Keresés

Részletes keresés

Over Thirty Creative Commons License 2016.02.04 0 0 180289

+1:

- Kicsit nem is értem minek ültették oda. Szerencsétlen egyszer lett megszólítva, mikor a fizetés csúszásokról volt szó. Mert volna mást mondani mint azt, hogy mindig időben érkezik minden :)

Előzmény: Over Thirty (180288)
Over Thirty Creative Commons License 2016.02.04 0 0 180288

Akartam írni én is pár sort az ankétról, de nagyjából jól összefoglaltad a történteket.

 

Amit hozzátennék:

- Ha nincs a zsebben turkálás, akkor nem derül ki, hogy Szima G. tartozik a DVSC-nek, amit majd 2016-ban (egyszer, valamikor) visszafizet.

- Nem derült volna ki a NAV büntetés (itt nem volt világos, hogyha van 800 millió a számlán, akkor miért nincs még kicsengetve az a 2X5 misi bünti)

- Szépen beleállt az MSE-be, de hát ugye ahogy ott elhangzott, a szart ők sem tudják eladni. (Másrészt ha ők nincsenek, akkor ennek a klubnak semmilyen marketingje nincs. Nincs normális shop, ankét, iskolalátogatás...)

- Maguknak akarják a marketinget. Ezen csak mosolyogni tudtam, hiszen az MSE előtt katasztrófa volt a klub megjelenése, plusz SZ.G-ék hoztak egy marketinges fiatal szakembert, csak hát ugye szerencsétlennek esélye sem volt kibontakozni, mert a kávéfőzésen kívül más feladatot nem adtak neki...

- A dehir azért tudta lehozni a kérdéseket szóról szóra, mert a végén át lett adva a sajtónak a kinyomtatott kérdéscsomag. Sőt a LOSZ és SZG abban maradtak, hogy a fel nem tett kérdésekre majd írásban válaszolnak.

- Valamilyen szinten jó, hogy a város nem volt ezen a rendezvényen, mert különben sose lett volna vége az ankétnak :)

- Szima ebből az ankétból véleményem szerint semmiféleképpen sem jött ki győztesen, hiszen semmilyen koncepció nem hangzott el a jövővel kapcsolatban. (a 3 havonta lesz ankét, meg javulunk a kommunikációban kijelentéseket nem veszem ide)

- Amit hiányoltam, az Elemér szekálása, de erre gyakorlatilag már nem volt idő..

- És még egy fontos dolog, ami eddig még nem hangzott el, azt hiszem az utolsó kérdések között volt, hogy az idősebb korosztályt a pallagi edzésekkel, edzőmeccsekkel szinte teljesen kizárják a DVSC életéből. Ebben azt hiszem van igazság, és nem csak az idősebb generációt.

 

Kb. Ennyi.

Előzmény: Beaverfieldmarketplace (180284)
J.McLane Creative Commons License 2016.02.04 0 0 180287
Előzmény: Salixdeb (180280)
Imrikfalva Creative Commons License 2016.02.04 0 0 180286

Viszont amikor SZG 3 éve eladta a DVSC részvényeit a fiának (gondolom a válás miatt), akkor viszont a kisebbségi tulajdonosnak rá kellett bólintania, mert elővásárlási joga lett volna rá. 

Előzmény: Imrikfalva (180285)
Imrikfalva Creative Commons License 2016.02.04 0 0 180285

Amúgy a kisebbségi tulajdonosnak nem kell hozzájárulnia. A 73 százalékával azt szavaz meg amit akar.

Előzmény: Té (180282)
Beaverfieldmarketplace Creative Commons License 2016.02.04 0 0 180284

