Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2005.03.19 0 0 306
Igaz is, Fidesz. Hát akkor a Fidesz vezetésének kellene szólni, hogy a színeikben semmirekellő alakok fölöslegeskednek Dunakeszin.
Előzmény: Törölt nick (305)
Törölt nick Creative Commons License 2005.03.19 0 0 305
Mit vártok egy olyan embertől, kinek barátai egytől-egyig autó tolvajok! Egyébként megjegyzem, az meg a FIDESz szégyene, hogy nem tudja mivel foglalkozott régen egy parlamenti képviselője.Első millióit lopott autókban fiaztatta ez köztudott.
flekni Creative Commons License 2005.03.19 0 0 304

Kedves Háborgó!

 

Tudok ennél különbet is. Biztos forrásból hallottam, hogy pár hónappal ezelőtt a kis Erdész egy zárt ülésen arról beszélt, hogy Dunakeszin a képviselő-testület egyetlen mozgatója a város érdekei, soha egyéni érdekek nem jelentek meg a képviselők döntéseiben. Na ez a valami! Olyan ez, mintha Magda Marinkó alapítana szeretetszolgálatot, és a bűncselekmények áldozatainak gyűjtene adományokat.

A városháza egykori építészei előtt meg le a kalappal. Bombabiztosra kellett építeni a födémeket, ha ezt is kibírta az ülésterem...

-háborgó- Creative Commons License 2005.03.19 0 0 303

 

 Most olvastam a Dunakanya Régióban, hogy megalakult a Dunakanyar Térségi

 Fejlesztési Tanács.

 A fórum elnöke dr. Bóth János Vác polgármestere lett, a sport- és szabaidős bizott-

 ság elnökének pedig Sándor István Göd polgármesterét választották meg, aki

 egyúttal a Dunakeszi-Fót-Göd Területfejlesztési Önkormányzati Tanács elnöke is.

 A mi városvezetőink hol vannak ilyenkor? Minket miért nem képviselnek megfelelő

 szinten? Lehet, hogy a hírük megelőzte őket és a szervezők jobbnak látták elkerülni

 a későbbi problémákat!? Úgy fest, mintha nem kívánatos személyek lennének

 városunk "vezetői"!!! De az is lehet, hogy ők nem akartak résztvenni a térségi mun-

 kában, mert nincs lehetőség az "üzletelésre", a korrupcióra, a telekpanamákra.

 Hogyan számolnak el a választóik előtt ezzel a kérdéssel, ha egyáltalán valaha

 valaki ezt megkérdezné tőlük. A "Lokálpatrióta" frakció miért nem háborodik fel

 ilyenkor, hogy érdemi képviselet nélkül alakul meg egy regionális érdekképviseleti

 szervezet? Tudom a kérdésem naív, de miért ne tenném fel.

 Hol van ilyenkor a kis Erdész, aki mint országgyőlési képviselő lobbizhatna a térségi-

 érdekekért??? Belátom ebben nincs pénz, ezzel csak a munka van, ami neki mint

 fogalom is ismeretlen. Az ő "szakmálya" politikus, ezt majd el felejtettem, én balga.

 És emlékeztetnék mindenkit azokra a képmutató jellemtelen jelenetekre, amikor a

 képviselői esküre hivatkozva kezd el beszélni egyik-másik "képviselő", hogy a Föld

 meg nem nyílik alattuk. Remélem, hogy a következő ciklusra még hírmondójuk sem

 marad a testületben.

Törölt nick Creative Commons License 2005.03.19 0 0 302
Mert beszélgetni jó.
Előzmény: -háborgó- (301)
-háborgó- Creative Commons License 2005.03.19 0 0 301

 

 

  Lehet, hogy félreértettelek vagy én bizonyos eseményekről másképpen gondolko-

  dom, de az a lényeg, hogy beszélgetünk!!!!

Előzmény: Törölt nick (300)
Törölt nick Creative Commons License 2005.03.19 0 0 300
Szerintem félreértettél. Azt próbáltam leírni, hogy meg kell tudni különböztetni, hogy mit gondolunk (egyébként megalapozottan) és ebből mit írunk le nyilvánosan.
Előzmény: -háborgó- (298)
-háborgó- Creative Commons License 2005.03.18 0 0 299

 

 

  A kis Erdész már odáig mert elmenni, hogy megfenyegetett képviselőt, hogy ha

  nem fejezik be a viselt dolgaik kiteregetését, akkor megnézheti magát.

