Keresés

Részletes keresés

Norbi20Eger Creative Commons License 2009.12.03 0 0 579
Ez igaz.
Lehet, hogy nem is igaz, amit ott leírtak.
Kicsit naív vagyok és még fejlődnöm kell.
A világ olyan, amilyenné az emberek alkotják.
Az emberek pedig bármilyenné formálhatják azt.
Kicsit beparanoiáztam szerintem.
Előzmény: menroting (561)
e.n.c.i Creative Commons License 2009.12.03 0 0 578
.........a lány fürgén lement a lépcsőn.Nem tudta mit kell elrendeznie odalent,de biztos volt abban,hogy meg tudja oldani.Addig pedig átkutathatná itt az "asztalát",hátha most talál valamit,ami előremozdíthatná a "nyomozást".....

.....könnyen megtehetné,habozás nélkül meg is kellene tennie,és mégsem viszi rá a lélek.

.....de az utóbbi huszonnégy órában eljutott odáig,hogy nem akar visszaélni a fiú bizalmával.

.....a lány lehunyta a szemét,lehajtotta a fejét,és kétségbeesetten felsóhajtott:

- Adjon nekem egy kis időt!

Meglehet,hogy össze van zavarodva,ezért nem vág úgy az esze,mint máskor.


"Soha ne félj kimondani azt, amiről egész lelkeddel tudod, hogy igaz." ??????????

.Fejével nemet intett,(.....talán bajunk is származhat belőle )

Előzmény: Norbi20Eger (559)
repcsepista Creative Commons License 2009.12.03 0 0 577
Jojjozzunk, toto va.totojázzunk? -totojájájáájájjjjá -val,totojácva totojázunk...
 Kedves kellemes jóestét reggelt, kit hogyan ér, hogyan talál meg, egy nagy fénycsóva, benne dobog a szivem?
 Engedjétek meg, hogy mindenkinek egyszerre válaszoljak, mert igaz hogy a mi Apánk Nimródpapa, de mi van bennünk, meg hogyan van bennünk Apánk - Anyánk s Egy -Tesvérünk, mikor ők bennünk, mi bennük?
 Ime ami én bennem van, de halál komolyan, ez volt bennem, s mint a six -centes filmben, (tudod, a gyerek látta a halotakat) na én ugy láttam, ha valakik elválnak, s akkor sirni kezdtem, de azt is, hogy valakik Sodoma -Gomra mélyén, az utolsókat rugdossák, mikor 2000 -decemberében otthon voltam, egyszerüen, vissztarthatatlanul, csak elkapott a siró görcs, olyan mint régen ha rámjött a roham, bezzek most csak orditok, s a szomszédoktól kérdik, mi van vele? - rájött a roham! Borzalom, mert ahogy irom Sodoma Gomorahahahahahaaa...
 Nézzétek meg, ugy hogy szemetek bensőtöket mélyen által járjajajajajajjjjj...s meglátod hogy mi mogerek, kimondottan örök EGY -ANYAATYAFIA mikor ha azt mondjuk a mi Hézusunk, azért Hézus, mert Ő a Napok Napapja APA, minden ÖrökFények Örökök Élet-Fénye, meg Világok - Világossága, mert külömben... most had térjek rá, arra a BOLYGÓRA va. hatalmas Égi _ városra, amit ide várnak a zsidók, meg a zsidó keresztények?- hogy ide, az Égi - Város, vagyis, Uj Jerusálom leszáll?- az égből?- amit mikor többször meglátogattam ezt az ARANY-BOLYGÓT VAGY HATALMAS ÉGIHAJÓT, leirtam nagyjából, s most csak megemlitem, mert ténleg igaz, hogy minden aranyból - ezüst - drága kő utcák, meg minden, a levegő, amit itt levegőnek hivunk, az is aranysugaras meg poros, ami kölönös por,(Napfénypor) olyan mint a higanyag,(de a légkör, nagyon hig) mig a felülete, meg ami körbe vonja, az egészet, ami olyan fém, amit nem lehet se megkarcolni, se semilyen uton -módon, eltüntetni, vagy el deformálni, vagy megszüntetni!-de látni is ugy, hogy Ők beengednek, vagy megengedik, hogy meglátogasd őket, akik valóban az UNIVERZEK TÖRVÉNYEINEK BETARTÓI, MERT MÁSKÉPP NEM LÉTEZHETNÉNEK...
 Figyelem, azt irom, amit láttam, meg ezzel a tudattal, amit az agyunk, meg szerintem a KÖZÖS -TUDATUNK abszolit - utlitámátum meg hat hat hat...ároz, hogy hogyan értsük, amire nincs se fogalmunk, se szavunk, mert ténleg szem nem láthat, fül nem hallhat, amit tartogat... na ŐK TARTOGATNAK azok számára, akik megjavulnak, amit magyarul ugy mondunk, megtértek, visszatértek az szüleikhez - a régi Utra!? (régi de örök uj, éllő őseink utjára jára jára ...járma?
 Amit én észleltem ott, ( de nem nagyon lehet semmit irni, ami a legerőszakosabbak elképzeléseit, csorbitja, vagy ippeg leleleplezzük őket, igy most is, csak azért, mert amit le akarok irni, Tim Russellal kapcsolatos, ez hozzá vág) hogy azokat akik URALKODNI AKARNAK RAJTUK,azokat levágják, vagy kivágják, nos valahogy, ide is került... (nagyon sajnálom, ez nemcsak a zsidó - közösségekre vontakozik csak, hanem bizon mostmár,minden népekre - ágazatokra, s majomutánzat - Gorromba Illumákra sőt...) de nemcsak a zsidók -ÓRIÁS ÉGI HAJÓJUKRÓL hanem vegyük csak, hol vesztettünk utat?
 Ezt, amit itt müvelünk, sehol az egyégvilágon... s hogy elpusztitanának bennünket?- inkább, ime a magyar - ufósok: MÓRESRA TANIT EZ AZ "ÉLET", VAGY MEGDÖGÖLTÖK!?
 Amit érintettem, hogy ténleg 2 Nimród Apa van, a bigámiás, ami már NEM AZ IGAZI APÁNK, mint Jézus, van az Igaz - Jézus, aki pont azt mondta, meg mondja a szivünkbe, amit emlitettem, hogy csak EGY IGAZ MENNY-menynyük az országunkba, amit a kezünkbe adott, csak 1 VAN, AZON BELÜL BOLDOG - ÖRÖK ÉLET - ORSZÁGAINAK VÉGTELENEJEI....(nézzétek csak, nekünk Budipest, nem Jerusálom)
 Hogy azokat, akik fegyverkeznek, azért, hogy ÁR MEG ADÓK FOKOZÁSA...(HISZ, HA VISSZAJÖNNEK, DE AHOGY MONDOM, EZEK...akik fegyverekezünk az egekbe hágunk...HA VOLT STOBASÁG, AKKOR EZ AZ) AZ VÁLTJA KI, AZT AZ IDŐSZAKOKAT, AMI TOTA ANARCHIÁBA - KATASZRÓFÁKBA taszitja nemcsak a népeket, hanem minden elemet...VÁLTOZTATTJA ÁT... Jitt megint, ezt ügyesen, kikerüli minden prófétás, meg politikás, meg MEDUSA, az....itt levágott a compucám, mert nem USA, hisz usa 1 napos korában...el lett adva az Ördögöknek, mint a mogerek hányadzor már...na aki mer...eleve halot, mint Jézus, az Ó -testementumi jóslások szerint, ha ha ha... valaki felvenné vele... a kapcsolatot, azokat... aha aha... hajja haja...az égnek áll?
Előzmény: menroting (574)
calyx71 Creative Commons License 2009.12.02 0 0 576
Erről a gyűrűről még nem hallottam, bár a nibelungok kincse is talán ez volt. Viszont találtam valami mást:

Ménrót

A magyar ősmondák óriása, akit ilyen néven egyedül Kézai említ, mint a Jáfet magvából eredő Thanának fiát, míg a többi krónika Nemrótnak v. Nimródnak nevezi. Bizonyos azonban, hogy az eredete mondai alak. M. megfelel a volgai bolgár-baskir mondai ősnek, Mingnek, akit szintén vadásznak és óriásnak mondanak, mint M. -ot. Bizonyítható pedig azzal, hogy így a bibliai vadász a Jáfet magvából eredő Thanának fia lett, holott az ótestamentum szerint (Móz. I. k. X. 6. 8. ) Jáfet testvérének, Khámnak unokája volt. A krónikások egyező állítás szerint ettől a mondai óriástól származott Hunor (l. o. ) és Magor (l. o. ). Mivel két fiával két nép fiági származása veszi kezdetét, M. nevét szociológiai értelemben olyan összetételnek vehetjük; mint a soknejű Mén-Marótét. Ezt Anonymus szerint azért nevezték így, mert több és ágyast tartott vala. Ménróth óriásról azt mondják a krónikák, hogy Eneen kívül, mint tudjuk, több neje is volt. A nevéhez fűzött jelzőt tehát az egynejű s fiági származást számító ősök adták neki.

Forrás:
Révai lexikon
Előzmény: menroting (574)
calyx71 Creative Commons License 2009.12.02 0 0 575
Erről a gyűrűről nem igazán hallottam még, bár a nibelungok kincs talán ez volt, viszont találtam valami mást:

Ménrót
A magyar ősmondák óriása, akit ilyen néven egyedül Kézai említ, mint a Jáfet magvából eredő Thanának fiát, míg a többi krónika Nemrótnak v. Nimródnak nevezi. Bizonyos azonban, hogy az eredete mondai alak. M. megfelel a volgai bolgár-baskir mondai ősnek, Mingnek, akit szintén vadásznak és óriásnak mondanak, mint M. -ot. Bizonyítható pedig azzal, hogy így a bibliai vadász a Jáfet magvából eredő Thanának fia lett, holott az ótestamentum szerint (Móz. I. k. X. 6. 8. ) Jáfet testvérének, Khámnak unokája volt. A krónikások egyező állítás szerint ettől a mondai óriástól származott Hunor (l. o. ) és Magor (l. o. ). Mivel két fiával két nép fiági származása veszi kezdetét, M. nevét szociológiai értelemben olyan összetételnek vehetjük; mint a soknejű Mén-Marótét. Ezt Anonymus szerint azért nevezték így, mert több és ágyast tartott vala. Ménróth óriásról azt mondják a krónikák, hogy Eneen kívül, mint tudjuk, több neje is volt. A nevéhez fűzött jelzőt tehát az egynejű s fiági származást számító ősök adták neki.

Forrás:
Révai lexikon
Előzmény: menroting (574)
menroting Creative Commons License 2009.12.02 0 0 574
"Nimród király ugye a világ első királya vót. A főd első
királya vót, a magyarok ősapja vót. Nála vót hát a magyarok
égi fínyes nagy gyűrűje. Ennek a gyűrűnek élete
vót. Mozgott és világított. Mikor pedig ü (mármint Nimród)
elment a gyűrű biz a nem ment vele. Mert törvény
vót rá, hogy a gyűrűnek Igenis itt kell maradni ahun mi
vagyunk. Velünk, ennek a világnak az végezetéig, addig
míg el nem vész víglegesen a fíny. Ezért vót az Attilánál,
az Árpádiaknál a fehér csuhásoknál. Addig míg aztat a
világ Fínyes Ura vissza nem veszi. De ha vissza veszi,
minket is vissza vesz ebbül a nyomorult világbúl. Oda
ahun bizony az Ő fínyes otthona fínyeskedik. Oda,
ahunnan bizony mi vétettünk. Oda ahun bizony az égi
világosság végtelen fénye világut mindig. Ahol ahugyan
mondták a rígiek örök Fény van és Szabadság...”

(Szabó Lajosné / Jucika néni alföldi parasztasszony – 1967
telén)
repcsepista Creative Commons License 2009.12.02 0 0 573
Jojósok, jóestét - reggelt kivánok, kivánhatok?
 Ha valaki jót kiván, az nem josodrás, aztán ha kiváltotta a hatást, jó érzés? Igen, de ha szeretteinket bántalom vagy kár éri, én ugy érzem, hogy jobban fáj,mintha engemet, mert mondjuk, valahogy nem minden azokra száll vissza, a füst is, akik még érzik, a másik kinját baját, amire csak ima, vagyis hangolás?
 Egy kicsit megértettem, hogy ténleg Jézusunkat éri minden bántalmunk, kinunk, meg bánkódásunk is, meg bántalom, amivel minket bántanak, de hogy ...amit tettek vele azok, akik János 8:44.-assek, az átetejtés, a ló tuloldalára, ugyan, ahogy emlitettem már, hogy e -wlág, azaz a sötétség létrehozói, minden dögös intzéményükkel, hitetlenséget - istentagadást akarnak kiváltani, amit lehet látni? (HazugAtya, nos, aki megöl, meg feltámaszt, de feltámaszt-e, akko  minek ölt meg)
 EGYMÁST TERHÉT BIJJA, VISELITEK, NEM KELL VISELJÉTEK!-ET, MONDANI, MERT EGY HÁZ, VAGYIS JÉZUS -EGYHÁZ - CSALÁD VAGYUNK?
 Amit szeretnék emliteni...van mikor mintha, igy ünnepek előtt, főlge Karácsony s Ujév, de azokon az ünnepnapokon, körül is, mikor átkokat szórnak a hivek, mintha a testünk, meg az anyagok ellenünk fordultak volna, meg vigyázni kell, mert az uton mindenütt büntetnek, meg szerencsétlenségek, s arat a...na az ördögök vigadnak? ...na, emliteni, ...minden nehezen menn, a koncentrállás is, vajon mijjen müzzajokat meg sugarakat bocátanak ki, mert teccitek figyelni:oszd meg, uralkodj rajtuk, ami most mindenki ZÁDORhoz, esdekel, de főleg a nevét senkise tudja, kivéve mi, Lon Donhoz, hisz NÉL KÜLE, KELL -E, nincs lon, nincs lo, lova? -kenyerének oda sava borsa, ill. adjanak adjanak... a szegén obsitosnak, de hagyám, mindenhez pöcsét kell, Lon Don nélkül, phingani se lehet, többet? -czagg engedélyéjéjéjéjéjjjjjj....ha czagg, neki pu? -apu?...kiphinghathathathathaaaaaa...érted?
 Amit szerettem volna emliteni...ah, minden gané, ócskavas, törékeny meg romlandó,  olyan rothadt vackok, hogy uhhhhh...nos nekem nem kell semmi, de megint, miért nem lehet ugy megdögleni...ime a halál, ami most KISZEGEZÉSE A LELKÜNKNEK s ha elaléltál, aludál (meghaltál, ami tecchalott vagy, s az alma -méreg, ami a TUDATOMUNKAT befogják ebbe a kigyó bürbe, ami esetleg, mutálódott, vagyis, kell hogy a mérges -kigyók meg veszett - vadállatok - fenevadok között, legyen valami SUPER - SARKANKIGYÓ - ÓGYIK KAKA, olyan hormonok - gének bekeverése, de MAGA A TEREMETŐ ISTEN ANGYAL,(KÉPMÁSÁT, VAGGIS GÉPPÉ, VARÁZSOL, amit láttam hogy) ugganis, aki ezt a ISTENT  ezt (valóban gép, robot, de csodarobot) létrehozta, ami a lét allatt,lét mi, esetleg létre, aztán zzupsz, hogy egy tudatlan torz- ronccsá degenerált bennünket, ami semlegesitennünk kell, ami nem lehet semmi fegyverekkel, sem kémia - vegyületek, még kuruzslással sem,TUDATOMUNK FELÉBRESZTÉSÉVEL CSAK, ME ME MEEEEE... CÉLTUDATOS, OLYAN TÖREKVŐ ÉLET - AKARATTAL, HOGY... RAJTATOK A POKOL KAPUI SEM VEHETNEK ERŐT!
 Amit akartam valóban ismét, ismételni, hogy akik keresitek az IGAZSÁGOT minden a javunkra vállik, mig akik nem, azok amit kapnak, mig léteznek, tegyék zsebre, (millen nagy a zsebe) de semmi az egyégvilágon, nem igazságosabb, hogy mindenki azt kapja, amit betett a közösbe, de itt csak ÖRÖK AZ ÉLET, TUDJUK MEG KERESSÜK (LELKEKET) KÖZÉSSÉGE, ha nem, hellebe vagyunk, mert ez az a hell, ahol a hallás áll, hall áll? Minket hallottok, de mi nem hallunk bennetek? - látod, látjátok.... Akit megölsz, ugyis hogy vagy az Élő Jézusunkban hiszel, vagy ha meghalt, a halálba, s ki jött onnan vissza, mikor hellbe vagyunk?
Előzmény: repcsepista (563)
repcsepista Creative Commons License 2009.12.01 0 0 572

