Keresés

Részletes keresés

polgárka Creative Commons License 2005.04.18 0 0 400
Szép tavaszi hétvégén az MSZP takarított a Duna parton a lakossággal, a lokálpatr. és a polgári körök pedig "diszíti" a várost.Biztos ezt kapták házi feladatként.
Előzmény: Luckuty (399)
Luckuty Creative Commons License 2005.04.18 0 0 399

A Szent Imre tér környékét szombatra roppant szellemes plakátok árasztották el, mi szerint Tóth Andrást keresik, aki utoljára 2002 áprilisában adott életjelt magáról: azt ígérte, hogy Dunakeszit fogja képviselni a Parlamentben. Azóta ismeretlen helyen tartózkodik.

Nem tudom, mit lehet és mit nem Tóth András szemére vetni, de az tény, hogy a plakáton hiába kerestem, hogy milyen szervezet jegyzi. Ez így meglehetösen csúf dolog.

a.a. Creative Commons License 2005.04.17 0 0 398

Kedves Topiclakók!

 

Szeretnélek tájékoztatni benneteket, hogy szombaton a környezetvédők segítségével kitakarítottuk a Kiscsurgó medrét és a Duna-part révdűlői szakaszát. Közel másfél konténernyi szemetet szedtünk össze. Köszönet minden közreműködőnek!!!!!!!!!!!!!!!

barnacica Creative Commons License 2005.04.14 0 0 397
Tulajdonképpen tök mindegy nem?egy csapat,vagy valamelyik rosszabb? Az fel sem merült bennem,hogy valamelyik jobb?
Előzmény: Törölt nick (394)
Törölt nick Creative Commons License 2005.04.14 0 0 396
Szia! A nemsokára, az hány év?
Előzmény: agybajos bumburnyák (395)
agybajos bumburnyák Creative Commons License 2005.04.14 0 0 395

Sziasztok túlpartiak, üdv Néktek Budakalászról! :)))

Nemsokára híd köt össze minket.

Törölt nick Creative Commons License 2005.04.14 0 0 394

A motorozásban fennálló jártasság = bal láb és jobb láb eltörése?

Mi a sütésben fennálló jártasság?

Most a lábtöréseshez ült, vagy a fogkiverőshöz?

Előzmény: távfutó (393)
távfutó Creative Commons License 2005.04.13 0 0 393
És nem úgy, mint Calvache László, aki MSZP-ből való távozása után mesebeli hirtelenséggel, Deutsch Tamás tanulmányi tempóját meg sokszorozva, vált egyszerre környezetvédelmi mérnökké és nyerte el a város környezetvédelmi tanácsosa címet! Az újdonsült sütésben és motorozásban oly jártas barátaitól.

Persze a lelkiismeretével vannak gondok, tükörbe nem szívesen néz, minek remek bizonyítéka növekvő szakállának kevésbé ápolt mi voltja!

Előzmény: polgárka (392)
polgárka Creative Commons License 2005.04.13 0 0 392
Azért én azt szerettem volna,ha a TV nézők miatt elhangzott volna,hogy a Farkas Istvánt megpróbálták megvenni a Pékék .Jó lett volna ha elhangzik,hogy rá akarták bírni,hogy ülljön át a másik oldalra és akkor kinevezik és ez neki havi százezret jelentett volna.Remélem jók az informácioim és a Fahkas István a helyén maradt nem úgy mint a H.Tamás.
Előzmény: a.a. (391)
a.a. Creative Commons License 2005.04.13 0 0 391
Megerősítem, tényleg ez hangzott el. Volt is némi derületség a teremben...
Előzmény: távfutó (389)
Törölt nick Creative Commons License 2005.04.12 0 0 390
Kliment úr nevében szólítalak fel nyilvános bocsánatkérésre. Milyen ocsmány feltételezés, hogy most kellett fényesre nyalni, az illető segg folyamatosan és szüntelenül fényes, hála Kliment úrnak. Szerintem ez esetben csak egy kicsit poros lehetett és csupán egy pipere nyalás volt.
Előzmény: távfutó (389)
távfutó Creative Commons License 2005.04.12 0 0 389

Kedves Mindenki!

 

Idéznünk kell, az általunk nem annyira kedvelt lokálpatrióta kör neves személyiségének Kliment Géza bának felszólalásából, 5 perc alatt fényesre nyalta a pék seggét, majd nyíltan hozzá tette: "Képviselőtársaim, igen! - ki kell, hogy mondjam a Laci egy ZSENI, már hogy ne értene egy iskola felújításához, hiszen vállalkozó, minden nap a pénz körül forog, és már épített malmot is"

 

Ezek után, nyíltan lehülyézte Farkas Istvánt, aki az egész iskola felújítást évek alatt harcolta ki!

 

Géza bának az ülés után meg lett simogatva a buksija, és talán még kutya kekszet is kapott!

 

Remélem Tóth András visszavesszi az általa szerzett fél milliárdot. A pék meg hagy építkezzen, önköltségre!

 

hali

 

 

UI: Kliment Gézának nincs olyan kék szeme, mint Mel Gibsonnak, nincs olyan kimunkált teste, mint a Schwarzeneggernek, de úgy nyal, mint Lassie!

