Keresés

Részletes keresés

macko1000 Creative Commons License 2013.11.22 0 0 989

Igen így van . Ha otthon tudsz maradni néhány napot érdemes így csinálni mert sokkal gyorsaban gyógyul!!!

Előzmény: BG77 (988)
BG77 Creative Commons License 2013.11.22 0 0 988

Szia! Műtét után mikor elösször a kötést levetted nem is tettél fel helyette újat?

Előzmény: macko1000 (987)
macko1000 Creative Commons License 2013.11.22 0 0 987

A kamilla tea nem víz és ne lógasd bele csak vattapamacsal csurgasd a varratokra !! Két nap múlva már nem raktam kötést hanem szabadon hagytam. csak éjszakára vegyél alsót alvás közbe nehogy megsértsd!!

Előzmény: BG77 (986)
BG77 Creative Commons License 2013.11.22 0 0 986

Szia! Kamillába még elösször nem nagyon merem áztatni mert a doki nem ajánlotta, hogy vízel érintkezen a seb. Azt hiszem betadinba áztatom majd késöbb kamillába.Hányszor cseréltél kötést? Mennyi idő után hagytad szabadon?

Üdv.

Előzmény: macko1000 (985)
macko1000 Creative Commons License 2013.11.22 0 0 985

betadin és lidokain kenőcs keverékkel kenegettem a varratoknál  minden este de elötte kammilla teába áztattam legalább 10 percig. Mást nem hasnáltam ill donalgin gyogyszert vettem be este a reggeli merevedés miatt Egy csöppet se félj csak áztasd!!!!!! a kötést mielött leszeded!!!!!! A látvány nem lessz szép de az elmúlik!!!

Előzmény: BG77 (984)
BG77 Creative Commons License 2013.11.22 0 0 984

A makkot kenegetted neogramon kenőcsel? Ha igen akkor milyen sűrűn? A doki azt mondta, hogy betadinnal áztassam majd be a kötést ha nem jön le. Igaz, a kamilla az gyulladás csökentő is. Egy kicsit félek a holnapi kötés cserétől meg a látványtól is. Remélem azt is túlélem majd. 

 

Üdv.

Előzmény: macko1000 (983)
macko1000 Creative Commons License 2013.11.22 0 0 983

Szia a duzzanat az természetes nekem 3 hétig volt de lassan felszívódott majd csak ezután tudod rendesen hátrahúzni legalább is nálam így volt!!! Igen kamillával mosd én azzal csináltam!! a makk érzékenység múlni fog szerintem neked hamar én egyedi eset voltam!! Nekem sokáig tart!! nyugalmi állapotban nakem teljesen fedi a bőr a makkot!! Nyugodtan írj ha valamire kiváncsi vagy!!

Előzmény: BG77 (982)
BG77 Creative Commons License 2013.11.22 0 0 982

Köszi a választ!

 

Kamillával vagy betadinos oldattal itassam be ha nem engedi el a kötés? Reggel volt merevedésem de nem volt vészes nem fájt. A kötésen se látok vért. A makkom és a kötés között keletkezett egy duzanat de ez szerintem még a tegnapi műtét hatása. Remélem hamar rendbe jön majd. Egy kicsit érzékeny a makkom ha valamihez hozzáér nem olyan vészes csak kellemetlen érzés. A Doktor azt mondta gyogyulás után a bőr majd ráér a makkomra csak az eleje látszik majd ki egy kicsit.

 

Válaszod köszönöm.

Előzmény: macko1000 (981)
macko1000 Creative Commons License 2013.11.22 -1 0 981

Hát szia!!!

Hogy nekem mi volt a baj?? visszatudod keresni a leirtakban!! Nem akarom ujra  leírni mert hosszu lenne!! A lényeg , hogy én nekem teljesen rajta volt a makkon a bőr és eggyáltalán nem lehetett hátrahúzni!!

 

Nos az első kötéscser nekem negatív élmény volt!! Ugyhogy figyelj!!!

Semmiképen ne rántsd le a kötést ez nagyon fontos!! Ha ugy érzed kicsit valahol hozzá tapadt akkor kammillával óvatosan áztas amíg el nem engedi a seb a gézt!!! Én sajnos nem így tettem és kétszer is lerántottam !! Úgy elöntött a vér ,hogy rohantunk az sztk ba!! De ha erre oda figyelsz semmi baj nem lessz!! Én két nap után már nrnem raktam fel kötést mert szabadon sokkal jobban gyógyul!!  Feltéve ha meg tudod oldani, hogy otthon maradsz néhány napig!!