Szija bija jojósok...

 Minket is szavatnak, vagy csak akarnánánánánáááááá.....

 Minden ombre csilkónak, a csillagok megszabták az ösvényényényééééé....éjét?

 Mamamám, kitünő tanuló volt az iskolában, s minden népdalt, amiot tudott meg akarta tanitani velem, amin el el el...méláskodtam, s mikor olyan hellen voltam, mint ami hasonlit az Édeni -körülményekhez, vagy valahogy ha valakit szerettél, ugy igazán, aztán miért? -mert az élet örök, s ezt szeretem, meg szerettem hallani ami...

 Most nyár van, a gödrogbe vagyunk, fürdünk, meg szilvafasorok - körte -barck -nyári alma szeder manna.... ha megéheztünk, s amire rágyüttünk, hogy ez lenne a legkedvesebb életforma, mint a béka, s közbe, tudni, (mindent?) de a legfontosabbakat, hogy ennél csak jobb lesz, lehet, az ég tükrébe, s patak -folyók tiszta vize tökrébe, máris....

 Na, elég a fontosokat trudni, hogy boldogok legyünk, meg Édeni környezetek, (nugi, a gazdögök abba lebzselik le, tota népnyuzó, Nap tag adó lamat Luk Szura te szuka jérce, jobbárgyuuuuuu....lárma? -menn a buga hentes fele) amit valakik, de kérdem, nem az lenne bennünk, s miért forfitottak meg mindent, az időt is?

 Száraz tónak nedves partján döglött béka (kák) kuruttyol... (ami még az is mennyország lenne, csak kutykurutty....)

 Na, ami bennünk van, annak uggis ki gell gyünnie, vagyis, az hogy mennyország egyedi, de mégse, mert vannak egy ivásuak, akik együt talán, mikor vége e -wallagoknak talán tán, ha tuléltük tok tek tök nak nak nak...

 Figyelem, mert az a wilág, vagis ...a Globba Lizardok, begyorsultak, s nem vagyok benne bitta, hogy ha változás lesz, az nem -e, vigadó, de kinek végidő?--- hallgassatok meg, mert amit leirok, az tulon tul tur, minden elő meg utópiáikon, ming mi, csak kis puccos mauglik, ha ha ha...hopp 1 légy, észnél légy légy légy...ugrásra készen légy légy légy...hess hess hess...

Előzmény: menroting (570)
calyx71 Creative Commons License 2009.12.01 0 0 571
Na de, mit is?
Előzmény: menroting (570)
menroting Creative Commons License 2009.12.01 0 0 570
Remélem nem lesznek olyan őrűltek hogy megindítják Mikuláskor...
Előzmény: repcsepista (566)
menroting Creative Commons License 2009.12.01 0 0 569
Most tünt csak fel. "egy nem túl távoli napon"
Vajon mellétegyem e azt az 500000 négyszemélyes koporsóról szóló hírt is a másik topikból ...
Előzmény: menroting (568)
menroting Creative Commons License 2009.12.01 0 0 568
Igy teljes:

"„Amikor az ember még gyermek, nőni akar, amikor felnőtt lesz, önmegvalósításra és sikerre vágyik (...). Azután eljön az idő, amikor felfedezi, hogy túl keveset remélt, főként ha a szakmán vagy a társadalmi pozíción túl nem marad más remélnivalója„ – figyelmeztetett XVI. Benedek.

"Ha az időt nem tölti be értelemben gazdag jelen, a várakozás elviselhetetlen lehet" – mondta. A keresztények számára, akiket az a bizonyosság éltet, hogy egy nem túl távoli napon minden beteljesül Isten országában, más a helyzet" – tette hozzá. "

Tehát ha valaki elér egy célt , az általában még nem szokta kielégíteni ,tehát kevéssé válik számára .Mindig többet s többet akar elérni, de eljön az a pont, hogy a többre már nincs lehetősége.
Ez főként akkor gond ,ha eddig szinte mindent a jővőjének célkítűzéseinek rendelt alá, tehát jóformán a jelenben nem is élt .
S ha elérhetetlennek érzi az újabb célt, akkor az élete könnyen értelmetlenné, üressé s ezáltal elviselhetetlenné válhat a számára.
Viszont akik hisznek Isten országában, azok nem vesztík el a reményt ,nem keserednek el , mert ők úgy gondolják, hogy ott ez egy nem is túl távoli napon majd beteljesülhet.

Nekem legalábbis ez jött le a beszédből.
Előzmény: calyx71 (564)
calyx71 Creative Commons License 2009.12.01 0 0 567
Nekem is volt egy halvány sejtésem ezzel a pápai beszéddel kapcsolatban, azért is hoztam szóba, de remélem nincs igazad. Ha jól értettelek.
Előzmény: repcsepista (566)
repcsepista Creative Commons License 2009.11.30 0 0 566

Jojjojojojojjjjjjj.....óh jöjj mind jöjjetek a Gurusunyfa... va Kruczificihóx allá...ti gis cilkók....gonterháltak, de nem hóttak?

