Keresés

Részletes keresés

Luckuty Creative Commons License 2005.06.03 0 0 529

Visszatérve a családi gazdálkodásra,ha egy családnak csak annyi pénze van,hogy kín keservesen felépít egy házat az nem akar egyszerre kettőt építeni.

 

Polgárka, nem biztos, hogy ebben igazad van. Maradjunk a cipönél. Ha mindkét gyerek egyszerre nötte ki, akkor veszek az egyiknek, a másik meg járjon meztéláb?

Előzmény: polgárka (528)
polgárka Creative Commons License 2005.06.03 0 0 528
Azt írja a KOPÉ ,hogy öt futball pálya terület marad! Alig marad valami háromszög alaku és az is a nagyfeszültség alatt! Vagy a következő lépése az lesz,hogy  az oszlopokat,villanyoszlopokat is elviteti onnan.Egyébként Dunakeszinek ez az utolsó természetes zöldterülete,de gondolom nekik ez is jó üzlet lenne.De az biztos,hogy nem azért akarják beépíteni,mert a kék iskolára kell a pénz!Visszatérve a családi gazdálkodásra,ha egy családnak csak annyi pénze van,hogy kín keservesen felépít egy házat az nem akar egyszerre kettőt építeni.Szerintem.Mert ugye a Tóth András közreműködésével a város hozzájutott annyi pénzhez,hogy a Víztorony mellett lévő iskolát átépítik.Abban az időben,amikor parcellázták a Katonadombon lévő sort,nagyon nehezen tudták eladni őket,mert nagyon drága volt,majdnem a duplája,mint a Kazinczi utcában,mert azt is ugyanakkor árulták.Az első "eladott " vagy megkapott? telek az Erdész Zoltáné volt,amit később eladott.Ő tudja a legjobban a polgármesterünkkel együtt,hogy az ott akkor építkezőknek azt ígérték,hogy ez sor lesz,azért volt annyi az ára!De leginkább a lakótelepi és az összes dunakeszi gyereknek kellene ezt a területet szépen megcsinálni ,nem zsebkendőnyi játszótereket gyártani.Itt lehetne tartani a gyereknapokat,majálisokat,nem sportpályán.De széllel szembe....
Előzmény: Luckuty (527)
Luckuty Creative Commons License 2005.06.03 0 0 527

Az elöbb említett lokálpatrióta lapban olvastam, hogy a város a Katona-domb felparcellázásával akarja a pénzt elöteremteni az kék iskolára.

Nem értem, ez egy elöre nem látható kiadás lenne, amire nem lehetett tervezni? Mint amikor a családi ékszereket zaciba teszik, mert a gyerek kinötte a cipöjét - azzal a különbséggel, hogy jó esetben ez utóbbi még visszacsinálható, de a Katona-dombnak annyi.

Mekkora területeket adott el az utóbbi idökben a város? (lakóparkok, Auchan és környéke) Mindezt már felélte volna?  A területek nem korlátlanul állnak rendelkezésre, és vannak helyek, amihez semmiképp nem kéne hozzányúlni.

Előzmény: Hadassa (523)
Facipő Creative Commons License 2005.06.02 0 0 525

 

Felháborító ez a gúnyos hangnem. Az esemény 17 órakor lesz. Makovecz mond beszédet, nem pékünk, mert neki kissé nehezen megy a magyar nyelv használata.

Előzmény: mallanquioo (524)
mallanquioo Creative Commons License 2005.06.02 0 0 524

Kedves Kékcinke!

 

Szeretném megtudni, 4-én hány órakkor lesz KoPé koronázása?

 

 

Előzmény: kékcinke (514)
Hadassa Creative Commons License 2005.06.02 0 0 523

Kedves Polgárka!

Szerintem szükség van az új (kék) iskolára, ugyanis nagyon mostoha körülmények vannak a fehér iskolában, ahová a gyerekeket áthelyezték. Ha indokolni kéne, szerintem egy A4-es oldalt kitenne.

