Keresés

Részletes keresés

Aquarell Creative Commons License 2007.04.20 0 0 1742
Sziasztok! A Thai vagy tradícionális sziámi topicban nem lehet képet megnyitni, mert hibát jelez az oldal, valamint képet sem lehet beilleszteni explorer alatt , mert csak azt írja ki, hogy [image1], stb.. A többi topicban minden működik. Ja, még annyi, hogy ha hozzászólást akarok írni, két ablak jelenik meg, de csak az egyik aktív. A másikba egyáltalán nem lehet sem írni, sem semmit csinálni, csak van. Ha tudtok, csináljatok vele valamit. Köszi.
Gyula bacsi(3) Creative Commons License 2007.04.20 0 0 1741
Üdv!
Lenne egy aprócska problémám. Igazából már több mint egy hónapja történt, de nem nagyon volt időm ezzel foglalkozni.

Szóval az történt, hogy az "origin" user nevemmel (ez a 'Gyula bacsi' lenne) léptem be a Fórumba még anno - ezen belül is a Metallica topicba. Olvastam, hogy az egyik srácnak voltak speckó jegyei a nyári koncertre és engem is érdekelt volna egy árajánlat. Viszont az az email címem ami akkor látható volt már rég megszűnt ezért gondoltam, a Beállításoknál megváltoztatom az email címemet, hogy a gyerkőc privátban tudjon levelet küldeni.

Az email-cím megváltoztatása sikerült - onnan tudom, hogy a srác írt is levelet erre az új címre - viszont onnantól fogva a password-öm a Fórumhoz nem működött.

Próbálkoztam az 'Elfelejtette a jelszavát' gombbal és az üzenetben írták is, hogy a jelszót elküldték az email címemre, de ez nem érkezett meg.

Próbálkoztam utána azzal, hogy létrehoztam egy új email-fiókot (ez is, mint az előbbi, index.hu-s cím volt) és megpróbáltam újra beregisztrálni a Fórumba - ha jól emlékszem - 'Gyula bacsi(2)' nick-kel. A regisztráció az üzenet alapján sikeres is volt: megint kiírták, hogy a jelszót elküldték az email-címre, de azt lecsekkolva megint azt tapasztaltam, hogy sehol semmi.
(ha jól emlékszem próbálkoztam még egy 'Gyula bacsi(temp)' nick-kel is. A megadott email cím ott is index.hu-s volt. Itt sem jött visszajelzés a regisztrációtról

Végül létrehoztam egy nem index.hu-s email fiókot és megint próbálkoztam a Fórumba beregisztrálni ezuttal a fenti nick-kel ('Gyula bacsi(3)') és ezúttal - mint az látható sikerült is.

Ez viszont nekem így nem jó. Szeretném megint a régi ('Gyula bacsi') nick-emet használni ezért szeretném megkérni Önöket, hogy küldjenek el a hozzá tartozó email-címre egy érvényes password-öt.

Előre is köszönöm!
Üdv!
Gyula bacsi
békésen szántogató traktor Creative Commons License 2007.04.20 0 0 1740
A másik topikban már válaszoltam (ha itt vagyunk, akkor látjuk őket).
Előzmény: milendee (1739)
milendee Creative Commons License 2007.04.20 0 0 1739
konkrét! (enter) T. helper! (enter) történ egy kis probléme: http://weblapproba.uw.hu/imgs/xarsag.JPG (enter) egyszer csak dupla lett a hsz ablakom, és az alsó ablakba nem tudok belekattintani pl (enter) és nem lehet képeket, linkeket beszúrni a felsőbe, inaktív az összes gomb a felső ablakban, az alsó nem jó hozzá, nem reagál az enterre stb, vagyis "Kód" módba ment át mintha. viszont ha a Kód-ot megnyomom, ez jön ki: (enter) Fatal error: Cannot redeclare class nopage in /http/forumv3/php/termekek/index/pages/pages.php on line 16 (enter) valami beragadt. (enter) plíz help, én nem tudok html-ben írni, nem is akarok. (enter) ha pedig a forum@mail.index.hu-ra írok mélt, ez fogad rögtön: (enter) This is an automatically generated Delivery Status Notification. Delivery to the following recipients failed. forum@mail.index.hu (enterek) előre is köszönöm a segítséget! (enter) milendee
Nameless_ Creative Commons License 2007.04.20 0 0 1738
Mondjuk legalább annyit idebökhetne valaki, hogy naésakkormivan, de ha nem, hát nem. Lassan használhatatlan a fórum arra, amire való, mert teljesen befonják a reklámok. Nem látom a képeket, mert keymediaszar kell, és nem lehet nyugodtan fórumozni, mert az indafos állandóan kiléptet és még csak vissza se tesz oda, ahol voltam. És mivel már jóideje csak a képek miatt vagyok még/megint, így lassan el is tűnök, bár ez aztán végképp nem érdekel senkit.
Előzmény: Nameless_ (1735)
latsia1 Creative Commons License 2007.04.19 0 0 1737
Szeretném megkérdezni, hogy miért nem tudok belépni a fórumra explorer-rel, csak mozzillával?
Ezt írja ki, amikor explorer-rel szeretnék belépni és beírom a nevem és a jelszavam:

" A művelet elvégzéséhez sajnos nem rendelkezik a szükséges jogosultsággal. "
somi Creative Commons License 2007.04.19 0 0 1736
fogd fel blogkent.
Előzmény: motav (1734)
Nameless_ Creative Commons License 2007.04.19 0 0 1735
Pár helyen néztem, és ahol megjelent ez a szóaláhúzós reklám (most az Utazás/Képrejtvény - ez hol lehet? topicban), ott azóta hiába kattintok a képekre, nem nyílnak meg nagyban, új ablakban. Máshol igen.
motav Creative Commons License 2007.04.19 0 0 1734

világos....:)

Már csak azt nem értem, mire jó egy olyan klubtopik, amiben csak a topiknyitó a klubtag:)

 

Előzmény: somi (1733)
somi Creative Commons License 2007.04.19 0 0 1733

klubtopicokba csak klubtagok irhatnak

moderatori topicokba csak moderatorok irhatnak

Előzmény: motav (1732)
motav Creative Commons License 2007.04.19 0 0 1732

Néhány topikba nem enged hozzászólni a rendszer: A művelet elvégzéshez nincs jogosultságod - üzenetet kapok, új hossázszólás próbakor és válasz próbakor is.

 

Névszerint:

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9083836

és a sors iróniája:

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9126303

 

tudnátok segíteni?

 

 

MaMy Creative Commons License 2007.04.17 0 0 1731
Sziasztok!
GYŰLÖLÖM, hogy újabban, az indafos óta, ha egy topikot olvasva egy belinkelt linkre ... izé, késő van már ... szóval egy linkre kattintok, aztán visszalépek a topikba, nem oda "ugrik vissza", ahol tartottam, hanem a legtetejére (az uccsó hsz-hez). Aztán kereshetem, hogy hol is tartottam. Grrrrrr!!!
LEHETNE EZT ORVOSOLNI??? Gyorsan!!!
Megköszönném!!!
Kilroy Creative Commons License 2007.04.16 0 0 1730

OFF

Felreertes ne essek, de remelem eleg sokan lepnek le, hogy az index eszrevegye magat. Bar sok eselyt nem adok ennek...

 

Szerintem is kar. Foleg annak fenyeben, hogy ez az indafos meg jo is lehetett volna, ha kisse finomabban vezetik elo, valamint ha nem lenne visszavonhatatlan.

ON

Előzmény: 323i (1729)
323i Creative Commons License 2007.04.16 0 0 1729
Akkor en is uj forum utan fogok nezni, mint sokan masok is az altalad irt linkrol...

Kar erte (marmint az index-ert)!
Előzmény: Kilroy (1727)
Kilroy Creative Commons License 2007.04.16 0 0 1728

OFF

Te poengyilkos :-D

 

- Kepzeld, olcsobb lett a marhahus!

- Ez igaz?

- Nem, de kepzeld!

ON

Előzmény: Törölt nick (1726)
Kilroy Creative Commons License 2007.04.16 0 0 1727

Mi van ha en azt szeretnem, hogy legyen ujra?