 ...mind mind ....óh mind, jöjjetek hozzám...de ha nem, akkor megkereslek megtalállak de megekereslek ....ha megtalállak....szeretetem üldözne...

 Szija bija mindenkinek, akik ...na mit fog hozni a Télapó, va Muccócula báchi, mert ime ...nem válaszolok Jojunknak, hanem haj haj hajjj...hajja, itt egy 5tös, telitalálat?

 Nagyszerü szavak meg eszme futtatás, sssssshhhhh....AZ EMBERT SZERETNI KE ? -mikor a pópa is ember? Nos, kora gyerek koromba, mivel hummamagur -hitba nyőttem volna fe, de mi az? -ami cifra palotak, meg tele vagy curvákkal meg himringyókkal, ami most eggenesbe beszéltem, s mi jár...mert mondjuk, ténleg a legrövidebb ut, hod felnózhessünk, ha egenesbe lehetne karattyolni, de mégis van egy karmajstró, tudod, védő kar? -s a nagy Kar? -karazattal?  Amit akarok mondani, hogy ha Ombrecsilkó, na Rettegett ur, nem rettegtet, mert ezt egyenesbe mondta volna, ugganés, maga az egész karazatanak, nem sok van háháháháhááááá.....

 Ombre, itt a kezem, (5tös) nem disznóláb???---hadd huccalak ki, a gödrödbül? -cöce....

 Mindenkinek, s calix71. a Jó Isten áldon, mert akárki mondja, ha igaz akkor 2zer x x x xxx...igaz? Értem, ha nyilvánoz ház, vagy tábla s irás, akkor mindenkinek szólna, mert 1 Tempt - lom, (talajdona Lon Don) vagy zinagagagagaaaaaaaa.....

Előzmény: calyx71 (564)
joy Creative Commons License 2009.11.30 0 0 565
Mutasson már akárki valakit, aki Lottó 5-öst nyert jóslással!
calyx71 Creative Commons License 2009.11.30 0 0 564
XVI. Benedek pápa a római Szent Péter bazilikában bemutatott vecsernyével szombaton megnyitotta az adventi időszakot. Szentbeszédében a katolikus egyházfő arra kérte a híveket: a karrieren vagy a társadalmi pozíción túl másban is reménykedjenek, nehogy egy értelemtől megfosztott jelennel találják szembe magukat. "Amikor az ember még gyermek, nőni akar, amikor felnőtt lesz, önmegvalósításra és sikerre vágyik (...). Azután eljön az idő, amikor felfedezi, hogy túl keveset remélt, főként ha a szakmán vagy a társadalmi pozíción túl nem marad más remélnivalója " - figyelmeztetett XVI. Benedek.
Forrás:MTI

Csak úgy. Gondoltam, hátha érdekes.
repcsepista Creative Commons License 2009.11.30 0 0 563

Jojjojjojjojj...jo, de jojjozni jó? holi holi hó!
 Szépvasárnap - napba nézés, meg fürdés volt, estét? Na, az öregeink, belenéztek a Nap -Tükörbe, s mit láttak? -persze előtte, megmosdottak, a NapTóba, nem kellett kimenni a Tóra?
 Nagy napokkor, ünnenap, megmosták egymás lábát, de mi van ha valakinek nem jutott, párja?-az meglobicskálta a magáét, most uj lábam van, mig a régi, hol mászkáltá?
 Itt ott, filelek, nos még Gurusuny Nagy gurgulása előtt, szeretném elődani, amit láttam, de Tim Russel... egy igen igen buzzi ujságiró, hirszerző, meg commentátor volt, ma hallottam egyik...na becsengettek, a mieink, hiszitek vagy nem, nem mondhatom el, mert ... ősinte ledeg, nem tudom!
 Talán azzal kezdem, hogy feldobom azt a rámondást, hogy ördög vagy, vagy ördög van benned, amit ha ha ha... vegyük az IGAZ JÉZUSUNKAT aki NEM HALT MEG, mert kezdtem feszegetni, hogy halál, ha valaki azt hiszi, hogy megtudják ölni, de ő is tudna ölni, vagyis valakit elhallgattani jelenti, hogy halt, de hallt, ami ebbe a templomba, mig az ördögök zsinagógájajajajajjjjj.... na ott mit hallasz?
 Menjünk tovább, minden öccecckövők - öcceutköző elméleteken, s most eggenesbe vagyunk, mit értettek... vagyunk? -voktunk, vogulunk, ellenben, akik előttünk vannak: mi voltunk, ti lesztek? -por s hamu? -ha hamukázol meg kamukazol?
 IME amit félfillel hallgatózva a 4.-dimenzióba, hogy az ELITEK - ELITE ITTE,(a fenvadon ülő mennaszonna méregitala ittasok, utasok) ITT ÉLET ITÉLET ELITEI, mi ataista -disznókat akarunk látni, ami annyi? -ami, ha Jézus meghalt, van Isten, vagg ha, eleve nincs Jézus, csak Money Lizardok, tehát, (ombrecilkó, hadd fel minden reménnyel, mert Milli Omre sose lehecc ...) legjobb, megdögleni, ami lemondás, az élet oldalról, hogy oda...csak gondolnunk ke magunkat, meg egymást?- de én czagg maga matt, sakk, de előbb sokk? (emlitettem, ha férfi vadol, légy férfi, most te maradsz legutoljára, mert valakinak, be kell capnia a budi ajtót?)
 VAN E, NAGYOBB VEGYVER, MINT GONDOLAT - ATOM DE BAMBA, VADOK, VADUNK, ecc hod hagozza vicca, az ecchó?
 3.: UJ JERUSA ALMA? - AZ ALMA FÁSOK ÁLMA: MEDUZA (12) CSÁ CSÁ CSÁ CSÁ CSÁ CSÁ CSÁ CSÁ CSÁ CSÁ CSÁ CSÁPPAL, CSÉPELŐ GÉPEZET,(mindenki, aki nem született kigálnak, csak pozdornya, de azt is ki ke érdemelni) EGG NAGY ANGALI GALIBA?
 A következő a hellzet, hogy aki lemaradt, egy Ludas Matyival is, annak kevesebbje van, 1 luddal, s ha jobban oda lityelne, hallaná a gágogást gigá gigá gigá...egy liba, nyaka, nem gágok? -ninc öcchangzat?
 Minden hit, meg elhitetés? -igéret, meg igérgetés?-(iga hirdetés de valkinek meg ke halnia, hogy valakik, élhess hess hess, vagis, akit megölsz, a helle is tied, elsőbbség, előre nézz, hátra haccs -fraccs) -ami, azért ollan szegények nem vagyunk...adjanak adjanak, a szegén koldusnak...vagy nyisd ki szemedet? -ahhh... Napt./mossdó? 

 Illemhell? 

