Keresés

Részletes keresés

tancoskata Creative Commons License 2012.05.14 0 0 3926

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni!

Magyarországon élő gyógypedagógus vagyok. Szeretnék Ausztriában dolgozni! 

Mennék fogyatékosokat ápoló/oktató intézménybe, idősek otthonába. Most alapfokon beszélek németül. Elkezdtem intenzíven tanulni, hogy leporoljam a tudásomat, mert régen használtam a nyelvet. 

Tudom, hogy rengeteg a hasonló kérés a fórumban. DE! Ti tudjátok, hogy mit jelent 2 egyetemista gyereket eltartani pedagógus fizetésből! Én nem törődöm bele, hogy az értelmes lányaim ne tanulhassanak, mert az anyjuk elhivatott pedagógus, aki imádja a munkáját. 27 éve tanítok életem első és egyetlen munkahelyén. Dolgozni tudok és akarok!

Gondoljátok végig, hogy a környezetetekben akad-e ilyen intézmény, munkalehetőség!

Bízom benne, hogy valaki tud segíteni.

Nagyon köszönöm!

 

tancoskata63@gmail.com

 

Kati

Törölt nick Creative Commons License 2012.05.14 0 0 3925

Azt kérdezik, hogy: Kérsz e egy pofont?

 

Watschn=pofon


Wüst a= Willst du eine

Előzmény: scillla (3924)
scillla Creative Commons License 2012.05.14 0 0 3924

Wüst a Watschn - ha olyan fontos, hogy még pofonokkal is járhat, ugyan, léccike, áruld már el, mit jelent :)))

Előzmény: Törölt nick (3923)
Törölt nick Creative Commons License 2012.05.14 0 0 3923

Ezek fontos szavak kérem szépen, különben könnyen pofonok érhetik az embert :-)

Előzmény: Törölt nick (3922)
Törölt nick Creative Commons License 2012.05.14 0 0 3922

na, ma is tanultam valamit: Wüst a Watschn? :D Azt mondtak, ha valaki ezt kerdezi az utcan, akkor ne valaszoljam azt, hogy Ja! :D Illetve megtanultam, hogy amit en Tasse-nak hivok, az igazabol Herferl... :D A sracok elkezdtek az intenziv nemet kikepzesemet, azt mondtak, felejtsek el mindent, amit eddig tanulutam a tanartol, majd ok megtanitanak nemetul ugy, ahogy kell... :D

BillyRita Creative Commons License 2012.05.14 0 0 3921

Sziasztok!

 

A segítségeteket szeretném kérni abban,hogy olyan magyarokat keresek akik Oberpullendorfban vagy környékén laknak,esetleg a határ mellett Lutzmannsburgban.Szeretnék ezen a környéken dolgozni, házhoz járni masszírozni./Csak masszázs, nem erotikus munka/ 1 órás keleti masszázs, izületmanipulációval.Kérésre tudok szórólapot küldeni,vagy linket ahol bővebben lehet tájékozódni erről a masszázsról

Olyan magyarokat keresek akik ebben tudnának nekem segíteni,hogy ismerőseiknek tovább anájlanának,kevés német nyelvtudással rendelkezem.

Amit cserébe fel tudok ajánlani, az 1 ingyen masszázs /megegyezés szerint/

Én a határ mellett lakom 10km-re és max 50km-es távot tudok bevállalni Lutzmannsburgtól az ingázás miatt!

Aki tud, legyen szíves segítsen!

Köszönettel:

BillyRita

Törölt nick Creative Commons License 2012.05.14 0 0 3920
Előzmény: Törölt nick (3919)
Törölt nick Creative Commons License 2012.05.14 0 0 3919

Nem ez az érdekes, hanem az, hogy Magyarországon nem akkor van amikor máshol....

Előzmény: flash.gordon (3918)
flash.gordon Creative Commons License 2012.05.14 0 0 3918

Érdekes, hogy itt az anyák napja a második vasárnapja májusnak nem az első.