 

Ez.
Előzmény: 323i (1724)
Törölt nick Creative Commons License 2007.04.16 0 0 1726
"- Olcsóbb lett a marhahús.
- Ez igaz?
- Nem, de képzeld!"
Előzmény: HPéter1978 (1725)
HPéter1978 Creative Commons License 2007.04.16 0 0 1725
Én támogatlak, ha arról van szó.

Sajnos a pillanatnyi állás szerint annak, hogy mi felhasználók mit szeretnénk ez ügyben, elég csekély súlya van... :-(
Előzmény: 323i (1724)
323i Creative Commons License 2007.04.16 0 0 1724
Mi van ha en azt szeretnem, hogy legyen ujra?

Az inda miatt kellett megvaltoztattatnom, mert nem tudtam belepni...
Előzmény: HPéter1978 (1722)
Dr. Oid Creative Commons License 2007.04.15 0 0 1723
T. Admin

"hasutas" nickű cimborám regisztrált (még nem volt inda), de nem kapott a rendszertől mailt. Így belépni sem tud. Az elfelejtett jelszó link sem küldött a címére új jelszót. Kéri, hogy nézzétek meg.
Köszönet.
HPéter1978 Creative Commons License 2007.04.14 0 0 1722
Volt jelszóváltoztatás opció a beállításokban, de ezt most az inda fórumokra szabadításával párhuzamosan megszüntették.
Előzmény: 323i (1721)
323i Creative Commons License 2007.04.14 0 0 1721
Van indam, de nem hasznalom hozza.

Biztosan lehetett vhogyan, mert en mar valtoztattam...
Előzmény: HPéter1978 (1719)
HPéter1978 Creative Commons License 2007.04.14 0 0 1720
Érdekességek a fórumszoftról...

Bizonyos topikoknál az indás fejléc van,













de van ahol még a régi...






A változatosság gyönyörödtet. :-)
HPéter1978 Creative Commons License 2007.04.14 0 0 1719
Ha van indapass-od, akkot ott a profil -> szerkesztés menüpont alatt.
Ha nincs indád, akkor tudomásom szerint sehogy.
Előzmény: 323i (1717)
málinko Creative Commons License 2007.04.14 0 0 1718
Kösz a bal felső már működik. A jobb alsóval csupán a Fórumig lehetett eljutni.
Vajon miért jó egy tök egyértelmű jelölést rejtjelesre változtatni?
Előzmény: HPéter1978 (1711)
323i Creative Commons License 2007.04.14 0 0 1717
Valaki arulja mar el, hogy hogyan tudok jelszot valtoztatni!

Kosz!
Pávek úr Creative Commons License 2007.04.13 0 0 1716
Érdekes.

A PoliBilinek csak az 1-ső százas oldala van szétqúrva, a második már rendesen látszik.
Előzmény: Pávek úr (1714)
Pávek úr Creative Commons License 2007.04.13 0 0 1715
Az utolsó előtti bekezdés tévedés, kéretik ignorálni.

A boldolást elkúrtam, helyesen csak ez bold: már megint.
Előzmény: Pávek úr (1714)
Pávek úr Creative Commons License 2007.04.13 0 0 1714
A Polibilben már megint át tetszettek méretezni a hasábokat, a 800×600-as képernyőmön nem látom a hozzászólások számát, csak toligálva.

Ugyanez a T-szerk.-ben rendesen működik.

Még valami: ha hozzászólás közben jelentkezem be, igazán fölösleges átterelni az indafosba, és visszaterelni a fórumfa gyökeréig.

Köszönöm.
FASIRT Creative Commons License 2007.04.13 0 0 1713
Kultúrhelyeken az ilyen kérdések mellett van egy checkbox, hogy ezt ne tegye föl többet. De azzal csak a macera van, hogy a user adatbázisba be kell rakni még egy flaget, azt a beállítás lapon visszakapcsolhatóvá kell tenni, hátha később mégis meggondolja magát az ürge. Egyszerűbb ez a tahógráf.
Előzmény: Zivos (1712)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!