Sőt több más étteremben a vendég elött sütik pl. a Gyroshoz a húst itt olyan száraz és langyos volt mintha mikróban lett volna megmelegítve.
De egy biztos azon az áron máshol dupla adagot adnak.
10% os kedvezménnyel is 17 eu-t fizettünk máshol 10-12 -t. Kedvezmény nélkül
agi68 Creative Commons License 2003.09.24 0 0 606
Szia Od!:)

Bocsánat, hogy a számra mertem venni az AVRA éttermet, de szerintem nem emberi adag, ha a gorog salátát egy teáscsészényi tányéron hozzák.
Valamint az sem, hogy a főfogások kistányérméretű "nagytányérokon" érkeznek. De ha szerinted ez szuper, akkor lelked rajta. Mellesleg ha elolvasod a forumot, nemcsak nekem nem tetszett, hanem másnak sem...
Hogy ráadásul drágább is Sarti átlag étteremárainál, az meg tény.

Nem hasonlitgatok semmit semmihez, de egy EU-s görög étteremben engem zavar ha húgyban úszó, pottyantós wc-be kell kimennem(Görögországra ez egyáltalán nem jellemző. Mi több a sok hónap kintlétem alatt egyetlen ilyennel sem találkoztam már vagy 10 éve, csak Sartiban). Ha Téged nem zavar, úgy lelked rajta. de azt remélem azért Te sem gondolod komolyan, hogy gyalogoljak el onnan a 15 percre lévő apartmanomba pisilni ha kell...

Sartiról pedig nem akarom ismételgetni önmagamat. Azoknak biztosan tetszik, akik nem ismerik az IGAZI görög falvakat és az igazi görög vendégszeretet+embereket.
A partja homokos, meg szép(de ez egész Görögországra jellemző) és nagyjából ennyi.

Én Görögországban GÖRÖG helyen szeretnék nyaralni, nem egy turistáknak épült apartmanrengetegben. Te itt szeretnél, Neked itt tetszik, ez van. Különbözőek vagyunk, szerencsére. Képzeld milyen unalmas lenne a világ ha mindenkinek ugyanaz tetszene...:)

Én ismerem Görögországot, rengeteg időt töltöttem kint és Sarti nem tetszik, mert nem görög.
NEked tetszik, hála Istennek. Ennyi. Ne is ragozzuk ezt tovább, mert ennek a topiknak nem ez a témája.

Továbbra is ajánlgatom mindenkinek a NArancspartos a Sythonia félszigetes remekbe szabott fotóimat, a jövő héten kész lesz a scannelés:)))) Sassos Neked küldöm:)

od Creative Commons License 2003.09.24 0 0 605
Szia Ahgion Oros!
Mi viszont aug 1-10ig voltunk!Pont elkerültük egymást!Igen, ismerem a Michalist!Nagyon messze van a part, de a medence duplán kárpótól ezért!
Valaki nagyon szídta itt az Avra éttermet!Szerintem az egy kitűnő étterem és egy normál emberhez méretezték az adagokat!Minden nagyon finom!Wc?Szerintem egy étterembe senki nem azért jár, hogy Wc-re menjen!Igaz?Akinek meg kell, az menjen vissza az apartmanjába!De valaki(már nem emlékszem a nevedre)úgy vettem ki a szavadból, hogy nem tetszik Sarti!Az egy csodás kis falu és minden megvan ahhoz, hogy az ember jól érezze magát!Aki ott valamibe bele tud kötni, az nem menjen nyaralni!
És egy fontos dolog van az utazásban:
"Nem szabad hasonlítgatni semmit magyarországhoz!"
üdv:mbf
AghionOros Creative Commons License 2003.09.24 0 0 604
Szia Od,

Augusztus 11-19 voltunk Sartin a Námet Travel-el.
A Michalis apartmanban voltunk, nagyon szép az apartman kertje, szép az úszomedencéje, ideállis hely az éjszakai fürdőzésre, mikor az ember hulafáradtan hazatér egy átmulatot éjaszakából.
Kellemesen csalódtam az apartmanban, a forumon olvasottak szerint rosszabra számitottam. Az apartman tiszta volt, felszereltsége tartalmazott minden szükségeset, bár a szomszédok elmondása szerint volt olyan stúdió, melynek nem volt rendes zuhanyzója. Nekünk ebből is kijárt.
Hátránya hogy a tengerparttól kb. 200 m-re van, de megéri a gyaloglást, mivel nem annyira zsúfolt mint a központban található apartmanok, és sokkal szebb a környezete a tengerpart hiányát leszámitva.