Előzmény: repcsepista (562)
repcsepista Creative Commons License 2009.11.29 0 0 562
Jojojózzunk egy kicsit, sose árt...
 Szépszombatestét, Emausba ma, csak arról... meg hogy lehetne egy két szóval tudtul adni, hogy csak örök boldog élet van, s akiknek az az éle, az itteni arasznyi életüknek, azok örökké élnek, meg akiket... s kérdem, mit gondoltok, kiket adot nekem, a mi Atyánk, a mi Jézusunkkal, mikor rögtön nekimentem volna a semminek, mert mi az hogy sötétségg?
 Most mentem át, a wallás -oldalra, ahogy fotojeni néven irtam, ugganés a feleségem fotojeni, mig én... én vagyok én vagyok én... a csongorádi gulyás, legeltetem juhaimat, mert marha, valahogy az ... na nem passzol?
 Tröhát, bajba vagytok, mert örök idő áll rendelkezésemre, amire a szivem verdes meg meg áll, hogy egyenként fogok megverekedni az őrdögöddel,  de ha még melletem van a felébresztett, hagyám, de most mos ha nem engem... megint bummm...hanyat vágódott, (hulla a hulla bamba a bamba) ill. csak felült a rawatalon, most mikor fogom (tudom, alkalom) megint felébreszteni, aztán... magam sem értem... de nem adom fel,(mert hiszem hogy akiket felébresztek, rájöttek a csizóra, meg egy férfi, hacsak mindenki, ha összegyütt, az egész nyáj...van, lenne ennek vége, mie) mert irtózatos jó ha szeret, igazán szeret az én testem - vérem -lelkem, szerintem megérte,  de hogy lehetne, hogy...figyelem, én olyan hülye voltam, hogy most magam multjából meritve, szerintem ti mind, megelőztök engemet a Mennyek -országainba,mert ténleg, én nekem kell becsapni... van a pokolnak ajtaja meg kapuja? -szerintem az egy gödör, meg közepin nyárson vagy parázsba sütik azokat a lelkeket, akiknek, nincsen SZÜLEI, sose volt, nem lehet? -vagy ha igazi, elhitették?
 Értitek, amit feszegetek, mert valóban VAN EGY NAGY ANGYALOK -ANGYALA AKIT LON DON-nak, hivank, s ez volt az a nagy titok, hogy uhu wugu bugu... nem lehet kimondani a nevét, de ki ad nektek kölcsönt, meg most enni, meg most 77 ezredzer...körbe ufóztam e -wilágot hogy megtudtam, te hova dugtad volna el a nevét? - hogy lehet ez a FÉMEMBER az iker tesóm, de nemcsak FÉM, hanem FÉNY  is, aki... vegyük az egyik esetet, hogy Ő halt meg értem mnymmnymmmnnymmmmmm....s maga a beszéd, magyar volt, de egy folytonos monyomonyomoneymonyomonyo...ijjen félle hanggal volt együtt a beszéd, amit mormolásnak mondanunk, de nagyon furcsa momogással, majd le akarta huzni a fejemet, (abszolit az, amit ha megnézitek, ma megnéztem talán ezredzer...The Cronicles of Riddick, mikor az fej, kiaszkitja a hustestükeből a lelket) amit nem tudott!!!
 IME AMIT AKAROK MONDANI, hogy sose volt harc, a mennyekkel, meg abszolit, az VAN amit a mennyek elrendelnek, nos ha nem FOGADJUK be őket, (csak magunkra vessünk, igen igen gazdög meg kirabolt,((leccuztatott stobák) elkárhoztatott)  akkor egy gicsit, córakozzatok, de ime: habár, felül a gálya, a gélyákkal meg gásákkal laviroznak, azért a viz az Ur, mint egy pillanata allatt, csak ugy, megváltozhat a hellzet?
 Minden ami kin, döghalál, az mindőnk közremüködése, de felteszek nektek egy krdst: minden uj generáczió, olyan sotba, szerintem, amit humannak hivnak, annál nincs stobább lénye, amit hogy lehetne, zsebre teni, mert nem lehet? Értem, ha nem lehet, örök életü példamuitó erkölcsös szülői közösségek, itt nem számit, mi a kenőcs,megha...
 Abszolit igaz, jajj ha nem tudunk, magunknál, az ÉGHEZ közelebb, vagyis ERLÖLCSÖSEBB NEMZEDÉKEKET... persze azok szintén, mig célunk, elértük:
 Pál apostol, a pogánok .... na itt már jól nézünik mi ki?
 Miki a Mikula? -egyetek nyerhust, büneitek boccánatára...
 Érdekesség, Michael Moor, igaz hogy jó keresztény lett, de minden vasárnap, áldozik? Aztán, igen, csak a gazdögök, ugy a szivarzebből, megtudnák oldani a világ - szegénységet - éhséget, (csak vissza a nemzeti banga, szigoru nemzettudattal, küldetéssel) még mindig gazdögök lennének, miért nem teszik?
 Ha nem lenne háporu, lennének gazdögök?
 Szép vásárnapot!
Előzmény: repcsepista (560)
menroting Creative Commons License 2009.11.28 0 0 561
Azért nem árt az egészséges önvédelem mert van  egypár érzelmekre építő s ezeket kiválóan kihasználó szélhámos is.
Előzmény: Norbi20Eger (559)
repcsepista Creative Commons License 2009.11.28 0 0 560
Jojojojojojojjjjj...jaj de jó, jojózni, jót jósolni?
 Kedves sabect, most itt jelenkezek... azt akartam irni, a másvilágból, ami...rögtön, ha azt mondom, hogy ennek EGY ANGYAL az Istene, vagy BENNE van mindene azoknak, akik e -wilágiak, ami...na sokkal bonyolultabb, mint azt valaha bárki, aki e-wilági tudományba meg világtalanságba bedugta a fejét, az olyan mint az a strucc, akkor is ha madar, aki belefurta a fejét a hamuba, de sárba? -mert mi az, ami nem sár meg majomkenőcs, ha elkezdjük piszkálni?
 AMIT ÜNNEPÉLLESEN PELLÓ, SZERETNÉK BEJELENTENI, HOGY MEGVAN AZ A NÉV, AMIT SENKI SE TUD KIMONDANI, MEG A KIT SENKI SE LÁTHAT, MEG AKI MEGLÁTTA, AZT UGYIS KINEVETIK A GÉPIES GYEREKEI, AKIK HALOTAK, S A CON PUTER VAGYIS EZ AZ ANGYALlal, KÉPződ de ténleg ződ mények, menyek, vagyis akik e -wilágban jól érzik magukat, otthon, a mennyükba vannak ...rögtön, Angyal calandjai : Simon Templár, ma láttam egy ujabb James Bond filmet, ahol az angyalok, mindig gőznek, de szerelembe, sose volt szencséjejejejejjjjj....(Veres Börzsike)
 Rögtön, amit a másik topickozatba leirtam, hogy külön van az British - szigeti népek, ugy ahogy irtam, hogy NEM TUDNAK, SZÁMUKRA NEM LÉTEZNEK AZ ANGALOK, ami most... Na előbb a bevezetőt, aztán rengetek olyan érdekes dolog van, amit akik ENNEK AZ ANGALNAK A PRODAKJAI, AZOK KÉPTELENEK FELFOGNI IS, MEG MEGÉRTENI, HIÁBA MINDEN SZÁNDÉKA,a gis maugliknak?
 Nosa, egyáltalán, nem vagyok senki meg semmi ellen, mert DORSAN PINÁLJÁTOK MEG, AMIT AKARTOK, de vidájj! pihánny! szaditesz!!! -veggünk egy pár mély (tisztitó lélegzetet) mert vágnuk üresbe magunkat, (sajna, én az ufómba vagyok, az ufóm bennem, tehát igy könnyü, de ez nem ufózzó tropi- cola? de skolla) -ahhh... na megint lehagytam a az árnyékunkat, hogy bijja, ránk is vonyatozna hogy mi is, végre, megpináhatnuk, vagy fe csinálhatnuk NUK magunkat?
 Ime, amit, AGGIT be agarok mutani nektek, meg a csilkóit, itt, czagg itt, akiknek se apu se anu, na kik?-semmiből teremtettek, va E-wolla? -wallá ciribi ciriba kész a baba?-vidájjunk, mert babun, vaból bá bá bá bá...bábu?  
 Nemrég,talákoztam E -WILÁG RÉMURÁVAL aki EGY ANGYAL,(nincs benne élet, még szikrája, sőt emléke se) aki... a Mennyekbe kezdődött, a Buga Latrokkal, akik a Mennyekbe, amit itt megpinálhattak, azt nem fent? Nagyon egyszerü a magarázat, mert a mennyekben abszolit tota örök szabadság, amikor a Mennyekbe mindenki tudja, hogy az övé, amit itt országra (menj ki a szabadba, milyen szag, nem föld szag) lehetne leforditani, amit semmi más szó, mint a magar ért, hogy orrom előtt van, mindörökké, (szemem kiveri) ha nem, bijja hátat forditottunk, s most hol a Napunk, Apu, Anu, na kik?-azok, de a mi AnuApunk? Hé Zzzzzz...zunk? 
 Feltétlen örök idő, azaz itt sincs idő, ami ha kezdel felélbredni meglepő, hogy... részemről azért állt meg a szivem most kétszer, mert először nincs olyan, hogy én a Fényoldalról TELPÁTI - ÁT???- mi a fene, mert most akármit pinálok, azt hiszed, hogy a testeddel, testem s hangom ez, holott nem, hanem... de ez a kaka - takony - fátyol, nem engedi át, vaggis, nem lehet lélek kapcsolat, mert akkor ez nincs!!!-tehát, vaggis, eggütt kellene élni, s halni? (az igazi tested is, ezzel a tudattal?) 
 Na innen folytatjuk, de azt szerettem volna legalább, hogy azért halot itt minden, mert az a MACHINA VA ANGYAL, ugy jött létre... életre keltve, ami NEM ÉLET, de mégis, mig tud lélekkel táplálkozni, addig nem lehet leállitani?
 Értem, ha jobban odafigyeltek, akkor ténleg, minden gépies, s maga EZ az, A RÉMISTEN van a háttérbe, akinek a neme s neve...Lon Don?
 Lon Domba jártam, a tekem himbáltam, s nevettek rám az angyalok....jah, de menn a birka (koss) hentes fele... 
Előzmény: repcsepista (555)
Norbi20Eger Creative Commons License 2009.11.25 0 0 559
Szívemből szóltál enci.:)