  A révbüfésnek is megigérte, hogy elfogja takarítani onnan, mert zavarja a kilátás-

  ban. "Ehhez van elég pénze és kapcsolata is." Meg mentelmi joga is??

  Erre sem illik a TETŰ jelző? Sajnálom és bocs, ha rontanám a szinvonalat.

Előzmény: flekni (293)
-háborgó- Creative Commons License 2005.03.18 0 0 298

 

 Árpi bátyádnak sem ment!!!

 

 Az átlagembernek nem igen van más eszköze, hogy a véleményének hangot adjon,

 tehát az első adandó alkalommal él a lehetőséggel, hogy a nem tetszését kinyilvá-

 nítsa. Et lehet, hogy nem etikus, de nem is törvénytelen!! Az országot hasonló

 etikátlan, de "törvényes" eszközökkel nyúlták le az általad is "védett" jómadarak.

 Értékeled, hogy megválogattam a jelzőt!? Na mit szólsz? Jobb így??

 De úgy is azt gondolom ez egész bagázsról, kivétel nélkül!!!   

Előzmény: Törölt nick (294)
Törölt nick Creative Commons License 2005.03.18 0 0 297
Hogy ne lenne. Van kb. másfél év az önkormányzati választásokig, ennyi idő van rá, hogy megfelelő jelölteket állítsatok ezek ellen, olyanokat akikből tényleg lehet választani, tényleg képesek képviselni lakókörzetüket és becsületesek.Rengeteg módos tehetséges, nem korrumpálható ember költözött az elmúlt időkben keszire ezek közül is biztosan volna sok aki szívesen tenne a városért.Amíg a mostaniak közül bárki is pozicióban marad, soha semmi nem fog változni, a pék mindíg fog találni köztük megvásárolható csöveseket, lásd a volt szoci Kalvache faszt.
Törölt nick Creative Commons License 2005.03.18 0 0 296

Nincsen operatív javaslat a helyzet javítására?

 

Előzmény: Törölt nick (295)
Törölt nick Creative Commons License 2005.03.18 0 0 295
Miért csodálkozol, ez egy szar korrupt ország. Fejlett társadalmakban ezeket az embereket, akiket mi itt szidunk (hasztalan), a társadalom kirekeszti magából, és ezek esélytelenné válnak bármilyen közszereplésre. Nálunk meg mi van? A (szerintem köztörvényes bűnöző) pék, meg a buta udvarsöprögető samesza egyéniben nyer egy választáson.
Előzmény: flekni (293)
Törölt nick Creative Commons License 2005.03.18 0 0 294

Ez egy másik olvasata a fütyülésnek:

http://www.hirado.hu/cikk.php?id=27770

 

A harmadik: A létező fütyülési jog gyakorlása (pl. hol, mikor, stb.) intelligencia kérdése, de úgyanígy létezik a fütyülési jog gyakorlóiról kialakított vélemény kinyilvánításának joga is. Ezen jogommal élve végtelenül alpárinak és szánalmasnak tartom azt néhány szerencsétlen hülyét, akiket a tv mutat. Nagy gondban lennének, ha valaki megkérdezné, miért is fütyülnek, elöször a kérdés megértése okozna problémát, másodszor pedig a kérdés értelmes, kerek mondatokkal való megválaszolása. Mert úgye azt mégsem mondhatják, hogy a polgári öntevékeny csoportok székházánál kaptak ezer forintot, hogy menjenek ki fütyülni.

 

Egyébként a "tetű" és a "here" kifejezések ilyetén használata nem emeli a topic fényét.

 

Az "első ember" a miniszterelnök, aki a vezetője a megválasztott végrehajtó hatalomnak, a köztársasági elnök egy hatalom nélküli személyiség, aki megjeleníti és megtestesíti a nemzet egységét. Ez persze Mádl Feri bácsinak nem megy.