Én ezeket vettem ki:
- Szima direkt többször is Kósa polgármester urazott, jelezte az erőviszonyokat, próbált finom maradni
- Salix le lett Tamásozva vagy háromszor
- olvassák ezt a topikot :)
- kártyázás miatt nem Gépírót és a Lokit kellene basztatni, hanem azokat akik kitalálták, próbált finom maradni
- valóban kavarás van a város és a Loki között, próbált finom maradni
- elégedetlen Emesével, ismét próbált finom maradni, de Emese meg akkor dolgozik jól ha jó a csapat
- 433 és 442 lesz a felállás, igaz az nem derült ki menet közben tudunk-e változtatni :)
- ezek az említett helyi vállalkozók már most is ott vannak, van aki erőn felül, van aki még a borravalót sem teszi be, de a markát tartaná mind, próbált finom maradni
- Még mindig nem vágják miért nem járnak az emberek meccsre, és magyarázzak a magyarázhatatlant
- Az állami pénzek mindkét felet megszédítették, ebben a sztoriban nincs jó vagy rossz
- tényleg csak zsebben turkálás ment szinte, próbált finom maradni
- teljesen South Parkos volt az egész, megverem az asszonyostól, József Attila idézetestől, két különböző címerestől, 10 éves autóval járokostól, Emesézgetéssel együtt.
- Sajnos hiányzott egy igazi Eric Cartman
- Tipikus ha te elmondod ezt, én elmondom ezt van
- Ha kell a városnak - fidesznek a Loki, benyöghetnék végre kiket képzelnek el a vezetőségben, a szakmai stábban, ki lenne az új elnök, melyik állami cég jönne, hogy nem közpénzekből szponzor legyen, stb-stb, mert ez a Szima menne - szponzor meg lenne, olyan mint Columbo felesége.
Vagy ha már megvan ez a nagy cég, akkor direkt visszatartják, nehogy a makulátlan hírnevén csorba essen ?

Xilas Creative Commons License 2016.02.04 0 0 180283

Megint nem gondolkodsz logikusan. Ha az önkormányzatnak lenne erre bizonyítéka, akkor Szima Gábor nem hazudna ilyet. Ha mégis, akkor az önkormányzat előállna a bizonyítékkal. De nem teszi. Szerinted miért?

Nem kell mindent elhinned, amit azok az emberek mondanak, akik egyértelműen Szima kicsinálása mellett vannak.

Előzmény: Té (180282)
Creative Commons License 2016.02.04 0 0 180282

Például, miután kénytelen volt elismerni, hogy tartozik a DVSC-nek - hahó, indul valaki a meakulpába?! - azt állította, hogy ehhez a kisebbségi tulajdonos is hozzájárult. Na most ez orbitális hazugság!

Igen, tudom, nincs bizonyíték. Na ezért kéne az önkormányzatnak végre felébredni, mert nekik van.

Előzmény: OnlyLoki (180279)
Xilas Creative Commons License 2016.02.04 -1 0 180281

Na jó hagyjuk, hogy nem voltál ott. Azért a főnököd kapta rendesen az ívet. A szurkolóktól!

Előzmény: Salixdeb (180274)
Salixdeb Creative Commons License 2016.02.04 0 0 180280

Nem értetted mire gondoltam. Tehát ha én tartozok 260 millióval egy másik cégnek, akkor adok neki 160 milliót csak úgy támogatásként és nem csökkentem ezzel az összeggel a tartozást? Miközben 260 milliós tartozásom van csak úgy adok 160 milliót annak akinek tartozok? Nem hiszem hogy van ilyen épp eszű ember aki nem először törlesztene és utána "adományozna". Ez nem életszerű.

Előzmény: OnlyLoki (180278)
OnlyLoki Creative Commons License 2016.02.04 0 0 180279

Ringbe sem szálltak? Ne mondd már! Az üzengetések, megrendelésre írt újságcikkek akkor mik voltak? Most is írod, hogy csúsztatások, féligazságok és hazugságok hangzottak el, könyörgöm írd már le, hogy melyek voltak ezek, mert komolyan érdekel!

Előzmény: Té (180276)
OnlyLoki Creative Commons License 2016.02.04 0 0 180278

Egyszerű: szerintem 260 milliót nem tudott volna fizetni egy összegben, valószínüleg azért csinálta így, hogy a cégeinek maradjon forgótőkéje. Annak nincs értelme, hogy kifizet mindent, aztán vehet fel megint hitelt, hogy működni tudjon. (Elvileg te vállalkozó vagy, neked tudnod kellene.)

Előzmény: Salixdeb (180277)
Salixdeb Creative Commons License 2016.02.04 0 0 180277

Most tényleg minden személyeskedés nélkül valaki aki tudja magyarázza már meg nekem a következő dolgot, mert őszintén mondom nem értem.