"Soha ne félj kimondani azt, amiről egész lelkeddel tudod, hogy igaz.
Az a másodperc, amikor igazán szeretünk, életünk egyetlen valóságos pillanata. A többi nem az. A többi boldogtalan varázslat. Őrület. Teli félelemmel és szomjúsággal. Mi persze éppen fordítva gondoljuk. Mi azt hisszük, hogy az a "valóság", amikor egyedül, kővé dermedt, magányos lélekkel élünk. Valóság a hétköznap, a közöny, az egoizmus, az én, az enyém, a pénzkereset. Valóság a tévé, a robot, a rohanás, a vásárlás, az aszfalt, a "senkihez sincs közöm életérzése."
És a szerelemről véljük, hogy káprázat, mámor. Amikor valóban szeretünk, mondják ránk az emberek, hogy "Te el vagy varázsolva, öregem! Te megőrültél!" - miközben egy tévedhetetlen hang lelkünk mélyéről azt mondja: "Itt akarok maradni, mert mindig ide vágytam! Itt akarok élni, örökké!" Amikor szeretjük egymást: kijózanodunk. Felébredünk. Életünk valóságos állapota az, amikor szeretünk. Ezt a csodát rendszerint akkor érjük el, amikor föladjuk a görcsös önvédelmünket, és elkezdünk egymásban, egymásért élni."
Előzmény: e.n.c.i (528)
Norbi20Eger Creative Commons License 2009.11.25 0 0 558
http://hirhatter.t35.com/idezetek.htm

Molnár F. Árpád (2009.05.01.):
"Ha egy népet el akarsz pusztítani, hass az ösztöneire. De ha az a nép annyira alacsonyrendű, amilyen a mostani magyar, a korszakalkotó vagy végzetes pusztításhoz elég, ha igazat kezdesz mondani."

http://www.youtube.com/watch?v=8U-WC1iy1WI

"A hangod hallom ha zúg a szél
Mond hol maradsz ha a csend kísér
Elsuttognám minden titkomat
Vágyom rád oly messze vagy."...Istenem


Kinek tetszett?:)
repcsepista Creative Commons License 2009.11.24 0 0 557

Jojojósok -jójósok, valami jót, jósolhatnánánánánáááá....
 Szépjóestét, itt késő este van, s mit lehet csinálni, mint többet minden csak szórakozás, sehol... vagy Sodoma Gomora, mert... nem létezik, hogy ijjen messze eltudtak, szakitani bennünket... ténleg, valami ami... nem tudom... de többet semminek értelmét... lehet látni? Ha, szebben akarom kifejezni magamat, akkor minden döglesztő, meg kárhoztató, minden, ebbe bele értek, minden szellemi termékeket, legyen vallásos vagy özvegyvakbakkacske mennasszonai a kormányok ugatása, mikor kétségtelen, a hátterében ennek, a halál - csilkói vannak, ami nagyon is, ha eddig nem volt, most EZ A HALÁL oldal?- van élet oldal?
 ÉLET OLDALhoz, hogy az élet - oldalon, tökéletes mindenki által tudott értelme van mindeneknek, s vegyük a TELEPÁTI - ÁT, ami nem menn át, vagyis, maga ha a hangnak - beszédnek fénye van, az nem jöhet ide a HALÁL -OLDALRA át!!! Figyelem, mert igen érdekes, hisz ha valakik végre, valamit találtak, ami csak legyen sejtelem... akkor többet nem kell semmi, hanem jó hir, s jósolnátok valamit, amiben egy kis fény-cikra, vagy egy ufó, fel villanna, mert felvillanyozna, persze, most vissza.... ide, ez a tota - halál -oldal lett...most láttam valamit, de de de... nem tudom elhinni, mert se a szememnek, se a fülemnek, nem lehet?
 SZENT MADÁR SZABADSÁG = VILÁG - SZABADSÁG ami nincs egy szemse,(Uncle Samu) szikra, világ többet, nos... ha akarnék is, akármit mondani egyenesbe, hogy ez a halál -oldal, mikor ezt megváltani, meg megváltoztatni nem lehet!!!- s ITT MINDENKI ÁLDOZAT, MERT AKIK ELHAGYTÁK A MENNYEKET, TUDATOSAN, ELŐRE ELTÖKÉLVE, AZOK HOZTÁK LÉTRE EZT!? Ahhh... ha valami mégis bevillanna,(UFOk) tota egyedül maradnak, (hall áll) amit a biblia is emlit, hogy kint maradnak, ahol lesz sirás -rivás meg fogcsikorgatás azoknak, akik mégis, itt leszek nagy, hires, meg gazdag stb...nembeszélve E -WILÁG URA MEG PARANCOLÓJAHAHAHAHAAAA...ha minden lelket, elkárhoztattak? -ami egyenlőre, az egyetlen ami...egy országwilág ut?
 Egy pár szót, hogy csak WALLÁSOS szekták vannak, ha vesszük, hogy vannak ÖRÖK -BOLDOG - CSALÁDOK ami igaz Jézus, meg igaz követői az Égnek, Jézus -családai nemzetcsaládai, akiket ha mégis, elkezdődik az UTOLSÓ - E-WILÁGRÁMA KINKONGQWINJA DRAMAKINGESÁK DRAMAJA, AKKOR EGY TUCAT NEMZETET EL KELL TÜNTETNIÜK, A TÖBBIT..(N.1:üngria) (igen, minden szekta, meg lesz szecska, mert csak örök -boldog Jézuscsaládok vannak, s ehez képest, minden kinnlódás meg döglődés, meddig?)
 Igen, jelen pillanatban, jönni kell a zsidók - tribulácziójának, ami izráel feláldozása, s közbe az összes azon népek leatomozása, akik nincsennek benne...a paktába, most izráel ujra éledt?- s ténleg, csak ma született birkák bégetnek, meg kecskék szökdelnek, mert még annyi... már most, nézzetek szét,(ifjuság, ifjuság) mert abszulit minden nemzettudat gyilos, amit sugároznak, a föld alól, felett, meg az égből, a satelitaikon? (giggé a föld s egekbe hágunk)
 Igen, nekünk is lenne ha lenne...mi?- de igy is van, hogy sokkal többet kell küzdenünk, hogy ugy mint VANNAK a Katilisztika - univerzek, ahol kimondottan, maga .... érdeke mindenek felett-előtt, de saintJud elől, s a Judaisztika meg Muzulmánisztika -közösségek stb... mig mi a leghátul vagyunk, de vagyunk, hála a JóIstenünknek! (üngürüszök, meg güzgürük,  akarsz áldozati birkákákákákákáááá...vá, lenni, mellesleg, ténleg a BUGA LATROK (mindenkit, az istent is meghágjuk juk juk... s hol a luk luk luk...awé dipsilenza?- hall áll, halál, mi nem hallunk, de ti....eleve hullák vaggtok) 
 Kétség hozzá nem fér ha nem tudtak megölni, elkárhoztatni, csak egyet, akkor a többit sem, ha megtudja,(akarja) hogy ki csoda?-mert ha nem látol csodát, nemfogsz? -mi az hogy, vagyok?

