Keresés

Részletes keresés

Híd Creative Commons License 2008.10.07 0 0 281
A tőkehelyzetét jelző egyik mutató. http://en.wikipedia.org/wiki/Tier_1_capital
Előzmény: Laslow (280)
Laslow Creative Commons License 2008.10.07 0 0 280
(Mi az a Tier 1?)
Előzmény: Híd (279)
Híd Creative Commons License 2008.10.07 0 0 279
Akkor is 11,2% a Tier1-e, ami nem rossz.
Előzmény: Jackopower (278)
Jackopower Creative Commons License 2008.10.07 0 0 275
Várd ki a végét!
Előzmény: Híd (274)
Híd Creative Commons License 2008.10.06 0 0 274
Akkor is az OTP az egyik legstabilabb bank a régióban. Ahogy mélyül ez a kurva hitelválság egyre jobban örülök, hogy sehol máshol nincs lóvém.
lukit Creative Commons License 2008.07.10 0 0 272
Kulfoldre utalni egy agyrem. Amellett, hogy meg kell adni, hogy mi a bank aktualis fiokjanak cime, meg olyan koltsegekkel is siman megterhelnek, amik mar a vicc kategoriajaba mennek: ha a bankod nincs kozvetlen kapcsolatban a masik bankkal, akkor meg raklap penzt is levonnak a "kozvetitok".
Előzmény: Bíborköpenyeslovag (263)
lukit Creative Commons License 2008.07.10 0 0 271
Kicsit megszivatott az OTP. 1 eve leredukaltuk felesegem OTP-s szamlajat is annyira, hogy valami alap csomag + internet + 1 db elektromos maestro kartya, penzmozgas nuku. Szlovakia is az egyik uticel lett nyaron. Lam milyen jo, hogy meghagytuk az OTP-s szamlat, mert baromi jol valt devizat, szemben a CIB felhaborito koronas lenyulasaval. Otthon meg direkt ki is probaltam, hogy jo-e az OTP-s pin kod, lekerdeztem az egyenleget ATM-nel, mukodik, franko. Kijovunk cseszkoba', irany OTP ATM. Na nem ugy van az, a honlapjukon az egyik popradi cimen baromira nem volt, a masikat nagy nehezen megtalaltuk, mert persze iGO ur miert is ismerne azt a cimet. ATM aszondja, limitet elertuk. Nade hogy lehet ez, ha a maestro elektronhoz alapbol 50 vagy 100 eFt a limit? Bent a szlovak OTP bankban tehetetlenek. Irany a szallas, van net, jajdejo, hat lassuk: 0 Ft a limit. Sebaj, megvaltoztatjuk. Masnap ujra probalkozas, megint sztrajkol az ATM. Be a bankba, semmit se tudnak csinalni, mert bar a nev ugyanaz, teljesen masik ceg. Akkor hivjuk az OTP helpdesk-et 150 Ft/perc-ert, mert mar erdekelt, hogy tenyleg mi lehet. Mint kiderult, a kartya csak azonositasra alkalmas, vasarolni meg kp-t felvenni foleg nem lehet vele, mert az nincs beikszelve, ki tudja miert. Mi a megoldas? Menjek vissza Magyarorszagra, keressek fel egy fiokot, ott szivesen megcsinaljak. Mashogy nem lehet. OTP, 2008.
lukit Creative Commons License 2008.07.10 0 0 270
Ertelmes helyen nincs igy.
Előzmény: ohej (269)
ohej Creative Commons License 2008.05.16 0 0 269
Szevasztok!

Tegnap jó félóra totyorgás után sikerült a bankfiókban megemeltetni az átutalási napi limitet :(
Az ügyintéző szerint annak ellenére, hogy mobil aláírással rendelkezem ezt az utalási limit változtatást csak a bankfiókban lehet intézni,vagyis az otpdirekten vagy telefonon keresztűl nem lehet.Viszont bankkártya limitet lehet a neten vagy a telefonon váltotatni, utalási limitet vajon miért nem?vajon más bankoknál is így van?
Híd Creative Commons License 2008.04.25 0 0 268

http://homar.blog.hu/2008/04/25/uj_modszer_bankkartyak_masolasra#more441502

 

Nem vettél föl véletlenül kp-t ebben az időpontban?