 

H

Előzmény: -háborgó- (292)
flekni Creative Commons License 2005.03.18 0 0 293
Visszatérve Dunakeszire... Van valami híretek a rendőrségi vizsgálatokról? Azt hallottam, hogy a Tábor uti bulit lezsírozták, ott meg is szűnt a nyomozás. Viszont a strand ügyében még nyomzogatnak. Azért tényleg hihetetlen, hogy évek óta egyre több ilyen lát napvilágot, és valakik elsikálnak mindent. A kis Erdész Auchan telekpanamájáról már nem is beszélek. Minden átlagember több éves letöltendőt kapott volna, a mögöttes erők azonban nála is közbeléptek. A nyomozás lezárult, bűncselekmény nem történt, money a zsebben... Nem döbbenetes?
-háborgó- Creative Commons License 2005.03.17 0 0 292

 

 

  Ha ezen képes vagy "felhúzni magad", maradj is fenn!

 

  Minden politikus eljátszotta a becsületét, tehát tőlem bármelyik szélhámost kifütyűl-

  hetik, még akkor is ha az ország "első embere?".

  Szép kis "első emberünk" van, aki az elődjét aljas módon hátbaszúrta. Egy TETŰ!!!!

  Egyébként a köztársasági elnök az ország első embere, de az eddigiekre nem lehe-

  tünk büszkék.

  A kifütyülésről annyit, hogy a meccsjeggyel együtt megvettem a fütyülés jogát,

  az adóm befizetése pedig szintén erkölcsi alapot ad arra, hogy a HERÉKET kifütyűl-

  jem, ha megérdemlik. 15 éve egyfolytában fütyűlhetnénk!!!!!!!!!!!!!!

 

  Egyébként itt a tavasz annak örüljünk!  Minden jót!!!! 

 

Előzmény: távfutó (281)
3renitens Creative Commons License 2005.03.16 0 0 291

      Csodálkozom, hogy még nem jöttek rá, de minden háborgásuk olaj a tűzre! Eufórikus hangulatot idéz elő a lokálpatriótákban az ellenfél tehetetlensége.Harsányan röhögnek rajta!!!!!!!! a Pléhcsárdában meg a Lépcsősben, meg a lakótelepi műintézményekben, és a rögtönzött rajparancsnoki értekezleten a fűtőmű irodájában.

 És mindezt maguknak köszönhetik! Ha nem csinálják ki a Villásit 95-ben ,akkor Meki sohasem kerülhetett volna hatalomra. Még mindíg a kis zöld trabantjával közlekedne és a lóhúgyszagú sötét irodácskában piszmogna az akták között- (amire a képességei predesztinálják)

Igaz a Villa szerette a nyakolajat, de a kisújjában is több szakértelem volt, mint az egész mai vezérkar fejében együtt. Vele kapcsolatban soha senki nem emlegetett korrupciót.

Az MSZP is tele van hatalomra éhes görénnyel akik a taktikázásukkal idézték elő saját bukásukat.

Törölt nick Creative Commons License 2005.03.16 0 0 290
Nagyjából nincs ilyen. Egy-egy önk. határozatot meg lehet támadni bíróságon, vagy az alkotmánybíróságon, a szabályokat nem ismerem, de hogy ezek az eljárások nem rövidek, az biztos. Sokkal előbbre lennénk, ha a magyar bűnüldöző szervek tennék a dolgukat és elnéptelenedne, illetve elbátortalanodna az adott frakció.
Előzmény: Törölt nick (289)
Törölt nick Creative Commons License 2005.03.16 0 0 289

Jó. Akkor mit lehet tenni, hogy nagyobb legyen a hatékonyság? Hej jogászok, mi az a szervezet, ami felülbírálhat eegy majdnem komplett önkormányzatot? Vagy polgári engedetlenség?

Előzmény: Törölt nick (288)
Törölt nick Creative Commons License 2005.03.16 0 0 288

Kedves Flekni!

 

A jelenlegi regime minden szempontból hiteltelen, a múltjukhoz képest is, illetve jelenlegi szavahihetőségük, korrektségük hiánya és lopásaik miatt.

