Keresés

Részletes keresés

-háborgó- Creative Commons License 2005.03.15 0 0 276

 

  Az, hogy a szadesznak megint igaza van enyhén szólva túlzás!!! A  "gusztustalan-

  kendermagosnak"a véleménye közhely, mert minden településre igaz lehet a

  kritika, légyen ott bármilyen párt csicskása a polgármester.

  A demokráciáról beszélni nem is érdemes,

  mert az nem létezik. Aki az ellenkezőjét állítja az nem a földön él!!!! Állításomat

  azzal igazolom, hogy a KO-PÉ-k a Bauer és a Kliment is szadeszesek voltak!!!

  A helyi fidesz banda pedig liberálisnak vallotta magát. Úgy is nyomúlnak gátlásta-

  lanúl. Szellentésük sincs a demokráciáról csak akkor nyüszítenének, ha ellenzékbe

  lennének!!! Vagy látja valaki a nyomát az említett elvtársaknál a demokrácia látsza-

  tát legalább színlelni? Még beszélni sem tudnak EMBER-hez méltóan!!!!!!!!!!!!!!!!

 

  Az ÉS-ben megjelent írás egészen tárgyilagos, de én úgy gondolom, először a be-

  ruházás pontos költségeiről kellene az asztalra letenni valamit, utánna annak biz-

  tosításáról kéne a frankó garanciát bemutatni, és ezek után lehet az emisszióról

  és egyéb más szakmai kérdésekről beszélni. De senki ne ijedjen meg, mert

  városunk "díszpolgára" /KO-PÉ Corleone/ pont a szemétkérdéshez ne értene!?!

  Még senki semmi érdemlegeset az asztalra nem tett le, de a szerződést már előve-

  zették a város "megvezetése" céljából.

 

Előzmény: Törölt nick (274)
Törölt nick Creative Commons License 2005.03.14 0 0 275
Törölt nick Creative Commons License 2005.03.14 0 0 274

 

Olvassátok el: http://www.radio.hu/index.php?cikk_id=129073 

A szadinak megint igaza van, ez megy a péknétévénél is.

flekni Creative Commons License 2005.03.14 0 0 273

Sziasztok Dunakesziek!

 

Beszállhatok? Van egy-két fülesem... Az első mindjárt a polgárőrrel kapcsolatos, nem a pia miatt rúgták ki, hanem leszázalékolták. Egy műtét után az alagút másik oldaláról hozták vissza. Állítólag már látta a fényt...

 

Előzmény: keszikécske (272)
keszikécske Creative Commons License 2005.03.11 0 0 272

Kiről van szó?

A polgárőr-biztonsági emberről?

Ha igen, ő régen rendőr volt, de onnan kirúgták. (Még az átkosban.) Állítólag pia miatt. De ez csak pletykaszintű infó.

Előzmény: Törölt nick (259)
Törölt nick Creative Commons License 2005.03.10 0 0 271

Jó estét!

Haindling megmondta a 'farnkót':)

'keszi alsón készült. A valamikori víztorony romjai. Felrobbantották a németek (meg pár magyar is volt ott). Aztán, hogy roggyant torony ne dőljön az ott bóklászókra, az 50-es években is rárobbantottak. A Lovaregylet tulajdona volt. Az önkormányzat pedig évtizedek óta nem törődik vele, csupa szemét a környék és így randa is - ami a fotón nem látszik. Szeretnék kiteteni egy emléktáblát. Az önkormányzat rendbe szeretné tetetni (felparcellázná), de állítólag nincs rá pénzük. Azt is hallottam, hogy volna vmi vállalkozóü, aki megvenné, de annak meg nem adják el. Én személy szerint sajnálnám, ha nyom nélkül dózerolnák el a romot. Szerintem festői ez a korai betonépítmény-maradvány.

lemy

Előzmény: távfutó (270)
távfutó Creative Commons License 2005.03.10 0 0 270

Hali!

 

Szép képek Lemy! De hol is van ez? Meg mi is ez?

