Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

gelse Creative Commons License 2007.09.28 0 0 470
felicia lökháritom van a lámpáim ujak a kormány repedt de rendbe hozom a középsö duda rész van rossz állapotban.  az elsö lengés csillapitot szétszedtem a tengelyböl kiszedtem a filcet valamelyik riga szimering paszol bele hozatam bele most nem folyik  höfokméröér sok a 10 anyit nemér találtam a cseheknél negyed áron csak nemakarnak irni van de nemtudom megvenni !az autot egyedül csinálom az elejétöl fogva kaszni villamoság festés kárpit motor mindent megcsináltam az uj taposokat mintával küszöböket az élküszöbök másfeles horganybol az biztos tart és egy darabig nem rohad hátso taleszkopjaim nincsenek ha van plusz valakinek irjon megvenném .ugy hogy én csinálom simán benn van 500 ezerben idáig.uj üléseket csináltam bele a régi már levan harcolva minden porcikálya ki lett cserélve a csavarok is mindenhol uj acélok 8.8 as meg 10.9 esek gyári menetemelkedésekkel 20000 ft csak a csavarokra.uj függö csapszegek acélbol uj kormányöszekötök találtunk autot amié paszol bele menet és kupra ugyanojan.
Előzmény: HPety (469)
HPety Creative Commons License 2007.09.27 0 0 469
Lökhárítók, első fényszórók is megvannak?
Kormány milyen állapotú?
Első lengéscsillapítót felújítottátok, vagy ráhagytátok a dolgot?
Indexek és a hátsó lámpák is megvannak?
Komplett felújított hőmérőt lehet venni 10e körül, szerintem ennyiért nem éri meg küzdeni vele.
Előzmény: gelse (468)
gelse Creative Commons License 2007.09.26 0 0 468
szia nem a gyári szine világoskék volt  van egy reklám videom nekem is  de még nemnéztem végig . majdnem minden megvan hozzá kivéve a höfokméröt meg a gumikédereket  meg egykét aproság .komplett ora kellene nembaj ha rossz majd átépitem bele valamejiket .két éve készül de már látom a végét .de már várakozik a másik az udvaron . sajna nem skoda 600 as trabi olcso volt
Előzmény: HPety (467)
HPety Creative Commons License 2007.09.26 0 0 467
Spec alkatrészei megvannak egyébként?
Előzmény: gelse (464)
HPety Creative Commons License 2007.09.26 0 0 466
Zsír a gép!
Ez volt a gyári színe is?
Elég ritka volt ez a színkombináció, de nem rossz!!!
Láttad már 440-es proto videót? Elég zsír, ott megvan minden később gyártott szinkombináció. Érdemes megnézni.
Előzmény: gelse (464)
HPety Creative Commons License 2007.09.26 0 0 465
Bolgár a verda.
Állítólag sok Spartak szaladt az ottani utakon anno.
Előzmény: HPety (458)
gelse Creative Commons License 2007.09.26 0 0 464
végre sikerült felrakni a képeket
gelse Creative Commons License 2007.09.26 0 0 463
gelse Creative Commons License 2007.09.26 0 0 462

sziasztok  brazil az a kék skoda

Köny Creative Commons License 2007.09.26 0 0 461
Új Zéland?
Előzmény: HPety (458)
HPety Creative Commons License 2007.09.26 0 0 460
Ja, mondtam én. ;)
Előzmény: Skoda Octavia Super (459)
Skoda Octavia Super Creative Commons License 2007.09.25 0 0 459
Pety Isten a srác:)) Tud nekem Super feliratot meg minden finom dolgot :))))
HPety Creative Commons License 2007.09.25 0 0 458
Ki mit tippel, hová valósi ez a gép?
HPety Creative Commons License 2007.09.25 0 0 457
Csak a számlap kéne?
Mert én vettem felújított hőméröt és a régitől lehet megválok ha szépen ki tudom cserélni a számlapot, hogy egyformák legyenek.
Mennyire sürgős?
Előzmény: gelse (454)
HPety Creative Commons License 2007.09.25 0 0 456
Na szóval, csak ideérek.

Én kb másféléve megvettem minden féle gumit a Spartakhoz, amit kapni lehetett akkor. Ebben benne van az ajtók gumitömítése, az első hátsó oldalsó fix ablakok kédere, feszítővel, az ajtó nagy ablakaiba való plüssös gumi, a kilincstakarók alá való gumi, meg még pár apróság, ami most nem jut eszembe.
Ezek még kaphatóak is, szal ezt gyártatni nem érdemes.
A pillangóablak kédere viszont nagy hiánycikk. Állítólag pár éve még hegyekben állt, de mára eltűntek...
Ezt érdemes lenne gyártatni, viszont az alakja nem olyan szerintem, amit egyszerűen szerszámból méterre ki lehet nyomni, ezért kéne megmutatni egy ép darabot egy ilyen gumis emberkének, hogy mit mond rá...
Ha valakit érdekel a gumiforrásom, akkor telefonon elérhető vagyok, de sokan ismeritek is itt az illetőt, szal lehet szerintem bátran zaklatni ez ügyben. :)
Előzmény: Skoda Octavia Super (455)
Skoda Octavia Super Creative Commons License 2007.09.25 0 0 455
Sziasztok! Jó lenne, ha megtárgyalnénk ezt a gumi dolgot. Nekem is kéne a 3g ablakokhoz illetve az ajtókhoz. Az ajtók üvegénél lévő gumiszár sem ártana (ami az ablak alatt fut és találkozni az elefántfül ablakkal)
gelse Creative Commons License 2007.09.24 0 0 454
sziasztok nekem megvannak a kisablakok de nagyon rossz állapotban valakinek van e pluszban 2 db komplett nembaj ha rozsdás csak elrohadva nelegyen  a gumi bele engem is érdekel egyébként valakinek nincsen e fehérszámlapos höfokmérö rosz is jolenne elöre is köszi
attika1971 Creative Commons License 2007.09.24 0 0 453