,

Milyen volt a reggeli merevedés?? Mert nekem pár napig borzalom volt de aztán szép lassan enyhűlt!!

 

 

 

Mostmár jol vagyok de kellet 2 és fél hónap de szerintem nekem egyedi volt az esetemm keresd vissza és olvasd el Én azt ajánlom keresd a topikok között geogabcsi néven futó társunkat hihetetlen sokat segített nekem!! Mindent írj le neki őszintén hol tartasz mik történnek gyógyulás alatt és kérdéseket ezzel kapcsolatban. Ő mindenre válaszol és érdemes rá hallgatni én követtem az utasitásait  és segített!!

 

Vigyázz a roszindulatú hozzászolásokkal és negatív véleményekkel mert ilyen is van !!! Csak pozitívan minden renben lessz!! Én már csak tudom!! Nyugodtan kérdezz én is válaszolok amire csak tudok!!

Előzmény: BG77 (980)
BG77 Creative Commons License 2013.11.22 0 0 980

Szia!

 

33 vagyok. Az volt a baj, hogy merev állapotban mikor a fityma hárta ment egy szorító gyürű keletkezett. Ami olyankor szúró és fájdalmas volt. Neked mi volt a baj és hogy vagy? Az első kötéscsere milyen volt? Mert nekem itthon kell megcsinálnom holnap. Köszi a válaszod.

Előzmény: macko1000 (979)
macko1000 Creative Commons License 2013.11.21 0 0 979

Szia!! Hány éves vagy , Miért a műtét mi volt a baj?? Nekem szept 16. án csináltak részlegest!!!

Előzmény: BG77 (978)
BG77 Creative Commons License 2013.11.21 -1 0 978

Sziasztok!

 

Ma voltam Dr. Fekete Ferenc Doktor Úrnál műtéten. Részleges metélésem volt. Életbe vagyok nagyon jó orvos. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Ha valakinek bármi kérdése lenne bátran írjon.

Törölt nick Creative Commons License 2013.11.21 0 0 977

Szia!

 

Részleges metélésnél, arról van szó, hogy a külső és a belső fitymából is hagynak meg egy kicsivel többet, s lankadt állapotban a makk koronáját elvileg fedi a fityma. Azért elvileg, mert mindenkinél más, a forumban macko100-nak pédául a makk mögé csúszik magától a fityma, amit szerencsésen könyveéhet el, gyorsabb gyógyulás. Sokkal lassabb a gyógyulás, 3 hónap után kezd a duzzanat eltűnni. Eleinte nem érdemes feszegetni, de miután a varratok kiestek, a fitymán a helye beforrt, el kell kezdeni a fityma hátra húzását, tehát a lényeg, hogy a makk mögül a szemgma és a vizelet mindig kitisztuljon. Azért fontos, mert a gyógyulás is sokkal gyorsabb. Több megoldás létezik, kamillás fürdetés után, amikor már a duzzanat megszűnt, fürdés előtt felhúzni, s utánna szárazra törölni úgy hagyni. A makk felülete egy picit meg fog változni, keményebb, ellenállóbb lesz, s a szemgma képződés is csökken. Ha kérdésed van nyugodtan írj. Érdemes lenne egy képet feltegyél, ha már a duzzanat csökkent.

Előzmény: apaf3j (966)
macko1000 Creative Commons License 2013.11.20 0 0 976

Szia !!!    Ebben eggyet értünk!! Nekem még nincs 3 hónapos de valóban beszélnék olyanal akinek több éves a műtét.Kiváncsi volnék a tapasztalatokra.

 

Előzmény: be1234 (975)
be1234 Creative Commons License 2013.11.19 0 0 975

Nem ez volt az első műtét.

Jó lenne olvasni olyan hozzászólót akinek kb, 2-3-4.éve, vagy régebben volt "részleges" műtétje.

 

Előzmény: macko1000 (973)
Pennysta Creative Commons License 2013.11.18 0 0 974

Egyébként azon agyalgattam, hogy attól, hogy a maszturbációnál el tudod nyújtani az orgazmus időpontját a valószínűtlen lehetetlenségig, attól még igazi szexnél simán lehet korai magömlésed. Mert hiába húzgálod a fitymádat a makkodon, amikor szexnél a fedetlen makkodra húzod a gumit. Nem csoda hát, ha pár lökés után lüktetve élvezel el. valószínűleg úgy lenne az igazi maszturbálni, hogy nem a fitymát húzogatod, hanem közvetlenül a makkot ingerled. Síkosító és türelem kérdése, de biztos jó. Lehet átállok erre és elég lesz napi egyszer kiverni, mert így reggel, este és sokszor napközben is vernem kell.

macko1000 Creative Commons License 2013.11.18 0 0 973

Szia Be is szűkült?? Akkor ezek szerint először részlegest csináltA doki majd 2.3 év múlva teljeset??

