Keresés

Részletes keresés

mzxc Creative Commons License 2008.05.01 0 0 2623
Na látod "kisnapocska"Nálam   igenis ezek a fajta harisnyák amit én is hordok a vérkeringésre és itt föleg a lábról van szó igencsak jó hatással vannak. Nálam szerencsére csak megelözés. Az ábra ami látható már egyszer fel volt téve. Tény az, hogy az ilyen harisnyanadrág vagy harisnya felvétele a szorossága miatt egy kissé macerás de az ilyent általában naponta egyszer vesszük fel, este meg le.A napközbeni hordás kényelmetlenségét pedig meg lehet ill szükséges megszokni. Ugy gondolom senkinek nem teszek szivességet azzal ha vigyázok a lábam egészségére.Ami pedig a viszereket illeti van erről is honlap itt az interneten érdemes elolvasni mert azt szakorvos irta aki ezekkel foglalkozik.Ami pedig a beszerzését illeti :www.harisnyaneked.hu  gyogyhatásu termékek. Én is ezt viselem.
Előzmény: kisnapocska (2609)
sebi ati Creative Commons License 2008.04.30 0 0 2622

Hogy ne lenne, egyébként mindegyik harisnya amelyiknek van szorító hatása rendelkezik jótékony hatással a lábra, hiszen a szórító és maszírozó hatásának köszönhetően serkenti a vér keringését ami már önmagában is rendkivül hasznos szervezetünkre.

 

 

kompressziós      Cseh márka nagyon jó.

 

 

           Itt a láb érrendszerének metszete látszik "A" harisnya nélkül nem megfelelő, a "B" harisnyával támasztva megfelelő ér keresztmetszete.

 

 

 

 

 És néhány kép a mindennapi viseletre.
Előzmény: kisnapocska (2609)
mzxc Creative Commons License 2008.04.30 0 0 2621
Ez amit most irok a 2607 számu hozzászólásra is reakció. Elöször is a harisnyanadrág amit viselek egész nap "terhes " nöknek való KOMPRESSZIÓS harisnyanadrág. Nem véletlenül ajálják a terhes nöknek mert az ö lábukon is elöjöhetnek a viszerek mivel fokozotabb terhelés van rajtuk. És amit meg lehet elözni azt meg is kell. Gondolom én minde normális ember igy gondolkodik. Jobb az ilyet megelözni mint utána jajgatni, gyogyszert szedni orvoshoz futkosni. Nálam ez a hajlam családi örökség. Reggel amikor felkelek szépen látszanak.Este amikor leveszem teljesen "sima" .Hát nekem ennyit segit a harisnya.Én az interneten rendeltem szerintem nem volt drága/3090/  Lehet, hogy ezért engem Önkinzónak fogtok tartani de én még nyáron is fogom hordani a vászongatya alatt nem látszik.
Előzmény: kisnapocska (2609)


blatexg Creative Commons License 2008.04.30 0 0 2620
És még merje valaki azt állítani, hogy nem működik a telepátia :-)
Akkor nézted meg amikor beraktam vagy most (fontos)?
Egyébként a 2614-re visszatérve, szeretném ha igazad lenne. De azt hiszem, inkább az lehet a „nézetségi rekord” :-) fő oka, hogy ez még a netes világban is igen csak kuriózum számba megy. Én legalábbis még hasonlóval sem találkoztam. Gyanítom, hogy akik megnézik, gyorsan továbbküldik a linkjét az ismerőseiknek azzal, hogy „feltétlenül nézd meg, mert ilyen állatot még nem láttál” :-((
Most pedig csak neked :-) Először egy szolid.

Előzmény: kisnapocska (2619)
kisnapocska Creative Commons License 2008.04.30 0 0 2619
Na akkor fordítok:)
Megnéznéd a képem az én popsim topikban???:))))
Válasz:igen,megnéztem. jelentem nagyon is rendben van minden hátulról is:)
De ezt a videókon is észrevettem már!!:)