agi68 Creative Commons License 2003.09.24 0 0 603
JUjjjjjjjj de kár!!!
A Narancspartot télleg kár volt kihagyni:(
Meseszép. Na nem a környéke, mert ott térdig gázolsz a szemétben, de maga a part és a viz leirhatatlan. Mintha valami trópusi szigeten lennél és nem a mediterráneumban, olyan hihetetlen a viz szine(égszinkék, türkiz, zöld, mélykék váltakozik),és átlátszósága. Sőt mi még oda is elmentünk, ahova a turisták többsége nem: a NArancsparttól kiindulva, uttalan utakon követtük végig a partot és csodálatos kis öblöket találtunk. Rengeteget fényképeztem, de bescannelve még nincsenek.

Amint megtörténik a scannelés küldöm őket! Meg azokat is, melyeket Sartiból kiindulva a Sythonia félszigeten, robogóval kirándulva készitettem!

agi68 Creative Commons License 2003.09.24 0 0 602
Nos én itten bőszen próbálok gondolkodni, de eddig arra senkinek nem volt panasza, hogy nem megfelelő hangnemet használok. Azt hiszem kulturáltan fogalmaztam meg a kifogásaimat. Ha nem, akkor copyzd ki azt a kifejezést amelyért azt kaptam, hogy engem minősit amit irtam.
Tényleg kiváncsi vagyok, mert én átolvasás után sem találtam semmi sértőt benne. Amit pedig a csupa nagybetűs irásodra irtam, azt azért tettem, mert az Internetes etikett szerint a csupa nagybetű kiabálást jelent. Hogy Te a csupa nagybetűidet nem annak szántad, hanem hogy jobban meg lehessen különböztetni az én irásomtól, ezt nem vitatom. De gondolatolvasó sem vagyok, hogy kitaláljam:)

Ennyi.

sassos.freeweb.hu Creative Commons License 2003.09.24 0 0 601
Ági
Engem érdekelne , mert a narancsparta nem jutottunk el.
Nekem főként a faluról vannak képek , van napfelkeltés , meg éjszakai képek ha érdekel.
Ha tudsz küldeni akkor a skorpio@pro.hu címre , ha érdekelnek azok amiket én készítettem akkor pedig szívesen elküldöm.
Előzmény: agi68 (600)
agi68 Creative Commons License 2003.09.24 0 0 600
Jah!

Van egy csomó képem a Sythonia félszigetről(még a Sartitól egészen messze fekvő vidékekről is),
+Narancspart, Sarti strandja, falubeli képek stb

Szivesen elküldöm(amint be lesznek scannelve), annak akit érdekel, vagy honlapot készit vagy mittomén:)

sassos.freeweb.hu Creative Commons License 2003.09.24 0 0 599
Ági gondolkodj el rajta.
Egyébként Sassosnál is van 7 EU -ért moci
bogyó Creative Commons License 2003.09.24 0 0 598
Bocs, de a full nagybetű az kiabálás.
Előzmény: sassos.freeweb.hu (595)
sassos.freeweb.hu Creative Commons License 2003.09.24 0 0 597
Szia Lilien
Megköszönném a képeket , azokat amiket én készítettem azokat is fel fogom rakni , esetleg ha van élménybeszámolód azt be is írhatod az ottani forumra vagy a vendégkönyvbe.
agi68 Creative Commons License 2003.09.24 0 0 596
Na ezt most nem értem...

Milyen hangnemben válaszoltam én? Mi minősit engem?!?!?!

sassos.freeweb.hu Creative Commons License 2003.09.24 0 0 595
Kedves agi68

Először is nem kiabáltam hanem megkülömböztettem a te hsz-edet az enyémtől.
Másrészt ez az én véleményem volt de nem kell senkit meggyőzni aki volt kint tudja milyen ott lenni.
Ezen már nem veszek össze senkivel ,hiszen ugysem jutnánk közös nevezőre.
Nem muszály Sassoshoz menned mivel elég sok helyen szereetik a Magyarokat.
Az hogy te milyen hangnemben és módon válaszoltál az meg téged minősít.

Lilien Creative Commons License 2003.09.24 0 0 594
Nagyon jó ötlet, hogy csináltál Sassosnak egy külön honlapot, már meg is néztem :) Nekem van egy csomó képem Sartiról, a környékéről, Sassosról, és a műhelyéről is. Ha gondolod, bescannelem őket, és elküldöm neked.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!