Előzmény: be1234 (970)
Csi_cso_li_nem Creative Commons License 2013.11.16 0 1 972

A részleges körülmetélés nem mindig oké az orvosoknak. Akinek a fityma belső fele látványosan rossz, gyulladt, repedt, heges, sebes, a beteg cukorbetegségre hajlamos, illetve - ez a leggyakoribb - az orvos ismeri SAJÁT MAGÁT és tudja, hogy nem tud tisztességesen megcsinálni egy részleges körülmetélést, csak egy teljes körülmetélést, talán, mert életében nem csinált mást, az egyértelműen azt fogja mondani, hogy nem érdemes részlegeset csinálni.

Ezzel együtt pl az én esetemben részleges bőven jó lett volna és nem azt csinálták, amivel viszont nekem csináltak nagy bajt, a teljes körülmetéléssel. Így, hogy már nem maradt anyag, amiből másol korrigálni, dolgozni tudnának, sajnos nincs lehetőség semmire. Max arra, hogy elmondjam mindenkinek, aki még nem járt pórul hozzám hasonlóan, hogy vigyázzon és ne higgyen senkinek. Ha ugyanis arról van szó, hogy XY SZTK-hentes a saját hozzá nem értése miatt beszél le valakit arról, hogy kevesebbet csonkoltasson, akkor bizony érdemes átmenni másik orvoshoz, aki talán megoldja. Mégiscsak 2013 van.

Előzmény: be1234 (970)
be1234 Creative Commons License 2013.11.15 0 0 971

:)  Lógasd bele kamillateába, utána tetrán hintőpor. Leggyorsabb gyógyulás.

Előzmény: macko1000 (963)
be1234 Creative Commons License 2013.11.15 0 0 970

Szia! Jó ez a fórum. Kibeszéljük a témát mint az öregassszonyok az sztk-ban.

Kérdeztem az orvost a részleges körülmetélésről. Nem ajánlotta.

Szerinte beszűkűlhet, sőtt be is szűkűl 2-3 év múlva.

Nekem így teljest csináltak, 2hete. Kezd az érzékenység megszűnni. Lassan harckész.

Előzmény: macko1000 (969)
macko1000 Creative Commons License 2013.11.08 0 0 969

Szia Én szept 16. csináltattam meg nekem is részleges volt!!  A problémád valóban 1-2 héten belül  már megoldódik. Én most estem át ezen ez egészen és közeli az élmény!! Attol ,, hogy kihulanak a varratok attol még nem fog rögtön kisímulni a makk alati bőr erre egy picit még várni kell de ez is eljön!!! Az érzékenység az sajnos hosszab dolog .Tulalydon képen nekem is borzasztóan az igazi akcióra még nem használható!!! De lassu javulás már észrevehető pedig 40 éves vagyok!!! Ne halgas semilyen rossz dumákra. Meg fogsz gyógyulni!! Nekem sokat segítet itt a forumokon Geogabcsi néven futó társunk!! Javaslom fordulj hozzá nekem rengeteget segített !! Sok sikert!!!

Előzmény: apaf3j (966)
apaf3j Creative Commons License 2013.11.07 0 0 968

Köszönöm a választ! (Nekem szükség volt rá, mert az évek során egyre szűkebb lett a bőr, és néhány hónapja már folyton berepedezett, meg persze lehúzni sem lehetett.)

Előzmény: Csi_cso_li_nem (967)
Csi_cso_li_nem Creative Commons License 2013.11.07 0 1 967

Szia! Az egy hét meg két hét, négy hét.... ezek mind hülyeségek. Azért találták itt ki páran, hogy próbálják rávenni az embereket a beavatkozásra akkor is, ha nincs is szükségük rá, ahogy pl neked. Nyilván nem négy hét, sokkal több, mire valóban lehet tisztességesen használni, nem csak pisilésre. Az az érzékeny rész később is érzékeny lesz, de nem ennyire. Ha úgy érzed, hogy nem oké, szerintem mutasd meg az orvosodnak, itt nem sok használható választ fogsz kapni, ez a tapasztalat.