Előzmény: blatexg (2615)
blatexg Creative Commons License 2008.04.30 0 0 2618
Ne hagyd abba, hanem olvasd el a 2588-as kommentáromat
Előzmény: Töfi66 (2617)
Töfi66 Creative Commons License 2008.04.30 0 0 2617
Na talán most,ha nem, abbahagyom, ígérem.
Előzmény: Töfi66 (2616)
Töfi66 Creative Commons License 2008.04.30 0 0 2616
Na én is próbálkozom, elnézést ha nem sikerül betennem a képet a harisnyás lábamról.
blatexg Creative Commons License 2008.04.30 0 0 2615
Hamarosan :-)
Szoktad böngészni "Az én popsim" címü topikot?
Előzmény: kisnapocska (2614)
kisnapocska Creative Commons License 2008.04.30 0 0 2614
Igazad van:)

Sorozatod mikor folytatod???? Ahogy néztem van ám nézettsége;) A végén kiderül, hogy titokban mindenki rajong az ilyenért,csak nem merik beismerni:))
Előzmény: blatexg (2610)
blatexg Creative Commons License 2008.04.30 0 0 2613
Bocs :-)
De ez úgy ki kívánkozott belőlem :-)
Előzmény: gabriella28 (2586)
blatexg Creative Commons License 2008.04.30 0 0 2612
Nagyon szívesen ! Örülök hogy segíthettem. Nekem is voltak gondjaim a linkek beszúrásával, de ToMCaT egy másik fórumban leírta hogy kell.
Előzmény: blatexg (2611)
blatexg Creative Commons License 2008.04.30 0 0 2611
Kedves blatexg !
Köszönöm, hogy leírtad hogyan kell képet felrakni :-)
Előzmény: blatexg (2587)
blatexg Creative Commons License 2008.04.30 0 0 2610
Azt hiszem Tündérke Én már bizonyítottam :-)
De azét ami késik az nem múlik :-)
Előzmény: kisnapocska (2608)
kisnapocska Creative Commons License 2008.04.30 0 0 2609
Ha szabad kérdeznem,van esetleg olyan harisnya,aminek a viselése jót tesz a különbözű láb fájásokra???
Ne csak csinos,hasznos is legyen a harisnya;)
kisnapocska Creative Commons License 2008.04.30 0 0 2608
Legyél bátor te is és csatlakozz!!:))
Előzmény: blatexg (2607)
blatexg Creative Commons License 2008.04.30 0 0 2607
Végre egy bátor ember :-)
Aki nem csak beszél, hanem a mondani valóját alá is támasztja egy saját képpel :-)
Örülök hogy hasznosnak tartod a harisnya viselését, de nyáron nem sülsz meg benne? Egyébként mért kéne a lábadat fáslizni?
Előzmény: mzxc (2606)
mzxc Creative Commons License 2008.04.29 0 0 2606
harisnyanadrág 004Hát tányleg igazad van! Én ruhadarabként viselem, egész nap rajtam van./még nyáron is/ Inkább minthogy fáslizni keljen a lábam ugyanis ez gyógyharisnyanadrág azaz kompressziós.
Előzmény: blatexg (2605)
blatexg Creative Commons License 2008.04.29 0 0 2605
Ez igen érdekes és tanulságos is egyben. Talán ez inkább azokat a férfiakat fenyegeti, akik ruhadarabként viselik a harisnyát.
Előzmény: sebi ati (2604)
sebi ati Creative Commons License 2008.04.29 0 0 2604
Előzmény: tread71 (2590)
kisnapocska Creative Commons License 2008.04.29 0 0 2603
Akkor marad az "önkínzás";))
Előzmény: blatexg (2602)
blatexg Creative Commons License 2008.04.29 0 0 2602
Csak azt várom el, hogy tegye meg ha igénylem. De 15 év alatt csak párszor fordult elő.
Előzmény: kisnapocska (2601)
kisnapocska Creative Commons License 2008.04.28 0 0 2601
Azokat is szoktam olvasgatni,csak írni nem:)
Partneredtől is ugyanúgy elvárnád amúgy, hogy harisnyán keresztül simogasson????:)
Előzmény: blatexg (2600)
blatexg Creative Commons License 2008.04.28 0 0 2600
Persze persze !
Én sem a finom női kezek érintését tartom snassznak, hanem a sajátomat :-)
Látom tudod Te mire gondoltam (egy aprócska megjegyzés és nincs többé titok (BDSM) :-)
Előzmény: kisnapocska (2599)
kisnapocska Creative Commons License 2008.04.28 0 0 2599
Hát szerintem az nem snassz annyira,csak ügyesen kell csinálni( finom női kézzel:)
Melyik fórumra gondolsz???
Szeretem az édes szenvedést és fájdalmat;)
Előzmény: blatexg (2598)
blatexg Creative Commons License 2008.04.28 0 0 2598
Valóban, a csupasz kezes bőr ráncigálást igen snassznak tartom.
Abban is tökéletesen igazad, hogy a puha, meleg csúszós puncit valamint a nő kellemes domborulatait és az édes ajkait semmi sem pótolhatja :-)
De most kapcsolok mit is javasoltál az előbb !
Jól gondolom, hogy tetszik Neked a fájdalom (abban a fórumban még nem láttalak) ?
Előzmény: kisnapocska (2597)
kisnapocska Creative Commons License 2008.04.28 0 0 2597
rettentően dúúúúrva:)
Ez aztán egy specka előkészület egy "önkkínzáshoz":)
És sima ,szimpla,kézzel történő masztizás nincs is????? Az már túl retro biztos:DD
Szerintem azért nincs semmi,ami pótolhatná a nő meleg kis barlangocskáját;)
Ez olyan,mint a vibrátor. Az is szuper jó érzés,de az igazi kemény szerszámot semmi nem tudja helyettesíteni:))))
Előzmény: blatexg (2596)
blatexg Creative Commons License 2008.04.28 0 0 2596
Tündéri kis bula vagy :-) (már elnézést a kifejezésér !).
El tudom képzelni ahogy „tűkön” ülsz a géped előtt és alig várod hogy blatexg válaszoljon vagy előrukkoljon valami extrémmel.
A spéci nyílás nem más mint az úgynevezett lépésbetét kivágva elől. Az érintés nélküli csúcs is megoldható. Mint a videón is látható, két hari van rajtam (ez mindig így van (korábban már említettem miért)). A második felvétele előtt a szerszámot be kell kenni síkosító anyaggal, majd óvszert húzni rá. Ettől a gumi jobban tapad a két harihoz mint a farokhoz (igy szépen siklik benne). Az érzés a mozgás közben teljesen olyan, mint ha puniban lenne :-)
Durva mi?
Előzmény: kisnapocska (2595)
kisnapocska Creative Commons License 2008.04.28 0 0 2595
Áááá szerintem tudnál még ennél provokatívabb lenni:) Mondom,nekem ami nagyon tetszett a videóban az a csipőmozdulatok:))) Pl ha nem simogattad volna magad,hanem csak ilyen "löketeket" csináltál volna,akkoris el tudnál élvezni???;) És azt a speciális nyílást te csináltad?? Naggggyon ötletes:D

