Keresés

Részletes keresés

oops Creative Commons License 2000.01.20 0 0 14
...zasban...
Előzmény: oops (13)
oops Creative Commons License 2000.01.20 0 0 13
Sot a bemutatkoyasban meg o sem :-o)))))

Előzmény: bYd (11)
Ritus Creative Commons License 2000.01.20 0 0 12
A szőr a hónaljban szerintem mindenképpen és mindenkinél gusztustalan. Fiúknál is.
Attól hogy egy fiú szőrteleníti a hónalját, még nem lesz csupasz, viszont sokkal higénikusabb lsz.
Igazi szerepe pedig ma már nincs.
Előzmény: beszt (6)


bYd Creative Commons License 2000.01.20 0 0 11
Ezzel a nikkel én nem fiúra gondoltam :))
Előzmény: bettty (10)
bettty Creative Commons License 2000.01.20 0 0 10
Na Sziasztok !

Borotvált hónalj ? Én szerintem igen kellemes érzés. Valóban nem izzadsz annyira, s nem is lesz tőle kellemetlen szagod. Én is alkalmazom, s nekem nagyon kellemes nemviselet.

Általánosítva: nem számít, kinek mi a véleménye. A lényeg itt is az, mint egyéb témákban is, SZABADSÁG. Mindenki szabadon dönthesse el, hogy tetszik-e neki a szőrtelen test, vagy sem. Nekem tetszik, ezért alkalmazom is, s nemcsak a hónaljamat szőrtelenítem, de "azon" a testtájamon is, s a lábamat is. Nekem ez a kényelmes. Nem akarok megbotránkoztatni senkit, de az lesz már jó, ha az emberek nem fogják lenézni egymást, mert mondjuk borotválja a hónalját. Persze van akinek tetszik ez, van akinek nem.

Félreértések elkerülése végett: nem vagyok úszó, izomagy, stb, férfi vagyok, és ráadásul nem is meleg.

Üdv

ujbeka Creative Commons License 2000.01.20 0 0 9
Sziasztok

Szerintem a csupasz hónaljnak az esztétika mellett a legnagyobb előnye az, hogy csupaszon kevésbé izzad az ember.

AlexandRossz Creative Commons License 2000.01.20 0 0 8
Remélem nem hozok szégyent erre a névre :))))
De azért kiváncsi lennék a véleményedre is!
Előzmény: alexandrosz (1)
AlexandRossz Creative Commons License 2000.01.20 0 0 7
Természetesen erős túlzás a „Dzsungel-hónalj”... (Akit ezzel megbántottam, azoktól elnézést kérek!)
Sőt, ha belegondolunk igen is fontos szerepe van, nem véletlenül lett az odateremtve (Párologtatás, kórokozók elleni védelem stb.)! Éppen ezekből a funkciókból adódóan vannak kellemetlen „mellékhatásai” is... Talán ez az oka annak, hogy a nők próbálnak megszabadulni tőle. Szerintem mára ez már az ápoltság egyik alapköve, ugyanúgy, mint a lábak szörtelenítése. Egész egyszerűen esztétikusabb, sőt erotikusabb...
De nem mindenkinél!!! Vannak olyan lányok, akiknek a „pamacs” lehet, hogy erotikusabb mint a csupasz hónalj... Én már találkoztam ilyennel...
Szóval ezt sem lehet általánosítani!
Ja és még valami! Kis hazánkban nem sok nőnek jutott eszébe leborotválni a hónalj szőrzetét addig, amíg meg nem látták a TV-ben...
Előzmény: némber (3)
beszt Creative Commons License 2000.01.20 0 0 6
Hát egy csupasz férfi az valami hányinger , szerintem. Akárhol legyen is szőrtelen.
Egyrészt iszonyú piperkőc dolog, másrészt nem kell sok belemagyarázás, hogy meglássuk az ödipális indokait a nagy csupaszításnak.(persze nem az úszókra, meg izomemberekre ,stb...gondolok itt, akiknek elkerülhetetlen)
Nem hogy örülne a sok fickó, hogy a társadalmi konvenciók nem írják nekik ezt elő. Minden szőrnek szabad utat!
Julia Roberts valamelyik díszbemutatóján nagy hónaljszőrrel jelent meg, merthogy vissza kívánja hozni a divatba.
Ami azért nem irreális elképzelés, mert valaha, régestelen-régen nagy undort válthatott ki egy csupasz női honalj az emberekből.

(mondom mindezt én, akinek házi_gyantázó_szerkóm van otthon...dehát az elvek...)

Némber neked mit rejt a hónaljad?, öntsünk végre tisztavizet a pohárba.

Előzmény: MaCS (4)
Takora Creative Commons License 2000.01.20 0 0 5
némber!
Azok a lányok javarészt nem csak a hónaljukat borotválják, úgyhogy biztosan meg van a véleményük a pamacsosokról. Vesszen a hónaljkutya!
MaCS Creative Commons License 2000.01.20 0 0 4
Halihó!

És miért kellene a borostát otthagyni?

Szerintem is szőrtelenül SZ-tétikus és higénikus.
Fiúkon is.

Vagy talán büdös rulez? :o)

Üdv: MaCS

Előzmény: némber (3)
némber Creative Commons License 2000.01.19 0 0 3
Dzsungel-hónalj? Hát biztos olyan is van, de szerintem legtöbbször csak egy ici-pici selymes pamacsról van szó, ami kellemesebb látvány, mint egy éppen kiserkedő, alaposan megerősödött borosta
Előzmény: AlexandRossz (0)
bYd Creative Commons License 2000.01.19 0 0 2
Én fiú lennék és nekem is le van borotválva. A lányoknál ez már-már kötelező és szerintem ez nem is baj. Nekem kényelmes és praktikus ez a viselet. Akinek szőrösen tetszik az hagyja úgy.
Előzmény: némber (-)
alexandrosz Creative Commons License 2000.01.19 0 0 1
Nicsak, egy rokon-nick...
:o)))
Előzmény: AlexandRossz (0)
AlexandRossz Creative Commons License 2000.01.19 0 0 0
A „Dzsungel-hónalj” már kiment a divatból! Nálunk most, Párizsban már a század (vagy a múlt század?) elején... Szóval szerintem csak lépést tartunk a világgal!
Szerintetek mekkora szerepet játszik ebben az információ szabad terjedése? Gondolok itt a médiákra...
Egyébként 0!
némber Creative Commons License 2000.01.19 0 0 topiknyitó
Ahová tornára járok, a nők, legyenek öregek, fiatalok, kerámia vagy lerágott körműek, ápoltak vagy nem, egyvalamiben mind megegyeznek. Hónaljukon nincs egy szál pihe sem.
Csak annyit szeretnék megtudni, hogy ez a viselet kötelező-e, vagy csak jó(és ha igen, mire)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!