Törölt nick Creative Commons License 2012.05.14 0 0 3917
Törölt nick Creative Commons License 2012.05.13 0 0 3916

Ausztriába. Családdal. Totál alkalmatlan járművel

  Igazából minden öreg járművemnél erre vágyok a legjobban. Hogy külföldre mehessek vele. Lehetőleg Nyugatra. Köpjenek le, egy sznob vagyok, nekem még mindig ott a legszabadabb a levegő, ott merek leülni az utcai lépcsőre tiszta farmerben, ott érzem logikusnak a dolgok[...] Bővebben! Tovább »

forrás: Blog.hu

babiga1 Creative Commons License 2012.05.12 0 0 3915

Köszönöm de az I ker.ben dolgozom.

Előzmény: Bogyo&Aniko (3912)
Törölt nick Creative Commons License 2012.05.12 0 0 3914

remax, raiffeisen immobilien

helyit nem tudok, de sok ingatlanosnak van országos kínálata

Előzmény: an_gyalka (3910)
Bogyo&Aniko Creative Commons License 2012.05.11 0 0 3913

ATU Nummert csak Gewerbeschein-nel kapsz vagy Firmengründung esetén a Firmenbuchauszug megigénylését követően.

Magánembernek nincs adószáma szerintem...

Előzmény: Warnika (3890)
Bogyo&Aniko Creative Commons License 2012.05.11 0 0 3912

Vösendorf esetleg?

Előzmény: babiga1 (3911)
babiga1 Creative Commons License 2012.05.11 0 0 3911

Szisztok!

Nagyon sürgősen keresek egy szobát Bécsben lehet közös WG is.

Sajnos a mostani lakásomból ki kell költöznöm záros időn belül.

Ha valaki tud valamit jelentkezzen!

Köszönöm. SOS

 

an_gyalka Creative Commons License 2012.05.10 0 0 3910

Sziasztok!

Esetleg valaki Liezen vagy környékéről? Arra a környékre szeretnénk kiköltözni,de nagyon kevés a kiadó lakás arra. Valaki nem tud olyan ingatlanos újságot vagy közvetítőt aki ezekkel foglalkozik?

Köszönöm

Törölt nick Creative Commons License 2012.05.10 0 0 3909
Warnika Creative Commons License 2012.05.10 0 0 3908

szia,

köszi Neked is és a többieknek is a válaszokat. Igen, közben mi is ugyanezt tudtuk meg: Versicherungsnummer alapján megy a nyilvántartás. Jajj, jövő keddtől én is bécsi leszek. Már nagyon várom :)

Előzmény: asx (3902)
barwiesróbert Creative Commons License 2012.05.10 0 0 3907
Sziasztok! Barwies-ben dolgozom, és lakom 1 hónapja, de még nem talàlkoztam magyarral, örűlnék, ha jelentkezne vki, mert még soká lesz a hazaút.. :( Mást nem , egy beszélgetés is sokat jelentene! előre is köszi!! írjatok :) nagyrob85@freemail.hu
Törölt nick Creative Commons License 2012.05.10 0 0 3906

Tudom, csak abból a szempontból megközelítve gondoltam, hogy vállalkozási adószámra gondol, vagy magánszemélyesre :-)

Előzmény: asx (3904)
Törölt nick Creative Commons License 2012.05.09 0 0 3905

Sziasztok, 

június1.-i költözéssel kiadó egy lakás a Mischek Towerben. a lakás kb 65-70nm, tartozik hozzá pince. A negyedik emeleten található. A lakás teljes szélességében (kb 8 méter) terasz található, ami pont a Donauparkra néz rá. 


Ezen az oldalon a falak helyett teleüveg van, ami egész nap gyönyörű panorámát biztosít. Télen szinte alig kell fűteni ( november végén hajtottuk rá a radiátort 0-ról, és februárban hajttottuk vissza 0ra), hála a újépítésű ház jó hőszigetelési technológiájának.