Viszont azzal is egyetértek, hogy a zöld területre is szükség van. Minden héten fölmegyünk mi is Vácra, és bizony tényleg ég és föld, a dunakeszi és a váci parkok közt a különbség. Én a Posta parkot említeném, ahol rendesen megcsinálták a vaskerítést, amit csak úgy nem lehet kidönteni, eltörni, mint az Iskola úti, vagy a Béke úti kis kerítést. A kapun rigli van, hogy a gyerekek ne tudjanak kilógni, és este bezárják, hogy a suhancok ne oda járjanak inni, cigizni, hogy az anyukáknak ne legyen az első dolguk a csikk-, és üvegszilánk szedés. Előbb a meglévő parkokat kéne rendbe szedni, és utána újakat létrehozni. Egy másik dolog, nem értem miért van kitéve a Fűre Lépni Tilos tábla sok parkban Dunakeszin, mikor a fű kimondottan igényli a taposást, sőt, vashengerrel szokták terhelni, mert a gazoknak nem tesz jót, de a fűnek igen. Ha erre valaki válaszolna, megköszönném.

polgárka Creative Commons License 2005.06.02 0 0 522
Az az új tér a Dísz tér.Voltam Vácott valamelyik nap,Deákváron.Nagyon kellemes kis tér van ott.Gyerekeknek,kicsiknek,nagyobbaknak kressz pálya.Kis kávézók,sok sok fa ,padok.Én legalább húsz éve .nem üldögéltem parkban padon,de most ott leültünk beszélgetni / amióta itt lakom Dkeszin/.Kutyáknak külön kutya futtató.Nem értem miért nem lehet egy ilyen parkot,ahol még a "Füre lépni TILOS" tábla sincs kinn,a mi városunkban létesíteni a még meglévő zöld területen a régi camping mögött.Miért kell elmennünk Vácra vagy a Városligetbe ha rendezett kellemes parkban akarunk kicsit sétálgatni esetleg unokákkal,gyerekekkel ,kutyánkkal a szabadban akarunk  eltölteni pár órát.Miért kell a VárosatyáknaK minden területet eladni.Tudom miért...de a lakosság miért nem tesz ellene?Miért nem hangoztatják többen,hogy maradjanak meg a meglévő zöld területek.Elhiszik,hogy iskolát akarnak abból építeni?Kinek?Köztudott mennyire lecsökkent a gyerekek száma.A körzeteken kellene változtatni,de ez ugye népszerütlen feladat,estleg rájönnek,hogy vannak felesleges pedagógusok ,akik csak viszik a város pénzét.Ki fogja a Kovács által létrehozott emlékmű környékén a locsolórendszer kiépítését és fenntartását fizetni?Remélem a Kovács,vagy közpénzből?Akkor miért nem állították egy megfelelőbb helyre azt az emlékművet?Vagy a Kovács kiviszi a  rá szavazókat oda dolgozni?Locsolni,gazolni?Arra gondoltam azt a teret,ahol most a Kovács remekmű született Csúf térnek kellene elnevezni,van már Dísz terünk ez meg olyan csúnya,hogy teli találat lenne.
Előzmény: Luckuty (520)
mallanquioo Creative Commons License 2005.06.02 0 0 521
A tuskóból, ami maradt a terebélyes fából, amit kivágtak, lenne néhány ötletem melyik tuskónak a szobrát, lehetne kifaragni….

 

Egyébként környékbelieknek minden bizonnyal erre az emlékműre volt a legnagyobb szükségük, hiszen kit érdekel, hogy:

 

- emberek százai fordulnak meg nap-mint nap a bűzös, tocsogós, mocskos, sötét aluljáróban, ami nincs akadálymentesítve sem;

 

- a MÁV  a sínek melletti védősávot pesti vállalkozóknak, adta ki, akik ott, környezetszennyező, zajos tevékenységet folytatnak, kamion, teherautó forgalmukkal tönkre teszik a város útjait. Állítólagos munkahelyteremtésük nagysága, nincs arányban a fokozott környezetszennyezés által sújtott lakóotthonok számával...

 

(Idézek a „Dunakeszi Települési Környezetvédelmi Programjából”:

 

„A vasúti közlekedés komoly zajforrás a településen. Káros hatásai ellen elsősorban a pályatest megfelelő állapotban tartásával, folyamatos korszerűsítésével lehet. Ahol indokolt és kivitelezhető, ott zajvédő falak létesítésével kell ellene védekezni. A vasúti zaj tompítását segíti továbbá a töltések menti megfelelő növényzetből létesített védősáv telepítése. Az aktív védekezés megvalósításának egyik elvi akadálya rendszerint, hogy a pályatestek menti terület állami kezelésben van.