 

Én Keszin lakom, s sok felé futottam már, de még erre nem jártam ! :)

 

üdv 

Előzmény: Törölt nick (269)
Törölt nick Creative Commons License 2005.03.10 0 0 269
Dunakeszi Alsó, ha Káposztás felé megyünk, akkor bal oldalon
Előzmény: Törölt nick (267)
Törölt nick Creative Commons License 2005.03.10 0 0 268

Nem hiszem, hogy  a kocsi az ő nevén lenne. Akinek már ennyi mindene van, az igyekszik mindentől megszabadulni az APEH miatt. Lehet a Kpék nevén nincs is már semmi vagy vmi vacak. Megszokott, bevett dolog ez a hazai viszonyok közepette. Amikor aztán borul a bili, jogilag nem lehet tőle semmit "elvenni".

ly

Előzmény: Törölt nick (262)
Törölt nick Creative Commons License 2005.03.10 0 0 267

ma ilyen:

 

Törölt nick Creative Commons License 2005.03.10 0 0 266

Szasztok!

 

Na, hol készült ez a kép?

 

 

3renitens Creative Commons License 2005.03.10 0 0 265
A testületi ülést TV-ben nézni = agyhalál
Előzmény: Törölt nick (261)
3renitens Creative Commons License 2005.03.10 0 0 264

Kik lennének azok akik nem teszik a dolgukat, pedig tehetnék? mármint, hogy megakadályozzák a piszkos üzelmeket?

Szerintem azok akik a testületben ülnek és törvényadta joguk és lehetőségük van mindenről információt szerezni, ami a várost érinti. Ha pedig olyanok ülnek ott akik semmihez sem értenek, akkor ne csodálkozzunk.Az MSZP élen járt abban, hogy segített a rendes szakemberek likvidálásában sajátot meg nem tudott a kulcspozíciókba juttatni. Tessék csak tessék !hozzáértő civilek !Aktivizálják magukat a közéletben! A partvonalról bekiabálás a focipályán sem szokott gólokat eredményezni.

Jönnek a választások, jövőre megfordítható a világ kereke!

Előzmény: -háborgó- (257)
3renitens Creative Commons License 2005.03.10 0 0 263

Mért ne vehetne magának egy sikeres vállalkozó , egy becsületes adófizető, embereknek munkalehetőséget biztosító, utánuk becsülettel járulékokat fizető ember a tiszta jövedelméből akár toronyórát lánccal is, ha ahoz támad kedve?

Az autó nyilván a vállalkozás tulajdonában van - amiképpen ma ez az általános gyakorlat.

Előzmény: Törölt nick (262)
Törölt nick Creative Commons License 2005.03.09 0 0 262
  Rossz májam nem engedi meg ,hogy ne kívánjak jó egészséget a Kovács család legújabb autójához Pékünk vadiúj VW Tuaregjéhez, remélem nem viselte meg nagyon a családi költségvetést. (kb.15.000.000. Ft)
Törölt nick Creative Commons License 2005.03.08 0 0 261
Szerintem differenciáltan kell kezelni a lelkiismeret kérédését a LP-s képviselők esetében. Kliment úr esetében például számomra kétséges, hogy ő egyáltalán érti, hogy mit szavaz meg. A tv-ben látva a mérhetetlen értelmet az arcán, biztos vagyok benne, hogy tevékenységét csak a gazdi iránti feltétlen lojalitás és hűség irányítja. Ezért cserébe most már nem az udvart kell söprögetni, mint korábban, hanem valaki lett belőle. Legalábbis az ő fejében.
Előzmény: távfutó (260)
távfutó Creative Commons License 2005.03.08 0 0 260

Hát sajna emberek, a pénz beszél! A többit meg az egyén határozza meg. Van akinek a pénz fontosabb, mint reggelente nyugodtan tükörbe nézni, ha lelkiismeretről egyáltalán beszélhetünk, lokálpatrióta kapcsolatokkal rendelkező embereknél! :( Szerintem nem, csak azt nem lopják el amit nem tudnak. (kivétel: pl: a Duna-parti strand azt is eladták; Kovács pékmester, környezetvédelmi szakember, jogász, közgazdász, építészmérnök képviselő "Úr" ) 

 

Sajnos!