Törölt nick Creative Commons License 2005.04.11 0 0 388
Kedves Révház büfé tulaj! Kellemes a rádió riport, szépen elmeséltetek mindent a töröttlábú köcsögről, de nyugodtan kitérhettetek volna kicsit részletesebben arra, hogy az új büfé és a Csurgó büfé is az enyhén szólva "Gézaközeli ", volt osztálytárs tulajdona, rossz nyelvek szerint ezekben az üzletekben gézánk felestárs és nem mellékesen, a Balogh öcsi  tehetségtelensége folytán a csurgó gyakorlatilag vegetál. Kivételesen tehát most sokaknak egységes  érdeke, hogy a Rév büfé ne legyen! Harcotokhoz sok sikert!!!
flekni Creative Commons License 2005.04.11 0 0 387
Hát, kedves Handling, nem ártana..
Előzmény: Törölt nick (385)
Luckuty Creative Commons License 2005.04.11 0 0 386

http://real1.radio.hu/kossuth.htm

 

A fenti címen - a továbbiakban április 9-et, azon belűl 10 órát választva - meghallgathatjátok a rév-nél lévő büfé megszűntetéséről készült riportot. A műsorok közül óránként lehet választani, becslésem szerint ez kb. fél óra "üresjárat" után kezdődik. (A realplayer letölthető a Rádió honlapjáról.)

Törölt nick Creative Commons License 2005.04.11 0 0 385
Most én is ultrázzam ki?
Előzmény: flekni (384)
flekni Creative Commons License 2005.04.11 0 0 384
Haindling, Haindling! Miket gondolsz! A városban csak tisztességes városatyák vannak, a visszaosztás fogalma ismeretlen!  Nem volt ilyesmi sem a strandnál, sem a Tábor utcában, sem az Auchan telekspekuláció alkalmával, sem az Auchan közművesítésénél, sem a belterületbe vonásoknál, sem a ..., sem a ..., sem a ..., sem..., sem..., ..., ...
Előzmény: Törölt nick (383)
Törölt nick Creative Commons License 2005.04.09 0 0 383

Parkolóházra is el lehet költeni, meg mélygarázsra is, a lényeg a visszaosztás

Előzmény: Facipő (381)
Facipő Creative Commons License 2005.04.09 0 0 382
A Szent István iskolában az alsótagozatos tanítónéni Marks & Spencer vásárlási utalványt kért, még az összeget is meghatározta.
Előzmény: -háborgó- (379)
Facipő Creative Commons License 2005.04.09 0 0 381
Pomtosan kell a pék ötleteire emlékezni. Nem parkolóházat, hanem 2 szintes mélygarázst fog építeni.
Előzmény: Törölt nick (380)
Törölt nick Creative Commons License 2005.04.09 0 0 380

 

Tájékoztató műsor lesz Türkmenisztánról:

 

http://www.tv2.hu/cikk.php?cikk=100000101288

 

Lehet, hogy így a testületnek nem is kell kiutaznia, elég, ha megnézik a műsort és egy csomó pénzt megspóról az önkormi, amit el lehet költeni:

 

életveszélyes játszóterekre, parkolóházra, metróra, túlárazott aszfaltozásra, stb-re

Előzmény: Törölt nick (352)
-háborgó- Creative Commons License 2005.04.08 0 0 379

 

 Minden gondolatoddal egyet értek!!!!!!!!!!!!!

Előzmény: polgárka (376)
-háborgó- Creative Commons License 2005.04.08 0 0 378

 

 Nem blöffölök, elhiheted amit írtam!

 A szocik 100%, hogy nem bírják a péket, mert az többször megalázta őket.