Előzmény: apaf3j (966)
apaf3j Creative Commons License 2013.11.07 0 0 966

Sziasztok! Én két és fél hete estem át egy részleges körülmetélésen fitymaszűkület miatt. A műtéttől, mint azt sokan leírták már, abszolút nem kell tartani. Én leginkább az injekcióktól féltem, de azt kell mondjam, hogy a fogorvosi injekciók százszor kellemetlenebbek. Szintén sokan írták, hogy egyáltalán nem volt szükség fájdalomcsillapítóra. Eleinte elég riasztóan nézett ki az eredmény, de most már kezd megnyugtatóbb külseje lenni. No persze még messze nem kiállítási darab...

 

Egyetlen kérdésem/problémám van csak: mivel a körülmetélés részleges volt, a bőr részben visszacsúszik a makkra, ahogy ilyenkor lennie is kell. Most már le tudom húzni a makk aljáról is, de csak addig, hogy alatta egy kis rés maradjon, ugyanis a varratok vonalában még elég keményen megvastagodott a bőr (amit nyilván nem látok, mert "belül" van), és ez a rész elég érzékeny is. Emiatt ugye tisztálkodáskor és merevedéskor nem tud kifordulni az alaphelyzetben a makkot fedő bőr. Ez a megvastagodott gyűrű meglehetősen érzékeny is. Sokan írták, hogy kb. 4 hét után már bevethető a szerszám, de ez nekem egyelőre elég valószínűtlennek tűnik. Tehát arra lennék kíváncsi, hogy ez így normális-e, és ha igen, akkor várhatóan mennyi iodő után szűnik meg az áldatlan állapot.

 

Előre is köszönöm a válaszokat!

be1234 Creative Commons License 2013.11.05 0 0 965

Olvasom, hogy sokan készülnek műtétre. Én is most estem át rajta. A kérdés nem az hogy kell-e, hanem, hogy mikor. Minél hamarabb, ha baj van.

Korház meg orvos választás sem egy egyszerű dolog.

Nekem Berényi Pál csinálta. Ha bogarásztok a neten megtaláljátok az elérhetőségét.

A műtét helyi érzéstelenítéssel fájdalommentes volt.

Végtelenűl korrekt orvos. 1 órás műtét, kis megfigyelés és már mehetsz is haza.

Nem OEP, de itt legalább a beteg az első. Egyébként a többihez mérve megfizethető árak vannak.

 

macko1000 Creative Commons License 2013.10.02 0 0 963

Sziasztok!
Laci vagyok, 40 éves múltam. Világ életemben teljes fitymaszűkületem volt, magyarúl, soha nem láttam a makkomat!

Hogy miért, az mindegy. Mostanra vettem rá magam, hogy megoperáltassam...

Túl vagyok a műtéten, 16. napja, ezzel kapcsolatban volna néhány kérdésem, hátha tudtok segíteni!

Nem teljesen világos, hogy a varratok mikor szívódnak fel és hogy igazából könnyebben fog-e működni minden ha eltünnek a varratok??

16. nap után is van minimális gennyesedés az alsónadrágomon. Ez természetes? Aggódom a makk érzékenység miatt is, hogy mikor és mennyi idő alatt enyhűl, mert most borzasztóan érzékeny!!!Az is érdekelne ha van ilyen tapasztalatotok, hogy a varrat felszívódásnál éreztetek-e valamit, vagy volt-e kellemetlen érzés?

Előre is köszönöm a válaszotokat, melyet nagyon várok!!!!

 