 Mi kell, a boldogsághoz... mint tudni, hogy van örök boldog élet, s részem van benne? -meg lehet tudni? -vagy, ez?

 

Előzmény: menroting (556)
menroting Creative Commons License 2009.11.23 0 0 556

"hogy szabadszóllás a végtelenekbe, de kárt nem tehetel senkibe, még magadba sem"

 

Ezt itt nemigen kivitelezhető.Mert a szabadszólás az igazat szóló kárával szokott végződni még ezen nullaértékű fórumon is ha érthetően írja az igazságot.Persze ha úgy csinálja hogy ezt szinte senki sem érti akkor  ezt ki tudja cselezni de akkor igazából nem sokat ér el vele .Vagy mégis ?Tán valahol teljesen máshol  aki ezt érti már beleveszi gondolkodásába és eszerint fogalmazza meg mondandóját s ez sokat számít mert igy talán végül szinte futótűzszerűen elterjedhet egy bizonyos idő után s végül rájön mindenki hogy hol a helye s mit kell csinálnia ?

 

 

"tota egyenlők vagyunk"

 

Ez is nagyon nehéz hisz bevallva bevallatlanul mindenki valakinél egy kicsit többre tartja magát főleg akkor ha olyanokkal találkozik akik gyökeresen más szemléletűek nála .

 

"elküldöm a világosság lelkületét, ha keresni mered"

 

Hát ez egy tényleg nagyon találó mondat !

 

"ÁLDJUK AKIK BENNÜNKET ÁTKOZNAK,"

 

Nos ha tényleg belegondolunk áldhatjuk is hisz elég nagy löketett adnak az igazság kereséséhez s megtalálásához mert másképp  lustábbak lennénk ebben...:-)

 

 

 

Előzmény: repcsepista (555)
repcsepista Creative Commons License 2009.11.23 0 0 555
Jojojojojoj...jó estét jojósok - jójósok, vaják -maják...
 ISTEN TEMPLOMA? - NEM KÉZZEL VAN CSINÁLVA!?
 Ahogy bögyögöm, minden kis kisistencsilikó -csoportocska iskola, mert a Mennyekben tota abszolut ultimó szabad gondolat - induxió is, van, meg annak szabad árramlása, s pörsze hogy szabadszóllás a végtelenekbe, de kárt nem tehetel senkibe, még magadba sem, ennek köszenthető, hogy a Mennyekbe örök mennyünk-be, mert sose áll meg, meg mindig halljuk egymás hangját,(hanGOD -dog -dogma dögösök horrogása kása, de csak egyirányba) ha nem... kapacko dóóóóóóó... re mi fa szó láti ti dó... felskálázzuk - oskolázzuk magunkat?- de, nem felleztem be, hogy ezek a kis csoportok, Mennyei - oskolások, az Igaz - Jézus - tanitványok, az élet megtartói is, meg hordozói, mint a zsidóknál, meg minden más csoportoknál, van egy MAG- központ, csak nálunk, mindenkibe Jézusunk világossága, s mindenki egyenlő, s tudja mit kell csinálnia,meg hol a helle?
Ez egy mondat lett volna?
 Ime a mi látásunk, hogy Izsák meg Izmáel, (ninc rabszolga, se más szolga, mint aki nagy akar lenni, lehet a legkittyebb haza szolga) meg mindenki, beleértve Mózes  meg a Pápa meg miden ember -forma, istenfazon, s tota egyenlők vagyunk a Mi Atyánk előtt, mert ha olyannak kell lennünk mint a mi Jézusunk, sem több sem kevesebb, akkor... hogy kell viszonyolnunk, egymáshoz, de máshoz is?
 Két dolog, az egyik a TEMPLOM, hogy mig nics kész a III. -zsidó -temlom, addig nem jöhet a Messiah, amit mi im itt van, volt lesz a SZELLEMBEN a mi Hézusunk,(elküldöm a viágosság lelkületét, ha keresni mered) natana tanta, na na na... tehát János 8:51, NINCS HALÁL, igy kezdjük pedzeni, amit repcsepista legutóbb lerepcsészett, hogy a halál -oldal, hazugság!!! -sem Jézus nem halt meg, sem senki, kivéve akik vissza rotáltatnak ebbe az állapotos hellzetekbe, mikor... most megint nyilalni kezde a lábamba, ami vagy elktromosság, vagy valami sugárt rám vágtak, mert mi lesz, ha ha ha... AZ Ő NÉPE, ISMÉT ŐREÁ MEG EGYMÁSRA TALÁL, mi lesz? Óhhhhh.... mily boldogság lesz, ha Lehel  kürtje a szabadulást hirdeti...vagyis örök életü szüleinkkel - testvéreinkkel találka egy az egyben...huj huj huj...hajja...
 NE ENGEDJÜNK BE EGY FIKARCNYI GYÜLÖLETET, AKKOR SEM, HA JÓL ESNE? -HANEM : EGYMÁST SZERESSÜK, AZ ATYÁNKAT AKIBEN FIÁBAN EGYEK VAGYUNK Ő VELE!!!
 ÁLDJUK AKIK BENNÜNKET ÁTKOZNAK, igen Saul Paul (Pál apostol) átkozott legyen aki mást tanit, vagy mond, mint Jézus meghalt a bünökért ahahahahaaaaaaaaaa....NEM HALT MEG, MERT ISTEN IS, MEG MI IS SZELELMEK VAGYUNK, VEGYETEK VILÁGOSSÁGOT!?
 Ha megdőlne a UJ JERUSÁLEM WILÁG KINDUMA, AKKOR MÁRIS OTT VAN A BRITIS VÁLTOZATA, AMI SZINTÉN, 10 PARCELLA LENNE A FÖLD, DE VÁRJUK KI A VÉGÉTE, MERT NEM MINDEN UGY VAN, AHOGY MÓRICKA MEG RETTEGETT ARTURRÓ MEGÁLMOTTA?
 Jövök menek, szivet adok veszek....cserélek, adjanak adjanak...
 U.I. IGEN ÁLDJÁTOK AZOKAT IS, AKIK TITEKET ÁTKOZNAK NAK NAK NAK...mert ha nem, akkor az átkok megfogantattak tak tak...
  ahh... Tim Russel... na még nem feleztem be, mert van bekoffollás, mi van ha ha ha... valami nem ugy jönne... na mi van a Messiással, azaz II. eljövetele, de ha az első leesett, na meg Globba Lizard... járja furujára a büvölőt? -gigg a furujájájájájjjjjj....
Előzmény: repcsepista (551)
laudetur Creative Commons License 2009.11.19 0 0 554