 

üdv mindenkinek

Előzmény: Törölt nick (259)
Törölt nick Creative Commons License 2005.03.05 0 0 259
Már régóta sustorogják az említett úr átülését, de szerintem nem lehet sem ennyire hülye, sem ennyire gerinctelen. Remélem nem tévedek.
Előzmény: -háborgó- (258)
-háborgó- Creative Commons License 2005.03.05 0 0 258

 

  Mi ez a nagy "csend", elfogytak az információk vagy talán "Béke" van városunkban?

  Úgy értesültem, hogy elfogadták az éves költségvetést. Valószínű a tisztelet díj

  szokásos évenkénti emelése nem robbantott ki vitát! Végülis "megdolgoztak" érte!

  A feltételek hasonlóak lehetnek mint Bp.-en a BKV-nál. 

  A gimi igazgató helyettese a Kulturális- Művelődési s Oktatási Bizottság elnöke tuti,

  hogy "kiharcolta" a pénzt a "bizottságának". Lesz miből ápolni a testvérvárosi

  kapcsolatokat! Igaz ez csak az elnök elvtársnak jó, mert a városnak még erkölcsi

  hasznot sem jelent, mert Székelykeresztúron már nem szívesen fogadják a

  Dunakesziről érkező potya és haszonleső "delegációt". Persze tisztelet a kevés

  kivételnek. A polihisztor képességekkel és jellemhibával született, Sport és Ifjúsági

  Bizottság elvtárs-elnöke is minden évben kikaparja a maga gesztenyéjét, csak az

  a baj, hogy nem a vadat. Úgy hírlik, hogy újabb MSZP-és landol a Lokálpatriótáknál,

  a báránybőrbe bújt farkas. Ennek a lúdtalpig becsületes kétszer jobbra át(!) oldal-

  nak teljesen mindegy, hogy kit vesz meg a szocik-tól, csak biztosítva legyen a lét-

  szám a szavazáshoz. Az elmúlt ciklusban a Testületi ülések 14 órakor kezdődtek, 

  csak van egy nagyon fontos fogaskerék a fidi-lokál Úthengerben, aki csak 16 órára 

  tud megjelenni az ülésen. A farkas landoltatásával ez a veszély is elmúlna.

                                                                                                                                                                                                      

                                                                                                                                                   

-háborgó- Creative Commons License 2005.03.01 0 0 257

 

 Üdvözlök mindenkit a Dunakeszi-Index Fórum oldalán!

 

 Városunk jelenlegi vezetéséről kialakult, igen negatív és elmarasztaló véleményekkel 100%-ban egyetértek. Ezt a várost a helyi "Corleonék" vezetik meg!!

Ez a  -remélem, hogy visszafordítható-  folyamat 1998-ban kezdődött el a város déli

területén fekvő földterületek (erdész-homolya duó általi) felvásárlásával. Nagy felháborodást keltett olyannyira, hogy a helyi Ko-Pé Corleone lett az vizsgáló

bizottság vezetője. Nagy elánnal kezdte a "nyomozást" -egyébként akkor még nagyon gyűlölte a jelenlegi "szövetségeseit"- és láss csodát, olyan szerecsen mosdatást végzett és olyan védőbeszédet mondott, hogy a jelenlegi sztárügyvédek is megirigyelhetnék! Ettől a pillanattól Ko-Pé Corleone teljes szabadkezet kapott a város vagyonának elkezelésére, valamint a mindenkori költségvetés kialakítására.

A 98-as önkormányzati választás éjszakáján kijelentette, hogy a győztes polgármestert egy negyedév alatt "tönkreteszi, kicsinálja"! /ezzel egyébként még adós!/. A harmadik vagy a negyedik Testületi űlésen a "helyi TV szeme láttára" a "kecskét" Ko-Pé Corleone elküldte a jó édesanyjába. A "helyi TV" ezt a részt nem adta le. Nem sokkal az események után a "kecske", Gézukám lett. A  galád módon megszerezhető pénz az egymást kölcsönösen gyűlölő és lenéző ellenségeket egybe olvasztotta! Ma ott tartunk, hogy legyen az bármilyen szintű vizsgálat, azt mind megússzák. Ezen a "zárt soron" ma úgy néz ki, hogy senki nem talál rést, de az is

megfordult a gyanakvó fejemben, hogy akik tehetnének a Dunakeszin évek óta

tartó piszkos üzelmek ellen, azok nem is akarnak tenni ellene.