Szia !

 

Én úgy tudom hogy azonos az S-100 al az alsó ablakgumik mindegyika legalábbis emlékeim szerint

 

 

üdv:Attika1971

Előzmény: devisionhun (452)
devisionhun Creative Commons License 2007.09.24 0 0 452
Ha mar ilyen gumikrol van szo: MBbe jobbelso ablak also gumipar van-e?

Kinezetre nem egy bonyolult szerkezet. Kene.
Skoda Octavia Super Creative Commons License 2007.09.24 0 0 451
Pety engem is érdekel
HPety Creative Commons License 2007.09.24 0 0 450
Azt nehogy csináltass!
Méterre lehet kapni.
Majd este írok, most rohanok....
Előzmény: gelse (447)
Skoda Octavia Super Creative Commons License 2007.09.23 0 0 449
Akkor egy 3szög ablakhoz mit szólnátok? Van valakinek mintája? Az enyémben sajnos nincsen.
gelse Creative Commons License 2007.09.23 0 0 448
bocsi az autom nem tetem fel jelenleg itt tartok vele 1956 os skoda 440 spartak már nemsok van vissza
gelse Creative Commons License 2007.09.23 0 0 447
sziasztok a hátso oldalso h gumit kérdeztem. aztmondta a srác  kel csinálniuk egy szerszámot  amivel gondolom megformáznák  az 35000 ft ba kerülne és minimum 50 métert megkellene venni. de szerintem ha bemenne  valaki vinne mintát mindegyikböl lehet hogy lenne szerszámuk hozzá.egyébként szentendrén van a cég fent van a neten.benne lennék én is  a közös vételben csak szoljatok. nekem csak az elsö meg a hátso uj a többi mind kellene.föleg  a hátso oldalsok.valakinek van valami kérdése skodárol irjon nekem két éve épitem az enyimet minden porcikályát ismerem nekik  a mail cimem zizeno@citromail.hu  vagy gulyas.bela@chello.hu  az msn cimem nyugotan szoljatok nappal dolgozok de este mindig fent vagyok
Skoda Octavia Super Creative Commons License 2007.09.23 0 0 446
Szia!

Skodaklubbon Béla mondta, hogy csinálna maszek ilyent. A többi gumikédert hol szerzed be?
HPety Creative Commons License 2007.09.23 0 0 445
Üdvözlünk körünkben!
Sajnos egyelőre még kevesen vagyunk, de remélem lesz még változás ebben. :)
Előzmény: gelse (443)
HPety Creative Commons License 2007.09.23 0 0 444
Én benne lennék, de csak a pillangóablakhoz való érdekel. A többit lehet kapni, nem is túl drágán.
Viszont úgy gondolom nem véletlen, hogy pont az nem kapható. Kicsit bonyolulot darab. Megmutattad a gumis embernek miről lenne szó?
Szerintem vigyél egy mintát és utána nyilatkozzon.

A Veteránban is meghirdetheted majd, mert sokan keresik.
Előzmény: Skoda Octavia Super (442)
gelse Creative Commons License 2007.09.22 0 0 443
sziasztok zizenő vagyok végre megtudtam hol vannak a veterán skodások
Skoda Octavia Super Creative Commons License 2007.09.22 0 0 442

Veterán Spartak, Octi, Felicia akinek van. Lenne lehetőség gumikédereket gyártani. Jelenleg a 3szögletű ablakról van szó. 35.000 Ft a szerszám és 50m-t meg kell venni. Jelenleg ez az ajánlat lehet lesz olcsóbb is. (MO már csak ilyen)

 

 

Ha páran összefognánk és összedobnánk a pénzt egész olcsón hozzájuthatnánk a szent szigetelőanyaghoz ráadásul raktározni is tudnánk.

 

Skoda Octavia Super Creative Commons License 2007.09.22 0 0 441
Mindig rakok bele. Akkor is raktam csak annyi volt összesen, és elmentem venni. Tehát nem azért füstölt, mert kihagytam belőle az ólompotlót.

Ma reggel beindítom megint no füst. Egyre inkábbb az a meggyőzödésem, hogy tényleg tisztítóhatású ez a benzin.


Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!