A csillagjós-hit-szerint ha a csillagzatok kedvezöleg állnak, nem tartóztatnak;
a munka megkezdhető.

(Astra inclinant , non urgent).

repcsepista Creative Commons License 2009.11.18 0 0 553

laudetUr, van ollan hogy retur, de retUr?

 Nagyon egyetértek, miko ténleg a csillagok... elvileg nem ütközhetnek, de ha elvesztette a fényét, most huuuuuuuuuuu....hipp hipp hopp...hupp!

 Én meg bólya, a boglyás meg bolygás... calandozás az egekbe... amit nem értenek ma sem, a fényüket vesztett üngürüszői a retIstenseggeknek, akik ajja... menndörög villámlik ... azaz hullunki - veszünk, vesztünk, nemcsak mi, hanem gig azogg, aikik nem veszetettek mindenüket a tetőn, a levegőbe? - ami mi? ... mert czagg 1 cikra kéne, lenne féne meg cérna?

 Vegyük, hogy az a csillag, az egész köreivel leputtyana ami ha vannak terelő hellek, vagy mi az hogy Vég állomás, ami ha a csillagok bolygók, vagy utasszállitók, na nemcsak anyag nem vészhet el, hanem energia legkisebb porcikája, igy ha ténleg, ujabb csillagok, vagy a régik összeállnak csillogni, (ki kik a csiholók, a csaholók) valahol el kell kezdeni, ujból?

 Értem, meg magam előtt az 5 ujjam, mellik mutatja az irányt? -minden csalóka - baróka-cirmoska...ne vállasszunk magunknak csillagot, de eleve, mind az enyém, csal az enyém csak az enyém... mert minden nekem csillog ha ha ha haaaa...jól érzem magam, minden renden rendben van...

 1x1=fény x fény...

Előzmény: laudetur (552)
laudetur Creative Commons License 2009.11.18 0 0 552

Sapiens dominabiturastris
(Ptolemaeus csillagász mondata) :

 A bölcsen is a csillagzatok uralkodnak.

 (A csillagjósok véleménye szerint minden ember sorsa a csillagzatok
állása és járásától függ).

repcsepista Creative Commons License 2009.11.18 0 0 551
Jojojojojojojjjjj...ha jósok -golyósok - jójósok...
 Ha megtalálom a hozzá való...mint Utnapista -ufózása kincses calandor... Kalandáriuma umma umma summa a summa,zime zumm zime zumm... mikor izráelba ufóztam, s polgárháboru kellős közepébe, akkor is, ha nem lehet se látni, se hallani semmit...ami mégse minden bibliai történet lenne, a sötétbe, ahogy Móricka megálmodta volna?
 Nagyon tessetek rámfigyelni, mert nem vagyok senki pártján, kivéve egy gis ide bacapódott porbafingó kis repcsés de szerencsés...na én kikhez tartozom, mint kiket adtál nekem, kis testvérkéimnek, a mi Hézusunkban, aki sose halt meg, meg nem fog, én sem, te sem, ha hiszel János 8:51.-versigében?
 Érintettem, hogy minden kis közösség is, a saját iskolájában van, ami hitHŐ- iskola, mert honna van, lenne az energia?
 Ime a hellzet, amiért irok, hogy magatok győzződjetek meg rólla... nos akkor is irtam, hogy senki pártját nem fogtam, kivéve, ha lehet, amcsik, ne adjatakok ULTRA -SUPER-BUNKER -  BAZZIKAT izráelnak, ami... fidelem, ha nem kezdenek ujjabb -nagyobb háborukba, akkor izráel magát megszünteti!!!
 Ugganaz a hellzet az drusa-ba is, hogy egy dufaszál kell,hogy elkezdődjön, valami, ami előszele lesz, ha usa is, csak esetleg, vagyis itt a Globa Lizardokról van szó, hogy mentik át, nemcsak hatalmukat, hanem továbbra willág -hóditó terveik megvalósitását, mikor már ugg látszik, akik megmaradtak, eset egy III. -thermó -ghermó atomháboruk után, ha minden wallag, valóban be lett csippelve?
 Pontosan megmondani akkor sem tudtam, de most sem, hogy mi lesz, de ahogy mondom, ha nem lesz, akár helli háboru, vagy ha ténleg... itt az a probléma, hogy akik izráelbe vannak, bizon azok inkább... 50 ide, 50 oda...áldozatok?
 ui. a legujabb sorozatból, szálitottak le,ujabb bunker -bustolókat!
 ahahahahaaaa...ugye hihetetlen, hogy csak ugy, minden nagy army-armagegadomázás nélkül, meg lehetne oldani Jézus eljövetelét, de mi lesz... a biblia jóslásokkal? -ez is a bibliába le vagyon irva: 
Veletek vagyok, e -wilág végezetéig, mi... ?
repcsepista Creative Commons License 2009.11.16 0 0 550

Jojósok jójósnők nem avasok, vajákosok ....mondjatok, egy jó Napot, lesz gyapot?

 Amiképpen láttátok lemenni, (naplemente de elmente) ugyaugy fog feljönni, ami turpi, nem? -mert hol a napunk, ami na ha punk, akkor a popsink? -tovább nem napozok, mert... na puzhatok?

 Mellesleg, fideljtek, mert nem innen, nem a hus meg vér ver, hanem a levegőbenni ... hatalmarahaságok, a kis meg nagyszarvasasok, nem Luczer Ferrucsik?

 Mellesleg, ahány metáll, vagy ötvözete annyi némber? de Kristálycsilkó, a szerelmünk?

 Jah, süss fe Nap?...kertek allatt a bariaink megfagynak? (barmok, a barba) 

Előzmény: menroting (549)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!