Előzmény: embersrise (261)
Pauly7 Creative Commons License 2008.04.22 0 0 267
Igen,tudom,köszi!
Előzmény: Híd (266)
Híd Creative Commons License 2008.04.22 0 0 266
Ha bemégy, biztos tudni fogják, mi a pálya. Személyit vigyél, mert az kell a szla-nyitáshoz!
Előzmény: Pauly7 (265)
Pauly7 Creative Commons License 2008.04.22 0 0 265

Na ma megjött a levél hogy kész a bankkártya,mehetek átvenni!Lehet úgy egyáltalán igényelni bankkártyát hogyha nincs is még számlám? :)

Mert 2 levelet küldtek,mindkettőben ugyanaz,csak a bankkártyát írják hogy átvehetem,és hogy vigyem a számlaszámomat is...Viszont az nincs is,mivel én számlacsomagot is igényeltem...Gondolom a másik levélben a számlaszámnak kellene lennie,nem?

Vagy én vagyok hülye? mert miért küldenék ki kétszer ugynanazt a levelet...

Majd felhívom,csak érdekelne,hogy most én értettem félre vagy mi??Mert én tuti hogy net számlacsomagot is igényeltem :)

Meg ahogy néztem ha bankkártyát igénylünk csak,akkor számlaszámot is meg kell adni ha jól láttam...

Híd Creative Commons License 2008.04.22 0 0 264

A kondilistát nézd meg, hogy mennyi kell legyen, de reális lehet. Elég drága az ilyesmi. 

Előzmény: Bíborköpenyeslovag (263)
Bíborköpenyeslovag Creative Commons License 2008.04.22 0 0 263
Sziasztok Topic lakók!

Hátha valaki tud infóval szolgálni, és segít nekem.

A minap kezdeményeztem egy nemzetközi átutalást, egy görög bankba. 147 EUR, azaz kb 37-38000-ft összegben. Az átutalás visszaigazolásával egyidőben jött egy értesítő SMS-ben, 5200 ft Banki jutalék levonásáról.

Létezik hogy egy 37 ezer forintos átutalás költsége kb 15%-os, 5200 ft-os jutaléklevonással jár? Az agyam eldobom hogy mit meg nem engednek maguknak a magyar bankok.


Előre is köszi ha valaki tud érdemleges infóval szolgálni.
Híd Creative Commons License 2008.04.22 0 0 262
OTP honlapon a kártyareklamációt töltsd ki. 8 napon belül visszakapod a zsét, és valszeg minden károdat megtérítik. Az is lehet, hogy valami gikszer van a kártyarenszer és a folyószálarendszer között, nincs szinkronizálva.  https://www.otpbank.hu/OTP_Portal/online/BH01010209010000.jsp
Előzmény: embersrise (261)
embersrise Creative Commons License 2008.04.22 0 0 261
Üdv!

Történt velem, hogy valaki levett a számlámról 3000 forintot (utólag kiderült hogy előző este 40 ezret próbált meg), mindenzt úgy, hogy a kártyám megvan! Nem tűnt el, nem lopták el nem adtam kölcsön. A a bankban közölték velem , hogy miután a készpénz felvételhez szükség van a kártyára és a pin kódra is, nem tudják visszaadni a pénzt,nem tudnak mit kezdeni a dologgal. Ergó csináljak amit akarjak,illetve adhatnak egy új kártyát 1500 Ft-ért. Kértem az ATM automata kamerás felvételeinek kielemzését ami, ha minden igaz egy hét múlva megérkezik és együtt megnézzük. Kérdem én, hogy lehetséges ez illetve milyen jogaim vannak ebben az ügyben, meddig vihetem a dolgot, mi a teendő ilyenkor? Nyílván nem a 3000 forint ami hanyattvág, de igenis, engem megloptak! A minimum, hogy a káromat megtérítik illetve adnak valamiféle magyarázatot az egész dologra, nem pedig körberöhögnek és kitárt karokkal közlik velem a semmit. Ezek után hogy tudnék és akár 1 forintot is biztonságban ennél az intézetnél? OTP-ről van szó.

Előre is köszönöm a választ/válaszokat.
Pauly7 Creative Commons License 2008.04.21 0 0 260

Igen,tudom,de igényelni lehet.És emailbe értesítettek másnap hogy elfogadták az igénylésem,és majd értesít a bankfiók hogy mikor mehetek a bankszámla szerződést aláírni,meg a bankkártyát átvenni.