 

A településen belül érintettek a Verseny utca és a Klapka György utca lakosai és az ezekre az utcákra merőlegesen becsatlakozó utcasorok első házainak lakói.”)

 

- a környéken a csatornával is valami gond lehet, esőzéskor képtelenség egyik oldalról átközlekedni a másikra. A kocsiúton tengelyig ér a víz, az autók háromméteres hullámokat vetnek a járdán csónakázókra;

 

- a játszóteret, meg jó néhány házat elönt ilyenkor rendszeresen a bűzös szennyvíz;

 

Jó lenne, ha Medárd intézkedne, és „KoPé király dombja” átadásakor esne az eső az urak, megtapasztalhatnák… S talán észbe kapnának, hogy lennének fontosabb közérdekű tenni valók!

Előzmény: Luckuty (509)
Luckuty Creative Commons License 2005.06.02 0 0 520

Ha már a nagyállomással szemközti térnél tartunk, érdekes lenne végignézni, hogy milyenek is Dunakeszi terei, és milyennek kéne lenniük.

Kezdjük Dózsa Györgynél. A város ünnepi rendezvényeit felsoroló szóróanyagban már csak névtelen térnek volt titulálva. Vajon miért? Három tippem van, mindenki izlése szerint választhat:

 

1. Olyan ronda, jellegtelen lett, hogy nem érdemli meg, hogy bármi neve is legyen.

2. Rájöttek közben, hogy Dózsa György kommunista volt.

3. Új - "korszerübb" - nevet akarnak neki adni, és jobban hangzik, ha egy névtelen tér kap egy esetleg vitatott nevet, mintha egy létezö név helyett adnak egy másikat.

 

Ez az a tér, ami a Városházánál van, feltehetöleg ez lehetett valamikor Dunakeszi fötere.  Amikor ideköltöztünk, még nyomokban emlékeztetett egy valamikori piacra. Templom, városháza, piac, kocsma - tipikus régi városközpont. Kocsmáról ugyan nem tudok erre, de cserében mindenütt másutt van elég.

 

Egy ilyen tér jobb sorsra érdemes. Most autók parkolnak rajta; úgy tünik, a városháza "lakói" nem képesek lemondani arról, hogy az ablakuk alatt tudhassák kedvenc járgányukat. Cserében, az épület mellett, a 2-es úton kialakítottak valamit, amit  - gondolom - "térnek" neveznek, noha nem az. Ezen a "pót-téren" van  még egy kis kút is, amit egyébként hiányolok az egész városból.

Összefoglalva: Dunakeszi fötere autóparkoló.

kékcinke Creative Commons License 2005.06.01 0 0 519
Lehet versenyezni ki tudja lepisilni a Kovács koronáját,nem kell messzire menniük,ott áll  a dombon.
Előzmény: mallanquioo (517)
kékcinke Creative Commons License 2005.06.01 0 0 518
Remélem sok "sípos" ellen tüntető lesz a helyszínen.Sajnos azt nem hallottam a Kovács TV-ben,hogy hány órakor lesz!Egyébként ha jól emlékszem,cigaretta szünetet rendelt el a Géza és az adást a Kovácsné befejezte.Így szokták Ők ezt csinálni.Nagyon tetszett viszont az igazgató helyettes úr sértett vadkan kirohanása.A sötét tekintetéből szúrt a gyűlölet . Én a gimnázium közelébe sem engedném!
Előzmény: pária (516)
mallanquioo Creative Commons License 2005.06.01 0 0 517
KoPé néhány évvel ezelőtt, pontosabban a választások előtt, a játszótéren tartott beszédében megígérte, hogy „itt féléven belül rend lesz, a környék meg fog felelni a családi házas övezet elvárásainak ”. Lehet, hogy sok félév elteltével most lát hozzá ígérete betartásához?

Elképzelhető, hogy az átadásra kitakarítják a környéket?

Ellenkező esetben a lokálpatrióták megkoronázzák a sz.r-t

Csak körül kell nézni a környéken.

A „színvonalas” kocsmák törzsvendégkörét a volt rendőrségre, a pavilon épületének rakodója alá betelepült (egyébként ez pont az „emlék-remek” oldala), valamint a különböző vasút melletti telepek csöves lakói, dolgozói alkotják. Az „emlék-remekkel” szemben, a vasúti büfé már „kerthelységgel” is kedveskedik nekik, de WC-re már nem futotta. Kézen fekvő megoldásként a törzsvendégek a vasúti aluljárót, a környéket, a játszóteret használják illemhelynek.