 

H

Előzmény: flekni (286)
Törölt nick Creative Commons License 2005.03.15 0 0 287
IGAZAD VAN
Előzmény: flekni (286)
flekni Creative Commons License 2005.03.15 0 0 286

Kedves Lemy!

 

Nagyon nem értek egyet azzal, hogy "tökmindegy, ki mi volt korábban", számomra ugyanis teljesen hiteltelen az, ha valaki homlokegyenest mást ordít most, mint néhány éve. Emiatt hiteltelen Gézánk, aki már minden volt (szadi, szoci, kisgazda, fidesz), csakhogy székben maradhasson. Emiatt hiteltelen a pék is, és persze a brigád jó része. Nézd csak meg a csapatot. Van olyan közöttük, aki a városi MSZMP egyik legbefolyásosabb alakja volt, most hívő keresztényként a Jóistent emlegeti testületi üléseken. Hiteles? Szerinted? Hogy tudsz hinni nekik akkor, ha tudod, néhány éven belül csípőből tüzelnek majd erre a mostani oldalra, ha érdekeik ezt kívánják?

A szemétről csak annyit, Isten óvja Dunakeszit attól, hogy "szakértőink" oldják meg e kérdést!!!

Előzmény: Törölt nick (285)
Törölt nick Creative Commons License 2005.03.15 0 0 285

JA, tökmindegy, hogy ki mi volt, mint az is, hogy a vezetőségben ma ki mi. Az egész bagázs a hozzánemértését deklarálja minden egyes megnyilvánulásakor.

 

Előzmény: Törölt nick (282)
-háborgó- Creative Commons License 2005.03.15 0 0 284

 

 Kedves Haindling!

 

 Köszi az észrevételedet. Egyet is értek Veled, de mégsem mindegy, hogy ki honnan

 indúlt, mert az szerintem meghtározza, hogy hová érkezik. Példáid is ezt igazolják.

 Biztosra veszem, hogy érted amit mondani szándékozom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 Úgy érzem, hogy mi ezt a kérdést vagy akármi mást, nem önkormányzati szinten,

 meg tudunk beszélni. Ez már egy nagyon fontos szempont.

 

  Üdv; a Napon nem múlik, hogy szép napunk legyen!!!!

Előzmény: Törölt nick (282)
-háborgó- Creative Commons License 2005.03.15 0 0 283

 

 Kedves Flekni!

 

 Biztos vagyok abban, hogy 15 évvel a módszerváltás után, már Te sem elégszel

 meg a "látszólagos függetlenséggel". Te is én is, meg a többi ember nem látszólag

 fizeti az adókat, hanem a valóságban. Tehát akkor joggal elvárhatjuk, hogy ne a

 saját pénzünkön nézzenek baleknak.

 Üdv!!!!! 

Előzmény: Törölt nick (279)
Törölt nick Creative Commons License 2005.03.15 0 0 282

Kedves Háborgó!

 

Mindig élvezettel olvasom soraidat, de ez esetben nem mindegy, hogy egykor ki mi volt? A pék (Mr. Baker) 90-ben volt szadeszos, valószinűleg azért, mert félreértette. Ma szerintem köszönni sem engednék a híre alapján. De beszélhetnénk az egykor liberális fideszről, a Népszabis rovatvezető Bayer Zsolti-ról (vagy a Lovasról?), a nagyon is aktív komcsi besúgóról, aki ma a náci párt vezére, stb. Abban igazad van, hogy Mr. Baker, Mr. Bauer és Mr. Kliment urak nem a szavak és a míves mondatok  emberei.

 

H

Előzmény: -háborgó- (276)
távfutó Creative Commons License 2005.03.15 0 0 281

Hali!!!

 

Látta valaki a királyi tévében az ünnepi műsort, a Múzeum kertből????

 

Szörnyű, kik azok a - nincs jobb szó - barmok, akik abban látják a szórakozást, hogy O.V. parancsára kifütyűljék Magyarország első emberét?? Ez az emberi kultúra és inteligencia legalacsonyabb fokára utal! Szerencsére O.V-nek ezt nem kell átélnie, akik utálják azok is végig hallgatják vagy nem mennek el a beszédére. Őt külföldön nem fogadják szívesen :) kivéve a cimbi Berlusconi

 

bocsi a Keszitől független közbe vetésért! csak felhúztam magam ezen!