"ezentúl inkább bugyit hordok vagy kiköttetem magam és ostorral üttetem "

Ezeket csak javasolni tudom! Ne csak gondolkodj rajta,próbáld is ki! Megéri:)
Előzmény: blatexg (2594)
blatexg Creative Commons License 2008.04.28 0 0 2594
Hát igen.
Tudom Én azt, hogy ettől még a harisnyás férfiak látványától megedződött női szemek is kikerekednek :-)
Valóban a kesztyűben selymesebb az érintés. A vége meg azért maradt le, mert megtelt a memória a gépemben. Egyébként sosem végzek félmunkát ( ha érted mire gondolok :-) ).
Furcsa egyébként, hogy egy nappal később tettem fel mint az előzőt, mostanra viszont lekörözte a másik nézetségét. Az is elgondolkodtató, hogy ez kapott jó kritikát a másik meg rosszat.
Egy biztos, ennél provokatívabb már nem tudok lenni, mégis akkora a csend ebben a topikban, mintha a harisnyás férfiak kihaltak volna mint a dinoszauruszok :-) Szerettem volna egy kis „életet lehelni” ide (a magam módján), de minden próbálkozásom hiábavaló (pedig ezeken a dolgokon aztán el lehetett volna társalogni jó ideig). Már azon gondolkodtam, ezentúl inkább bugyit hordok vagy kiköttetem magam és ostorral üttetem vagy élvezem a pisilést, ezekben a fórumokban ugyanis hatalmas élet zajlik :-))
Előzmény: kisnapocska (2592)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!