Ja, egyébként olvastam a kábelen, további adományokat várnak a lokálpatrióták az eddigi 2 millkóhoz.

 

Előzmény: kékcinke (514)
pária Creative Commons License 2005.06.01 0 0 516
Remélem, nem bővítik a szemétlerakót, már így is sok ide nem való szemét van a
városban! Távfutó, azt írtad, van fényképed a MÁV állomásnál lévő téren kivágott
fáról az állomás előtti téren, tudnál nekem belőle (pénzért) egy kópiát küldeni?Az
előtted szóló Kékcinkének,aki híradást adott a szombati szoboravatásról,üzenem:
a hozzászólások fényében nem csodálnám,ha ellenvéleménnyel élők tüntetnének
a helyszínen.(először szóltam hozzá ebben a topicban,eddig azt sem tudtam,van)
Előzmény: távfutó (515)
távfutó Creative Commons License 2005.06.01 0 0 515

Hali!

 

Nem tudja valaki véletlenül, hogy mi lett a vége a múlt heti polgármesteri beterjesztésnek, amely a szemétlerakó bővítését indítványozta? Mert nekem csak tippjeim vannak, hogy ki hogy szavazott, gondolom szoci-szadi kontra KoPé holdudvara!

 

köszi előre is

 

kékcinke Creative Commons License 2005.05.31 0 0 514
Tisztelt Dunakesziek!MAGYAR HONFITÁRSAIM!  A Lokálpatrióták által létrehozott remekmű átadása június 04-én lesz!Remélem mindenki hoz magával még egy embert.HAJRÁ  MAGYARORSZÁG!HAJRÁ MAGYAROK!
Törölt nick Creative Commons License 2005.05.27 0 0 513

Dunakeszi 2005, az Európai Uniós tag Magyarországon. A város lakóinak egy része az önkormányzat által nem elérhető internetes fórumon azt szervezi, hogy le kellene fényképezni a város fáit, nehogy azokat suttyomban kivágják, aztán a már fátlan területeket haveroknak eladják, vagy különböző nacionalista emlékműveket építsenek rájuk engedély nélkül, majd utána azt hazudják, hogy a fa ki volt száradva.

 

Hihetetlen! Az ilyen eseteket produkáló városvezetőknek a híveik csontig benyalnak, és zseninek nevezik őket.

 

Gratulálok!

 

Előzmény: Luckuty (512)
Luckuty Creative Commons License 2005.05.27 0 0 512
Nem tudom, lehet, hogy kivitelezhetetlen ötlet, de azért leírom: Nem kéne dokumentálni városrészenként az utcák- terek képét a fák szempontjából? Ez digitális fényképezögéppel nem nagy költség, igaz, sok munka, de ha elég sok embert be lehetne szervezni, akinek van gépe, akkor megoldható. Az eredményt egy CD-re ki lehetne írni, és az utólagos viták elkerülhetök lennének, hogy mi volt kiszáradva, és mi nem. Hogy mire lenne jó ez az egész? Nem tudom. A fák vissza már nem ragaszthatók.
Előzmény: Törölt nick (511)
Törölt nick Creative Commons License 2005.05.26 0 0 510
Valószínű, de előtte majd gondosan körülöntik gázolajjal, nehogy kihajtson szegény és a mocskos komenisták ezen köszörüljék a mocskos tollukat a mocskos újságjukban.
Előzmény: Luckuty (509)
Luckuty Creative Commons License 2005.05.26 0 0 509
Tegnap végre volt alkalmam egy futó pillantást  vetni (kocsiból) az emlékmüre és környékére. Ami nekem feltünt, az az ahogyan azt a sarkon álló fát kivágták. Nem egy tuskó maradt utána, hanem egy kb. embermagasságú törzs. Lehet, hogy ennek a fának is a gyártelepiekhez hasonló sorsot szántak, és a fafaragó már köszörüli és vésöit?
Törölt nick Creative Commons License 2005.05.24 0 0 508

Az emlék/remekmű egyébként miről szól? Mi a kapcsolat az alkotás és a cím között?

Mitől trianoni ez az opus?