Előzmény: Törölt nick (374)
Facipő Creative Commons License 2005.04.08 0 0 377
Az SZTK-ra vonatkozó indoklással nem értek egyet, szerintem a lakosság 98 %-ának fogalma sincs, hogy kinek a kezelésében van illetve tök mindegy nekik (nekem is).
Előzmény: -háborgó- (373)
polgárka Creative Commons License 2005.04.08 0 0 376
Annak idején,amikor szó volt arról,hogy a megye átveszi a gimit,nagy kampányolás folyt , a szülőket ,gyerekeket győzködték,hogy milyen rossz is lesz nekik.Volt tüntetés,aláírásgyűjtés tiltakozás.Persze nem az ellen tiltakoztak,hogy miért kell csak heti 20-24 órát dolgozni/ezt nem tudom pontosan/miért van annyi szabadságuk,mindenféle szünetek,már egyre több,amikor a gyerekek rengeteg házit kapnak a szünetekre, ők pihennek.Azt nem hangoztatják,hogy a magántanítványaik után, /amit általában a munkahelyükön,munkaidőben végeznek/milyen nagy összeget nyelnek le adózatlanul.Ma már 3000 ft-ot is elkérnek egy 45 peces korrepetálásért.Nem csak azok fogadnak magántanárt akik anyagilag ezt könnyen megengedhetik maguknak,tudnák ezt ők is máshova tenni,sajnos a kis kerestüeknek is magántanárt kell fogadniuk,ha azt szeretnék,hogy a gyermekük továbbtanuljon,esetleg nyelvvizsgát tegyen.De kérdem én ,ha a magántanár pénzért meg tudja tanítani a gyereket,az iskolában a tanárok  miért nem tudják ezt megtenni?Na ezért kellene a pedagógus állások egy részét megszüntetni.Maradjon az aki oda való,aki hivatástudatból dolgozik,dolgozzon többet ,kapjon  több pénzt.Ha annyit dolgoznának,mint aki "vállalkozó" /utálom ezt a szót!/ akkor esetleg nekik is több lenne.Ők csak irigykednek,gyűlölködnek.  Kiszolgáltatottak a szülők,nem mernek semmiért szólni.Még azt is el kell tűrniük,amikor a kedves tanító néni elmondja,hogy ő nagyösszegért ajándékot majd évvégén kér/mikrohullámu sütő,aranylánc,20-25 ezer ft-os vásárlási utalvány stb./Már ideje lenne ezeket is napvilágra hozni nem csak az orvosok kenőpénzéről kellene beszélni.Azt kellene felmérni ,hány kisiskolás kerül a gyerekorvoshoz az iskola kezdés után pszihés problémákkal.Sajnos ez egy "védett terület".Nem tudom,hogy ez máshol hogy van,de itt Dunakeszin tragédia ami folyik az iskolákban.De mit is várunk,ha Dodika is dolgozhatott,mint pedagógus.Mit várunk ,amikor a más iskolából eltanácsolt alkoholista pedagógus itt  "teheti tönkre" gyerekeinket.Mit várhatunk addig amig a képviselő testület nagy része pedagógus?Vagy annak mondja magát.
Előzmény: -háborgó- (373)
Törölt nick Creative Commons License 2005.04.08 0 0 375

 

Szerintem egy VÁROSATYÁRÓL nem szabad így beszélni.

Előzmény: Facipő (371)
Törölt nick Creative Commons License 2005.04.08 0 0 374

 

Azt nem hiszem el, hogy bárki rosszat mondana kerapuról (ez tetszik), hiszen ők régi harcostársak, akik évek önfeláldozóan együtt küzdenek a város fejlődéséért. Titokban szerintem még a szocik is felnéznek rá (szobrot is akarnak neki).

Előzmény: -háborgó- (372)
-háborgó- Creative Commons License 2005.04.08 0 0 373

 

 A gimit azért nem adták eddig megyei kezelésbe, mert akkor a Kárpáti és a szűk

 köre nem tudná levenni a várost. Dunakeszin a "pedegógus" lobbi a legerősebb.

 Állnok módon mindig a gyerekekre hivatkoznak és kizárólag az önös érdek vezérli

 őket, persze azért van, de nagyon kevés tisztességes TANÁR is a városban.

 

 Az SZTK-át azért nem adták még át megyei kezelésbe szerintem, mert az népsze-

 rütlen döntés lenne és ettől félnek a képviselők.

 

 

Előzmény: Facipő (371)
-háborgó- Creative Commons License 2005.04.08 0 0 372

 

 A Kárpáti evtársként kezdte és a "módszerváltás" szele sodorta a "polgári" oldalra.

 A többi "srác is ejtőernyős"!!!

 

 A hivatalban akkor sem dolgoznék, ha a legális fizetés többszörösét igérnék mint

 amit egyéb úton zsebelnek be egyesek!!!!!!!

 

 Ami az információt illeti, nyitott szemmel és füllel kell járni D.keszin és az sem árt ha

 az embernek vannak ismerősei. Egyébként a lokálpatrióták között van több bőbe-

 szédű képviselő, akik nem is veszik észre, hogy mennyi "értékes" infót csevegnek ki.

 

 Ha KO-PÉ Corleone tudná, hogy hűségesnek vélt csicskásai milyen véleményt mon-

 danak a háta mögött, adna nekik a vetőlapáttal. A keraput a szemébe mindeggyik

 dicséri, ha elfordúl, akkor a negatív vélemények özönét zúdítják vezérükre.

Előzmény: a.a. (370)
Facipő Creative Commons License 2005.04.07 0 0 371

Nekem több problémám van:

 

1: Miért nem hagyta jóvá DK, hogy az SZTK-t a Pest Megyei Önkormányzat finanszírozza?

2.Miért nem hagyta jóvá DK, hogy a gimnáziumot is a Pest Megyei Önkormányzat finanszírozza? Skripeczky azt állította, hogy így magasabb színvonalú az oktatás. Vajon miért?

3. Hogyan beszélhet a Kertész Lóri mikrofonba egy képviselőtestületi ülésen egy jelentéktelen problémája miatt, vagyis, hogy tönkretették a kerítését? Ha nekem pl. a kapum elé szar valaki én is felszólalhatok?

 

Kliment Gézut nem kell bántani, szinte könnyek jelentek meg a szemében, mikor a gazdájáról beszélt. Tisztelem viszont a többi képviselőt önuralmukért, vagyis hogy nem estek le a székről a röhögéstől.

 

Előzmény: a.a. (370)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!