 

 

másodikén Creative Commons License 2005.02.28 0 0 256
Mi bajod van ?
Törölt nick Creative Commons License 2005.02.28 0 0 255
Íme egy alázatos kretén!
Előzmény: 3renitens (254)
3renitens Creative Commons License 2005.02.28 0 0 254

Várpalotán is megcsinálják a szemétégetőt hiába veri földhöz magát a fél város!

A képviselők úgy döntöttek, hogy nem írnak ki népszavazást. Punktum.

 

ALBI Creative Commons License 2005.02.25 0 0 253
Természetesen nem !

Nemrég ezért nyitottam egy " Dunakeszi" topikot, hogy legyen hol beszélgetni városunk dolgairól.
Létezik ugyan egy levelező lista de ott bonyolult beszélgetni.
Bár nem tudtam, hogy van ilyen téma már.
Mint ahogy összevonták a moderák maradt ez itt nekünk beszégetni, kicsit csesztetni egymást (is). :)

Laci
Törölt nick Creative Commons License 2005.02.25 0 0 252
Fontos egymást itt ekézni?
ALBI Creative Commons License 2005.02.25 0 0 251
De azért a "szmájlit" vedd észre kérlek !
Tudom, hogy a kettő között van különbség !
Előzmény: Habermastsikkfikazni (250)
Habermastsikkfikazni Creative Commons License 2005.02.25 0 0 250

Úristen, Albi!

 

Ne keverd már össze az elgépelést a helyesírási hibával!

H

Előzmény: ALBI (249)
ALBI Creative Commons License 2005.02.25 0 0 249
FELHATAKMAZÁST= FELHATALMAZÁS

Elnézést a helyesírási hibáért !
Legközelebb jobban vigyázok ! :)
Előzmény: ALBI (248)
ALBI Creative Commons License 2005.02.25 0 0 248
Levelet kaptam a levlistán közzé teszem mert érdekes lehet!

NEM NÉV NÉLKÜL ÉRKEZETT DE MIVEL NEM KAPTAM FELHATAKMAZÁST EZÉRT TÖRÖLTEM!

Valaki Alsón a Hóvirág utca környékén mérgezi a madarakat.
Már az összes gerle elpusztult és ma egy cinkét találtam.
Lehet, hogy pl. magokba impregnált egér vagy patkánymérget
szórt ki valaki.



Habermastsikkfikazni Creative Commons License 2005.02.25 0 0 247

akkor citáljuk:

 

"Szóval aki fikázza K-t az libsi ??"

 

Semmi ilyesmit nem állítottam. Ez félreértelmezés, ami figyelmetlenségből adódik és csúnya dolgok származhatnak belőle.

 
"Neked nem tetszik tégy ellene !"

 

Ezért mondtam, hogy a szó (itt) kevés. De a te logikád szerint: ha "gyűlök", az olyan "sikk", mint ahogy írtad, vagyis: tegyek ellene, de akkor te azon gúnyolódni fogsz.

 

"Tudod ez itt egy ilyen fórum itt mindenki elmondhatja a véleményét jobbról vagy balról ( bizonyos keretek között) annélkül, hogy bárki megfenyegetné: ( fogak kiverése ) stb."

 

Persze. Azért, mert azt írtam, hogy Habermast fikázni libsi oldalról szokás, nem következik belőle, hogy a másik oldalon állnék. Ezt az gondolja, aki a világot fekete-fehérben véli elgondolni - ami érthető, mert a fiókba rakosgatással könnyebben vél tájékozódni, miközben valójában egészen messzi esik tőle.



"Magánban levelezni ,sms.-t küldeni meg különben fidesz szokás ! DDD"

 

Mi van??


"De kivonulhatunk a főtérre demonstrálni most ez ugyis sikk !
Akarom mondani olyan terndi "

 

Ugye. Mint fentebb írtad, tegyek ellene. És ha teszek ellene, akkor ez a reakciód.

 

Cöcö. Megfontoltabb legyél és kerüld a helyesírási hibákat, valamint ügyelj jobban a központozásra. Nehogy félreértsenek.

 

Előzmény: ALBI (245)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!