A magyar királyság először az őszirózsás forradalomkor szűnt meg, amit az elmebetegségét és hihetetlen kártékonyságát tekintve dobogós Horthy nevű tengerész visszaállíttatta, mint államformát (király nélkül), majd 1946-ban végleg megszűnt.

 

 

Olvasnivaló:

http://attac.zpok.hu/article.php3?id_article=142

 

 

Előzmény: Törölt nick (507)
Törölt nick Creative Commons License 2005.05.23 0 0 506

Spartacus nova,

 

a fát illetően lehet nálad a pont. Én egy bazi nagy és zöldellő fának láttam, legyek elfogult, de itt valóban nem ez a lényeg. Hanem, ha akár te csinálsz valamit - mondjuk csak hagyj a házad előtt pár napig egy kis sódert -, akkor rögtön elővesznek.

 

Egyébként amint már mondtam, szvsz az a baj, hogy a pék ellentmondásos személyiség, s ha valakinek közvetve/közvetlenül a saját csörtetése során valami pozitívat okoz, akkor az hajlamos elveszíteni az objektív tájékozódás igényét - ugyanez igaz persze azokra is, akiknek 'rosszat' tett a figura. Ezt kellene valahogy medrébe terelni vele és mással kapcsolatban is.

lemy 

Előzmény: spartacus nova (488)
Luckuty Creative Commons License 2005.05.23 0 0 505

Kedves Amarella!

 

Régen jártam városunk azon részén ahol ez a szörnyedvény felépült.

 

Állítólag az én hozzászólásomra válaszolsz, de nem tudom, milyen szörnyedvényröl beszélsz. Talán az Ipari Parkról? Mióta én a kutyám arrafele sétáltatom, az mindig is ott volt, nem hiszem, hogy bárkinek is eszébe jutna lebontatni. A szomorú az, hogy ott  egyre újabb területeket rabolnak el a természettöl, fákat írtanak ki, lankákat gyalúlnak le. Az így "megtisztított" területet kamionparkolásra, építöanyag és ki- tudja-milyen  szerkezetek tárolására használják. Az új lakópark is egyre beljebb terjeszkedik, nem maradt meg a régebben szántóként használt területen. Ráadásul néhány éve törmeléket hordtak a repülötér folytatásaként elterülö rét lezárására. Ez egyrészt ronda, másrészt járhatatlan, hóban-sárban különösen. Nem hiszem, hogy ne lenne joga ott bárkinek is sétálni, tehát miért kéne azt lezárni. És ha mégis, akkor miért így?  Sajnos egyébként az a rét is egyre szemetesebb.

Előzmény: Törölt nick (504)
a.a. Creative Commons License 2005.05.22 0 0 503

Kedves "Én vagyok az apád"!

 

E-mail-ben leírtam neked egy pár gondolatot az elmúlt néhány napban hozzászólásaidra reagálva. Kérlek téged, olvasd el, és jelezz vissza valamilyen formában, mert nagyon érdekelne a véleményed más kérdésekben is.

Üdvözlettel: A.A.

Előzmény: én vagyok az apád! (492)
Törölt nick Creative Commons License 2005.05.20 0 0 502

István király nagybetegen állt meg Alcsútdobozon, egyik legősíbb településünkön (min. 967 éves!) és ott ajánlotta fel az országot Szűz Máriának. Klasszikusokat csak pontosan!

 

 

Előzmény: Facipő (499)
Törölt nick Creative Commons License 2005.05.20 0 0 501

 

Na, Kedves Szupernova!

 

Most mondd el kenetteljes székfoglalódat Likvidátornak, Távfutónak, Facipőnek és Vezírhangyának is. Ők is rizsáznak bizonyára bizonyíték nélkül. Ellentétben a szent emberrel és haverjaival, illetve veled.

Vezírhangya Creative Commons License 2005.05.20 0 0 500

A Kovács pék egy gengszter, a "Kiskovács" fiával együtt. Ezt Dunakeszin szinte mindenki tudja, és mégis folytathatja űzelmeit.

A helyi rendőrök meg örülnek, ha előre köszönhetnek neki.

Katasztrófa!:-(

Facipő Creative Commons License 2005.05.20 0 0 499

Ugyan már kedves Távfutó !

 

Olyan embereket akarsz meggyőzni akik elhiszik, hogy a Kossuth térre 2 millió ember fér be, meg akiknek a vezére több száz millióért filmeztette magát? Ők vakok, még azt is elhiszik, hogy István király pont a vezér szülőföldjén állt meg, felnézni az égre.Kopé egyébként liberális polg. mester jelölt volt. Változik a világ, az ateista vezér is imádkozik a templomban.