 

A lakás kialakítása (nyomott tapéta, parkettea, nagyon szép járólapok), és felszereltsége is egyedülálló.A lakásban található fürdőszoba, külön wc, egy ruhásgardrób, egy nagy háló, előszoba, nappali, és amerikai konyha a legmodernebb beépített hűtővel, és tűzhellyel. Valamint egy nagy terasz. A ház alatt még van egy kb 8 nm-es zárható pince, ami a lakás bérlőjéé. 


A ház alatt van parkolóház, ami fizetős, vagy kb 30 méterre bérelhető jóval olcsóbban fedett parkolóhely, de a közelben is bárhol leállítható az autó, mert nem fizetős övezet.

 

A házban éjjelnappalos portaszolgálat működik, akik angyon sok mindenben állnak a szolgálatra. 

U1 metrómegálló ( Kaisermühlen-VIC) kb 5 perc gyalog, buszmegálló kb 3.

 

Cím: Leonard Bernstein Str 8.A költség havonta 820€ közösköltséggel. 


pár kép:https://picasaweb.google.com/szgergely/WohnungMischekTower


sajnos pont a szobákról nem találtam üresen, de higgyétek el, hogy az is nagyon szép, érdemes eljönni megnézni.


a tulajdonos neve, aki ezt intézi: Németh István, email címe: negabi64@gmail.com NINCS provizió


a családommal laktam itt több mint 3 éven át, higgyétek el, csodálatos lakás. Mi azért költözünk ki, Magyarországról fogunk dolgozni.


Üdv, Gergő

 

asx Creative Commons License 2012.05.09 0 0 3904

Az, hogy Magyarországon mit hogy neveznek engem abszolút nem érdekel...   :))

Előzmény: Törölt nick (3896)
asx Creative Commons License 2012.05.09 0 0 3903

Aki nem tud valamit és kérdez azt nem szokták fikázni! Aki nem korrekt dolgot mond és mikor felhívja valaki rá a figyelmét még neki áll feljebb, azzal mit lehet tenni?

Előzmény: Warnika (3897)
asx Creative Commons License 2012.05.09 0 0 3902

Dolgozóknak és alkalmazottaknak a cég intézi az adózást, semmiféle szám nem kell hozzá...

...egészen addig amíg nem akarsz valamit visszaigényelni. Ekkor a FA-nál kell kérni egy adószámot, ami így néz ki ---> 123/1234

Vagy bejelentkezel a FinanzOnline-on és akkor ott megnézheted.

Előzmény: Warnika (3890)
Törölt nick Creative Commons License 2012.05.09 0 0 3901

Majd asx megmondja, én nem merek találgatni....

Előzmény: Warnika (3895)
Törölt nick Creative Commons License 2012.05.09 0 0 3900

Nem akarok akarok nagy marhaságot mondani, de szerintem itt magánszemélynek nincs adószáma, csak tb száma, az adóhivatal is azt használja. Miután mostanában sűrű levelezésben vagy a Finanzamt-al, megnéztem néhány levelet, amit írtak, de mindenhol a Versicherungsnummer van azonosítóként feltüntetve. Meg emlékszem, hogy a Familienbeihilfe és a Kinderbetreuungsgeld igénylésekor is csak azt kellett megadni, a gyereknél meg a magyar TAJ-számot és a Versicherungsnummer-ből a születési év részét...

Előzmény: Warnika (3890)
flash.gordon Creative Commons License 2012.05.09 0 0 3899

ettől függetlenül nem láttam :)

Előzmény: Törölt nick (3889)
Maruszja1115 Creative Commons License 2012.05.09 0 0 3898

Üdvözlök Mindenkit!

Ha van itt olyan személy az oldalon, aki szívesen dolgozna vállalkozóként velünk, és jól beszéli a német nyelvet, keressen minket. Mi személyszállítók és munkaközvetítők vagyunk. 

Elérhetőségünk: ebi.gmbh@gmail.com  Tel.: +36-20/8231626 ill. +36-70/5203381 

Warnika Creative Commons License 2012.05.09 0 0 3897

köszi a kijavítást, ezzel megmentettél egy kis fikázástól :)

Előzmény: Törölt nick (3896)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!