 

üdv

Törölt nick Creative Commons License 2005.03.15 0 0 280
Szerintetek kihez kellene fordulni, hogy az egész hóbelevanc monnyon le?
Előzmény: flekni (278)
Törölt nick Creative Commons License 2005.03.15 0 0 279

HÁt , olvasva a cikket, ez borzasztó. Feketén-fehéren benne van - elég korrektnek tűnik a szöveg (s mindegy, hogy egy ballib lapról van szó), hogy a város vezetése eszméletlenül szakképzetlen és a történelemből is jól ismert rövidlátó emberekkel van tele. Valószínűleg az egészet le kellene cserélni. Talán a takarítónénik maradhatnának. De még a recepciós nyanya sem. A múltor be kellett mennem és séróból rúgott volna ki, mondván, hogy nincs ügyfélszolgálati idő, de szerencsémre épp arra sétált a keresett személy és simán megbeszéltem vele , amit kellett.

lemy

Előzmény: Törölt nick (275)
flekni Creative Commons License 2005.03.15 0 0 278

Kedves Háborgó!

 

Én sem rajongok a Szadeszért, de Dunakeszire nézve sajnos telitalálat, amit írtak. Ahogy nemrég olvastam (szerintem nagyon találó a jelző) "gyalázatosan gyenge műsort" csinálnak évi 15 milláért. Tényleg vérlázító. Ami a kedvencem: a pékné kérdezi a péket. "Kedves képviselő úr! Ön is úgy látja, hogy amióta Ön vezeti a várost, azóta ön szerint is őrületes fejlődés tapasztalható?" Szánalmas.

A hatalom - és ebben igazad van - a legtöbb helyen megpróbálja begyűrni a helyi médiát maga alá, vannak azonban olyan városok, ahol legalább a függetlenség látszatát igyekeznek megtartani. Dunakeszin nagy ívben tojnak a látszatra.

Előzmény: -háborgó- (276)
-háborgó- Creative Commons License 2005.03.15 0 0 277

 

 Majdnem elfeledtem a tévéspékné is szadeszes. Az előző férje a kaputechnikás is

 az. Tehát ideológiailag nem volt nehéz aklimatizálódni a férj csere után. Viszont 

 a kaputechnika nem volt képes a TV-és tehetséget szponzorálni.

 A mindennapi kenyér és KO-PÉ Corleone befolyása a város kasszélya felett biztos

 egzisztenciának látszik, legalább is 2006-ig.

 Ahhoz, hogy a helyi TV idáig eljusson, érdekes előzménye van. KO-PÉ Corleone a

 szokásos és bevált blöffel hozakodott elő: ismer egy céget, aki ingyen bevezeti a

 kábelt a lefedetlen részen is, rövid idő alatt. Erre a szerződés kizárólagosságot 

 biztosított a pék csapatának. Persze az egészből semmi nem lett. Ködbér nem sze-

 repelt a szerződésben, tehát teljesítési kényszer nem szorította a vállalkozót.

 Záhorszky elvtárs, aki a tanító mesterei példájára lenyúlta a lakótelep kábelrendsze

 rét, amit több száz millióért eladott a MATÁV-nak. AZ új tulaj szeretett volna terjesz-

 kedni a városban, de azt a KO-PÉ Corleone "leányvállalata" és a város közötti szer-

 ződés akadályozta. Láss csodát Te vak és néma Dunakeszi polgár! A két "ősi ellen-

 ség" a kerestény, népnemzeti, lokálpatrióta és egyben nagycsaládos KO-PÉ meg

 állapodik a bolsevista, kommunista, újkapitalista Záhorszkival. A pénz megint ké-

 pes volt "békéltetni". Tehát sztártévésünknek lett pénze a technikai eszközök

 régen "időszerűvé" vált fejlesztésére. Hogy ezt a produkciót talán még egy Pajtás

 fényképezőgéppel a Mókus Örs is képes lenne produkálni az szinte bizonyos.

 Persze Dunakeszin nem ez a jéghegy csúcsa, csak a tévéspéknére kívántam

 reagálni.

                       

Előzmény: Törölt nick (274)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!