Sajnálom is szegényt, nehéz munka így szavazatokat gyűjteni.

Ha jól emlékszem ő mondta a kereszténydemokratáknak, hogy "térdre, imára".Az őt követő csorda erre sem akar emlékezni.

 

Kopé képviselőtársai egyébként (nem az MSZP-ből) azt állítják, hogy az sem igaz, amit gondol.Súlyos beteg ember.

 

Az hogy valaki más tulajdonán engedély nélkül építkezik az sem számít mert igaz ügyet képvisel.

Előzmény: távfutó (497)
távfutó Creative Commons License 2005.05.20 0 0 498

Még egy pár zó kedves S. Nova!

 

A fakivágás engedélyéről:

 

Azt a önkormányzat műszaki osztályán dolgozo hölgy Xy. állította ki!

1. az önkormányzat saját hatáskörben saját magára nézve nem engedélyeztethet semmit! tehát törvényt sértett!

2. Az akácokat minden évben vissza vágják, és kihajt tehát amiről te beszélsz az csúsztatva van! fogok küldeni képet a jogsértően kívágott fáról, a fa élt és élt volna!

3. Engedélyt kell kérni! nem utánna és közben, előtte!

4. akiket ott látsz lapátolni azok havonta milliókat lopnak ki a város zsebéből! legalább picit izzadnak!

5. Az általad magasztalt Kovács Zseni Pék, eladta a Duna-parti strandot; felesége tévéje havi kb 1,5 millióért működik a városban (nem egyoldalú a tájékoztatás!) ; minden vágya hogy szemétégetőt építsen a Dunakeszin kb milliárdos haszna lenne ; megvette az Auchan alatti mezőgazdasági területet 70ezer FT-ért, átminősítette, és eladta az Auchan nak 1,5 milliárdért! ő a mi Igaz Hívő Nagy Magyar Zsenink!

 

üdv

Előzmény: spartacus nova (485)
távfutó Creative Commons License 2005.05.20 0 0 497

Kedves S. Nova!

 

1920-2005! 85 év! Mi a fenének van szűkségünk egy Trianon emlékműre? Elötte sem volt Magyarország!!!! Osztrák-Magyar Monarchia volt! Mátyás óta nincs független Magyarország!

Egy olyan városban ahol a decemberi népszavazáson a többség NEM-mel szavazott a kettős állampolgárságra, a szélső jobboldal néhány 100 főnyi támogatóján kívül senki sem akar ilyen emlékművet a városba! Én sem! utálom ezt a nagy magyarságot! A régi párt katonákból lettek manápság a legnagyobb keresztény magyarok!

 

kérdés S. Nova!

 

Hogyan építkezel? előbb engedély, aztán építés vagy fordítva?

 

önkormányzati ülésen a KoPé kijelentette, hogy neki és szélső jobboldali szerveztének nincs szüksége holmi engedélyekre! engedély csak a proliknak kell, ők pénzzel megoldanak mindent!

 

ÜDV

Előzmény: spartacus nova (494)
Facipő Creative Commons License 2005.05.20 0 0 496

Kedves Apám !

 

Ezúton tájékoztatlak, hogy az MSZP-s frakcióvezető megkérdezte, hogy mi a tervük, de nem kapott választ, illetve csak azt, hogy rendbe teszik a parkot.Pedig akkor is tudta már a sunyi kis pék, hogy mit akar. Saját szememmel láttam, meg a füleim is hallották.

 

Én roszz véleménnyel vagyok a magyar közállapotokról, de ami itt folyik az 5 nagyságrenddel rosszabb, mint az átlag. Vajon miért nem kérdezel arról, hogy a pék miért faragtatta ki az élő fákat, amik közül az egyik szerencsétlen kihajtott? Szerinted ez is helyes volt?

 

Nem írtam olyat, hogy a kamat jelentéktelen volt. Olvasási problémáid vannak? Egyébként nagyon jól mehet Neked, ha 18-22 % kamatot jelentéktelennek tartasz (ha nem tudnád dupla jegybanki kamatról van szó).Vagy uzsorás vagy és ennél is többet kérsz?

Előzmény: én vagyok az apád! (492)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!