A DVSC kapcsolt vállalkozásoknak ( a kaszinónak) adott kölcsön 260 milliót amit Szima elismert és megígértem,hogy vissza is fizeti idén.  Ez rendben is van és ne fírtassunk,hogy miért adott kölcsön mikor a DVSC-nek sincs (állítólag) elég pénze. Adott és kész.

De, Szima állítása szerint viszont a kaszinó egyéb jogcímen 160 milliót adott a DVSC-nek.

Ez most akkor hogy is van? Mert ha tartozik, márpedig tartozik Szima a DVSC-nek 260 millióval akkor miért nem azt törlesztette vissza? Nekem ez sehogy nem kerek. Ha valaki érti magyarázza már el, de most komolyan ne személyeskedjünk már.

 

Creative Commons License 2016.02.04 0 0 180276

"A debreceni fidesz most csúnyán elhasalt,...."

Ezt azért így nem mondanám, már csak azért sem, mert ringbe sem szálltak. Az az elképzelésük viszont valóban megbukott, hogy  ők a fotelból nézik ahogy a népharag elsöpri Szimát és csak azután lépnek színre. Ennek szerintem nem is volt realitása.

Pedig Szima nem mondott semmi újat csak a szokásos "eemúúttizennégyév" meg a csúsztatások, féligazságok, hazugságok. Illetve egy dologban már a falig szorították, azt kénytelen volt beismerni. Na, az nem is került szóba itt a topicban....

Előzmény: OnlyLoki (180273)
Zolika. Creative Commons License 2016.02.04 0 0 180275

Kérdés, hogy ő akar menni vagy csak a Vidi szeretné nagyon.

 

Ha menni akar, engedni kell, főleg ennyi pénzért. Egy csalódott, durcás játékos csak árt a csapatnak. Inkább lőjön nekünk félévente egy gólt, minthogy alibizzen egész szezonban, meg hergelje a többieket. Saját nevelés ide vagy oda, Tobe meg Kicsi voltak az utolsók, akik komolyan gondolták, hogy Magyarországon csak a Loki, pedig '95 környékén jóval többet kereshettek volna Budapesten. 

 

Ha jön helyette egy fiatal hasonló tehetséggel, akkor hajrá. Bódi jól indult, de a Fradi elleni szabadrúgás gólján kívül nem sok emlékezetes meccse volt. Én meglepődnék, ha EB keretben lenne. 

Előzmény: losik (180249)
Salixdeb Creative Commons License 2016.02.03 0 0 180274

Nem tudok sajnos vitába szállni veled mert nem voltam ott. De szerintem Papp polgi van annyira intelligens,hogy nem megy bele nyílt szini sárdobálásba. Amiket olvasok itt-ott nem azt mutatják hogy minden megoldódott volna.

Előzmény: OnlyLoki (180273)
OnlyLoki Creative Commons License 2016.02.03 0 0 180273

Ha én felelős kisebbségi tulajdonos vagyok, akkor a legjobb az ilyen nyilvánosság, hogy kiteregessem a többségi tulaj szennyesét. A baj csak az, hogy pletykákat nem fog elmondani egyetlen felelős politikus sem, főleg ha tudatában van annak, hogy nem igaz. Tamás elmondta, amit el akart, önszántából vagy sem nem érdekes, ettől függetlenül tisztelem azt a munkát, amit a szurkolókért végez/végzett. A debreceni fidesz most csúnyán elhasalt, ebből az ankétból Szima jött ki győztesen akkor is, ha tényleg van vaj a fején.

Előzmény: Salixdeb (180258)
Salixdeb Creative Commons License 2016.02.03 0 0 180272

Na akkor most mi is a bajod pontosan?

Előzmény: Xilas (180270)
Salixdeb Creative Commons License 2016.02.03 0 0 180271

Ebben mondjuk teljesen igazad van.