Akkor még a héten várok,hátha...köszi

 

Előzmény: Híd (259)
Híd Creative Commons License 2008.04.21 0 0 259

Max. 15 banki munkanap a kártya a kondíciós lista szerint, az kb. 3 hét, de két hét alatt meg szokott lenni. Nem tudom, számlához kérted-e a kártyát.

Számlát ugyanis online nem tudsz nyitni, ahhoz be kell menni a fiókba személyivel.

Előzmény: Pauly7 (258)
Pauly7 Creative Commons License 2008.04.21 0 0 258

Üdv!

 

Csak az érdekelne,hogy a bankkártya kb mennyi idő míg elkészül?Mert online igényeltem számlát vagy 2 hete,és eddig még semmi...Majd elvileg szólnak ha elkészült,és mehetek be aláírni...Na mondom így egyszerűbb ha neten igénylem,oszt csak be kell majd menni aláírni... :/ Ez normális hogy ennyit kinlódnak?

Bár nagyon nem csodálkoznék ha lenne 1 hónap is mire szólnak...

 

Előre is kösz!

jbl! Creative Commons License 2008.04.10 0 0 257
A készpénzfelvételi díjak változása az OTP Bank automatáinál
Kép
jbl! Creative Commons License 2008.04.10 0 0 256
A készpénzfelvételi díjak változása az OTP Bank automatáinál
Kép
jbl! Creative Commons License 2008.04.10 0 0 255
A készpénzfelvételi díjak változása az OTP Bank automatáinál



Th30dora Creative Commons License 2008.03.21 0 0 254
Most olvastam az egyik blogon, hogy "az egyik alapkoncepciója az Abaqoosnak az az, hogy bárki online fizetés elfogadójává válhasson bonyolult szerződések vagy műszaki fejlesztések nélkül". Ebből nekem az jön le, hogy ha van Abaqoosod, akkor neked is tudnak fizetni.
Előzmény: tusi74 (250)
Waratah Creative Commons License 2008.03.05 0 0 252
"az Abaqoos elfogadására szerződött internetes kereskedők weboldalain a megvásárolni kívánt termék mellett lévő, Abaqoosszal történő fizetési opciót kell választania, majd jóváhagynia a fizetést."
mennyire elterjedt ez?
Előzmény: Törölt nick (251)
tusi74 Creative Commons License 2008.03.04 0 0 250
Nem tudja valaki a netbankban az új Abaqoos mit jelent? Lehet regisztrálni, feltölteni, aktiválni. Mire jó? Érdemes kipróbálni?
Törölt nick Creative Commons License 2008.02.28 0 0 249
de a Zótépé tudja, a hosszú és jó kapcsolat titka a pontos elszámolás, ezért egy telefonra is ugrik :)

Aha.. En majd' harom es fel eve varom a jutalekom kifizeteset.. ugyhogy ezt csipobol tudom kontrazni. Es nem egy ilyen ugyletem van.

Nem divatbol szidom az OTP-t, egyszeruen csak pontosan eleg okot ad ra. Az meg, hogy egy jogtalanul vagy rosszul levont dolgot visszaad, nehogy mar ne legyen termeszetes :P
Előzmény: Híd (248)
Híd Creative Commons License 2008.02.26 0 0 248
Én lusta vagyok sokat írni, szkennerem nincs is, de a Zótépé tudja, a hosszú és jó kapcsolat titka a pontos elszámolás, ezért egy telefonra is ugrik :)
Előzmény: tusi74 (247)
tusi74 Creative Commons License 2008.02.26 0 0 247
Én annyiban preferálom az írásbeli ügyintézést, hogy ott ha hosszabban elnyúlik, vissza tudom nézni, hol tart az ügy, másrészt írásban én jobban össze tudom szedni a gondolataimat, pontos összeget, dátum, stb. Tudom, hogy felveszik a beszélgetéseket, de az írásnak nálam is van nyoma.
Előzmény: Híd (246)
Híd Creative Commons License 2008.02.26 0 0 246

Akkor jó. De szerintem legközelebb ne szarakodj a szkenneléssel. Hívd fel őket, és mondd el, mi a bajod, úgy is visszaadják a lovettát :)

Előzmény: tusi74 (245)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!