Keresés

Részletes keresés

Tapcsi Creative Commons License 2005.08.19 0 0 273

Jeee !!  Ezen jelenletet esmerem! Egyszer neten megleltem, nevettem, mert tetszett. Kedvencekhez elmentettem, egyszer-egyszer nekem kedves embereknek neten elreptettem s ezeknek jeleztem: legyetek fegyelmezettek, ne netezzetek esztelen rengeteget, mert ez lesz veletek.

Előzmény: ejropalepke (264)
Geyza Creative Commons License 2005.08.19 0 0 272
Nem lehetetlen ezen eset... Nem egyszer eszembe ment: ezen nemzet nyelve e-kkel teljesen telelett. Ez szerencse nekem s neked. Bezzeg nem kellemeteskedhetnek ezzel szerecsenek...
Előzmény: liberálmensevik (271)
liberálmensevik Creative Commons License 2005.08.19 0 0 271

Veszedelmes nyelv - egyszer belemegy fejedbe, s el sem enged...

Nem egyszer felhergeltem vele embereket - el kellett kergessenek. :)

Előzmény: Geyza (269)
Geyza Creative Commons License 2005.08.19 0 0 270
Lenne egy ebe! Bezzeg nem lenne Kegyed net mellett henye!
Előzmény: ejropalepke (264)
Geyza Creative Commons License 2005.08.19 0 0 269
Helyes! Mellesleg: nekem eszperente es ment eszemre... Nem egy esetben embereknek eszperente felelek, eszemben e-k kerengenek!
Előzmény: ejropalepke (268)
ejropalepke Creative Commons License 2005.08.19 0 0 268
Ezeket teszem rendszeresen, meg tegergek Mecseken, "keselek" (ezt te nem esmerheted), de e netet szeretem!
Előzmény: Geyza (267)
Geyza Creative Commons License 2005.08.19 0 0 267
Nem esmeretlen nekem e helyzet. Szerfelett helytelen, de nem lehetetlen levetkezned. Kell lelned net helyett egyebeket, melyekben kedved telhet. Nem lenne helyesebb este egy kellemeset menned? Esetleg kellemetes emberekkel csevegned? Esetleg leheveredned s embereddel hemperegned?
Előzmény: ejropalepke (264)
Geyza Creative Commons License 2005.08.19 0 0 266
Rettenetes levek? Ne feledje: Egyeseknek szerzetes, egyebeknek meg szerzetes neje!:-)
Előzmény: PuPu (244)
Aragorn Creative Commons License 2005.08.19 0 0 265

"Kecske nemzetnek nem lehet lehetetlen!"

S egyetlen kecske egyed se legyen tehetetlen.

 

Kecske egyedeknek szenderlepke ehetetlen,

szesz szeptemberben nem lehet vedelhetetlen!

Előzmény: liberálmensevik (259)
ejropalepke Creative Commons License 2005.08.19 0 0 264

Net betege lettem! Keserves helyzet. Lehet ellenszere? Esetleg kezelhetetlen? Reggel, este letelepedve netre meresztem szemem, levelezek, csevegek képzelt emberekkel, webhelyeket lesek. Reszketek: nethelyek elvesznek, netszerkezetem - melyet nem kedden vettem - beteg lesz. El kell kergetnem emerre lelkem, mert kellemetlen helyzetben lettem.

De szeptemberben henye, net be lesz fejezve, kell gyerekfejekbe eszet tennem. Kevesebbet lehet szertelenkednem, pepecselnem erre. Helyes lesz ez, mert e helyzet kelepce lett nekem.

Kezeljetek!

Segedelmezzetek Emberek Sebesen!

Aragorn Creative Commons License 2005.08.19 0 0 263

Hej, helyes ezt leszegezned, mert megrettentem: esetleg neked egy felszelt szenderlepke eledel lehet?

De mely szerencse, nem kell rettegnem: eme szenderlepke e reggelen eleven, mert se nem szelted, se nem etted.

Előzmény: ejropalepke (257)
Geyza Creative Commons License 2005.08.19 0 0 262
Kedves egyedek! Egyet ne feledjetek: ezen net-szeglet kellene szervezzen egy estet, melyen emberek szeszeket vedelnek s eszperente verseket nemzenek, ezenkezben persze nem veszekednek. Lehetne ez est szeptemberben, mert kedves Netlepke Pesten leend. Nekem nem remek 10 s 22-25, egyebekben veletek lehetek. Legyetek kedvesek, jelentkezzetek! Mely hely s mely este lenne legkedvesebb nektek?
beowolf Creative Commons License 2005.08.19 0 0 261

Kedves lepke,

Keresztet en nem vetek, de szdszt szeretek. Lehetek kedves neked?

Előzmény: ejropalepke (256)
beowolf Creative Commons License 2005.08.19 0 0 260

Ezer keszenet.

Nemem ezennel kecske.

Előzmény: liberálmensevik (259)
liberálmensevik Creative Commons License 2005.08.19 0 0 259

Persze!

Hely meg lesz, mert :

"Kecske nemzetnek nem lehet lehetetlen!"  

Előzmény: beowolf (258)
beowolf Creative Commons License 2005.08.19 0 0 258

Kedves e szeglet nekem, jelentkezem!