Előzmény: losik (180266)
Xilas Creative Commons License 2016.02.03 0 0 180270

Hagyjuk már ezt a színjátékot, hogy szolnoki iroda. Ne nézz már itt hülyének minket. :)

Előzmény: Salixdeb (180250)
Beaverfieldmarketplace Creative Commons License 2016.02.03 0 0 180269

Balogh Janiról volt kérdés mióta van tp-n, Bódiról, a bosnyák játékosról.
Szilvásiról és Xaviról nem, vagy nem hallottam.
Kondás nem sokat beszélt, nem igazán a csapat játékáról, taktikájáról szólt ez.
Volt egy jó poén a címerrel kapcsolatban, és Emese is kapta picit az ívet.
Erről Champion biztos többet tud majd mondani, de ha igaz amit mondtak, akkor elég gáz.
Itt SZ.G. ki is mondta, hogy a stadion kérdése is fura, valamint kurvára nincsen megelégedve a kommunikációval, de azért adták oda mert Emese profi.
Olvastam a dehíres cikket, hát ennyit a független újságírásról :)
Egy dolog ami nem változott bennem, a magyar focit továbbra is poén szinten érdemes kezelni, minden tekintetben, hiába siralmas a helyzet.

Előzmény: losik (180263)
Hallga csak Creative Commons License 2016.02.03 0 0 180268

A jó Pethe Úr az önkormányzat alkalmazottja... A város cégét vezeti.

A dehír beszámolójában szóról szóra azokat a kérdéseket ismételgették, melyeket Salixdeb Uram szokott itt mantrázni.

Illetve az is szóról szóra szerepel, hogy: már 4,5 éve nem ment Szima Úr a détévébe...

 

Álljon itt két hozzászólás (ugyanattól a ncktől) az ankétos beszámolóról a dehírről (mielőtt esetleg elveszne):

"Most jöttem haza az ankétról. Minden elismerésem Szima Gáboré, ebből az egészből ő jött ki győztesen, még ilyen előzmények (folyamatos támadások a várostól) is.

Érdekes, a város által finanszírozott és rendkívül szánalmas Dehir.hu nem ír arról, hogy Szima Gábort többször is megtapsolták.
Remélem Szima Gábornak lesz annyi esze, hogy nem megy be soha a DTV-hez!"

 

"Még annyit, hogy minden megjelent ember számára jól érzékelhető volt hogy Pethe Tamás a sértődött kisebbségi tulajdonost (város) képviselte."

 

 

Előzmény: OnlyLoki (180255)
skiss Creative Commons License 2016.02.03 0 0 180267

Úgy tűnik, hasznos volt az ankét. A klub tanult belőle, hogy a kommunikációt javítania kell.

losik Creative Commons License 2016.02.03 0 0 180266

Amúgy tényleg nem értelek. Az ankét azért lett kitalálva, hogy egy klub és a szurkolói "találkozzanak " és nem azért, hogy a tulajok egyeztessenek.

Előzmény: Salixdeb (180264)
losik Creative Commons License 2016.02.03 0 0 180265

Nem állást foglalva, de nekem furcsa, hogy a dehires cikkben a P. T. által feltett kérdések kiemelve, úgy tűnik szó szerint leírva jelennek meg míg a válaszok meg a többi kérdés "elmesélve". Persze mivel összegyűjtött kérdések voltak, lehet "rendelkezésre lettek bocsátva". 

Előzmény: OnlyLoki (180255)
Salixdeb Creative Commons License 2016.02.03 0 0 180264

Mindkét oldal megerősítette,hogy a klub nem hívta meg a másik tulajt.

Előzmény: losik (180260)
losik Creative Commons License 2016.02.03 0 0 180263

És tényleg senki nem kérdezett rá az erdélyi srácra? Vagy Szilvási mellőzésére? 

Előzmény: Beaverfieldmarketplace (180262)
Beaverfieldmarketplace Creative Commons License 2016.02.03 0 0 180262

Amúgy mit tud csinálni, ha a kapitány vaskalapos, és kiemelt kockázatúnak minősíti a meccset ?
Felteszem a kérdést, szembemehet-e a klub a rendőrséggel ?
Szerintem kurva jó ankét volt, minden el lett mondva burkoltan.
Akinek van füle az meghallotta.
Isten óvjon minket a várostól ( Egyetem, Fidesz, fasz tudja már kik )

Előzmény: Imrikfalva (180261)
Imrikfalva Creative Commons License 2016.02.03 0 0 180261

Persze, teljesen egyértelmű.

De akkor miért hazudik olyankor is, amikor mindenki tudja (sejti) az igazi indokot.

Előzmény: Salixdeb (180259)
losik Creative Commons License 2016.02.03 0 0 180260

Egyébként miből gondolod, hogy esetleg nem hívták meg? Nem kell mindennek nyilvánosan zajlani.

Előzmény: Salixdeb (180258)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!