Pennysta Creative Commons License 2013.09.21 -1 0 962

Nekem sajnos nem kell bemutatni a fájdalmat. 24 éves voltam és szűz egy (mint később kiderült) brutális fitymaszűkülettel. Ebben az vol a legrosszabb, hogy fogalmam sem volt róla, hogy baj van. Sohasem húztam hátra és kész. A makkomat nem is láttam, csak a  húgycsövemet. Aztán össze hozott az élet egy csajjal, aki le akart velem feküdni, de sokáig ellenálltam, végül elmondtam, hogy miért. A csaj azt mondta, hogy azért van, mert szűz vagyok és ő megoldja, csak bízzam rá a dolgot. Iszonyatosan szégyellős voltam,de belementem a dologba nagy nehezen. Összebújtunk, én először élveztem a női testet,  a csaj meg kényeztetett folyamatosan. Aztán rátért a dologra. Azt mondta, hogy ne féljek, mert hátra fogja húzni. Kértem, hogy ne tegye, mert félek. Azt mondta bízzam rá nyugodtan. A helyzet hevében rábólintottam és abba is belementem, hogy megkötözzön. Jól indult a dolog, nem volt gyanús semmi. Aztán egyszercsak húzni kezdte, nagyon fájt, kértem, hogy hagyja abba, így ment ez egy darabig. Aztán azt mondta, hogy ha akarok valamit, akkor engedjem, hogy hátrahúzza, kitakarítsa a fehér gennyet (a szmegmára gondol)  és akkor szeretkezhetünk végre. Én persze feltüzelve, majd szétrobbanva beleegygeztem. Dehát szüzen bármibe... Ráült a combomra és elkezdte hátrahúzni, nagyon fájt, a végén már ordítottam és sírtam a fájdalomtól. Kért, hogy tartsak ki, de már nagyon szenvedtem. Nagy nehezen, iszonyatos feszüléssel hátrajött. Végre megláttam a makkomat, ahol nem volt vastagon szmegmás, ott vérvörös volt és gyulladt. És baromira érzékeny! Ez a csaj meg fogott egy zsebkendőt és határozottan nekilátott ledörzsölni a szmegmát a makkomról. A szó legszorosabb értelmében behugyoztam a  fájdalomtól, ordítottam, sírtam. Az ujjával is dörzsölt rajta, de akkor már majdnem elájultam, üvöltöttem vele, hogy takarodjon innen. Elment én pedig nem bírtam előrehúzni a fitymámat, felöltözni sem tudtam, mert a makkom irtózatosan érzékeny volt és alapból is sajgott nagyon. Amikor már a makkom elkezdett sötétlilás színt ölteni, akkor kínomban felhívtam a mentőket, ahogy elmondtam a dolgot egyből kijöttek ( a csajt persze kihagytam, azt mondtam én rántottam hátra) és bevittek a kórházba. Teljes körülmetélést végeztek rajtam. Állítólag a makkom meg kellett volna, hogy szokja a külső hatásokat, másfél éve csomagolom a makkomat és így is brutálisan érzékeny. Szexre gondolni sem merek és az önkielégítés is tabu lett. Gyakorlatilag tönkretette az életemet a dolog. Az, hogy a varratok szépek lettek semmin sem változtat.

Hátha elgondolkodik egy pár teljes körülmetélést ok nélkül csináltató ember a másik végleten is és nem ugrik bele felelőtlenül a "jóba", ahopgy azt itt sokan állítják.

A vicc az egészben az, hogy ki lehetett volna tágítani a fitymámat, vagy ha nem, akkor bemetszést, avyg részleges körülmetélést is lehetett volna csináltatni és minden oké lenne. Ha nem a sürgősségin csinálják úgy, hogy félálomban vagyok a fájdalmaktól, akkor biztosan nem megyek bele ebbe.

DeXTeR323i Creative Commons License 2013.09.18 0 0 961

Sziasztok! Nekem 1 hete volt a műtétem, teljes körülmetélés. Kicsit kezdek aggódni a varratok miatt: Ugye a húgycsőnyílásomtól indulnak a "függőleges" varratok, a makkom pereme alatt körben mennek a "vízszintes" varratok, és ahol a kettőnek találkoznia kellene a péniszem alsó felén ott szerintem nincs rendesen összevarrva, óvatosan széthúzva egy mélyedés van azon a részen. Tegnap voltam dokinál egyhetes kontroll-on. Úgy összességében az egészre azt mondta úgy néz ki, mint ahogy ki kell néznie, de erre a részre nem kérdeztem rá konkrétan mert ma tűnt fel.

 

Meglehetősen aggódok a péniszem gyógyulása utáni szépsége miatt. Előfordulhat hogy itt egy marha ocsmány mélyedés lesz a bőrön, vagy a szervezet megoldja a megfelelő hegedést?

Csi_cso_li_nem Creative Commons License 2013.09.11 0 1 960

Felnőttként ez nem jó, hogy előjön, meg kéne mutatni az orvosnak. Ha előtte nem volt szűk, akkor ott valami gond lehet, ami nem urológiai (esetleg cukor?).

Előzmény: kutyakoma (959)
kutyakoma Creative Commons License 2013.09.09 0 0 959

Hello,

 

Nekem egy olyan problémám lenne, hogy a fitymám hátramegy erektált állapotban is, de kicsit fájdalmas, és a makk alatt vékony fehéres (fél)gyűrűk látszanak, és ott látszik, hogy elszorítja a barlangos testet is , de csak erektált állapotában.

A probléma néhány hóanpja kezdődött, akkor fájdalmas volt a fityma tapintásra is, de ez elmúlt, és maradt a fenti állapot.

Ezzel mit lehet tenni, mert félek ha még jobban beszűkül akkor már az a használhatóság rovására megy.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!