Hej, leend-e errefele hely nekem?

ejropalepke Creative Commons License 2005.08.19 0 0 257
Helyesen: reggel felneszeltem
Előzmény: ejropalepke (256)
ejropalepke Creative Commons License 2005.08.19 0 0 256

Beeejelentkezem!

 

Beleszerettem eszperente nyelvbe, este e nyelven nyekeregtem. Emberem, gyerekem mennyezetre meredt, esdekelt: fejezzem be, mert szeget vernek fejembe.

Rendben - feleltem - , de reggel ezzel kezdek!

Erre elcsendesedtem, kereveten elhevertem, szenderegtem. Egy szenderlepke reppent be, kellemesen legyezgetett.

Reggel felszeltem, kedvem remek lett!

 

SZDSZ: nekem cseppet kedves, keresztet erre teszek.

Előzmény: liberálmensevik (254)
Aragorn Creative Commons License 2005.08.19 0 0 255
Persze. Ez egy remek egylet leend.
Előzmény: liberálmensevik (254)
liberálmensevik Creative Commons License 2005.08.19 0 0 254

Nem egy esztendeje elkezdtem, s szerveztem egy Egyletet, melyben rengeteg egyed egy egyedet jelenthet, mert egyszerre 'beee' -ztek.

 

Ezennel meg felvetem : E nemzet vezesse Eszperente Kecske Egylet!

 

Jelentkeztek ebbe? :)

Előzmény: Aragorn (253)
Aragorn Creative Commons License 2005.08.19 0 0 253

Kedves Nyelvmesterek!

 

Megleltem e reggelen ezen helyet, s elmerengtem: kekeckedtek, fenekedtek Jel s Ferenc ellen, s versengtek, ez, esetleg emez legyen e nemzet feje. Ej, nem lehet kedvesebb egyedeket lelnetek, melyeket kellem s szellem egyszerre jellemez? Kegyetlen helyzet ez e nemzetnek, engedjetek veletek keseregnem!

Geyza Creative Commons License 2005.08.19 0 0 252
Nem helytelen cselekedet ez, melyet Kegyed ehelyt emleget! Legyen benne kedve rengeteg!
Előzmény: PuPu (244)
Geyza Creative Commons License 2005.08.19 0 0 251
Hehehe... Nekem ez nem tetszene, engem nem szerveztek be. Legyen csecses egyed szervezete, mely negyvennek negyede felett benn lesz. (De persze ez se lesz.)
Előzmény: liberálmensevik (249)
Geyza Creative Commons License 2005.08.19 0 0 250
Ezen jegyzeteden nemegyszer elmerengtem, de - ezt kell neked feleljem - nem dereng fel bennem teljesen, mely hely lehet ez. Nemzetnek helye: ez lehet esetleg egy rengeteg nedv mellett felemelt hely, melyben egyletek verekednek. (Jelenleg Jel egylete meg veresek (Ferencz megett), eszes szemtelenek meg csecses egyed szervezete. De mely szerkezet lehet ezen emlegetett, melyben emberek vedelnek s repkednek? Felelj nekem!
Előzmény: Sir Balambér (241)
liberálmensevik Creative Commons License 2005.08.19 0 0 249
Negyvennek negyede fele felett benn lehetnek.. :)
Előzmény: Sir Balambér (247)
liberálmensevik Creative Commons License 2005.08.19 0 0 248

Persze, rengeteg embert elkergettek egy-egy cselekedettel, gyenge egylet lett - keveseknek kedves.

Nekem sem kedvencem nem egy embere, de egyetlen  egylet, melyre keresztet nem vetnem, de tennem lehet - elvemmel egyezve.

Persze, tetteket meg elveket nem egy rekeszben leled meg, de egyebeknek meg elve/elv egyvelege sem tetszett meg.

Előzmény: Sir Balambér (247)
Sir Balambér Creative Commons License 2005.08.19 0 0 247
:) lelkesek lesznek ezek egy meg egy meg egy meg egy meg egy percentel. Ezen szervezet kedveltebb lenne, de rendszeresen beletenyerel lelkekbe..
Előzmény: liberálmensevik (245)
liberálmensevik Creative Commons License 2005.08.19 0 0 246

Ej, ej, hegyleve vedret kedvesemnek kellene fejemhez tegye : nekem kell egy kezem keblekre, egy meg legszentebb kehelyhez..

Ejnye, de.. :)

Előzmény: PuPu (244)
liberálmensevik Creative Commons License 2005.08.19 0 0 245

"SZDSZ: eszes, nem nemzetellenes egyedek szervezete, ezek egyszer-egyszer helyesen tesznek nemzetnek"

 

 

SzDSz : egy egylet, melynek Nemzet Seregletben ereje negyven - legfeljebb hetven-  percent kellene legyen.

Előzmény: ejropalepke (212)
PuPu Creative Commons License 2005.08.18 0 0 244

Hekkk!Ezek rettenetes levek, nekem helyette kellemesebbek tetszenek, melyeket hegyek teremnek, - nem keverve semleges nedvekkel...

Egy kezeddel kelyhet emelve, egy kezedben kedvesed kebele, - ez lehet emberek legkellemesebb estje...  

:O)))

Előzmény: Geyza (237)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!